:israel: Poznaliśmy już oficjalny, tegoroczny slogan reklamujący Eurowizję 2019 w Izraelu: #DareToDream .
:poland: Zespół TULIA reprezentantem Polski na Eurowizji 2019 w Izraelu. Zespół wykona bilingwalną wersję utworu "Pali Się" (Fire Of Love). Więcej w zakładce Europa Wybrała - zapraszamy do dyskusji :poland:
sercee Zespół Tulia jako polski reprezentant wystąpi 14 Maja 2019 podczas pierwszej połowy I półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji sercee
pins Rozpoczęło się głosowanie w forumowym konkursie piosenki. Głosowanie trwa od 16.03 do 22.03 (godzina 20:00).
:poland: ROKSANA WĘGIEL ZWYCIĘŻCZYNIĄ EUROWIZJI JUNIOR W MIŃSKU. Utwór Anyone I Want To Be otrzymał najwięcej: 215 punktów w głosowaniu ogólnym. SERDECZNIE GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY!
:star: :poland: Gliwice gospodarzem Eurowizji Junior w 2019 roku. Finał konkursu odbędzie się 24 listopada 2019 w Arena Gliwice. :poland: :star:
:star: :star: :star: Trwa "awaria" EscForum.pl i nie wiadomo ile potrwa, póki co należy uzbroić się w cierpliwość // Dodatkowo na czas "awarii" zachęcam do korzystania z forum zastępczego eurowizyjnie.forumpolish.com :star: :star: :star:

Share
Go down
Fenistil
Fenistil
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Płeć : Male
Liczba postów : 260
Dołączył/a : 26/02/2017
Wiek : 24
Skąd : Kraków

Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

on Sro Gru 19 2018, 01:06
Message reputation : 100% (2 votes)
Jako że :albania: FiK zbliża się wielkimi krokami, to na forum pojawiła się dyskusja o stworzeniu miejsca dla naszych rankingów preselekcyjnych, wzorem tych z zeszłego roku na ESCForum. Jeśli ktoś nie wie o co chodzi, zasady są następujące:
1. W tym temacie umieszczamy swoje osobiste rankingi piosenek dla każdego z konkursów preselekcyjnych (w formie tekstowej).
2. Na każdego użytkownika przypada dokładnie jeden post. Jeśli ktoś chce umieścić rankingi więcej niż jednych preselekcji narodowych, powinny one wszystkie znaleźć się w tym jednym poście.
3. Można dowolnie edytować swojego posta, m.in. w celu aktualizacji swoich rankingów lub dodawania nowych.
4. Dla każdych preselekcji jedna wyznaczona wcześniej osoba tworzy tuż przed ich finałem zbiorcze podsumowanie, w którym pozycje 1-10 z każdego rankingu zamieniane są na punkty wg skali eurowizyjnej.
5. Nie trzeba tworzyć pełnych rankingów, jednak do podsumowań będą się liczyć tylko te, które mają określone co najmniej top 10 (chyba że w preselekcjach jest mniej niż 10 piosenek).
6. Temat służy tylko i wyłącznie umieszczaniu rankingów. Do szerszej dyskusji służy >odpowiedni dział na forum<.

Lista preselekcji i osoby robiące podsumowania:
:albania: Albania (Festivali i Këngës) -> Fenistil
:australia: Australia (Eurovision - Australia Decides) -> Dastame
:belarus: Białoruś (EuroFest) -> Łosoś
:croatia: Chorwacja (Dora) -> Aleks
:montenegro: Czarnogóra (Montevizija) -> Fenistil
:czech: Czechy (Eurovision Song CZ) -> Dastame
:denmark: Dania (Dansk Melodi Grand Prix) -> Dastame
:estonia: Estonia (Eesti Laul) -> Aleks
:finland: Finlandia (Uuden Musiikin Kilpailu) -> Dastame
:france: Francja (Destination Eurovision) -> Fenistil
:georgia: Gruzja (Georgian Idol) -> Fenistil
:spain: Hiszpania (Operación Triunfo) -> Dastame
:iceland: Islandia (Söngvakeppnin) -> Liver
:lithuania: Litwa (Eurovizijos Atranka) ->  Fenistil
:latvia: Łotwa (Supernova) ->  Łosoś
:moldova: Mołdawia (O melodie pentru Europa) -> Fenistil
:germany: Niemcy (Unser Lied für Israel) -> Łosoś
:norway: Norwegia (Melodi Grand Prix) -> Dastame
:portugal: Portugalia (Festival da Canção) -> Fenistil
:romania: Rumunia (Selecția Națională) -> Fenistil
:serbia: Serbia (Beovizija) -> Fenistil
:slovenia: Słowenia (EMA) -> Aleks
:sweden: Szwecja (Melodifestivalen) -> Łosoś
:ukraine: Ukraina (Vidbir) -> Dastame
:hungary: Węgry (A Dal) -> Aleks
:unitedkingdom: Wielka Brytania (Eurovision: You Decide) -> Dastame
:italy: Włochy (Sanremo) -> Aleks

Kalendarz preselekcji -> [KLIK]


Ostatnio zmieniony przez Fenistil dnia Nie Mar 10 2019, 12:01, w całości zmieniany 22 razy
Fenistil
Fenistil
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Płeć : Male
Liczba postów : 260
Dołączył/a : 26/02/2017
Wiek : 24
Skąd : Kraków

Re: Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

on Sro Gru 19 2018, 01:10
:albania: Festivali i Këngës :albania:
20.12.2018, wersje studyjne

1. Alar Band - Dashuria nuk mjafton :star: :star:
2. Soni Malaj — Më e fortë :star: :star:
3. Aurel Thellimi — Të dua ty :star:
4. Orgesa Zaimi — Hije
5. Kujtim Prodani — Babela
6. Artemisa Mithi & Febi Shkurti - Dua ta besoj
7. Dilan Reka — Karma
8. Marko Strazimiri & Imbro — Leyla
9. Eranda Libohova — 100 pyetje
10. Eliza Hoxha — Peng
11. Mirud — Nënë
12. Elona Islamaj — Në këtë botë kalimtare
13. Bruno Pollogati — Nuk ka stop
14. Jonida Maliqi — Ktheju tokës
15. Elton Deda — Qetësisht
16. Klint Collaku — Me jetë
17. Gjergj Leka — Një ditë tjetër
18. Kelly — A më ndjen
19. Bojken Lako — Jeto jetën
20. Lorela Sejdini — Vetmi
21. Klodiana Vata — Mbrëmje e pafund
22. Lidia Lufi — Rrëfehem

:australia: Eurovision - Australia Decides :australia:
08.02.2019, wersje studyjne

1. Ella Hooper - Data Dust :star: :star:
2. Kate Miller-Heidke - Zero Gravity
3. Mark Vincent - This Is Not the End
4. Alfie Arcuri - To Myself
5. Aydan Calafiore - Dust
6. Electric Fields - 2000 and Whatever
7. Courtney Act - Fight for Love
8. Sheppard - On My Way
9. Tania Doko - Piece of Me
10. Leea Nanos - Set Me Free

:belarus: EuroFest :belarus:
06.03.2019, występy z przesłuchań

1. PROvokatsiya - Running Away from the Sun
2. ZENA - Like It
3. Alyona Gorbachova - Can We Dream
4. Sebastian Roos - Never Getting Close
5. Michael Soul - Humanize
6. BLGN & Mirex - Champion
7. Aura - Čaravala
8. Eva Kogan - Run
9. KeySi - No Love Lost
10. NAPOLI - Let It Go

:croatia: Dora :croatia:
15.02.2019, urywki studyjne

1. Luka Nižetić - Brutalero
2. Bojan Jambrošić & Danijela Pintarić - Vrijeme predaje
3. Roko Blažević - The Dream
4. Manntra - In The Shadows
5. Jelena Bosančić - Tell Me
6. Beta Sudar - Don't Give Up
7. Lidija Bačić - Tek je počelo
8. Bernarda Bruno - I Believe in True Love
9. Jure Brkljača - Ne postojim kad nisi tu
10. Lorena Bućan - Tower of Babylon
11. Gelato Sisters - Back to the Swing
12. Elis Lovrić - All I Really Want
13. Lea Mijatović - Tebi pripadam
14. Domenica - Indigo
15. Ema Gagro - Redemption
16. Kim Verson - Nisam to što žele

:montenegro: Montevizija :montenegro:
08.02.2019, wersje studyjne

1. Nina Petković - Uzmi ili ostavi
2. Andrea Demirović - Ja sam ti san
3. Monika Knezović - Nepogrješiva
4. D-Moll Band - Heaven
5. Ivana Popović Martinović - Nevinost

:czech: Eurovision Song CZ :czech:
25.01.2019, wersje studyjne

1. Jakub Ondra - Space Sushi :star: :star:
2. Tomáš Bocek - Don't Know Why
3. Hana Barbara - Poslední slova tobě
4. Andrea Holá - Give Me A Hint
5. Barbora Mochowa - True Colors
6. Pam Rabbit - Easy To Believe
7. Jára Vymer - On My Knees
8. Lake Malawi - Friend of a Friend


:denmark: Dansk Melodi Grand Prix :denmark:
03.02.2019, wersje studyjne

1. Leonora – Love Is Forever :star: :star: :star:
2. Humorekspressen – Dronning af baren :star:
3. Marie Isabell – Dancing With You In My Heart
4. Teit Samso – Step It Up
5. Rasmus Faartoft – Hold My Breath
6. Jasmin Gabay – Kiss Like This
7. Julie & Nina – League Of Light
8. Simone Emilie – Anywhere
9. Leeloo – That Vibe
10. Sigmund – Say My Name

:estonia: Eesti Laul :estonia:
01.01.2019, wersje studyjne

1. Öed - Öhuloss :star: :star:
2. Kaia Tamm - Wo sind die Katzen? :star: :star:
3, Inger - Coming Home :star: :star:
4. Cätlin Mägi & Jaan Pehk - Parmumäng :star:
5. Sandra Nurmsalu - Soovide puu
6. Iseloomad - Kaks miinust
7. Stefan - Without You
8. Jennifer Cohen - Little Baby El
9. Kerli Kivilaan - Cold Love
10. Grete Paia - Kui isegi kaotan
11. Sissi - Strong
12. xtra basic & Emily J - Hold Me Close
13. Victor Crone - Storm
14. Kadiah - Believe
15. Lumevärv feat. INGA - Milline päev
16. Ranele - Supernova
17. Uku Suviste - Pretty Little Liar
18. Sofia Rubina-Hunter - Deep Water
19. Around the Sun - Follow Me Back
20. The Swingers - High Heels in the Neighbourhood
21. Johanna Eendra - Miks sa teed nii?
22. Lacy Jay - Halleluja
23. Synne Valtri - I'll Do It My Way
24. Marko Kaar - Smile

:finland: Uuden Musiikin Kilpailu :finland:
22.02.2019, wersje studyjne

1. Darude feat. Sebastian Rejman - Superman
2. Darude feat. Sebastian Rejman - Release Me
3. Darude feat. Sebastian Rejman - Look Away

:france: Destination Eurovision :france:
26.01.2019, występy półfinałowe

01. Seemone - Tous les deux :star: :star: :star:
02. Tracy De Sá - Por aqui :star: :star:
03. The Divaz - La voix d'Aretha :star: :star:
04. Silvan Areg - Allez leur dire :star: :star:
05. Naestro - Le brasier :star:
06. Gabriella - On cherche encore (Never get enough)
07. Philipelise - Madame la paix
08. Chimene Badi - La-haut
09. Ugo - Ce qui me blesse
10. Bilal Hassani - Roi
11. Aysat - Comme une grande
12. Doutson - Sois un bon fils
13. Mazy - Oulala
14. Battista Acquaviva - Passio
15. Lautner - J'ai pas le temps
16. Emmanuel Moire - La promesse
17. Florina - In the Shadow
18. Noémie - Ma petite famille

:georgia: Georgian Idol :georgia:
04.03.2019, występy finałowe

1. Oto Nemsadze - Sul tsin iare
2. Giorgi Nakashidze - Sul tsin iare
3. Giorgi Pruidze - Me mjera
4. Liza Kalandadze - Sevdisperi zgva

:spain: Operación Triunfo :spain:
30.12.2018, na podstawie urywków

1. Alba Reche - ¿Qué será luego? :star: :star: :star:
2. Miki - La venda :star:
3. Sabela - Dímelo de frente
4. Joan Garrido & Marilia - A tu lado
5. Carlos Right - Nunca fui
6. Miki & Natalia - Nadie se salva
7. Natalia - La clave
8. Marilia - Todo bien
9. Sabela - Hoy soñaré
10. María - Muérdeme
11. Noelia - Hoy vuelvo a reír otra vez
12. Famous - No puedo más
13. Miki - El equilibrio
14. Damion - Sale
15. Marta - Vuelve
16. Julia - ¿Qué quieres que haga?
17. Carlos Right - Se te nota

:iceland: Söngvakeppnin :iceland:
30.01.2019, wersje studyjne

1. Heiðrún Anna Björnsdóttir - Helgi/Sunday Boy :star:
2. Hatari - Hatrið mun sigra
3. Ívar Daníels - Þu bætir mig/Make Me Whole
4. Friðrik Omar - Hvað ef ég get ekki elskað?/What If I Can't Have Love?
5. Kristina Skoubo Bærendsen - Ég á mig sjálf/Mama Said
6. Hera Bjork - Eitt andartak/Moving On
7. Daniel Óliver - Samt ekki/Licky Licky
8. Elli Grill, Skaði, Glymur - Jeijó keyrum alla leið
9. Tara Mobee - Betri án þín/Fighting For Love
10. Þordís Imsland - Nú og hér/What Are You Waiting For

