Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

+19
marjuz
Darka
Sebek
Wonder
Skrzeczek
monkeyy
Poland
Kuba
Justi
mercator
Sier
KarolStark
Łosoś
Fenistil
iguś
Aro
Naar
Liver
Yngwie / admin
23 posters
Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1273
Płeć : Male
Wiek : 26

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 4 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Sob 3 Lis - 11:55
To powiedz mi, czego nie ogarniasz :P
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1273
Płeć : Male
Wiek : 26

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 4 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Sro 21 Lis - 17:51
Dogadaliśmy się ze Skrzeczkiem, że skoro on nie ma czasu to ja zajmę się przeprowadzeniem Gry Eliminacyjnej jESC 2018. Ogólnie minimum zestawów głosów to 10, ale przy obecnym ruchu na forum 8 również będzie zadowalającą liczbą.

Powiedzmy, że zacznie się najwcześniej we wtorek, 27 listopada. Jeśli nie wtedy to napiszcie swoje propozycje :P
Justi
Justi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 4 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Sro 12 Gru - 0:14
Brakuje mi starego forum. Szkoda, że tutaj tak cicho.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1273
Płeć : Male
Wiek : 26

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 4 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Sro 23 Sty - 2:23
Da się zrobić tak, żeby posty z Twittera i Facebooka załadowywały się na forum?
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 4 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Pon 28 Sty - 22:25
Liver napisał:Da się zrobić tak, żeby posty z Twittera i Facebooka załadowywały się na forum?

prawdopodobnie się da, ale będę musiał powygrywać moduły i uaktywnić html.. dziś już chyba nie dam rady.. jutro mam dzień wolny to coś pokombinuję. Wink

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1273
Płeć : Male
Wiek : 26

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 4 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Pon 28 Sty - 22:31
Dzięki, jak da radę to sprawdź jeszcze Instagrama Uśmiech
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 4 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Wto 29 Sty - 16:06



@Liver, działa ok?

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1273
Płeć : Male
Wiek : 26

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 4 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Pią 1 Lut - 20:20
Dopiero zobaczyłem, przepraszam. Działa, ale tylko jeśli odpowiadasz na posta i masz podgląd.

Spoiler:

Spoiler:
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 4 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Pią 1 Lut - 20:23
Liver napisał:Dopiero zobaczyłem, przepraszam. Działa, ale tylko jeśli odpowiadasz na posta i masz podgląd.

Spoiler:

Spoiler:

dziwna sprawa, ale nie mogę tego ustawić "globalnie" dla całego forum ale żeby działało to poprawne należy:

PROFIL ---> PREFERENCJE ----> Zawsze włączaj HTML (i zaznaczyć Tak)


.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 4 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Pon 4 Lut - 20:17
takie małe urozmaicenie, dostępne są nowe (opcjonalnie) flagi w stylu eurowizyjnym tworzymy je poprzez s (jak serce) + nazwa kraju  np. : spoland :

:salbania:  :saustria:  :sbelarus:  :scroatia:  :sdenmark:  :sfrance:  :sgreece:  :slatvia:
 :sportugal:  :sgermany:  :sandorra:  :sarmenia:  :saustralia:  :sazer:  :sbelgium:  :sbosnia:
 :sbulgaria:  :scyprus:  :sslovakia:  :sslovenia:  :sspain:  :sestonia:  :sfinland:  :sgeorgia:
 :shungary:  :sireland:  :siceland:  :sisrael:  :sitaly:  :skazakh:  :slithuania:  :slux:  :smacedonia:  
:smalta:  :smarocco:  :smoldova:  :smontenegro:  :smonaco:  :snorway:  :snetherlands:  :spoland:
 :sunitedkingdom  :sczech:  :sromania:  :srussia:  :ssanmarino:  :sserbia:  :ssweden:  :sswitzerland:  :sturkey:  :sukraine:

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1580
Płeć : Male
Wiek : 22

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 4 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Czw 7 Lut - 14:27
Nah, mam dwie sprawy co do Shoutboxa. Pierwsza to nagły brak archiwum na sb od 2 dni, brak mozliwości przewinięcia do wcześniejszego postu, po parunastu minutach posty znikają. A druga to, czy jest możliwość, żeby można było usunąć z sb powiadomenia o tym, że ktoś wszedł/wyszedł stamtąd? Przyznam się, lekko wkurzające jest przebijanie się przez te powiadomienia, które nie wiem czy są potrzebne :P
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2078
Wiek : 24

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 4 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Czw 7 Lut - 16:26
Dokładnie to co @Łosoś
Mamy jakieś alternatywne rozwiązanie do obecnego chatu? Wygląda bardzo fajnie, ale jest strasznie niewygodny.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 4 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Czw 7 Lut - 19:54
@Łosoś i @Dawid

wiem o tych powiadomieniach, napisałem na głównym forum czy ktoś ma na to jakiś sposób, bo dotychczasowe rozwiązania nie skutkują.. nie mniej jednak pracuję nad tym bo póki co nie ma innej alternatywy dla tego chatboxa.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Kuba
Kuba
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 155
Płeć : Male
Wiek : 25
Skąd : Warszawa / Radom

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 4 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Pią 15 Lut - 11:50
Myślę, że możemy dobrze wpłynąć na rozwój forum poprzez jego lepsze pozycjonowanie w Google - i to zupełnie za darmo!
Sam trafiłem na oryginalne escforum wpisując w wyszukiwarkę frazę w stylu „Eurowizja polskie forum”. Strony tym wyżej się pojawiają, im częściej są klikane dla danych wyszukiwań. Jeżeli więc chcemy pomóc lepszemu wybiciu się stronki, a co za tym idzie większą ilością aktywnych użytkowników i rozwojowi - proponuję zamiast wchodzić na forum z karty ulubionych, wyszukiwać frazy takie jak „Eurowizja forum”, „ESC Polska”, itp. (dla takich nasza stronka pojawia się w pierwszej dziesiątce, ale nie jako pierwsza), oczywiście im różnorodniej i im z różniejszych lokalizacji, tym lepiej... jeden nowy nawyk, a może fajnie się przyczynić Uśmiech
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 4 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Pią 15 Lut - 16:57
Kuba napisał:Myślę, że możemy dobrze wpłynąć na rozwój forum poprzez jego lepsze pozycjonowanie w Google - i to zupełnie za darmo!
Sam trafiłem na oryginalne escforum wpisując w wyszukiwarkę frazę w stylu „Eurowizja polskie forum”. Strony tym wyżej się pojawiają, im częściej są klikane dla danych wyszukiwań. Jeżeli więc chcemy pomóc lepszemu wybiciu się stronki, a co za tym idzie większą ilością aktywnych użytkowników i rozwojowi - proponuję zamiast wchodzić na forum z karty ulubionych, wyszukiwać frazy takie jak „Eurowizja forum”, „ESC Polska”, itp. (dla takich nasza stronka pojawia się w pierwszej dziesiątce, ale nie jako pierwsza), oczywiście im różnorodniej i im z różniejszych lokalizacji, tym lepiej... jeden nowy nawyk, a może fajnie się przyczynić Uśmiech

dokładnie, ja dosyć często wpisuję w google "eurowizja forum" i klikam z pozycji wyszukiwarki to sprzyja pozycjonowaniu i boty do nas częściej zaglądają i indeksują Uśmiech

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Sponsored content

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 4 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach