Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś Armenii?

2 - 33%
1 - 17%
1 - 17%
1 - 17%
0 - 0%
1 - 16%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 6
 
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1580
Płeć : Male
Wiek : 22

ARMENIA: Srbuk (Walking Out) Empty ARMENIA: Srbuk (Walking Out)

Pią 30 Lis 2018, 20:14
ARMENIA: Srbuk (Walking Out) Jndndl10

Oficjalnie, dzisiaj poznaliśmy pierwszego uczestnika Eurowizji 2019. Decyzją telewizji :armenia: AMTV, do Tel-Avivu pojedzie wokalistka Srbuhi Sargsyan, znana jako Srbuk z utworem "Walking Out".

Wokalistka znana jest z występu w ukraińskiej wersji The Voice' gdzie zdołała osiągnąć finał i zająć w nim 4 miejsce. Podczas pierwszego występu zaśpiewała ona utwór "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena. Na początku kariery, piosenkarka zajęła drugie miejsce w armeńskiej wersji X Factor. Później występowała głównie w małych klubach. Z czasem zaczęła występować w kanale Shant TV. Ma na swoim koncie kilka singli z czego najbardziej znany to "Yete Karogh Es".

:armenia: (AUDIO) :armenia:

TEKST:

Who are you? What you really do
When you have to fight the agony that's aiming back at you?
Who are you? Who you run to?
Depend, defend, hope on
Can you function on your own?

Are you from those who will swallow down
The pain, disgrace, the sadness? Yeah
When the one you love so much
Can take your soul and break it, no

Wait for, oh, wait for
What I waited for?
Wait for, oh, wait for
Oh, no, I'm done

(Refren)
Walking out, uh
Whatever I've built I'm gonna burn down
I'm walking out, uh
You're no more a king 'cause I was your crown

First you said you would die for me
But in the end I was the one bleeding all alone
First you said, you kneeled, you swore
You loved, you lived for me
How could you forget it all?

Are you from those who can take a loving heart
And squeeze it out of love?
Than prepare to slowly get
Not loved but hated instead

(Refren..)

Walking out, walking out
No crying now
Walking out, walking out
No begging
Walking out, uh
At last, I feel proud
I'm walking out

You knew that my heart wasn't small
But somehow you came and filled it all

(Walking out, uh)
(Whatever I've built I'm gonna burn down) Yeah...
(Walking out, uh) Yeah...
(You're no more a king 'cause I was your crown)

(Walking out, walking out) Walking out, walking out
Crying now
(Walking out, walking out) Walking out, walking out
Begging, yeah
(Walking out, uh)
(At last, I feel proud)
I'm walking out

:armenia: :armenia: :armenia: :armenia: :armenia:


Ostatnio zmieniony przez Łosoś dnia Nie 10 Mar 2019, 19:35, w całości zmieniany 4 razy
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ARMENIA: Srbuk (Walking Out) Empty Re: ARMENIA: Srbuk (Walking Out)

Pią 30 Lis 2018, 22:00
:armenia: Armenia zapowiada się bardzo dobrze.
Zobaczymy co wykluje się z tego jajka.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1580
Płeć : Male
Wiek : 22

ARMENIA: Srbuk (Walking Out) Empty Re: ARMENIA: Srbuk (Walking Out)

Nie 10 Mar 2019, 18:54
Odbyła się premiera :armenia: Armenii:
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

ARMENIA: Srbuk (Walking Out) Empty Re: ARMENIA: Srbuk (Walking Out)

Nie 10 Mar 2019, 19:11
Kolejna piosenka na dobrym poziomie. Fajnie na ostani dzień poprawia się poziom xd. Spodziewałem się bardziej uptempo, nie wiem czemu, ale to też jest super. Teledysk fajny, melodia instrumental też. Może trochę mało zapamiętywalna, ale z dobrym występem nie powinno być problemem.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

ARMENIA: Srbuk (Walking Out) Empty Re: ARMENIA: Srbuk (Walking Out)

Nie 10 Mar 2019, 19:42
No faktycznie ostatnio podniósł się poziom tegorocznej ESC, ale nadal uważam że ten rok jest słaby. Po Armenii spodziewałem się jakiegoś killer donga, a otrzymałem piosenkę przyzwoitą, ale bez rewelacji. Piosenka nawet mi się podoba, ale po zakończeniu ESC 2019 nie będę do niej wracał.
W tym roku nie ma mocnego faworyta, jak rok temu był Izrael (a po próbach doszedł Cypr), a 2 lata temu Portugalia i Bułgaria.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 910
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

ARMENIA: Srbuk (Walking Out) Empty Re: ARMENIA: Srbuk (Walking Out)

Nie 10 Mar 2019, 20:05
Po Armenii spodziewałem się w tym roku jakiegoś uptempo bangera, który mnie rozłoży na łopatki. Dostałem coś innego, ale nie czuję zawodu.
Największy plus utworu to stopniowanie napięcia, zaczyna się spokojnie. Zwrotki są fantastyczne, głównie dzięki charakterystycznemu wokalowi Srbuk. Gdy wchodzi refren, to robi się jeszcze lepiej. Serce Nic bym w nim nie zmienił. Końcówka ma niesamowitą moc, robi na mnie olbrzymie wrażenie, a na żywo będzie to brzmiało jeszcze lepiej (bo skoro słyszymy takie wokalizy, to mniemam, że Srbuk to uciągnie live). Całość jest dość radiowa, wpasowuje się w mój gust idealnie. 🇩🇯

Leci 12.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ARMENIA: Srbuk (Walking Out) Empty Re: ARMENIA: Srbuk (Walking Out)

Nie 10 Mar 2019, 20:34
o maj god... to jest takie dobre! takie nie armeńskie nie kaukaskie.. szczerze kocham! 12 punktów i leci na sam szczyt mojego top. Erewań 2020!