:lithuania: Eurovizijos Atranka :lithuania:
10.02.2019, występy z ćwierćfinałów

1. BANZZZAI - I Don't Care :star: :star: :star:
2. Gabriela Ždanovičiute - Home is in your heart :star: :star:
3. Jurgis DID & Erica Jennings - Sing! :star: :star:
4. Migloko - Rožes :star:
5. Antikvariniai Kašpirovskio Dantys - Mažule
6. Donata&BingBang - Doing the Loops
7. Aldegunda - I want your love
8. Šarunas Mačiulis - Traukinys
9. Monika Marija - Criminal
10. Gražvydas Sidiniauskas - Another Movie
11. Soliaris & Foreign Souls - Song of My Life
12. Filtered tools - Survival
13. Monika Marija - Light On
14. Cheri - Again
15. Original Copy - Power of Sounds
16. Justina Budaite-Juna - Strength of a Woman
17. Simona - This day begin with love
18. Emilija Gogolyte - Riddle
19. Queens of Roses - Runaway
20. Jurgis Bruzga - CTRL ALT DELETE
21. Glossarium - Anyone
22. La forza - Leisk tave paguosti
23. Henry & Tommy Modric - Neverpart
24. Indrė Juodeikienė - Bad Option
25. Paola Hart - I'll Be Alright
26. Kali - Don‘t B3long
27. RUTA - Paradox
28. Matas Ligeika - You came here to fly
29. Alen Chicco - Your Cure
30. Lukas Bartaška - River of Hope
31. Voldemars Petersons - Dancing with the Stars
32. Justina Žukauskaite - Hit Me Harder
33. Laimingu Buti Lengva - Pasaulio vidury
34. Jurijus - Run with the Lions
35. Valerija Iljinaitė - Scars Are Beautiful
36. Elizabeth Olshey - Never Enough (Of Your Love)
37. Saulės Kliošas - Laiko mašina
38. Valdas Lacko - Dare
39. Dagna - The Rush
40. Tiramisu - The Smell of Your Eyes
41. Gebrasy - Acceptance
42. Edgaras Lubys - To the Sky
43. Gabrielė Rybko - Lay It Down
44. Živilė Gedvilaitė - Learn from Your Love
45. 120 - No Doubt
46. Giedrius Nakas - Klaidos
47. Twosome - 1000
48. MaNNazz - Blind Bird
49. Sofija Eitutyte - My 7th Life

:latvia: Supernova :latvia:
29.01.2019, wersje z przesłuchań

1. Eriks Balodis - I Know You Know :star:
2. Carousel - That Night :star:
3. Miks Dukurs - Life
4. Laika Upe - Listen to the Way that I Breathe
5. Kristine Šomase and Orjan Vatne - Harmony
6. Peress - Smaragdi un pelni
7. Jelena Matule - With You
8. Dzili Violets feat. Kozmens - Tautasdziesma
9. Monta - The Eye of the Beholder
10. Edgars Kreilis - Cherry Absinthe
11. Aivo Oskis - Somebody's Got My Lover
12. Miks Galvanovskis - Shattered
13. Double Faced Eels - Fire
14. Miks Galvanovskis - Fake
15. Alekss Silvers - Fireworks
16. Liga Ridere - Bušu tepat
17. August Valdis - Candy like Rain
18. Waterflower - Grow
19. MARTA - Grow Down
20. Adriana Miglane - Scared of Love
21. Kristiana - Remedy
22. Markus Riva - You Make Me So Crazy
23. Ivo Grisninš Grislis - Free Your Mind
24. Audiokvartals - Tu man pajauta
25. ATOM - Alligator
26. ATIS - She's on Fire
27. Elza Rozentale - You Came on Tiptoe
28. LIIVA - Don't Need Nobody Like You
29. Roberts Memmens - Feel
30. Roberts Kimenis - Over
31. Laime Pilniga - Awe
32. Kris & Oz - Midnight Streets
33. Samanta Tina - Cutting the Wire

:moldova: O melodie pentru Europa :moldova:
03.02.2019, wersje studyjne

1. Anna Odobescu – Stay :star:
2. Chirill Palic – I want you to know
3. Irina Tarasiuc & Lume – Ca Adriano Celentano
4. Iurie Sadovnic & Legenda – Robin Hood
5. Tinna Gi – Virus
6. Iulia Cazaceno – Soulmates
7. Marcela Scripcaru – Meteor
8. Alex Bognibov – Love me like my daughter
9. Gheorghe Feghiu – Laura
10. Che MD – Yarmarokul Bufonilor
11. Alister Mars – High
12. Che MD – Sub Pamant
13. Aurel Chirtoaca – La cinema
14. Marina Cudalb – Insieme
15. Viorela – Light up the night
16. Sasha Letty – Bananas
17. Ala Zasmenco - Emergency
18. Iana Ghurba – What if we were
19. Diana Brescan – Lies
20. Coral Reef – Self-destruction
21. Viorela – Beggin
22. Siaj – Olimp
23. Maxim Zavidia – I will not surrender
24. Elena Croitor – Te voi canta mereu
25. Vera Turcanu – Cold
26. Limonique – GravitTy
27. Pelageya Stefoglo – Mi amor
28. Anna Cucerenco – Do you see me?

:germany: Unser Lied für Israel :germany:
24.02.2019, występy finałowe

1. Makeda – The day I loved you most
2. Aly Ryan – Wear your love
3. Linus Bruhn – Our city
4. Lilly Among Clouds – Surprise
5. BB Thomaz – Demons
6. Sisters – Sister
7. Gregor Hägele – Let me go

:norway: Melodi Grand Prix :norway:
26.01.2019, wersje studyjne

1. Hank Von Hell - Fake It :star: :star:
2. Adrian Jorgensen - The Bubble :star:
3. Anna-Lisa Kumoji - Holla :star:
4. Morland - En livredd mann :star:
5. Erlend Bratland - Sing For You :star:
6. KEiiNO - Spirit In The Sky
7. Ingrid Birg Mehus - Feel
8. Chris Medina - We try
9. Carina Dahl - Hold Me Down
10. D'Sound - Mr. Unicorn

:portugal: Festival da Canção :portugal:
10.02.2019, wersje studyjne

1. Conan Osíris – Telemóveis :star: :star: :star:
2. Madrepaz – Mundo A Mudar :star: :star:
3. Marlon – O Jantar :star:
4. Dan Riverman – Lava
5. Mariana Bragada – Mar Doce
6. Filipe Keil – Hoje
7. NBC – Igual a ti
8. Ana Cláudia – Inércia
9. Joao Campos – É O Que É
10. Surma – Pugna
11. Lara Laquiz – O Lugar
12. Ela Limao – Mais Brilhante Que Mil Sóis
13. Mila Dores – Debaixo Do Luar
14. Matay – Perfeito
15. Soraia Tavares – O Meu Sonho
16. Calema – A Dois

:romania: Selecția Națională :romania:
15.02.2019, wersje studyjne

1. The Four – Song of my heart :star:
2. Steam – The way it goes :star:
3. Ommieh x Anakrisez – Rock this way
4. Ester Peony – On a Sunday
5. Bella Santiago - Army of love
6. 2 Gents – Ielele
7. TWM – Make me your man
8. Olivier Kaye – Right now
9. Letitia Moisescu & Sensibil Balkan – Daina
10. Claudiu Mirea – We are the ones
11. Aldo Blaga – Your journey
12. Nicola – Weight of the world
13. Dya & Lucian Colareza – Without you (Sin ti)
14. Trooper – Destin
15. Georgy – Tears
16. Berniceya – The call: dynasty of love
17. Vaida – Underground
18. Echoes – High heels on
19. Teodora Dinu – Skyscraper
20. Laura Bretan – Dear father
21. Linda Teodosiu - Renegades
22. Xonia – Discrete
23. Johnny Badulescu – Give up now
24. Xandra – Independent

:serbia: Beovizija :serbia:
27.02.2019, wersje studyjne

1. Ivan Kurtić – Bela :star: :star:
2. Lord – Radnički sin
3. Funked Up – Zašto da se ne desi
4. Ivana Vladović & Wonder Strings – Moja bol
5. Aleksandra Sekulić – Tugo
6. Sanja Rio – Ljubimo se
7. Jana Šušteršić – Viktorija
8. Nataša & Una – Slobodna
9. Saška Janks – Da li čuješ moj glas
10. Tamara Milanović – Reči nisu dovoljne
11. Dunja Vujadinović – 7
12. Nevena Božović – Kruna
13. Majdan – Budim te
14. Sofija Perić – Aritmija
15. Ana Popović – Lutaš
16. Goga Stanić – Čudo
17. Extra Nena – Još ti čujem glas
18. Osvajači – Vatra i plamen
19. Džipsikord – Boje
20. Mr DOO – Do 100
21. Lana & Aldo – Pogledaj u nebo
22. Eleonora – Samo lagano
23. Dženan Lončarević – Nema suza
24. Tina & Lola Amvon – Tvoje oči

:slovenia: EMA :slovenia:
08.02.2019, urywki

01. Zala Kralj & Gašper Šantl - Sebi :star: :star:
02. Kim - Rhythm Back To Me :star:
03. Ula Ložar - Fridays :star:
04. Lumberjack - Lepote dna
05. Renata Mohorič - Three Bridges
06. René - Ne poveš
07. Okustični - Metulji plešejo
08. Raiven - Kaos
09. Fed Horses - Ti ne poznaš konjev
10. INMATE - Atma

:sweden: Melodifestivalen :sweden:
26.02.2019, występy z półfinałów

1. Jan Malmsjö - Leva livet :star: :star: :star:
2. Zeana feat. Anis don Demina - Mina bränder :star: :star:
3. Oscar Enestad - I Love It :star:
4. Pagan Fury - Stormbringer
5. Anton Hagman - Känner dig
6. Anna Bergendahl - Ashes to Ashes
7. Jon Henrik Fjällgren - Norrsken
8. Wiktoria - Not with Me
9. Arvingarna - I Do
10. Lisa Ajax - Torn
11. Omar Rudberg - Om om och om igen
12. John Lundvik - Too Late for Love
13. Dolly Style - Habibi
14. Margaret - Tempo
15. Mohombi - Hello
16. Malou Prytz - I Do Me
17. High15 - No Drama
18. Martin Stenmarck - Låt skiten brinna
19. Bishara - On My Own
20. The Lovers of Valdaro - Somebody Wants
21. Hanna Ferm & Liamoo - Hold You
22. Nano - Chasing Rivers
23. Arja Saijonmaa - Mina fyra årstider
24. Rebecka Karlsson - Who I Am
25. Ann-Louise Hansson - Kärleken finns kvar
26. Lina Hedlund - Victorious
27. Andreas Johnson - Army Of Us
28. Vlad Reiser - Nakna i regnet

:ukraine: Vidbir :ukraine:
18.02.2019, występy z półfinałów

1. Maruv - Siren Song :star: :star:
2. Kira Mazur - Dykhaty :star:
3. Tsesho - Hate
4. Yuko - Galyna guliala
5. Letay - Myla moya
6. Bahroma - Nazavzhdy-Navsegda
7. Kazka - Apart
8. Anna Maria - My Road
9. The Hypnotunez - Hey
10. Khayat - Ever
11. Brunettes Shoot Blondes - Houston
12. Freedom Jazz - Cupidon
13. Laud - 2 dni
14. Ivan Navi - All for the Love
15. Braii - Maybe
16. Vera Kekelia - Wow!

:hungary: A Dal :hungary:
22.02.2019, występy z ćwierćfinałów

1. Oláh Gergő - Hozzád bújnék :star: :star:
2. Konyha - Százszor visszajátszott :star: :star:
3. DENIZ - Ide várnak vissza :star: :star:
4. Antal Timi feat. Demko Gergő - Kedves Világ! :star: :star:
5. Heatlie Dávid - La Mama Hotel :star:
6. Leander Kills - Hazavágyom :star:
7. USNK - Posztolj :star:
8. Fatal Error - Kulcs :star:
9. Pápai Joci - Az én apám :star:
10. Berkes Olivér - Világítótorony
11. Váray László - Someone Who Lives Like This
12. Szekér Gergő - Madár, repülj!
13. Acoustic Planet - Nyári zápor
14. Petruska - Help Me Out of Here
15. Mocsok 1 Kölykök - Egyszer
16. Vavra Bence - Szótlanság
17. The Middletonz - Roses
18. Salvus - Barát
19. Hajdu Klára - You're Gonna Rise
20. Nagy Bogi - Holnap
21. yesyes- Incomplete
22. Monyo Project - Run Baby Run
23. Pátkai Rozina - Frida
24. The Sign - Ő
25. Diana - Little Bird
26. Kyra - Maradj még
27. Gotthy - Csak 1 perc
28. Ruby Harlem - Forró
29. Hamar Barni - Wasted
30. Nomad - A remény hídjai

:unitedkingdom: Eurovision: You Decide :unitedkingdom:
25.01.2019, wersje studyjne

1. Jordan Clarke - Freaks
2. Kerrie Anne - Sweet Lies
3. MAID - Freaks
4. Holly Tandy - Bigger Than Us
5. Michael Rice - Bigger Than Us
6. Anisa - Sweet Lies

:italy: Sanremo :italy:
07.02.2019, wykonania na żywo

1. Boomdabash – Per un millione :star:
2. Zen Circus – L’amore e una dittatura :star:
3. Il Volo – Musica che resta
4. Federica Carta e Shade – Senza farlo apposta
5. Mahmood – Soldi
6. Daniele Silvestri – Argento vivo
7. Nek – Mi faro trovare pronto
8. Enrico Nigiotti – Nonno Hollywood
9. Arisa – Mi sento bene
10. Francesco Renga – Aspetto che torni
11. Ghemon – Rose Viola
12. Negrita – I ragazzi stanno bene
13. Achille Lauro – Rolls Royce
14. Irama – La ragazza con il cuore
15. Ex-Otago – Solo una canzone
16. Loredana Berte – Cosa ti aspetti di me
17. Paola Turci – L’ultimo ostacolo
18. Anna Tatangelo – Le nostre anime di notte
19. Simone Cristicchi – Abbi cura di me
20. Ultimo – I tuoi particolari
21. Einar - Parole nuove
22. Motta – Dov’e Italia
23. Patty Pravo e Briga – Un po’ come la vita
24. Nino D’Angelo e Livio Cori – Un’altra luce


Ostatnio zmieniony przez Fenistil dnia Sro Mar 06 2019, 15:01, w całości zmieniany 39 razy
marjuz
marjuz
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 106
Dołączył/a : 23/02/2017

Re: Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

on Sro Gru 19 2018, 01:54
:germany: Unser Lied Fur Israel

12 Lilly Among Clouds - Surprise
10 Aly Ryan - Wear Your Love
08 Gregor Hagele - Let Me Go
07 BB Thomaz - Demons
06 Makeda - The Day I Loved You Most
05 S!sters – Sister
04 Linus Bruhn - Our City

:hungary: A Dal

12 Leander Kills - Hazavágyom
10 Olivér Berkes - Lighthouse
08 László Váray - Someone Who Lives Like This 
07 Gergő Szekér - Madár, repülj!
06 Antal Timi feat. Demko Gergő - Kedves Világ!
05 Konyha - Százszor visszajátszott
04 Vavra Bence - Szótlanság
03 Acoustic Planet - Nyári zápor
02 Joci Pápai - Az én apám
01 Nomad - A remény hídjai

:latvia: Supernova

12 Carousel – That Night
10 Edgars Kreilis – Cherry Absinthe
08 Adriana Miglane – Scared of Love
07 Double Faced Eels – Fire
06 Kristiana Bumbiere – Remedy
05 Alekss Silvers – Fireworks
04 Kris & Oz – Midnight Streets
03 Samanta Tīna - Cutting the Wire
02 Laika Upe – Listen to the way that I Breathe
01 Laime Pilniga – Awe

:albania: Festivali i Këngës

12 Mirud - Nënë
10 Eranda Libohova — 100 pyetje
08 Aurel Thellimi — Të dua ty
07 Dilan Reka — Karma
06 Orgesa Zaimi — Hije
05 Gjergj Leka — Një ditë tjetër
04 Eliza Hoxha — Peng 
03 Elton Deda — Qetësisht
02 Klodiana Vata — Mbrëmje e pafund 
01 Klint Çollaku -  Me jetë

:unitedkingdom: Eurovision: You Decide

12 Holly Tandy - Bigger Than Us
10 Kerrie Anne - Sweet Lies
08 Anisa - Sweet Lies
07 Michael Rice - Bigger Than Us
06 Jordan Clarke - Freaks
05 MAID - Freaks

:estonia: Eesti Laul

12 Inger - Coming Home
10 Johanna Eendra - Miks sa teed nii?
08 Kerli Kiviilan - Cold Love
07 Victor Crone - Storm
06 Uku Suviste - Pretty Little Liar
05 Marko Kaar - Smile
04 Kadiah - Believe
03 xtra basic & Emily J - Hold Me Close
02 The Swingers - High Heels In The Neighbourhood
01 Stefan - Without You

:france: Destination Eurovision
(występy na żywo)

12 Chimène Badi - Là-haut
10 Emmanuel Moire - La promesse
08 Silvàn Areg - Le petit Nicolas
07 Gabriella - On cherche encore
06 Aysat - Comme une grande
05 Naestro - Le brasier
04 Bilal Hassani - Roi
03 Philipelise - Madame la paix
02 Ugo - Ce qui me blesse
01 Mazy - Oulala

:romania: Selectia Nationala

12 Ester Peony - On a Sunday
10 Teodora Dinu - Skyscraper
08 Olivier Kaye - Right Now
07 The Four - Song of My Heart
06 2Gents - Ielele
05 Aldo Blaga - Your Journey
04 Trooper - Destin 
03 TMW - Make Me Your Man
02 Claudiu Mirea - We Are The Ones
01 Laura Bretan - Dear Father

:czech: Eurovision Song CZ 2019

12 Barbora Mochowa - True Colors
10 Tomáš Bocek - Don't Know Why 
08 Jára Vymer - On My Knees
07 Pam Rabbit - Easy To Believe
06 Andrea Holá - Give Me A Hint
05 Hana Barbara - Poslední slova tobě
04 Jakub Ondra - Space Sushi
03 Lake Malawi - Friend of a Friend


Ostatnio zmieniony przez marjuz dnia Nie Lut 24 2019, 19:40, w całości zmieniany 15 razy
Dastame
Dastame
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Płeć : Male
Liczba postów : 144
Dołączył/a : 21/06/2018
Wiek : 18

Re: Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

on Sro Gru 19 2018, 03:44
:latvia: Supernova slatvia

1. Carousel - That Night slatvia slatvia slatvia slatvia slatvia
2. Edgars Kreilis - Fire
3. Adriana Miglane - Scared of Love              
4. Double Faced Eels - Fire
5. Kris & Oz - Midnight Streets
6. Peress - Smaragdi un pelni
7. Dzili Violets feat. Kozmens - Tautasdziesma
8. Kristiana - Remedy
9. Elza Rozentale - You Came on Tiptoe
10. Samanta Tina - Cutting the Wir


:estonia: Eesti Laul sestonia

1. Jennifer Cohen - "Little Baby El" sestonia
2.  Kaia Tamm - Wo sind die Katzen? sestonia
3. Sandra Nurmsalu - "Soovide puu"
4. Lacy Jay - "Halleluja
5. Kerli Kiviilan - "Cold Love
6. Uku Suviste - "Pretty Little Liar"
7. Victor Crone - "Storm"
8. Stefan - "Without You
9. xtra basic & Emily J - "Hold Me Close"
10. Around The Sun - "Follow Me Back"


:albania: Festivali i Këngës salbania

1. Aurel Thëllimi - Të dua ty salbania
2. Mirud - Nënë
3. Artemisa Mithi & Febi Shkurti - Dua ta besoj
4. Lorela Sejdini - Vetmi
5. Jonida Maliqi - Ktheju tokë salbania
6. Soni Malaj - Më e fortës
7. Klodiana Vata - Mbrëmje e pafund
8. Eranda Libohova - 100 pyetje
9. Lidia Lufi - Rrëfehem
10. Orgesa Zaimi - Hije


:france: Destination Eurovision sfrance

1.Gabriella - On cherche encore  sfrance sfrance sfrance
2.Seemone - Tous les deux  sfrance sfrance sfrance
3.The Divaz - La voix d'Aretha sfrance sfrance sfrance
4.Ugo - Ce qui me blesse  sfrance
5.Aysat - Comme une grande sfrance
6.Lautner - J'ai pas le temps sfrance
7.Chimène Badi - Là-haut    
8.Bilal Hassani - Roi
9.Tracy De Sá - Por aqui
10.Noémie - Ma petite famille              



:spain: Operación Triunfo :spain:

1.Noelia - Hoy vuelvo a reír otra vez sromania
2.Carlos Right - Se te nota
3. Natalia - La clave
4. Julia - ¿Qué quieres que haga?
5. Marilia - Todo bien
6. Famous - No puedo más
7. Sabela – Hoy soñaré
8. Maria – Muerdeme
9. Miki & Natalia - Nadie se salva
10.  Miki - La venda

:czech: Eurovision Song CZ :czech:

1. Barbora Mochowa - True Colors
2. Hana Barbara - Poslední slova tobě
3. Tomáš Bocek - Don't Know Why
4. Jakub Ondra - Space Sushi
5. Lake Malawi - Friend of a Friend
6. Andrea Holá - Give Me A Hint
7. Pam Rabbit - Easy To Believe
8. Jára Vymer - On My Knees

:romania: Selecția Națională sromania

1. Laura Bretan – Dear father sromania sromania
2. Bella Santiago - Army of Love sromania
3. Ester Peony – On a Sunday
4. Teodora Dinu - Skyscraper
5. DYA & Lucian Colareza - Without You (Sin ti)
6. The Four - Song of My Heart
7. Xandra – Independent
8. Olivier Kaye - Right Now
9. Berniceya - The Call: Dynasty of Love
10. Georgy - Tears

:portugal: Festival da Canção sportugal

1. Conan Osíris – Telemóveis sportugal sportugal sportugal
2. Surma – Pugna sportugal
3. Matay – Perfeito
4. Filipe Keil – Hoje
5. Calema – A Dois                                    
6. Madrepaz – Mundo A Mudar
7. Lara Laquiz – O Lugar
8.  Mariana Bragada – Mar Doce
9. Ela Limão – Mais Brilhante Que Mil Sóis
10.  João Campos – É O Que É  



:moldova: O Melodie pentru Europa :moldova:

1. Brescan Diana - Lies
2. Vera Turcanu – Cold  
3. Anna Odobescu - Stay
4. Moraru Viorelia - Light up the
5. Moraru Viorelia - Beggin
6. Irina Tarasiuc & Lume – Ca Adriano Celentano
7. Ala Zasmenco (Motreac) - Emergency
8. Maxim Zavidia - I will not
9. Alister Mars - High
10. Cazacenco Iulia - Soulmates


:unitedkingdom: Eurovision: You Decide :unitedkingdom:
1. Kerrie Anne - Sweet Lies
2. Michael Rice - Bigger Than Us
3. Holly Tandy - Bigger Than Us
4. MAID - Freaks
5. Anisa - Sweet Lies
6. Jordan Clarke - Freaks

:norway: Melodi Grand Prix :norway:

1.KEiiNO - Spirit In The Sky snorway snorway
2.Mørland - En livredd mann snorway
3.Chris Medina - We try
4.Adrian Jørgensen - The Bubble
5.Ingrid Birg Mehus - Feel
6.Hank Von Hell - Fake It
7.Erlend Bratland - Sing For You
8.D'Sound - Mr. Unicorn
9.Anna-Lisa Kumoji - Holla
10.Carina Dahl - Hold Me Down


:iceland: Söngvakeppnin :iceland:

1. Ívar Daníels - Þu bætir mig
2. Heiðrún Anna Björnsdóttir - Helgi
3. Kristina Skoubo Bærendsen - Ég á mig sjálf
4. Þordís Imsland - Nú og hér
5. Hera Bjork - Eitt andartak
6. Hatari - Hatrið mun sigra
7. Tara Mobee - Betri án þín
8. Daniel Óliver - Samt ekki
9. Friðrik Omar - Hvað ef ég get ekki elskað?
10. Elli Grill, Skaði, Glymur - Jeijó keyrum alla leið


:slovenia: EMA :slovenia:

1. Raiven - Kaos
2. Ula Ložar - Fridays
3. Renata Mohorič - Three Bridges
4. Kim - Rhythm Back To Me
5. INMATE - Atma
6. Lumberjack - Lepote dna
7. Fed Horses - Ti ne poznaš konjev
8. René - Ne poveš
9. Zala Kralj & Gašper Šantl - Oprosti
10. Okustični - Metulji plešejo


:denmark: Dansk Melodi Grand Prix :denmark:

1. Leonora – Love Is Forever sdenmark sdenmark
2. Simone Emilie – Anywhere sdenmark sdenmark
3. Jasmin Gabay – Kiss Like This
4. Julie & Nina – League Of Light                                                                                    
5.  Rasmus Faartoft – Hold My Breath
6. Marie Isabell – Dancing With You In My Heart
7. Leeloo – That Vibe
8. Teit Samsø – Step It Up
9. Sigmund – Say My Name
10. Humørekspressen – Dronning af baren


:belarus: EuroFest[/b] :belarus:

1. NAPOLI - Let It Go
2. Aura - Čaravala
3. Eva Kogan - Run
4. Michael Soul - Humanize
5. Alyona Gorbacheva - Can We Dream
6. Zena - Like It
7. BLGN ft. Mirex - Champion
8. KeySi - No Love ost
9. Sebastian Roos - Never Getting Close
10. PROvokatskiya - Running Away From The Sun


:montenegro: Montevizija :montenegro:

1. D-Moll Band - Ti smontenegro
2. Ivana Popović Martinović - Nevinost
3. Monika Knezović - Nepogrješiva
4. Nina Petković - Uzmi ili ostavi
5. Andrea Demirović - Ja sam ti san



:australia: Australia Decides :australia:

1. Kate Miller-Heidke - Zero Gravity  saustralia saustralia
2. Sheppard - On My Way saustralia
3. Fight For Love - Courtney Act
4. Electric Fields - 2000 and Whatever
5. TANIA DOKO - PIECE OF ME
6. Leea Nanos - Set Me Free
7. Ella Hooper - Data Dust
8. Mark Vincent - This Is Not the End
9. Alfie Arcuri - To Myself
10. Aydan Calafiore - Dust

:finland: Uuden Musiikin Kilpailu :finland:

1.  Darude - Release Me
2.  Darude - Look Away
3.  Darude - Superman

:germany: Unser Lied für Israel :germany:

1. Lilly Among Clouds – Surprise sgermany sgermany sgermany
2. Makeda – The day I loved you most sgermany sgermany
3. Sisters – Sister sgermany
4. Gregor Hägele – Let me go sgermany
5. Linus Bruhn – Our city sgermany
6. Aly Ryan – Wear your love sgermany
7. BB Thomaz – Demons  sgermany


:lithuania: Nacionalinė atranka Eurovizija :lithuania:

1. Alen Chicco - Your Cure  slithuania
2. Monika Marija - Light On
3. Jurgis DID & Erica Jennings - Sing!
4. Jurijus - Run with the Lions
5. Antikvariniai Kašpirovskio Dantys - Mažulė
6. Justina Budaitė-Junà - Strength of a Woman
7. Henry & Tommy Modric - Neverpart
8. Jurgis Brūzga - CTRL ALT DELETE

:georgia: Idol Gruzja :georgia:


1. Liza Kalandadze - Sevdisperi zgva                                                                    
2. Giorgi Nakashidze - Sul tsin iare
3. Oto Nemsadze - Sul tsin iare
4. Giorgi Pruidze - Me mjera  

:sweden: Melodifestivalen :sweden:

1. Wiktoria - Not with Me ssweden ssweden ssweden
2. Lina Hedlund - Victorious ssweden
3. John Lundvik - Too Late for Love ssweden
4. Anna Bergendahl - Ashes to Ashes ssweden
5. Lisa Ajax - Torn ssweden
6. Nano - Chasing Rivers ssweden
7. Jon Henrik Fjällgren - Norrsken
8. Hanna Ferm & Liamoo - Hold You
9. Malou Prytz - I Do Me
10. Mohombi - Hello
11. Rebecka Karlsson - Who I Am
12. Bishara - On My Own


Ostatnio zmieniony przez Dastame dnia Czw Mar 07 2019, 14:34, w całości zmieniany 39 razy
Łosoś
Łosoś
My Number One!
My Number One!
Płeć : Male
Liczba postów : 318
Dołączył/a : 11/03/2017
Wiek : 17

Re: Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

on Sro Gru 19 2018, 20:17
:albania: ALBANIA :albania:
(Festivali i Këngës) - stan na 21.12.18 r. (po występach)

01. Jonida Maliqi - Ktheju tokës
02. Soni Malaj - Më e fortë
03. Mirud - Nënë
04. Orgesa Zaimi - Hije
05. Klodiana Vata - Mbrëmje e pafund  
06. Marko Strazimiri & Imbro - Leyla
07. Eranda Libohova - 100 pyetje                                                                      
08. Artemisa Mithi & Febi Shkurti - Dua ta besoj
09. Aurel Thëllimi - Të dua ty
10.  Elton Deda - Qetësisht

11. Dilan Reka - Karma
12. Gjergj Leka - Një ditë tjetër
13. Lidia Lufi - Rrëfehem
14. Alar Band - Dashuria nuk mjafton
15. Klinti Çollaku - Me jetë
16. Elona Islamaj - Në këtë botë kalimtarë
17. Bojken Lako - Jeto jetën
18. Kelly - A më ndjen
19. Lorela Sejdini - Vetmi
20. Eliza Hoxha - Peng
21. Kujtim Prodani - Babela
22. Bruno Pollogati - Nuk ka stop

:latvia: ŁOTWA :latvia:
(Supernova) - stan na 06.01.19 r.

01. Carousel - That Night
02. Adriana Miglāne - Scared of love
03. Kristiāna - Remedy
04. Laika Upe - Listen to the way that I breathe
05. Aivo Oskis - Somebody’s got my lover
06. Edgars Kreilis - Fire
07. Dziļi Violets feat. Kozmens - Tautasdziesma
08. Līga Rīdere - Būšu tepat
09. Markus Riva - You make me so crazy
10. Double Faced Eels - Fire

11. Peress - Smaragdi un pelni
12. Elza Rozentāle - You came on tiptoe
13. Samanta Tīna - Cutting the wire
14. Laime Pilnīga - Awe
15. Kris & Oz - Midnight streets
16. Alekss Silvērs - Fireworks

:estonia: ESTONIA :estonia:
(Eesti Laul) - stan na 06.01.19 r.

01. Johanna Eendra - Miks sa teed nii?
02. Lumevärv feat. INGA - Milline päev
03. Grete Paia - Kui isegi kaotan
04. Kaia Tamm - Wo sind die Katzen?
05. Jennifer Cohen - Little Baby El
06. Sandra Nurmsalu - Soovide puu
07. Kadiah - Believe
08. Kerli Kivilaan - Cold Love
09. Lacy Jay - Halleluja
10. Around the Sun - Follow Me Back

11. Öed - Öhuloss
12. xtra basic & Emily J - Hold Me Close
13. Stefan - Without You
14. Uku Suviste - Pretty Little Liar
15. Sissi - Strong
16. Sofia Rubina-Hunter - Deep Water
17. Victor Crone - Storm
18. Iseloomad - Kaks miinust
19. Synne Valtri - I'll Do It My Way
20. Ranele - Supernova
21. Inger - Coming Home
22. Marko Kaar - Smile
23. The Swingers - High Heels in the Neighbourhood
24. Cätlin Mägi & Jaan Pehk - Parmumäng

:spain: HISZPANIA :spain:
(Operación Triunfo) - stan na 06.01.19 r. (urywki)

01. María - Muérdeme
02. Marilla - Todo bien
03. Famous - No puedo más
04. Natalia - La clave
05. Noelia - Hoy vuelvo a reir otra vez

06. Miki y Natalia - Nadie se salva
07. Julia - ¿Qué quieres que haga?
08. Sabela - Hoy soñaré
09. Carlos Right - Se te nota
10. Miki - La venda

:czech: CZECHY :czech:
(Eurovision Song CZ) - stan na 07.01.19 r.

01. Tomáš Boček - Don't Know Why
02. Barbora Muchowa - True Colors
03. Jakub Ondra - Space Sushi
04. Pam Rabbit - Easy To Believe

05. Andrea Holá - Give Me A Hint
06. Hana Barbara - Poslední slova tobě
07. Jara Vymer - On My Knees
08. Lake Malawi - Friend Of A Friend

:romania: RUMUNIA :romania:
(Selecția Națională) - stan na 13.01.19 r.

01. Bella Santiago - Army of Love
02. The Four - Song of My Heart
03. Teodora Dinu - Skyscraper
04. 2Gents - Ielele
05. Ester Peony - On a Sunday
06. Laura Bretan - Dear Father
07. Ommieh x Anakrisez - Rock This Way
08. Lidia Teodosiu - Renegades
09. Aldo Blaga - Your Journey
10. Nicola - Weight of the World

11. Trooper - Destin
12. Letiţia Moisescu & Sensibil Balkan - D A I N A  
13. Echoes - High Heels On
14. Steam - The Way It Goes
15. Vaida - Underground
16. Olivier Kaye - Right Now
17. Xonia - Discrete
18. Johnny Badulescu - Give Up Now
19. Georgy - Tears
20. Xandra - Independent
21. Claudiu Mirea - We Are The Ones
22. Berniceya - The Call: Dynasty of Love
23. DYA & Lucian Colareza - Without You (Sin ti)
24. TMW - Make Me Your Man

:hungary: GRY :hungary:
(A Dal) - stan na 16.01.19 r.

01. DENIZ - Ide várnak vissza
02. Konyha - Százszor visszajátszott
03. Joci Pápai - Az én apám
04. Rozina Pátkai - Frida
05. Gergő Szekér - Madár, repülj!
06. USNK - Posztolj
07. The Sign – Ő
08. László Váray - Someone Who Lives Like This
09. Nomad - A remény hídjai
10. Petruska - Help Me Out of Here
11. Olivér Berkes - Lighthouse
12. yesyes- Incomplete
13. Salvus - Barát
14. Leander Kills - Hazavágyom
15. Oláh Gergő - Hozzád bújnék
16. Antal Tímea feat. Demko Gergő - Kedves Világ!
17. Dávid Heatlie - La Mama Hotel
18. Hamar Barni - Wasted
19. Acoustic Planet - Nyári zápor
20. Bogi Nagy - Holnap
21. Gotthy - Csak 1 perc
22. KYRA - Maradj Még
23. Mocsok 1 Kölykök - Egyszer
24. Monyo Project - Run Baby Run
25. Vavra Bence - Szótlanság
26. Ruby Harlem - Forró
27. The Middletonz - Roses
28. Hajdu Klára - You're Gonna Rise
29. Diana - Little Bird
30. Fatal Error - Kulcs

:france:  FRANCJA   :france:            
(Destination Eurovision) - stan na 26.01.19 r.  (po występach na żywo)

01. Seemone - Tous les deux
02. Silvàn Areg - Le petit Nicolas
03. The Divaz - La voix d'Aretha
04. Tracy De Sá - Por aqui
05. Gabriella - On cherche encore (Never get enough)
06. Battista Acquaviva - Passiò
07. Naestro - Le brasier
08. Chimène Badi - Là-haut
09. Philipelise - Madame la paix
10. Bilal Hassani - Roi

11. Aysat - Comme une grande
12. Emmanuel Moire - La promesse
13. Doutson - Sois un bon fils
14. Florina - In The Shadow
15. Mazy - Oulala
16. Ugo - Ce qui me blesse
17. Lautner - J'ai pas le temps
18. Noémie - Ma petite famille

:norway: NORWEGIA :norway:
(Melodi Grand Prix) - stan na 26.01.19 r.

01. D'Sound - Mr. Unicorn  
02. Mørland - En livredd mann
03. Ingrid Birg Mehus - Feel
04. KEiiNO - Spirit In The Sky
05. Hank von Hell - Fake It

06. Anna-Lisa Kumoji - Holla
07. Carina Dahl - Hold Me Down
08. Adrian Jørgensen - The Bubble
09. Chris Medina - We Try
10. Erlend Bratland - Sing For You

:unitedkingdom: WIELKA BRYTANIA :unitedkingdom:
(Eurovision: You Decide) - stan na 26.01.19 r.

01. Kerrie-Anne - Sweet Lies
02. MAID - Freaks
03. Holly Tandy - Bigger Than Us

04. Michael Rice - Bigger Than Us
05. Jordan Clarke - Freaks
06. Anisa - Sweet Lies

:iceland: ISLANDIA :iceland:
(Songvakeppnin) - stan na 31.01.19 r.

01. Hatari - Hatrið mun sigra
02. Ívar Daníels - Þu bætir mig/Make Me Whole
03. Kristina Skoubo Bærendsen - Ég á mig sjálf/Mama Said
04. Tara Mobee - Betri án þín/Fighting For Love  
05. Friðrik Omar - Hvað ef ég get ekki elskað?/What If I Can't Have Love?

06. Hera Bjork - Eitt andartak/Moving On
07. Þordís Imsland - Nú og hér/What Are You Waiting For
08. Daniel Óliver - Samt ekki/Licky Licky
09. Heiðrún Anna Björnsdóttir - Helgi/Sunday Boy
10. Elli Grill, Skaði, Glymur - Jeijó keyrum alla leið

:slovenia: OWENIA :slovenia:
(EMA) - stan na 31.01.19 r. (urywki)

01. Raiven - Kaos
02. Zala Kralj & Gašper Šantl - Sebi
03. Fed Horses - Ti ne poznaš konjev
04. René - Ne poveš
05. Ula Ložar - Fridays

06. Kim - Rhythm Back To Me
07. INMATE - Atma
08. Renata Mohorič - Three Bridges
09. Lumberjack - Lepote dna
10. Okustični - Metulji plešejo

:montenegro:  CZARNOGÓRA :montenegro:
(Montevizija) - stan na 02.02.19 r.

01. Andrea Demirović - Ja sam ti sam
02. Monika Knezović - Nepogrješivo

03. Nina Petković - Uzmi ili ostavi
04. Ivana Popović Martinović - Nevinost
05. D-Moll - Heaven

:denmark: DANIA :denmark:
(Dansk Melodi Grand Prix) - stan na 05.02.19 r.

01. Julie & Nina - League of Light
02. Humørekspressen - Dronning af baren
03. Simone Emilie - Anywhere
04. Leonora - Love Is Forever
05. Jasmin Gabay - Kiss Like This

06. Leeloo - That Vibe
07. Marie Isabell - Dancing with You in My Heart
08. Teit Samsø - Step It Up
09. Rasmus Faartoft - Hold My Breath
10. Sigmund - Say My Name

:moldova: MOŁDAWIA :moldova:
(O melodie pentru Europa) - stan na 05.02.19 r.

01. Anna Odobescu - Stay
02. Tinna Gi - Virus
03. Maxim Zavidia - I will not surrender
04. Che MD ft. Elizaveta Ivasiuk - Sub Pământ
05. Marcela Scripcaru - Meteor

06. Vera Ţurcanu - Cold
07. Lemonique - GravitTy
08. Aurel Chirtoacă - La cinema
09. Brescan Diana - Lies
10. Siaj - Olimp

:belarus: BIAŁORUŚ :belarus:
(EuroFest) - stan na 05.02.19 r.

01. BLGN ft. Mirex - Champion
02. Zena - Like It
03. NAPOLI - Let It Go
04. PROvokatskiya - Running Away From The Sun
05. Aura - Čaravala

06. KeySi - No Love Lost
07. Michael Soul - Humanize
08. Eva Kogan - Run
09. Sebastian Roos - Never Getting Close
10. Alyona Gorbacheva - Can We Dream

:italy: OCHY :italy:
(Sanremo) - stan na 07.02.19 r.

01. Loredana Bertè - Cosa di aspetti da me
02. Irama - La ragazza con il cuore di latta
03. Il Volo - Musica che resta
04. Federica Carta e Shade - Senza farlo apposta
05. Mahmood - Soldi
06. Gli Ex-Otago - Solo una canzone
07. Nek - Mi farò trovare pronto
08. Ghemon - Rose viola
09. Motta - Dov'è l'Italia
10. Boomdabash - Per un milione

11. Simone Cristichi - Abbi cura di me
12. Arisa - Mi sento bene
13. Einar - Parole nuove
14. Francesco Renga - Aspetto che torni
15. Enrico Nigliotti - Nonno Hollywood
16. Paola Turci - L'ultimo ostacolo
17. Daniele Silvestri - Argento vivo
18. Ultimo - I tuoi particolari
19. Patty Pravo e Briga - Un po' come la vita
20. Anna Tatangelo - Le nostre anime di notte
21. Negrita - I ragazzi stanno bene
22. Nino d'Angelo e Livio Curi - Un'altra luce
23. The Zen Circus - L'amore è una dittatura
24. Achille Lauro - Rolls Royce

:australia: AUSTRALIA :australia:
(Australia Decides) - stan na 07.02.19 r.

01. Electric Fields - 2000 and Whatever
02. Courtney Act - Fight For Love
03. Leea Nanos - Set Me Free
04. Aydan Calafiore - Dust
05. Kate Miller-Heidke - Zero Gravity

06. Mark Vincent - This Is Not The End
07. Sheppard - On My Way
08. Tania Doko - Piece of Me
09. Ella Hooper - Data Dust
10. Alfie Arcuri - To Myself

:croatia: CHORWACJA :croatia:
(Dora) - stan na 16.02.19 r. (urywki)

01. Lorena Bućan - Tower of Babylon
02. Luka Nižetić - Brutalero
03. Jure Brkljača - Ne postojim kad nisi tu
04. Gelato Sisters - Back to the Swing
05. Domenica - Indigo
06. Kim Verson - Nisam to što žele
07. Ema Gagro - Redemption
08. Elis Lovrić - All I Really Want
09. Jelena Bosančić - Tell Me
10. Manntra - In The Shadows

11. Lidija Bačić Lille - Tek je počelo
12. Lea Mijatović - Tebi pripadam
13. Bojan Jambrošić & Danijela Pintarić - Vrijeme predaje
14. Bernarda - I Believe in True Love
15. Beta Sudar - Don't Give Up
16. Roko - The Dream

:germany: NIEMCY :germany:
(Unser Lied für Israel) - stan na 22.02.19 r.

01. Aly Ryan - Wear Your Love
02. Lilly Among Clouds - Surprise
03. Linus Bruhn - Our City

04. Gregor Hägele - Let Me Go
05. S!sters - Sister
06. Makeda - The Day I Loved You Most
07. BB Thomaz - Demons

:lithuania: LITWA :lithuania:
(Eurovizijos Atranka) - stan na 22.02.19 r. (półfinały)

01. Jurijus - Run With The Lions*
02. Alen Chicco - Your Cure

03. Paola Hart - I'll Be Alright
04. Monika Marija - Criminal
05. Juna - Strength of a Woman
06. Saulės kliošas - Laiko mašina
07. Emilija Gogolytė – Riddle
08. Migloko - Rožės
09. Aldegunda - I Want Your Love
10. MaNNazz - Blind Bird

11. Monika Marija - Light On  
12. Twosome - 1000
13. Antikvariniai Kašpirovskio dantys - Mažulė
14. Glossarium - Anyone
15. Edgaras Lubys – To the Sky
16. Henry & Tommy Modric - Neverpart
17. Cheri - Again
18. Jurgis DID & Erica Jennings - Sing!
19. Soliaris & Foreign Souls - Song of my life
20. Jurgis Brūzga - Ctrl Alt Delete
21. Lukas Bartaška – River of Hope
22. Šarūnas Mačiulis - Traukinys
23. Živilė Gedvilaitė - Learn From Your Love
24. Original copy - Power of Sounds

*finaliści podkreśleni (ranking)

:ukraine: UKRAINA :ukraine:
(Vidbir) - stan na 23.02.19 r.

01. Maruv - Siren Song
02. Kazka - Apart
03. TseSho - Hate
04. Freedom Jazz - Cupidon
05. Yuko - Galyna guliala
06. Khayat - Ever
07. Anna Maria - My Road
08. Laud - 2 dni
09. Letay - Myla moya
10. Brunettes Shoot Blondes - Houston

11. Braii - Maybe
12. Kira Mazur - Dykhaty
13. Vera Kekelia - Wow!
14. Bahroma - Nazavzhdy-Navsegda
15. Ivan Navi - All for the Love
16. The Hypnotunez - Hey

:finland: FINLANDIA :finland:
(Uuden Musiikin Kilpailu) - stan na 28.02.19 r.

01. Darude feat. Sebastian Rejman - Superman
02. Darude feat. Sebastian Rejman - Look Away
03. Darude feat. Sebastian Rejman - Release Me

:portugal: PORTUGALIA :portugal:
(Festival da Canção) - stan na 28.02.19 r.

1. Conan Osíris - Telemóveis
2. Surma - Pugna
3. NBC - Igual A Ti
4. Lara Laquiz - O Lugar
5. Filipe Keil - Hoje
6. Madrepaz - Mundo A Mudar  
7. Calema - A Dois
8. João Campos - É O Que É    
9. João Couto  - O Jantar
10. Ana Cláudia - Inércia  

11. Mila Dores - Debaixo Do Luar
12. Mariana Bragada - Mar Doce
13. Matay - Perfeito
14. Ela Limão - Mais Brilhante Que Mil Sóis
15. Dan Riverman - Lava Ela
16. Soraia Tavares - O Meu Sonho

:sweden: SZWECJA :sweden:
(Melodifestivalen) - stan na 09.03.19 r.

01. Lisa Ajax - Torn
02. Anna Bergendahl - Ashes to Ashes  
03. Oscar Enestad - I Love It
04. Wiktoria - Not With Me
05. Jon Henrik Fjällgren - Norrsken (Goeksegh)
06. Margaret - Tempo
07. Mohombi - Hello
08. Andreas Johnson - Army of Us
09. Dolly Style - Habibi
10. Ann-Louise Hanson - Kärleken finns kvar

11. John Lundvik - Too Late For Love
12. Malou Prytz - I Do Me
13. Arja Saijonmaa - Mina fyra årstider
14. The Lovers of Valdaro - Somebody Wants
15. Hanna Ferm & LIAMOO - Hold You
16. Jan Malmsjö - Leva livet
17. Lina Hedlund - Victorious
18. Vlad Reiser - Nakna i regnet
19. Nano - Chasing Rivers
20. High15 - No Drama
21. Arvingarna - I Do
22. Martin Stenmarck - Låt skiten brinna
23. Rebecka Karlson - Who I Am
24. Pagan Fury - Stormbringer
25. Omar Rudberg - Om om och om igen
26. Anton Hagman - Känner dig
27. Bishara - On My Own
28. Zeana feat. Anis don Demina - Mina bränder


Ostatnio zmieniony przez Łosoś dnia Sob Mar 09 2019, 13:06, w całości zmieniany 28 razy
iguś
iguś
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Płeć : Male
Liczba postów : 298
Dołączył/a : 24/02/2017
Wiek : 19
Skąd : Maruvland

Re: Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

on Czw Gru 20 2018, 13:57
:albania: ALBANIA :albania:
stan na dzień: 20 grudnia 2018 (wersje studyjne)

1. Jonida Maliqi - Ktheju tokës
2. Artemisa Mithi & Febi Shkurti - Dua ta besoj
3. Soni Malaj - Më e fortë
4. Lidia Lufi - Rrëfehem
5. Lorela Sejdini - Vetmi
6. Mirud - Nënë
7. Aurel Thëllimi - Të dua ty
8. Orgesa Zaimi - Hije
9. Eliza Hoxha - Peng
10. Klinti Collaku - Me jete
11. Eranda Libohova - 100 pyetje
12. Bruno Pollogati - Nuk ka stop
13. Klodiana Vata - Mbremje e pafund
14. Dilan Reka - Karma
15. Marko Strazimiri & Imbro - Leyla
16. Kelly - A më ndjën
17. Elona Islamaj - Në këtë botë kalimtarë
18. Elton Deda - Qetësish
19. Kujtim Prodani - Babela
20. Alar Band - Dashuria nuk mjafton
21. Bojken Lako - Jete jeten
22. Gjergj Leka - Një ditë tjetër

_____________________________________________________________________

:france: FRANCJA :france:
stan na dzień: 20 stycznia 2019 (po półfinałach)

1. Seemone - Tous les deux
2. The Divaz - La voix d'Aretha
3. Chimène Badi - Là-haut
4. Bilal Hassani - Roi
5. Gabriella - On cherche encore (Never get enough)
6. Lautner - J'ai pas le temps
7. Aysat - Comme une grande
8. Battista Acquaviva - Passiò
9. Tracy De Sá - Por aqui
10. Florina - In the Shadow
11. Emmanuel Moire - La promesse
12. Mazy - Oulala
13. Noémie - Ma petite famille
14. Doutson - Sois un bon fils
15. PhilipElise - Madame la paix
16. Ugo - Ce qui me blesse
17. Naestro - Le brasier
18. Silvàn Areg - Le petit Nicolas

_____________________________________________________________________

:estonia: ESTONIA :estonia:
stan na dzień: 3 lutego 2019 (po półfinałach)

1. Kaia Tamm - Wo sind die Katzen?
2. Lacy Jay - Halleluja
3. Sandra Nurmsalu - Soovide puu
4. Stefan - Without You
5. xtra basic & Emily J - Hold Me Close
6. Johanna Eendra - Miks sa teed nii?
7. Grete Paia - Kui isegi kaotan
8. Kerli Kivilaan - Cold Love
9. Around the Sun - Follow Me Back
10. Kadiah - Believe
11. Cätlin Mägi & Jaan Pehk - Parmumäng
12. Victor Crone - Storm
13. Jennifer Cohen - Little Baby El
14. The Swingers - High Heels in the Neighbourhood
15. Uku Suviste - Pretty Little Liar
16. Lumevärv feat. INGA - Milline päev
17. Öed - Öhuloss
18. Sissi - Strong
19. Sofia Rubina-Hunter - Deep Water
20. Synne Valtri - I'll Do It My Way
21. Inger - Coming Home
22. Marko Kaar - Smile
23. Ranele - Supernova
24. Iseloomad - Kaks miinust


_____________________________________________________________________

:spain: HISZPANIA :spain:
stan na dzień: 4 stycznia 2019 (wersje studyjne)

1. María - Muérdeme
2. Noelia - Hoy vuelvo a reir otra vez
3. Miki y Natalia - Nadie se salva
4. Natalia - La clave
5. Famous - No puedo más
6. Marilia - Todo bien
7. Sabela - Hoy soñaré
8. Julia - ¿Qué quieres que haga?
9. Carlos Right - Se te nota
10. Miki - La venda

_____________________________________________________________________

:latvia: ŁOTWA :latvia:
stan na dzień: 3 lutego 2019 (po półfinałach)

1. Edgars Kreilis - Cherry Absinthe
2. Samanta Tīna - Cutting the wire
3. Adriana Miglāne - Scared of love
4. Double Faced Eels - Fire
5. Kris & Oz - Midnight streets
6. Markus Riva - You make me so crazy
7. Kristiāna - Remedy
8. Carousel - That Night
9. Peress - Smaragdi un pelni
10. Elza Rozentāle - You came on tiptoe
11. Aivo Oskis - Somebody’s got my lover
12. Līga Rīdere - Būšu tepat
13. Dziļi Violets feat. Kozmens - Tautasdziesma
14. Laika Upe - Listen to the way that I breathe
15. Alekss Silvērs - Fireworks
16. Laime Pilnīga - Awe

_____________________________________________________________________

:czech: CZECHY :czech:
stan na dzień: 11 stycznia 2019 (wersje studyjne)

1. Barbora Mochowa - True colors
2. Andrea Holá - Give me a hint
3. Lake Malawi - Friend of a friend
4. Tomáš Boček - Don´t know why
5. Pam Rabbit - Easy to believe
6. Hana Barbara - Poslední slova tobě
7. Jara Vymer - On my knees
8. Jakub Ondra - Space Sushi

_____________________________________________________________________

:romania: RUMUNIA :romania:
stan na dzień: 21 stycznia 2019 (wersje studyjne)

1. Bella Santiago - Army Of Love
2. Teodora Dinu - Skyscraper
3. Nicola - Weight Of The World
4. Linda Teodosiu - Renegades
5. Vaida - Underground
6. The Four - The Song Of My Heart
7. Xandra - Independent
8. Ommieh x Anakrisez - Rock This Way
9. Laura Bretan - Dear Father
10. 2 Gents - Ielele
11. Ester Peony - On A Sunday
12. Berniceya - The Call: Dynasty of Love
13. Xonia - Discrete
14. Letitia Moisescu & Sensibil Balkan - Daina
15. Trooper - Destin
16. Olivier Kaye - Right Now
17. Claudiu Mirea - We Are The Ones
18. Aldo Blaga - Your Journey
19. Georgy - Tears
20. Johnny Badulescu - Give Up Now
21. Dya & Lucian Colareza - Without You (Sin ti)
22. Steam - The Way It Goes
23. Echoes - High Heels On
24. TWM - Make Me Your Man

_____________________________________________________________________

:portugal: PORTUGALIA :portugal:
stan na dzień: 27 stycznia 2019 (wersje studyjne)

1. Surma - Pugna
2. Conan Osíris - Telemóveis
3. Lara Laquiz - O Lugar
4. NBC - Igual A Ti
5. Calema - A Dois
6. Mila Dores - Debaixo Do Luar
7. Filipe Keil - Hoje
8. Ela Limão - Mais Brilhante Que Mil Sóis
9. Mariana Bragada - Mar Doce
10. Ana Cláudia - Inércia
11. João Campos - É O Que É
12. Matay - Perfeito
13. Dan Riverman - Lava
14. Marlon - O Jantar
15. Madrepaz - Mundo A Mudar
16. Soraia Tavares - O Meu Sonho

_____________________________________________________________________

:norway: NORWEGIA :norway:
stan na dzień: 1 lutego 2019 (wersje studyjne)

1. KEiiNO - Spirit In The Sky
2. Anna-Lisa Kumoji - Holla
3. Mørland - En Livredd Mann
4. Ingrid Berg Mehus - Feel
5. D'Sound - Mr. Unicorn
6. Chris Medina - We Try
7. Carina Dahl - Hold Me Down
8. Adrian Jørgensen - The Bubble
9. Erlend Bratland - Sing For You
10. Hank von Hell - Fake It

_____________________________________________________________________

:unitedkingdom: WIELKA BRYTANIA :unitedkingdom:
stan na dzień: 27 stycznia 2019 (wersje studyjne)

1. Kerrie-Anne - Sweet Lies
2. Michael Rice - Bigger Than Us
3. Anisa - Sweet Lies
4. Holly Tandy - Bigger Than Us
5. Jordan Clarke - Freaks
6. MAID - Freaks

_____________________________________________________________________

:iceland: ISLANDIA :iceland:
stan na dzień: 3 lutego 2019 (wersje studyjne)

1. Þórdís Imsland - Nú og hér
2. Kristina Skoubo Bærendsen’s  - Ég á Mig Sjálf
3. Hera Björk - Eitt Andartak
4. Tara Mobee - Betri án þín
5. Hatari - Hatrið mun siga
6. Heidrun Anna Björnsdóttir - Helgi
7. Daniel Oliver - Samet Eki
8. Friðrik Ómar - Hvað ef eg get ekki elskað
9. Ívar Daníels - þú Bætir mig
10. Elli Grill, Skaði, Glymur - Jeijó, keyrum alla leið

_____________________________________________________________________

:denmark: DANIA :denmark:
stan na dzień: 12 lutego 2019 (wersje studyjne)

1. Jasmin Gabay - Kiss Like This
2. Leonora - Love Is Forever
3. Julie & Nina - League of Light
4. Leeloo - That Vibe
5. Simone Emilie - Anywhere
6. Rasmus Faartoft - Hold My Breath
7. Teit Samsø - Step It Up
8. Marie Isabell - Dancing with You in My Heart
9. Sigmund - Say My Name
10. Humørekspressen - Dronning af baren

_____________________________________________________________________

:sweden: SZWECJA :sweden:
stan na dzień: 9 marca 2019 (po półfinałach)

1. Wiktoria - Not with Me
2. Lisa Ajax - Torn
3. Hanna Ferm & LIAMOO - Hold You
4. John Lundvik - Too Late For Love
5. Anna Bergendahl - Ashes to Ashes
6. Mohombi - Hello
7. Jon Henrik Fjällgren - Norrsken
8. Lina Hedlund - Victorious
9. Margaret - Tempo
10. Nano - Chasing Rivers
11. Oscar Enestad - I Love It
12. Pagan Fury - Stormbringer
13. Rebecka Karlsson - Who I Am
14. Malou Prytz - I Do Me
15. Dolly Style - Habibi
16. The Lovers of Valdaro - Somebody Wants
17. High15 - No Drama
18. Omar Rudberg - Om om och om igen
19. Ann-Louise Hanson - Kärleken finns kvar
20. Arja Saijonmaa - Mina fyra årstider
21. Zeana feat. Anis don Demina - Mina bränder
22. Andreas Johnson - Army of Us
23. Anton Hagman - Känner dig
24. Jan Malmsjö - Leva livet
25. Arvingarna - I Do
26. Vlad Reiser - Nakna i regnet
27. Bishara - On My Own
28. Martin Stenmarck - Låt skiten brinna

_____________________________________________________________________

:australia: AUSTRALIA :australia:
stan na dzień: 8 lutego 2019 (wersje studyjne)

1. Sheppard - On My Way
2. Leea Nanos - Set Me Free
3. Aydan Calafiore - Dust
4. Electric Fields - 2000 and Whatever
5. Courtney Act - Fight For Love
6. Alfie Arcuri - To Myself
7. Kate Miller-Heidke - Zero Gravity
8. Ella Hooper - Data Dust
9. Tania Doko - Piece of Me
10. Mark Vincent - This Is Not the End

_____________________________________________________________________

:montenegro: CZARNOGÓRA :montenegro:
stan na dzień: 3 lutego 2019 (wersje studyjne)

1. Andrea Demirović - Ja sam ti san
2. D-Moll Band - Heaven
3. Nina Petković - Uzmi ili ostav
4. Ivana Popović Martinović - Nevinost
5. Monika Knezović - Nepogrješivo

_____________________________________________________________________

:slovenia: SŁOWENIA :slovenia:
stan na dzień: 3 lutego 2019 (urywki)

1. Raiven - Kaos
2. Zala Kralj & Gašper Šantl - Oprosti
3. Ula Ložar - Fridays
4. Kim - Rhythm Back to Me
5. Fed Horses - Ti ne poznaš konjev
6. Renata Mohorič - Three Bridges
7. René - Ne poveš
8. Lumberjack - Lepote DNA
9. INMATE - Atma
10. Okustični - Metulji plešejo

_____________________________________________________________________

:moldova: MOŁDAWIA :moldova:
stan na dzień: 8 lutego 2019 (wersje studyjne)

1. Diana Brescan - Lies
2. Tinna Gi - Virus
3. Anna Odobescu - Stay
4. Maxim Zavidia - I Will Not Surrender
5. Limonique - GravitTy
6. Vera Ţurcanu - Cold
7. Che MD - Sub Pămînt
8. Marcela Scripcaru - Meteor
9. Siaj - Olimp
10. Aurel Chirtoaca - La cinema

_____________________________________________________________________

:ukraine: UKRAINA :ukraine:
stan na dzień: 20 lutego 2019 (po półfinałach)

1. Maruv - Siren Song
2. Kazka - Apart
3. Anna Maria - My Road
4. Freedom Jazz - Cupidon
5. Laud - 2 dni
6. Brunettes Shoot Blondes - Houston
7. Yuko - Galyna guliala
8. Braii - Maybe
9. Kira Mazur - Dykhaty
10. Letay - Myla moya
11. Bahroma - Nazavzhdy-Navsegda
12. Khayat - Ever
13. Vera Kekelia - Wow!
14. TseSho - Hate
15. Ivan Navi - All for the Love
16. The Hypnotunez - Hey

_____________________________________________________________________

:croatia: CHORWACJA :croatia:
stan na dzień: 14 lutego 2019 (urywki)

1. Beta Sudar - Don't Give Up
2. Kim Verson - Nisam to što žele
3. Ema Gagro - Redemption
4. Lorena Bućan - Tower of Babylon
5. Luka Nižetić - Brutalero
6. Lea Mijatović - Tebi pripadam
7. Bojan Jambrošić & Danijela Pintarić - Vrijeme predaje
8. Roko Blažević - The Dream
9. Bernarda Bruno - I Believe in True Love
10. Jelena Bosančić - Tell Me
11. Elis Lovrić - All I Really Want
12. Lidija Bačić - Tek je počelo
13. Jure Brkljača - Ne postojim kad nisi tu
14. Domenica - Indigo
15. Gelato Sisters - Back to the Swing
16. Manntra - In The Shadows

_____________________________________________________________________

:belarus: BIAŁORUŚ :belarus:
stan na dzień: 20 lutego 2019 (wersje z przesłuchań)

1. ZENA - Like It
2. Michael Soul - Humanize
3. NAPOLI - Let It Go
4. KeySi - No Love Lost
5. BLGN ft. Mirex - Champion
6. Aura - Čaravala
7. Eva Kogan - Run
8. Alyona Gorbachova - Can We Dream
9. PROvokatsiya - Running Away from the Sun
10. Sebastian Roos - Never Getting Close

_____________________________________________________________________

:germany: NIEMCY :germany:
stan na dzień: 22 lutego 2019 (wersje studyjne)

1. Aly Ryan - Wear Your Love
2. Lilly Among Clouds - Surprise
3. BB Thomaz - Demons
4. Makeda - The Day I Loved You Most
5. Linus Bruhn - Our City
6. S!sters - Sister
7. Gregor Hägele - Let Me Go

_____________________________________________________________________

:lithuania: LITWA :lithuania:
stan na dzień: 22 lutego 2019 (tylko finał)

1. Monika Marija - Light On
2. Juna - Strength Of A Woman
3. Jurijus - Run With The Lions
4. Jurgis Bruzga - Ctrl Alt Delete
5. Jurgis Did & Erica Jennings - Sing
6. Alen Chicco - Your Cure
7. Henry & Tommy Modric - Neverpart
8. Antikvariniai Kasprivoskio Dantys - Mazule

_____________________________________________________________________

:serbia: SERBIA :serbia:
stan na dzień: 27 lutego 2019 (wersje studyjne)

1. Dunja Vujadinović - 7
2. Goga Stanić - Cudo
3. Nevena Božović - Kruna
4. Eleonora - Samo lagano
5. Jana Šušteršić - Viktorija
6. Sofija Perić - Aritmija
7. Ivana Vladović & Wonder Strings - Moja bol
8. Extra Nena - Još ti čujem glas
9. Ana Popović - Lutaš
10. Nataša & Una - Slobodna
11. Tamara Milanović - Reči nisu dovoljne
12. Sanja Rio - Ljubimo se
13. Aleksandra Sekulić - Tugo
14. Mr DOO - Do 100
15. Majdan - Budim te
16. Dženan Lončarević - Nema suza
17. Gipsykord - Boje
18. Saška Janks - Da li čuješ moj glas
19. Tina & Lola Amvon - Tvoje oči
20. Osvajači - Vatra i plamen
21. Funked Up - Zašto da se ne desi
22. Ivan Kurtić - Bella
23. Lord - Radnički sin
24. Lana & Aldo - Pogledaj u nebo

_____________________________________________________________________

:finland: FINLANDIA :finland:
stan na dzień: 1 marca 2019 (wersje studyjne)

1. Darude feat. Sebastian Rejman - Look Away
2. Darude feat. Sebastian Rejman - Release Me
3. Darude feat. Sebastian Rejman - Superman


Ostatnio zmieniony przez iguś dnia Sob Mar 09 2019, 15:52, w całości zmieniany 33 razy
avatar
vestmann
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Płeć : Male
Liczba postów : 63
Dołączył/a : 25/02/2017
Wiek : 22
Skąd : Nowy Sącz/Rzeszów

Re: Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

on Czw Gru 20 2018, 19:45
:albania: ALBANIA :albania:
stan na 20.12.2018
01. Jonida Maliqi - Ktheju tokës
02. Mirud – Nënë
03. Soni Malaj - Më e fortë
04. Orgesa Zaimi – Hije
05. Eliza Hoxha – Peng
06. Aurel Thëllimi - Të dua ty
07. Artemisa Mithi & Febi Shkurti - Dua ta besoj
08. Alar Band - Dashuria nuk mjafton
09. Klinti Çollaku - Me jetë
10. Lorela Sejdini - Vetmi
11. Marko Strazimiri & Imbro – Leyla
12. Kelly - A më ndjen
13. Eranda Libohova - 100 pyetje
14. Elona Islamaj - Në këtë botë kalimtarë
15. Lidia Lufi – Rrëfehem
16. Gjergj Leka - Një ditë tjetër 17. Klodiana Vata - Mbrëmje e pa fund
18. Kujtim Prodani – Babela
19. Dilan Reka – Karma
20. Bruno Pollogati - Nuk ka stop
21. Bojken Lako - Jeto jetën
22. Elton Deda - Qetësisht

:montenegro: CZARNOGÓRA :montenegro:
stan na 04.02.2019
01. Nina Petković - Uzmi ili ostavi
02. Ivana Popović Martinović – Nevinost
03. Andrea Demirović - Ja sam ti san
04. Monika Knezović - Nepogrješivo
05. D-moll – Heaven


:czech: CZECHY :czech:
stan na 13.01.2019
01. Barbora Mochowa - True Colors
02. Tomáš Boček - Don´t Know Why
03. Hana Barbara - Poslední slova tobě
04. Jara Vymer - On My Knees
05. Lake Malawi - Friend Of A Friend
06. Andrea Holá - Give Me A Hint
07. Jakub Ondra - Space Sushi
08. Pam Rabbit - Easy To Believe


:denmark: DANIA :denmark:
stan na 13.01.2019
01. Julie & Nina - League of Light
02. Leonora - Love Is Forever
03. Jasmin Gabay - Kiss Like This
04. Simone Emilie - Anywhere
05. Rasmus Faartoft - Hold My Breath
06. Marie Isabell - Dancing with You in My Heart
07. Leeloo - That Vibe
08. Teit Samsø - Step It Up
09. Humørekspressen - Dronning af baren
10. Sigmund - Say My Name

:france: FRANCJA :france:
stan na 13.01.2019
01. Chimène Badi - Là-haut
02. Naestro - Le Brasier
03. Seemone - Tous les deux
04. Philipelise - Madame la paix
05. Florina - In the Shadow
06. Battista Acquaviva - Passio
07. Lautner - J'ai pas le temps
08. Aysat - Comme Une Grand
09. Ugo - Ce qui me blesse
10. Silvàn Areg – Allez leur dire
11. Doutson - Sois un bon fils
12. Mazy - Oulala
13. Emmanuel Moire - La promesse
14. Noémie - Ma petite famille
15. The Divaz - La voix d'Aretha
16. Gabriella Laberge - On cherche encore (Never get enough)
17. Bilal Hassani - Roi
18. Tracy de Sà - Por aqui

:iceland: ISLANDIA :iceland:
stan na 22.02.2019
01. Hera Björk - Eitt andartak / Moving On
02. Ívar Daníels - Þú bætir mig / Make Me Whole
03. Hatari - Hatrið mun sigra
04. Friðrik Ómar - Hvað ef ég get ekki elskað?
05. Kristina Skoubo - Ég á mig sjálf / Mama Said
06. IMSLAND - Nú og hér / What Are You Waiting For?
07. Tara Mobee - Betri án þín / Fighting For Love
08. Heiðrún Anna - Helgi / Sunday Boy
09. Daníel Óliver - Samt ekki / Licky Licky
10. Elli grill, Skaði og Glymur - Jeijó, keyrum alla leið

:moldova: MOŁDAWIA :moldova:
stan na 04.02.2019
01. Che MD ft Elizaveta Ivasiuk - Sub Pământ
02. Marcela Scripcaru – Meteor
03. Vera Țurcanu - Cold
04. Diana Brescan - Lies
05. Aurel Chirtoacă - La ciemna
06. Siaj - Olimp
07. Anna Odobescu - Stay
08. Tinna Gi - Virus
09. Maxim Zavidia - I Will Not Surrender
10. Lemonique – GraviTy

:germany: NIEMCY :germany:
stan na 22.02.2019
01. Lilly Among Clouds - Surprise
02. Gregor Hägele - Let Me Go
03. S!sters - Sister
04. Makeda - The Day I Loved You Most
05. Aly Ryan - Wear Your Love
06. BB Thomaz - Demons
07. Linus Bruhn - Our City

:slovenia: SŁOWENIA :slovenia:
stan na 04.02.2019
01. Zala Kralj & Gašper Šantl - Sebi
02. Fed Horses - Ti ne poznaš konjev
03. Inmate – Atma
04. Renata Mohorič - Three Bridges
05. Lumberjack - Lepote dna
06. Kim - Rhythm Back To You
07. Ula Ložar – Fridays
08. Okustični - Metulji plešejo
09. Raiven – Kaos
10. René - Ne poveš

:unitedkingdom: WIELKA BRYTANIA
stan na 01.02.2019
01. Holly Tandy - Bigger Than Us
02. Michael Rice - Bigger Than Us
03. Kerrie-Anne - Sweet Lies
04. Anisa - Sweet Lies
05. Jordan Clarke - Freaks
06. MAID - Freaks[/b][/center]


Ostatnio zmieniony przez vestmann dnia Pią Lut 22 2019, 11:33, w całości zmieniany 7 razy
Fenistil
Fenistil
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Płeć : Male
Liczba postów : 260
Dołączył/a : 26/02/2017
Wiek : 24
Skąd : Kraków

Re: Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

on Sob Gru 22 2018, 01:18
Sześć rankingów FiKu to moim zdaniem wystarczająco dobry zwiastun, by próbować na poważnie bawić się w podsumowania. Niektóre preselekcje pewnie będą się cieszyć zbyt małym powodzeniem, ale tak czy inaczej trzeba podjąć próbę. W pierwszym poście znajdziecie listę preselekcji, do których można się zgłosić na robienie podsumowań (do mnie przez PW). Nie wyznaczam górnego limitu na osobę, bo i chętnych do tej roboty pewnie nie będzie zbyt wielu, ale postarajcie się rozsądnie ocenić swoje siły. Ja wezmę dla siebie to co zostanie. Jeśli któreś preselekcje pominąłem na liście (lub je wpisałem, a nie powinienem), to dajcie znać. A tymczasem poniżej znajdziecie wyniki pierwszego podsumowania:

:albania: Festivali i Këngës 57 - podsumowanie rankingów [KLIK] :albania:
Spoiler:
Dawid
Dawid
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 82
Dołączył/a : 22/02/2017
Wiek : 19

Re: Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

on Pią Gru 28 2018, 20:14
:albania: Festivali i Këngës :albania:
01 Soni Malaj - Më e fortë
- szkoda sobie głowy zaprzątać resztą -

:france: Destination Eurovision :france:
01 Seemone - Tous les deux :star:
02 Bilal Hassani - Roi :star:
03 The Divaz - La voix d'Aretha :star:
04 Gabriella - On cherche encore :star:
05 Chimène Badi - Là-haut :star:
06 Aysat - Comme une grande
07 Silvàn Areg - Le petit Nicolas
08 Lautner - J'ai pas le temps
09 Ugo - Ce qui me blesse
10 Tracy De Sá - Por aqui
11 Philipelise - Madame la paix
12 Emmanuel Moire - La promesse
13 Doutson - Sois un bon fils
14 Florina - In the Shadow
15 Noémie - Ma petite famille
16 Mazy - Oulala
17 Naestro - Le brasier
18 Battista Acquaviva - Passiò

:estonia: Eesti Laul :estonia:
01 Lumevärv feat. INGA - Milline päev :star:
02 Kaia Tamm - Wo sind die Katzen? :star:
03 Cätlin Mägi & Jaan Pehk - Parmumäng
04 Inger - Coming Home
05 Stefan - Without You
06 Öed - Öhuloss
07 Kerli Kivilaan - Cold Love
08 The Swingers - High Heels in the Neighbourhood
09 Iseloomad - Kaks miinust
10 Johanna Eendra - Miks sa teed nii?
11 Grete Paia - Kui isegi kaotan
12 Sandra Nurmsalu - Soovide puu
13 Sissi - Strong
14 Victor Crone - Storm
15 Around the Sun - Follow Me Back
16 Kadiah - Believe
17 xtra basic & Emily J - Hold Me Close
18 Jennifer Cohen - Little Baby El
19 Lacy Jay - Halleluja
20 Uku Suviste - Pretty Little Liar
21 Synne Valtri - I'll Do It My Way
22 Marko Kaar - Smile
23 Ranele - Supernova
24 Sofia Rubina-Hunter - Deep Water

:czech: Eurovision Song CZ :czech:
01 Barbora Muchowa - True Colors
02 Lake Malawi - Friend Of A Friend
03 Tomáš Boček - Don't Know Why
04 Hana Barbara - Poslední slova tobě
05 Pam Rabbit - Easy To Believe
06 Jakub Ondra - Space Sushi
07 Andrea Holá - Give Me A Hint
08 Jara Vymer - On My Knees

:spain: Operación Triunfo :spain:
01 María - Muérdeme
02 Miki - La venda
03 Sabela - Hoy soñaré
04 Marilia - Todo bien
05 Famous - No puedo más
06 Natalia - La clave
07 Miki & Natalia - Nadie se salva
08 Noelia - Hoy vuelvo a reir otra vez
09 Carlos Right - Se te nota
10 Julia - Qué quieres que haga

:australia: Australia Decides :australia:
01 Sheppard - On My Way :star:
02 Electric Fields - 2000 and Whatever
03 Kate Miller-Heidke - Zero Gravity
04 Leea Nanos - Set Me Free
05 Aydan Calafiore - Dust
06 Ella Hooper - Data Dust
07 Courtney Act - Fight For Love
08 Alfie Arcuri - To Myself
09 Mark Vincent - This Is Not the End
10 Tania Doko - Piece of Me

:unitedkingdom: Eurovision: You Decide :unitedkingdom:
01 Kerrie Anne - Sweet Lies :star:
02 Michael Rice - Bigger Than Us
03 Holly Tandy - Bigger Than Us
04 Jordan Clarke - Freaks
05 Anisa - Sweet Lies
06 MAID - Freaks

:sweden: Melodifestivalen :sweden:
01 Oscar Enestad - I Love It :star:
02 Wiktoria - Not with Me :star:
03 High15 - No Drama
04 Anna Bergendahl - Ashes to Ashes
05 Nano - Chasing Rivers
06 John Lundvik - Too Late For Love
07 The Lovers of Valdaro – Somebody Wants
08 Bishara - On My Own
09 Lisa Ajax - Torn
10 Margaret - Tempo
11 Mohombi - Hello
12 Vlad Reiser - Nakna i regnet
13 Ann-Louise Hanson - Kärleken finns kvar
14 Omar Rudberg – Om om och om igen
15 Anton Hagman - Känner dig
16 Pagan Fury - Stormbringer
17 Hanna Ferm & LIAMOO - Hold You
18 Malou Prytz - I Do Me
19 Lina Hedlund - Victorious
20 Arvingarna - I Do
21 Zeana feat. Anis don Demina - Mina bränder
22 Rebecka Karlsson – Who I Am
23 Jon Henrik Fjällgren - Norrsken (Goeksegh)
24 Andreas Johnson - Army of Us
25 Jan Malmsjö - Leva livet
26 Martin Stenmarck – Låt skiten brinna
27 Arja Saijonmaa - Mina fyra årstider
28 Dolly Style – Habibi

:montenegro: Montevizija :montenegro:
01 Andrea Demirović - Ja sam ti san
02 D-Moll Band - Heaven
03 Ivana Popović Martinović - Nevinost
04 Nina Petković - Uzmi ili ostav
05 Monika Knezović - Nepogrješivo

:italy: Sanremo :italy:
01 Loredana Berte - Cosa ti aspetti di me
02 Irama - La ragazza con il cuore
03 Mahmood - Soldi
04 Daniele Silvestri - Argento vivo
05 Boomdabash - Per un millione
06 Ultimo - I tuoi particolari
07 Federica Carta & Shade - Senza farlo apposta
08 Francesco Renga - Aspetto che torni
09 Ghemon - Rose Viola
10 Arisa - Mi sento bene
11 Il Volo - Musica che resta
12 Einar - Parole nuove
13 Zen Circus - L’amore e una dittatura
14 Nek - Mi faro trovare pronto
15 Motta - Dov’e Italia
16 Achille Lauro - Rolls Royce
17 Anna Tatangelo - Le nostre anime di notte
18 Enrico Nigiotti - Nonno Hollywood
19 Paola Turci - L’ultimo ostacolo
20 Negrita - I ragazzi stanno bene
21 Simone Cristicchi - Abbi cura di me
22 Nino D’Angelo & Livio Cori - Un’altra luce
23 Ex-Otago - Solo una canzone
24 Patty Pravo & Briga - Un po’ come la vita

:iceland: Söngvakeppnin :iceland:
01 Heiðrún Anna Björnsdóttir - Helgi (Sunday Boy) :star:
02 Hatari - Hatrið mun sigra
03 Kristina Skoubo - Ég á mig sjálf (Mama Said)
04 IMSLAND - Nú og hér (What Are You Waiting For)
05 Friðrik Omar - Hvað ef ég get ekki elskað? (What If I Can't Have Love?)
06 Daniel Óliver - Samt ekki (Licky Licky)
07 Elli Grill, Skaði, Glymur - Jeijó keyrum alla leið
08 Tara Mobee - Betri án þín (Fighting For Love)
09 Hera Björk - Eitt andartak (Moving On)
10 Ívar Daníels - Þu bætir mig (Make Me Whole)

:slovenia: EMA :slovenia:
01 Raiven - Kaos
02 Zala Kralj & Gašper Šantl - Sebi
03 Ula Ložar - Fridays
04 Kim - Rhythm Back To Me
05 René - Ne poveš
06 Fed Horses - Ti ne poznaš konjev
07 INMATE - Atma
08 Okustični - Metulji plešejo
09 Lumberjack - Lepote dna
10 Renata Mohorič - Three Bridges

:germany: Unser Lied für Israel :germany:
01 Aly Ryan – Wear your love :star:
02 Lilly Among Clouds – Surprise
03 BB Thomaz – Demons
04 Gregor Hägele – Let me go
05 Linus Bruhn – Our city
06 Sisters – Sister
07 Makeda – The day I loved you most

Bez oceny:

:latvia: Supernova :latvia:

:hungary: A Dal :hungary:

:croatia: Dora :croatia:

:denmark: Dansk Melodi Grand Prix :denmark:

:finland: Uuden Musiikin Kilpailu :finland:

:lithuania: Nacionalinė atranka Eurovizija :lithuania:

:moldova: O Melodie pentru Europa :moldova:

:norway: Melodi Grand Prix :norway:

:portugal: Festival da Canção :portugal:

:romania: Selecția Națională :romania:

:serbia: Beovizija :serbia:

:ukraine: Vidbir :ukraine:


Ostatnio zmieniony przez Dawid dnia Sob Mar 09 2019, 19:44, w całości zmieniany 12 razy
Aleks
Aleks
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Płeć : Male
Liczba postów : 94
Dołączył/a : 20/06/2018

Re: Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

on Sob Sty 05 2019, 16:17
:albania: Festivali i Këngës

01. Lidia Lufi – Rrëfehem
02. Soni Malaj - Më e fortë
03. Jonida Maliqi – Ktheju tokës
04. Artemisa Mithi & Febi Shkurti – Dua ta besoj
05. Eranda Libohova - 100 pyetje
06. Lorela Sejdini - Vetmi
07. Eliza Hoxha - Peng
08. Aurel Thëllimi - Të dua ty
09. Klinti Çollaku - Me jetë
10. Kelly - A më ndjën

11. Marko Strazimiri & Imbro – Lejla
12. Elton Deda - Qetësish
13. Klodiana Vata - Mbrëmje e pafund
14. Mirud - Nënë
15. Gjergj Leka - Një ditë tjetër
16. Alar Band - Dashuria nuk mjafton
17. Bruno Pollogati - Nuk ka stop
18. Dilan Reka - Karma
19. Elona Islamaj - Në këtë botë kalimtarë
20. Kujtim Prodani - Babela
21. Bojken Lako – Jeto jeten
22. Orgesa Zaimi – Hije


:france: Destination Eurovision

01. The Divaz - La voix d'Aretha
02. Gabriella - On cherche encore
03. Florina - In the Shadow
04. Doutson - Sois un bon fils
05. Seemone - Tous les deux
06. Emmanuel Moire - La promesse
07. Chimène Badi - Là-haut
08. Battista Acquaviva - Passiò
09. Bilal Hassani - Roi
10. Silvàn Areg - Le petit Nicolas

11. Philipelise - Madame la paix
12. Naestro - Le brasier
13. Noémie - Ma petite famille
14. Lautner - J'ai pas le temps
15. Mazy - Oulala
16. Tracy De Sá - Por aqui
17. Ugo - Ce qui me blesse
18. Aysat - Comme une grande


