:poland: Polska gospodarzem Eurowizji Junior w 2019 roku. Miasta chcące gościć konkurs to: Kraków (Tauron Arena), Gliwice (Gliwice Arena), Łódź (Atlas Arena) oraz Katowice (Spodek).
:poland: Zespół TULIA reprezentantem Polski na Eurowizji 2019 w Izraelu. Więcej w zakładce Europa Wybrała - zapraszamy do dyskusji :poland:
:star: Już jutro Super Sobota, finały odbędą się w: Chorwacji scroatia Estonii sestonia Łotwie slatvia oraz Słowenii sslovenia , półfinały w: Szwecji ssweden Węgrzech shungary Islandii siceland Ukrainie sukraine Portugali sportugal oraz Litwie slithuania
sercee Zespół Tulia jako polski reprezentant wystąpi 14 Maja 2019 podczas pierwszej połowy I półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji sercee
:poland: ROKSANA WĘGIEL ZWYCIĘŻCZYNIĄ EUROWIZJI JUNIOR W MIŃSKU. Utwór Anyone I Want To Be otrzymał najwięcej: 215 punktów w głosowaniu ogólnym. SERDECZNIE GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY!
:israel: Poznaliśmy już oficjalny, tegoroczny slogan reklamujący Eurowizję 2019 w Izraelu: #DareToDream .
:star: :star: :star: Trwa "awaria" EscForum.pl i nie wiadomo ile potrwa, póki co należy uzbroić się w cierpliwość // Dodatkowo na czas "awarii" zachęcam do korzystania z forum zastępczego eurowizyjnie.forumpolish.com :star: :star: :star:
Więcej informacji o uczestnikach i piosenkach 63. Konkursu Piosenki Eurowizji w Lizbonie w zakładce "Europa Wybrała".

Share
Go down
Liver
Liver
My Number One!
My Number One!
Liczba postów : 447
Dołączył/a : 23/02/2017

Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

on Sob Lis 03 2018, 11:55
To powiedz mi, czego nie ogarniasz Razz
Liver
Liver
My Number One!
My Number One!

on Sro Lis 21 2018, 17:51
Dogadaliśmy się ze Skrzeczkiem, że skoro on nie ma czasu to ja zajmę się przeprowadzeniem Gry Eliminacyjnej jESC 2018. Ogólnie minimum zestawów głosów to 10, ale przy obecnym ruchu na forum 8 również będzie zadowalającą liczbą.

Powiedzmy, że zacznie się najwcześniej we wtorek, 27 listopada. Jeśli nie wtedy to napiszcie swoje propozycje Razz
Justi
Justi
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 21
Dołączył/a : 29/03/2017

on Sro Gru 12 2018, 00:14
Message reputation : 100% (1 vote)
Brakuje mi starego forum. Szkoda, że tutaj tak cicho.
Liver
Liver
My Number One!
My Number One!

on Sro Sty 23 2019, 02:23
Da się zrobić tak, żeby posty z Twittera i Facebooka załadowywały się na forum?
Yngwie
Yngwie
Admin
Admin
Liczba postów : 455
Dołączył/a : 22/02/2017
http://eurowizyjnie.forumpolish.com

on Pon Sty 28 2019, 22:25
@Liver napisał:Da się zrobić tak, żeby posty z Twittera i Facebooka załadowywały się na forum?

prawdopodobnie się da, ale będę musiał powygrywać moduły i uaktywnić html.. dziś już chyba nie dam rady.. jutro mam dzień wolny to coś pokombinuję. Wink

.........................

so lay me down/ let the only sound/ be the overflow
Liver
Liver
My Number One!
My Number One!

on Pon Sty 28 2019, 22:31
Dzięki, jak da radę to sprawdź jeszcze Instagrama Smile
Yngwie
Yngwie
Admin
Admin

on Wto Sty 29 2019, 16:06

@Liver, działa ok?

Liver
Liver
My Number One!
My Number One!

on Pią Lut 01 2019, 20:20
Dopiero zobaczyłem, przepraszam. Działa, ale tylko jeśli odpowiadasz na posta i masz podgląd.

Spoiler:

Spoiler:
Yngwie
Yngwie
Admin
Admin

on Pią Lut 01 2019, 20:23
@Liver napisał:Dopiero zobaczyłem, przepraszam. Działa, ale tylko jeśli odpowiadasz na posta i masz podgląd.

