:poland: Polska gospodarzem Eurowizji Junior w 2019 roku. Miasta chcące gościć konkurs to: Kraków (Tauron Arena), Gliwice (Gliwice Arena), Łódź (Atlas Arena) oraz Katowice (Spodek).
:poland: ROKSANA WĘGIEL ZWYCIĘŻCZYNIĄ EUROWIZJI JUNIOR W MIŃSKU. Utwór Anyone I Want To Be otrzymał najwięcej: 215 punktów w głosowaniu ogólnym. SERDECZNIE GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY!
:israel: Poznaliśmy już oficjalny, tegoroczny slogan reklamujący Eurowizję 2019 w Izraelu: #DareToDream .
:star: :star: :star: Trwa "awaria" EscForum.pl i nie wiadomo ile potrwa, póki co należy uzbroić się w cierpliwość // Dodatkowo na czas "awarii" zachęcam do korzystania z forum zastępczego eurowizyjnie.forumpolish.com :star: :star: :star:
Więcej informacji o uczestnikach i piosenkach 63. Konkursu Piosenki Eurowizji w Lizbonie w zakładce "Europa Wybrała".

Share
Go down
Fenistil
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Liczba postów : 145
Dołączył/a : 26/02/2017

Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

on Nie Kwi 02 2017, 01:25
Uwaga co do poczty: obecnie wiadomości wysłane-odebrane figurują jako "do wysłania", a wysłane-nieodebrane jako "wysłane". Zdecydowanie nie powinno tak być.

Oprócz tego, czy byłoby możliwe w jakiś sposób wyświetlić, na którą opcję oddało się samemu głos w ankiecie? Żeby nie musieć "na wszelki wypadek" anulować głosu i oddawać go od nowa, jeśli chce się upewnić co do opcji, a nie pamięta się co się kiedyś dało.
Liver
My Number One!
My Number One!
Liczba postów : 432
Dołączył/a : 23/02/2017

on Wto Kwi 04 2017, 15:03
To nie żadna uwaga/zażalenie, ale coś się zmieniło z logowaniem. Kiedyś mogłem być zalogowany na kilku komputerach i telefonie jednocześnie, a teraz na jednym urządzeniu mnie wylogowuje i gdy loguje się ponownie, nie jestem już zalogowany na kolejnym.
Dawid
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 35
Dołączył/a : 22/02/2017

on Czw Kwi 06 2017, 17:18
Po kliknięciu w jakaś rangę na stronie głównej, aby zobaczyć listę osób w tym kolorze wyskakuje błąd
You haven't got the rights to access this page
Liver
My Number One!
My Number One!

on Sob Maj 20 2017, 16:40
Może to nie do końca odpowiedni temat, ale bardzo podoba mi się nowy wystrój forum. Żywy, kolorowy, taki trochę sylwestrowy. Oby Eurowizja w Lizbonie była równie wystrzałowa, co on Smile
Liver
My Number One!
My Number One!

on Sob Cze 23 2018, 23:51
Coś wolno ładuje się dzisiaj indeks forum, wszystko inne śmiga. Łosoś pisał do mnie, że u niego też się długo wczytuje.

Przy okazji, dałoby radę wgrać flagę Walii? Smile
KarolStark
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 112

on Nie Cze 24 2018, 13:34
A ja mam taką rozkminę czy by nie pomniejszyć tych flag bo wydaje mi się, że są trochę za duże i przy pisaniu jakiegoś tekstu trochę nieestetycznie to wygląda
Yngwie
Admin
Admin
Liczba postów : 409
http://eurowizyjnie.forumpolish.com

on Nie Cze 24 2018, 14:46
@KarolStark napisał:A ja mam taką rozkminę  czy by nie pomniejszyć tych flag bo wydaje mi się, że są trochę za duże i przy pisaniu jakiegoś tekstu trochę nieestetycznie to wygląda

zgadzam się, poprawię to.

.........................

so lay me down/ let the only sound/ be the overflow
Dawid
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją

on Wto Cze 26 2018, 14:33
Dziękuję za piękną rangę, ale nie mam pojęcia co będzie dalej. Brak głównego forum skutecznie odbiera motywację. 100'KP zostanie wznowione, gdy forum wróci, chyba że oficjalnie i ostatecznie przeniesiemy się gdzieś indziej.
Jeśli jeszcze nie jesteście na grupie facebookowej to zaproście mnie, a Was dodam. https://www.facebook.com/david.dawid.w

Gdy próbuję wejść w swoje posty (http://eurowizyjnie.forumpolish.com/spa/Dawid) to wyskakuje informacja You haven't got the rights to access this page.

Ostatnio zmieniony przez Dawid dnia Wto Cze 26 2018, 15:59, w całości zmieniany 1 raz
Yngwie
Admin
Admin

on Wto Cze 26 2018, 15:32
@Dawid napisał: ...

Gdy próbuję wejść w swoje posty (http://eurowizyjnie.forumpolish.com/spa/Dawid) to wyskakuje informacja You haven't got the rights to access this page.

fakt, w chwili obecnej nie wiem jak to zmienić może do tego dojdę za jakiś czas Surprised

Daniell
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 94

on Czw Cze 28 2018, 13:41
O co chodzi, że dostaję maile w sprawach tego forum podpisane jako escforum.pl ?  Escforum.pl to escforum.pl a to jest eurowizyjnie.forumpolish.com.
Yngwie
Admin
Admin

on Czw Cze 28 2018, 19:13
@Daniell napisał:O co chodzi, że dostaję maile w sprawach tego forum podpisane jako escforum.pl ?  Escforum.pl to escforum.pl a to jest eurowizyjnie.forumpolish.com.

Chodzi o to że wpisałem ESCForum jako tytuł forum aby w wyszukiwarce było łatwiej znaleźć innym to forum, jednak indeksacja torche potrwa. Jeśli denerwują Cię e-maile to możesz w swoim profilu w zakładce Notifications odznaczyć wszystkie pozycje z tabeli "BY EMAIL" i po sprawie.

Sier
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 1
Dołączył/a : 02/07/2018

on Pon Lip 02 2018, 12:19
Cześć.

Nie rozumiem totalnie — co się dzieje? Czy zostały podjęte próby naprawienia problemu, m.in. zaproponowanie opłacenia tego, co opłacone nie zostało? Spodziewałem się, że zaglądając tutaj dotrę do konkretnych rozmów dotyczących kryzysu. A wygląda na to, że to tylko zwykłe oczekiwanie.
Liver
My Number One!
My Number One!

on Pon Lip 02 2018, 14:00
Niestety, kontaktu z administratorem ESCForum.pl nie ma, nie ujawnił on nigdy swojej tożsamości, od jakiegoś czasu ze strony głównej głównego forum zniknęła nawet zakładka "Kontakt z nami" (jakoś tak się to nazywało). Gdyby było inaczej, można by myśleć nad czymkolwiek.
Poland
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 33
Dołączył/a : 02/05/2017

on Czw Lip 12 2018, 13:35
Szczerze mówiąc w kwestii swojej banicji na tamtym forum mam ten sam problem w kwestii kontaktu - nawet forma kontaktowa w informacji banicyjnej nie działała przez co w moim odczuciu mój ban na tamtym powinien ulec likwidacji z przycznyn technicznych zwłaszcza że ja też chce uporządkować tą sprawę i doprowadzić do pokoju który pozytywnie wpłynąłby na ESCforum którego to de facto jestem współzałożycielem.
Yngwie
Admin
Admin

on Pią Lip 13 2018, 17:50
@Poland napisał:Szczerze mówiąc w kwestii swojej banicji na tamtym forum mam ten sam problem w kwestii kontaktu - nawet forma kontaktowa w informacji banicyjnej nie działała przez co w moim odczuciu mój ban na tamtym powinien ulec likwidacji z przycznyn technicznych zwłaszcza że ja też chce uporządkować tą sprawę i doprowadzić do pokoju który pozytywnie wpłynąłby na ESCforum którego to de facto jestem współzałożycielem.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale escfroum.pl nie działa.

Poland
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją

on Pią Lip 13 2018, 23:19
Właśnie to mnie bardzo martwi - podobne jak nie uregulowane kwestie techniczne na forum oraz ban w zasadzie już za nic.
Dawid
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją

on Pon Lip 16 2018, 13:04
Najnowszy news dotyczący przyszłości 100. edycji KP!
Konkurs zostaje reaktywowany na starym forum, najbliższe wyniki w środę o 19.

http://escforum.pl/100-edycja-jubileuszowa-f493/centrum-informacji-t10453.html#p214392

Bardzo mi zależy, aby o informacji wiedzieli przede wszystkim: @LiverFan4 @McYngwie @Drover i @WonderIf gdyż nie ma Was na grupie facebookowej.
Poland
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją

on Pon Lip 16 2018, 13:24
Szkoda że nie mogę wystąpić w tym konkursie. Głosy oddawałbym z poziomu tego forum.
Yngwie
Admin
Admin

on Sob Wrz 22 2018, 18:43
Hej ostatnio jak pewnie zauważyliście zaktualizowałem wersję forum do modernBB i moim zdaniem ta wersja jest bardziej  "przyjazna", może oprócz wielkości czcionki w postach, ale mam nadzieję że będę mógł to wkrótce poprawić.

Co myślicie o zmianie nazwy forum? z "eurowizyjnie" na inną.. bardziej atrakcyjną dla wyszukiwań w google?
macie jakieś pomysły co do tego? jeśli tak piszcie tutaj.
Liver
My Number One!
My Number One!

on Wto Wrz 25 2018, 16:25
Najbardziej praktyczna byłaby eurowizjaforum. Brzmi to mało estetycznie, ale pod kątem Google nie ma nic lepszego Very Happy

BTW Ładne nowe logo forum.
Yngwie
Admin
Admin

on Wto Paź 09 2018, 18:08
:star: :star: :star: Update: Dodana nowa funkcja na pasku głównym opcja Events to w przypadku naszego forum nic innego jak lista preselekcji narodowych i wydarzeń około-eurowizyjnych uporządkowana chronologicznie - będzie uzupełniana na bieżąco Smile
Yngwie
Admin
Admin

on Nie Paź 14 2018, 10:45
Message reputation : 100% (1 vote)
:star: :star: :star: Update: Niewielkie zmiany na forum, pewnie zauważyliście powiększoną czcionkę w postach - teraz jest przejrzyściej. Po za tym rozwiązany został problem braku wglądu w posty użytkowników forum, teraz ta opcja jest dostępna w profilu danego użytkownika w zakładce Statistics -> Find all messages posted by (user name). zdaje się @Dawid o tym wcześniej pisał.
mercator
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 103
Dołączył/a : 26/02/2017

on Pon Paź 22 2018, 18:38
To escforum już pochowaliśmy?
Liver
My Number One!
My Number One!

on Pon Paź 22 2018, 19:59
Na razie pogrzeb jest zaplanowany na 19 czerwca 2019, może się opóźni w czasie.
Yngwie
Admin
Admin

on Wto Paź 23 2018, 09:49
escforum jest w śpiączce i nie wiadomo czy się kiedykolwiek wybudzi.. ale nadzieja jest.
swoją drogą, to już sam nie wiem kto jest właścicielem domeny, ale kto by nim nie był to raczej nie jest zainteresowany reaktywowaniem forum, może chociaż komuś odsprzeda, ale też wątpię. tak że o, nic nie wiadomo.

Sponsored content

Powrót do góry