Eurowizja Forum
Witaj na stronie głównej bardzo eurowizyjnego forum sympatyków Konkursu Piosenki Eurowizji, aby w pełni uczestniczyć w dyskusji dokonaj rejestracji konta, zajmuje to mniej niż minutę.

:star: :star: :star: :star: :star:
:israel: ZWYCIĘZCĄ EUROWIZJI 2018 została Netta z utworem TOY. Eurowizja 2019 odbędzie się w Izraelu, a miastem-gospodarzem będzie Tel Awiw Jafa!
:israel: Poznaliśmy już oficjalny, tegoroczny slogan reklamujący Eurowizję 2019 w Izraelu, a jest nim: #DareToDream .
:belarus: Tegoroczna Eurowizja Junior odbędzie się 25 listopada 2018 w stolicy Białorusi, Mińsku. Udział w niej weźmie 20 krajów. :poland: Polskę reprezentować będzie zwyciężczyni The Voice Kids Roksana Węgiel w utworze Anyone I Want To Be.
:star: :star: :star: Trwa "awaria" EscForum.pl i nie wiadomo ile potrwa, póki co należy uzbroić się w cierpliwość // Dodatkowo na czas "awarii" zachęcam do korzystania z forum zastępczego eurowizyjnie.forumpolish.com :star: :star: :star:
TOP 10 Eurowizji 2018: 1. :israel: Izrael, 2. :cyprus: Cypr, 3. :austria: Austria, 4. :germany: Niemcy, 5. :italy: Włochy, 6. :czech: Czechy, 7. :sweden: Szwecja, 8. :estonia: Estonia, 9. :denmark: Dania, 10. :moldova: Mołdawia
Więcej informacji o uczestnikach i piosenkach 63. Konkursu Piosenki Eurowizji w Lizbonie w zakładce "Europa Wybrała".

Share
Go down
Yngwie
Admin
Admin
Liczba postów : 364
Dołączył/a : 22/02/2017
http://eurowizyjnie.forumpolish.com

Najlepsza książka

on Czw Mar 23 2017, 17:19
Message reputation : 100% (1 vote)
Być może ktoś lubi czytać książki, jest taka którą szczególnie lubicie lub macie sentyment?

Ja uwielbiam przygodny psychologa i detektywa Alex'a Delaware, który jest główną postacią noweli kryminalnych pisanych przez Jonathana Kellermana, do tej pory przeczytałem kilkanaście z całej serii i najbardziej w pamięci utkwiła mi "Terapia" oraz "Bagno".

Lubię też te mroczniejsze książki od Stephena Kinga jak "Miasteczko Salem", czy "Doktor Sen" (kontynuacja Lśnienia, które już jest klasyką).

Co do Harry Poterów itp. to nigdy nie miałem okazji (a może ochoty) czytać, znienawidzona lektura? Chłopi.. nie mogłem przebrnąć przez tą książkę w liceum, płakałem i czytałem xD
Insiles
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 92
Dołączył/a : 16/03/2017

Re: Najlepsza książka

on Sob Wrz 01 2018, 00:34
Message reputation : 100% (1 vote)
Moją ulubioną książką jest "Alicja z Krainy Czarów", podoba mi się świat w nim przedstawiony. Ostatnio przeczytałem "Małego Księża", krótkie, ale też przypadła mi do gustu.
Natomiast nie jestem fanem "Hobbita", ciężko mi się czytało, a w głosowaniu klasowym było też "Bajki Robotów". :v
A na koniec dodam, że planuję skończyć Nowy Testament (w domu mam tylko to w dwóch wydaniach jeśli dobrze pamiętam, nie mam całej Biblii), a potem przeczytać Koran. Nie żartuję.
Powrót do góry