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
avatar
Ilona
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 42

ARMENIA: Srbuk (Walking Out) Empty Re: ARMENIA: Srbuk (Walking Out)

Nie 10 Mar 2019, 20:45
Tez sie spodziewalam lepszej propozycji z Armenii, ale sie zawiodlam. Kompletnie mi sie nie podoba i w sumie to tyle.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 850
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ARMENIA: Srbuk (Walking Out) Empty Re: ARMENIA: Srbuk (Walking Out)

Nie 10 Mar 2019, 23:01
Spodziewałem się jakiegoś megabangera, który mnie zmiecie. Poszło nieco w inną stronę, jednak nie mam zbytnio powodów do narzekań. Bardzo dobra propozycja, taka "badass". Oczywiście zwrotki przypominają Believer, ale nie takie plagiaty ESC już widziało. Na pewno będę do tej propozycji wracał i witam Armenię w Top 10 w sąsiedztwie... Azerów :twisted:
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1840
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ARMENIA: Srbuk (Walking Out) Empty Re: ARMENIA: Srbuk (Walking Out)

Pon 11 Mar 2019, 01:45
Tak jak większość was tutaj spodziewałem się jakiegoś bangera od Armenii i zaskoczyło mnie, że dostałem coś zupełnie innego. Sam nie wiem co o tym sądzić, bo ogólnego piania z zachwytu nie podzielam, ale z drugiej strony to bardziej niż przyzwoita piosenka, której słucha się z przyjemnością. Na razie niestety nie robi jednak na mnie żadnego większego wrażenia.
Iker
Iker
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 154

ARMENIA: Srbuk (Walking Out) Empty Re: ARMENIA: Srbuk (Walking Out)

Wto 12 Mar 2019, 21:04
Nie podoba mi się Armenia w tym roku. Nic w tej piosence nie zachwyca, ani nawet nie jest miłe dla mnie. Ot taka mainstreamowa papka pośledniej jakości, pozbawiona charakteru i która błyskawicznie wylatuje z mojej głowy. Niby dobrze wyprodukowane, ale jednocześnie pozbawione iskry, na siłę. O wiele bardziej podchodzi mi Malta już Szeroki uśmiech
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 655
Płeć : Male
Wiek : 20

ARMENIA: Srbuk (Walking Out) Empty Re: ARMENIA: Srbuk (Walking Out)

Sro 13 Mar 2019, 16:53
Wow, od :armenia: Armenii spodziewałem się czegoś bardziej w stylu Ivetki, ale ta propozycja i tak jest świetna. Zwrotki budują mega napięcie, które idealnie dopełnia wokal Srbuk. Refren też bardzo na plus. Choć całościowo ta propozycja wydaje się taka mocna to nadal słychać w tym bardzo dobre radiowe brzmienie. Mam nadzieję, że Srbuk nie zawali występu na żywo. Myślę, że Armenia po zeszłorocznej wpadce bez problemu wróci do finału.
12/12
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1580
Płeć : Male
Wiek : 22

ARMENIA: Srbuk (Walking Out) Empty Re: ARMENIA: Srbuk (Walking Out)

Nie 07 Kwi 2019, 13:45
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 677
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ARMENIA: Srbuk (Walking Out) Empty Re: ARMENIA: Srbuk (Walking Out)

Sro 10 Kwi 2019, 18:33
Armenia po dwóch ostatnich latach z paździerzami wychodzi znowu na prostą co może cieszyć, ta piosenka nie jest w gronie moich fav ale jeśli będzie stworzony do niej występ na wysokim poziomie i z pazurem ala Iveta to na pewno docenię.
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1233
Wiek : 23

ARMENIA: Srbuk (Walking Out) Empty Re: ARMENIA: Srbuk (Walking Out)

Sob 13 Kwi 2019, 13:55
A moim zdaniem Armenia flopnie w półfinale. Ratunkiem może się okazać pozycja startowa, bo jednak pierwszy numer przed dwoma syfami mocno pomaga, niemniej w drugiej połówce jest takie wiele ciekawych propozycji, że po prostu wszyscy o Armenii zapomną. Ciężkostrawna jest ta piosenka, bez konkretnej koncepcji, która jest bardzo wyraźnie zarysowana w innych utworach typowanych w tym momencie do finału.

U widzów nie powinno być rewelacji, czołówka głosowań poszczególnych państw będzie zabetonowana przez :russia: :netherlands: :sweden: :switzerland:, a zapewne Armenia będzie przegrywać w starciu z :azer: (ostatni numer), :malta: (przystępny pop), :denmark: (casus Zoe), :norway: (wyróżnia się, chwytliwe). Poza tym brak konkretnej diaspory; tylko Rosja gwarantuje jakieś większe punkty. U jurorów może być lepiej, ale wydaje mi się że "Walking Out" nie będzie zbyt dla nich atrakcyjne. 

Z finału Armenię mogą wyrzucić :lithuania: i :albania: które mają zdecydowanie mocniejszą diasporę, konkretniejsze utwory i niezłe numery startowe. Litwa startuje przed przerwą, więc nie będzie jakoś "przytłoczona", "Ktheju tokes" to utwór zdecydowanie inny od pozostałych w tej połówce i myślę że też się obroni. Armenia po prostu w tym gronie wypada najsłabiej, zarówno piosenką, jak i wokalnie, bo w Amsterdamie było pod tym względem bardzo przeciętnie.
Sponsored content

ARMENIA: Srbuk (Walking Out) Empty Re: ARMENIA: Srbuk (Walking Out)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach