:israel: ZWYCIĘZCĄ EUROWIZJI 2018 została Netta z utworem TOY. Eurowizja 2019 odbędzie się w Izraelu, a miastem-gospodarzem będzie Tel Awiw Jafa!
:poland: Polska organizatorem Eurowizji Junior w 2019 roku!
:poland: :poland: :poland: ROKSANA WĘGIEL ZWYCIĘŻCZYNIĄ TEGOROCZNEJ EUROWIZJI JUNIOR W MIŃSKU. Utwór Anyone I Want To Be otrzymał najwięcej bo 215 punktów w końcowym głosowaniu! SERDECZNIE GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY!
:israel: Poznaliśmy już oficjalny, tegoroczny slogan reklamujący Eurowizję 2019 w Izraelu, a jest nim: #DareToDream .
:star: :star: :star: Trwa "awaria" EscForum.pl i nie wiadomo ile potrwa, póki co należy uzbroić się w cierpliwość // Dodatkowo na czas "awarii" zachęcam do korzystania z forum zastępczego eurowizyjnie.forumpolish.com :star: :star: :star:
TOP 10 Eurowizji 2018: 1. :israel: Izrael, 2. :cyprus: Cypr, 3. :austria: Austria, 4. :germany: Niemcy, 5. :italy: Włochy, 6. :czech: Czechy, 7. :sweden: Szwecja, 8. :estonia: Estonia, 9. :denmark: Dania, 10. :moldova: Mołdawia
Więcej informacji o uczestnikach i piosenkach 63. Konkursu Piosenki Eurowizji w Lizbonie w zakładce "Europa Wybrała".

Share
Go down
Yngwie
Admin
Admin
Liczba postów : 381
Dołączył/a : 22/02/2017
http://eurowizyjnie.forumpolish.com

Hydepark - otwarta dyskusja

on Sro Lut 22 2017, 21:13
o wszystkim i o niczym. można pisać o adminie escforum, ale bez wulgaryzmów Cool
Daniell
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 94

Re: Hydepark - otwarta dyskusja

on Sro Lut 22 2017, 22:25
Message reputation : 100% (1 vote)
nie lubimy go Sad
Yngwie
Admin
Admin

on Sro Lut 22 2017, 22:27
tak, bardzo nas skrzywdził.. Crying or Very sad ale miejmy nadzieję, że niedługo powrócimy na stare śmieci... osierociłem tam dużo postów i Chorwację w KP. chlip chlip.
Daniell
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior

on Pią Lut 24 2017, 17:04
Tabelki z ostatniego KP dla ciekawostki Very Happy

Yngwie
Admin
Admin

on Pią Lut 24 2017, 17:21
dzięki Daniell, że mi ostatnie miejsce w półfinale przypomniałeś xD
Daniell
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior

on Pią Lut 24 2017, 17:28
do usług <3
Valhalla
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 23
Dołączył/a : 25/02/2017

on Sob Lut 25 2017, 14:21
Witam oto jestem Wink Co z naszym starym forum :/ I dlaczego tu nie ma shoutboxa?
Daniell
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior

on Sob Lut 25 2017, 14:54
@Valhalla napisał:Witam oto jestem Wink Co z naszym starym forum :/ I dlaczego tu nie ma shoutboxa?

Wbijaj na grupe na fb to wszystkiego sie dowiesz
Valhalla
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją

on Nie Lut 26 2017, 15:53
Nie wiem czemu, ale od kiedy wrocilismy i lepiej nam sie dzieje na Eurowizji mam takie przeczucie ze Polska wygra jeszcze przed 2020 rokiem hmm...
iguś
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Liczba postów : 214
Dołączył/a : 24/02/2017

on Nie Lut 26 2017, 16:44
Message reputation : 100% (2 votes)
A mi się z kolei wydaje, że do 2020 będziemy w TOP5 chociaż raz, ale nadal nie widzę oczyma wyobraźni naszej wygranej w najbliższych latach. Oczywiście, to tylko gdybania. Wink
Yngwie
Admin
Admin

on Wto Lut 28 2017, 20:15

Serce Serce Serce
Daniell
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior

on Wto Lut 28 2017, 20:49
@Yngwie napisał:

Serce Serce Serce

Odpisz mu xD
Yngwie
Admin
Admin

on Wto Lut 28 2017, 20:52
już to zrobiłem. Smile
IgorBielak
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 71
Dołączył/a : 28/02/2017

on Wto Lut 28 2017, 21:07
Hahahaha tak to ja xD Jestem Smile Cieszę się, że się jakoś udało Very Happy I co teraz będzie. Właściwie dlaczego tak się stało?
Yngwie
Admin
Admin

on Wto Lut 28 2017, 21:27
@IgorBielak napisał:Hahahaha tak to ja xD Jestem Smile Cieszę się, że się jakoś udało Very Happy I co teraz będzie. Właściwie dlaczego tak się stało?

to bardzo długa historia. Tak czy inaczej za wszytko można obwiniać starego admina, z którym kontakt (nawet teraz) jest bardzo ograniczony.
IgorBielak
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior

on Wto Lut 28 2017, 21:33
@Yngwie napisał:
@IgorBielak napisał:Hahahaha tak to ja xD Jestem Smile Cieszę się, że się jakoś udało Very Happy I co teraz będzie. Właściwie dlaczego tak się stało?

to bardzo długa historia. Tak czy inaczej za wszytko można obwiniać starego admina, z którym kontakt (nawet teraz) jest bardzo ograniczony.

No trudno Sad Jakoś damy radę Smile Ale się cieszę, że Was znalazłem xD A Wy jak się poznajdowaliście? Razz
Yngwie
Admin
Admin

on Wto Lut 28 2017, 21:35
@IgorBielak napisał:
@Yngwie napisał:

No trudno Sad Jakoś damy radę Smile Ale się cieszę, że Was znalazłem xD A Wy jak się poznajdowaliście? Razz

część osób była na fejsbukowej grupie, część sama się odnalazła.. w sumie to cały czas się odnajduje, ty jesteś przykładem Very Happy
Liver
My Number One!
My Number One!
Liczba postów : 422
Dołączył/a : 23/02/2017

on Wto Lut 28 2017, 21:40
@Valhalla napisał:Nie wiem czemu, ale od kiedy wrocilismy i lepiej nam sie dzieje na Eurowizji mam takie przeczucie ze Polska wygra jeszcze przed 2020 rokiem hmm...
@iguś napisał:A mi się z kolei wydaje, że do 2020 będziemy w TOP5 chociaż raz, ale nadal nie widzę oczyma wyobraźni naszej wygranej w najbliższych latach. Oczywiście, to tylko gdybania. Wink
Nie wiem co z Polską, ale jeżeli odkryta przeze mnie prawidłowość się spełni to w 2018 wygra nasz południowy sąsiad, :czech: Czechy Smile
Yngwie
Admin
Admin

on Wto Lut 28 2017, 21:44
@Liver napisał:
@Valhalla napisał:Nie wiem czemu, ale od kiedy wrocilismy i lepiej nam sie dzieje na Eurowizji mam takie przeczucie ze Polska wygra jeszcze przed 2020 rokiem hmm...
@iguś napisał:A mi się z kolei wydaje, że do 2020 będziemy w TOP5 chociaż raz, ale nadal nie widzę oczyma wyobraźni naszej wygranej w najbliższych latach. Oczywiście, to tylko gdybania. Wink
Nie wiem co z Polską, ale jeżeli odkryta przeze mnie prawidłowość się spełni to w 2018 wygra nasz południowy sąsiad, :czech: Czechy Smile

serio? teraz jestem ciekawy co to za prawidłowość, czyżby miała związek z Azerbejdżanem? Very Happy
Daniell
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior

on Wto Lut 28 2017, 21:44
@IgorBielak napisał:
@Yngwie napisał:

Pisałem Ci na yt o facebookowej grupie, do której możesz dołączyć jak każdy użytkownik forum;)
IgorBielak
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior

on Wto Lut 28 2017, 21:45
@Daniell napisał:
@IgorBielak napisał:
@Yngwie napisał:

Pisałem Ci na yt o facebookowej grupie, do której możesz dołączyć jak każdy użytkownik forum;)

Wiem Smile Na razie już nie trzeba xD Ale kiedyś czego nie Smile
Liver
My Number One!
My Number One!
Liczba postów : 422
Dołączył/a : 23/02/2017

on Wto Lut 28 2017, 22:01
@Yngwie napisał:
@Liver napisał:Nie wiem co z Polską, ale jeżeli odkryta przeze mnie prawidłowość się spełni to w 2018 wygra nasz południowy sąsiad, :czech: Czechy Smile
serio? teraz jestem ciekawy co to za prawidłowość, czyżby miała związek z Azerbejdżanem? Very Happy

2010 - wygrywają :germany: Niemcy
2011 - wraca :austria: Austria

2014 - wygrywa :austria: Austria
2015 - wracają :czech: Czechy

2018 - wygrywają :czech: Czechy?
2019 - wraca :slovakia: Słowacja? scratch
domi10
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 2
Dołączył/a : 01/03/2017

on Sro Mar 01 2017, 23:44
Cześć wszystkim, założyłem konto na dzień przed tymczasową "śmiercią" głównego forum i przez ten cały czas zastanawiałem się kiedy ono powroci, ale na szczęście trafiłem tutaj dzięki komentarzowi Igora pod filmikiem z preselekcji Wink
EDIT Czy ktoś mógłby podać nazwę grupy na fb, bo chcę dołączyć do tej właściwej Wink
iguś
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Liczba postów : 214
Dołączył/a : 24/02/2017

on Czw Mar 02 2017, 15:06
Ło matko, jaki śliczny nowy wygląd. Serce Serce Serce
Valhalla
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją

on Czw Mar 02 2017, 15:37
Hej to... co z tym karaoke? Juz marzec sie zaczal ;p A za chwile bedzie maj i powiedzcie ze nie ma na to czasu ;p
Sponsored content

Powrót do góry