Spoiler:

Spoiler:

dziwna sprawa, ale nie mogę tego ustawić "globalnie" dla całego forum ale żeby działało to poprawne należy:

PROFIL ---> PREFERENCJE ----> Zawsze włączaj HTML (i zaznaczyć Tak)

Yngwie
Yngwie
Admin
Admin

on Pon Lut 04 2019, 20:17
Message reputation : 100% (2 votes)
takie małe urozmaicenie, dostępne są nowe (opcjonalnie) flagi w stylu eurowizyjnym tworzymy je poprzez s (jak serce) + nazwa kraju  np. : spoland :

salbania  saustria  sbelarus  scroatia  sdenmark  sfrance  sgreece  slatvia
 sportugal  sgermany  sandorra  sarmenia  saustralia  sazer  sbelgium  sbosnia
 sbulgaria  scyprus  sslovakia  sslovenia  sspain  sestonia  sfinland  sgeorgia
 shungary  sireland  siceland  sisrael  sitaly  skazakh  slithuania  slux  smacedonia  
smalta  smarocco  smoldova  smontenegro  smonaco  snorway  snetherlands  spoland
 sunitedkingdom  sczech  sromania  srussia  ssanmarino  sserbia  ssweden  sswitzerland  sturkey  sukraine

Łosoś
Łosoś
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Liczba postów : 240
Dołączył/a : 11/03/2017

on Czw Lut 07 2019, 14:27
Nah, mam dwie sprawy co do Shoutboxa. Pierwsza to nagły brak archiwum na sb od 2 dni, brak mozliwości przewinięcia do wcześniejszego postu, po parunastu minutach posty znikają. A druga to, czy jest możliwość, żeby można było usunąć z sb powiadomenia o tym, że ktoś wszedł/wyszedł stamtąd? Przyznam się, lekko wkurzające jest przebijanie się przez te powiadomienia, które nie wiem czy są potrzebne Razz
Dawid
Dawid
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 49

on Czw Lut 07 2019, 16:26
Dokładnie to co @Łosoś
Mamy jakieś alternatywne rozwiązanie do obecnego chatu? Wygląda bardzo fajnie, ale jest strasznie niewygodny.
Yngwie
Yngwie
Admin
Admin

on Czw Lut 07 2019, 19:54
@Łosoś i @Dawid

wiem o tych powiadomieniach, napisałem na głównym forum czy ktoś ma na to jakiś sposób, bo dotychczasowe rozwiązania nie skutkują.. nie mniej jednak pracuję nad tym bo póki co nie ma innej alternatywy dla tego chatboxa.

Kuba
Kuba
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 48
Dołączył/a : 05/02/2019

on Pią Lut 15 2019, 11:50
Myślę, że możemy dobrze wpłynąć na rozwój forum poprzez jego lepsze pozycjonowanie w Google - i to zupełnie za darmo!
Sam trafiłem na oryginalne escforum wpisując w wyszukiwarkę frazę w stylu „Eurowizja polskie forum”. Strony tym wyżej się pojawiają, im częściej są klikane dla danych wyszukiwań. Jeżeli więc chcemy pomóc lepszemu wybiciu się stronki, a co za tym idzie większą ilością aktywnych użytkowników i rozwojowi - proponuję zamiast wchodzić na forum z karty ulubionych, wyszukiwać frazy takie jak „Eurowizja forum”, „ESC Polska”, itp. (dla takich nasza stronka pojawia się w pierwszej dziesiątce, ale nie jako pierwsza), oczywiście im różnorodniej i im z różniejszych lokalizacji, tym lepiej... jeden nowy nawyk, a może fajnie się przyczynić Smile
Yngwie
Yngwie
Admin
Admin

on Pią Lut 15 2019, 16:57
@Kuba napisał:Myślę, że możemy dobrze wpłynąć na rozwój forum poprzez jego lepsze pozycjonowanie w Google - i to zupełnie za darmo!
Sam trafiłem na oryginalne escforum wpisując w wyszukiwarkę frazę w stylu „Eurowizja polskie forum”. Strony tym wyżej się pojawiają, im częściej są klikane dla danych wyszukiwań. Jeżeli więc chcemy pomóc lepszemu wybiciu się stronki, a co za tym idzie większą ilością aktywnych użytkowników i rozwojowi - proponuję zamiast wchodzić na forum z karty ulubionych, wyszukiwać frazy takie jak „Eurowizja forum”, „ESC Polska”, itp. (dla takich nasza stronka pojawia się w pierwszej dziesiątce, ale nie jako pierwsza), oczywiście im różnorodniej i im z różniejszych lokalizacji, tym lepiej... jeden nowy nawyk, a może fajnie się przyczynić Smile

dokładnie, ja dosyć często wpisuję w google "eurowizja forum" i klikam z pozycji wyszukiwarki to sprzyja pozycjonowaniu i boty do nas częściej zaglądają i indeksują Smile

Sponsored content

Powrót do góry