:spain: Operación Triunfo

01. Noelia - Hoy vuelvo a reir otra vez
02. Sabela - Hoy soñaré
03. Famous - No puedo más
04. María - Muérdeme
05. Julia - ¿Qué quieres que haga?
06. Miki - La venda
07. Miki & Natalia - Nadie se salva
08. Natalia - La Clave
09. Marilia - Todo bien
10. Carlos Right - Se te nota


:estonia: Eesti Laul

01. Sandra Nurmsalu - Soovide puu
02. Uku Suviste - Pretty Little Liar
03. The Swingers - High Heels in the Neighbourhood
04. xtra basic & Emily J - Hold Me Close
05. Victor Crone - Storm
06. Stefan - Without You
07. Jennifer Cohen - Little Baby El
08. Johanna Eendra - Miks sa teed nii?
09. Inger - Coming Home
10. Synne Valtri - I'll Do It My Way

11. Grete Paia - Kui isegi kaotan
12. Lumevärv feat. INGA - Milline päev
13. Around the Sun - Follow Me Back
14. Sissi - Strong
15. Kerli Kivilaan - Cold Love
16. Kadiah - Believe
17. Lacy Jay - Halleluja
18. Sofia Rubina-Hunter - Deep Water
19. Öed - Öhuloss
20. Marko Kaar - Smile
21. Iseloomad - Kaks miinust
22. Ranele - Supernova
23. Kaia Tamm - Wo sind die Katzen?
24. Cätlin Mägi & Jaan Pehk - Parmumäng


:czech: Eurovision Song CZ

01. Barbora Mochowa - True Colors
02. Pam Rabbit - Easy To Believe
03. Jára Vymer - On My Knees
04. Lake Malawi - Friend of a Friend
05. Tomáš Bocek - Don't Know Why
06. Hana Barbara - Poslední slova tobě
07. Andrea Holá - Give Me A Hint
08. Jakub Ondra - Space Sushi


:romania: Selecția Națională

01. Bella Santiago - Army Of Love
02. Nicola - Weight Of The World
03. Vaida - Underground
04. 2 Gents - Ielele
05. The Four - The Song Of My Heart
06. Linda Teodosiu - Renegades
07. Dya & Lucian Colareza - Without You (Sin ti)
08. Laura Bretan - Dear Father
09. Teodora Dinu - Skyscraper
10. Steam - The Way It Goes

11. Johnny Badulescu - Give Up Now
12. Aldo Blaga - Your Journey
13. Trooper - Destin
14. Xonia - Discrete
15. Letitia Moisescu & Sensibil Balkan - Daina
16. Xandra - Independent
17. Ester Peony - On A Sunday
18. Claudiu Mirea - We Are The Ones
19. Olivier Kaye - Right Now
20. Berniceya - The Call: Dynasty of Love
21. Ommieh x Anakrisez - Rock This Way
22. Echoes - High Heels On
23. Georgy - Tears
24. TWM - Make Me Your Man


:norway: Melodi Grand Prix

01. Mørland - En livredd mann
02. Adrian Jørgensen - The Bubble
03. Ingrid Birg Mehus - Feel
04. Erlend Bratland - Sing For You
05. Carina Dahl - Hold Me Down
06. Chris Medina - We try
07. D'Sound - Mr. Unicorn
08. KEiiNO - Spirit In The Sky
09. Anna-Lisa Kumoji - Holla
10. Hank Von Hell - Fake It


:unitedkingdom: Eurovision: You Decide

01. Holly Tandy - Bigger Than Us
02. Michael Rice - Bigger Than Us
03. Anisa - Sweet Lies
04. Kerrie-Anne - Sweet Lies
05. Jordan Clarke - Freaks
06. MAID - Freaks


:iceland: Söngvakeppnin

01. Hera Björk - Moving on
02. Þórdís Imsland - What Are You Waiting For?
03. Tara Mobee - Fighting For Love
04. Ívar Daníels - Make Me Whole
05. Friðrik Ómar - What If I Can’t Have Love?
06. Kristina Skoubo Bærendsen - Mama Said
07. Heiðrún Anna Björnsdóttir - Sunday Boy
08. Daníel Óliver - Licky Licky
09. Hatari - Hatrið mun sigra
10. Elli Grill, Skaði og Glymur - Jeijó, keyrum alla leið


:slovenia: EMA

01. Ula Ložar – Fridays
02. Renata Mohorič – Three Bridges
03. Raiven – Kaos
04. Fed Horses – Ti ne poznaš konjev
05. Kim – Rhythm Back to Me
06. René – Ne poveš
07. Lumberjack – Lepote DNA
08. Zala Kralj & Gašper Šantl – Oprosti
09. Okustični – Metulji plešejo
10. INMATE – Atma


:finland: Uuden Musiikin Kilpailu

01. Darude feat. Sebastian Rejman - Superman
02. Darude feat. Sebastian Rejman - Look Away
03. Darude feat. Sebastian Rejman - Release Me


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Sob Mar 02 2019, 11:00, w całości zmieniany 22 razy
Sebek
Sebek
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Płeć : Male
Liczba postów : 87
Dołączył/a : 06/04/2017

Re: Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

on Sob Sty 12 2019, 11:51
:france: FRANCJA :france:
Destination Eurovision (stan na: 26 stycznia 2019)

1. Seemone - Tous les deux
2. Gabrielle - On cherche encore
3. Chimène Badi - Là-haut
4. Aysat - Comme Une Grande
5. Philipelise - Madame la paix
6. Florina - In the Shadow
7. The Divaz - La voix d’Aretha
8. Lautner - J'ai pas le temps
9. Noémie - Ma petite famille
10. Tracy De Sà - Por Aqui
11. Mazy - Oulala
12. Ugo - Ce qui me blesse
13. Bilal Hassani - Roi
14. Doutson - Sois un bon fils
15. Naestro - Le Brasier
16. Battista Acquaviva - Passio
17. Silvàn Areg - Le petit Nicolas
18. Emmanuel Moire - La promesse

____________________________________________________________________________________________________

:estonia: ESTONIA :estonia:
Eesti Laul (stan na: 2 lutego 2019)

1. Kaia Tamm - Wo sind die Katzen?
2. Johanna Eendra - Miks sa teed nii
3. Sandra Nurmsalu - Soovide puu
4. STEFAN - Without You
5. Lacy Jay - Halleluja
6. Kerli Kivilaan - Cold Love
7. Xtra Basic & Emily J - Hold Me Close
8. Kadiah - Believe
9. Victor Crone - Storm
10. Grete Paia - Kui isegi kaotan
11. Around The Sun - Follow Me Back
12. ÖED - Öhuloss
13. Sofia Rubina-Hunter - Deep Water
14. Uku Suviste - Pretty Little Liar
15. Lumevärv ft. INGA - Milline päev
16. Sissi - Strong
17. Jennifer Cohen - Little Baby El
18. INGER - Coming Home
19. Marko Kaar - Smile
20. Synne Valtri - I'll Do It My Way
21. The Swingers, Tanja & Birgit - High Heels In The Neighbourhood
22. Ranele - Supernova
23. Iseloomad - Kaks miinust
24. Cätlin Mägi & Jaan Pehk - Parmumäng

____________________________________________________________________________________________________

:spain: HISZPANIA :spain:
Operación Triunfo (stan na: 17 stycznia 2019)

1. María - Muérdeme
2. Natalia - La clave
3. Noelia - Hoy vuelvo a reir otra vez
4. Famous - No puedo más
5. Marilia - Todo bien
6. Miki y Natalia - Nadie se salva
7. Sabela - Hoy soñaré
8. Julia - ¿Qué quieres que haga?
9. Carlos Right - Se te nota
10. Miki - La venda

____________________________________________________________________________________________________

:latvia: ŁOTWA :latvia:
Supernova (stan na: 20 stycznia 2019)

1. Edgars Kreilis - Cherry Absinthe
2. Adriana Miglane - Scared Of Love
3. Samanta Tina - Cutting the Wire
4. Kristiāna - Remedy
5. Kristīne Pastare - Smaragdi un Pelni
6. Alekss Silvers - Firework
7. Double Faced Eels - Fire
8. Markus Riva - You Make Me So Crazy
9. Līga Rīdere - Būšu tepat
10. Elza Rozentale - You Came On Tiptoe
11. Kris & Oz - Midnight streets
12. Laika Upe - Listen to the way I breathe
13. Carousel - That Night
14. Aivo Oskis - Somebody's Got My Lover
15. Laime Pilnīga - Awe
16. Dziļi violets feat. Kozmens - Tautasdziesma

____________________________________________________________________________________________________

:czech: CZECHY :czech:
Eurovision Song CZ (stan na: 20 stycznia 2019)

1. Barbora Mochowa - True Colors
2. Andrea Holá - Give Me A Hint
3. Pam Rabbit - Easy To Believe
4. Lake Malawi - Friend Of A Friend
5. Tomáš Boček - Don't Know Why
6. Hana Barbara - Poslední slova tobě
7. Jara Vymer - On My Knees
8. Jakub Ondra - Space Sushi

____________________________________________________________________________________________________

:romania: RUMUNIA :romania:
Selecția Națională (stan na: 2 lutego 2019)

1. Bella Santiago - Army of love
2. 2 Gents - Ielele
3. Teodora Dinu - Skyscraper
4. Xandra - Independent
5. Ester Peony - On a Sunday
6. Laura Bretan - Dear Father
7. The Four - Song of My Heart
8. Xonia - Discrete
9. Linda Teodosiu - Renegades
10. Ommieh x Anakrisez - Rock This Way
11. Nicola - Weight of The World
12. Letiţia Moisescu & Sensibil Balkan - D A I N A
13. Olivier Kaye - Right Now
14. DYA & Lucian Colareza - Without You (Sin ti)
15. Georgy - Tears
16. Claudiu Mirea - We Are The Ones
17. Vaida - Underground
18. Aldo Blaga - Your Journey
19. Trooper - Destin
20. Echoes - High Heels On
21. Johnny Bădulescu - Give Up Now
22. Steam - The Way It Goes
23. Berniceya - The Call: Dynasty of Love
24. TMW - Make Me Your Man

____________________________________________________________________________________________________

:unitedkingdom: WIELKA BRYTANIA :unitedkingdom:
Eurovision: You Decide (stan na: 24 stycznia 2019)

1. Michael Rice - Bigger Than Us
2. Kerrie-Anne - Sweet Lies
3. Holly Tandy - Bigger Than Us
4. Anisa - Sweet Lies
5. Jordan Clarke - Freaks
6. MAID - Freaks

____________________________________________________________________________________________________

:norway: NORWEGIA :norway:
Melodi Grand Prix (stan na: 2 lutego 2019)

1. Ingrid Berg Mehus - Feel
2. Carina Dahl - Hold Me Down
3. Mørland - En Livredd Mann
4. KEiiNO - Spirit In The Sky
5. Anna-Lisa Kumoji - Holla
6. D'Sound - Mr. Unicorn
7. Chris Medina - We Try
8. Adrian Jørgensen - The Bubble
9. Erlend Bratland - Sing For You
10. Hank von Hell - Fake It

____________________________________________________________________________________________________

:iceland: ISLANDIA :iceland:
Söngvakeppnin (stan na: 2 lutego 2019)

1. Kristina Skoubo Bærendsen - Ég á mig sjálf
2. Þordís Imsland - Nú og hér
3. Heiðrún Anna Björnsdóttir - Helgi
4. Daniel Óliver - Samt ekki
5. Tara Mobee - Betri án þín
6. Hera Björk - Eitt andartak
7. Ívar Daníels - Þu bætir mig
8. Friðrik Omar - Hvað ef ég get ekki elskað?
9. Hatari - Hatrið mun sigra
10. Elli grill, Skaði og Glymur - Jeijó, keyrum alla leið

____________________________________________________________________________________________________

:denmark: DANIA :denmark:
Dansk Melodi Grand Prix (stan na: 2 lutego 2019)

1. Leonora - Love Is Forever
2. Simone Emilie - Anywhere
3. Leeloo - That Vibe
4. Jasmin Gabay - Kiss Like This
5. Julie & Nina - League Of Light
6. Teit Samsø - Step It Up
7. Rasmus Faartoft - Hold My Breath
8. Sigmund - Say My Name
9. Marie Isabell - Dancing With You In My Heart
10. Humørekspressen - Dronning af baren

____________________________________________________________________________________________________

:slovenia: SŁOWENIA :slovenia:
EMA (stan na: 2 lutego 2019)

1. Raiven - Kaos
2. Kim - Rhythm Back To Me
3. Fed Horses - Ti ne poznaš konjev
4. Ula Ložar - Fridays
5. Zala Kralj & Gašper Šantl - Sebi
6. Renata Mohorič - Three Bridges
7. René - Ne poveš
8. INMATE - Atma
9. Lumberjack - Lepote dna
10. Okustični - Metulji plešejo

____________________________________________________________________________________________________

:montenegro: CZARNOGÓRA :montenegro:
Montevizija (stan na: 2 lutego 2019)

1. Andrea Demirović - Ja sam ti sam
2. Monika Knezović - Nepogrješivo
3. Nina Petković - Uzmi ili ostavi
4. Ivana Popović Martinović - Nevinost
5. D-Moll - Heaven

____________________________________________________________________________________________________

:australia: AUSTRALIA :australia:
Australia Decides (stan na: 2 lutego 2019)

1. Electric Fields - 2000 and Whatever
2. Courtney Act - Fight For Love
3. Kate Miller-Heidke - Zero Gravity
4. Sheppard - On My Way
5. Leea Nanos - Set Me Free
6. Alfie Arcuri - To Myself
7. AYDAN - Dust
8. Ella Hooper - Data Dust
9. Tania Doko - Piece of Me
10. Mark Vincent - This Is Not the End

____________________________________________________________________________________________________

:sweden: SZWECJA :sweden:
Melodifestivalen (stan na: 1 marca 2019)

1. Lisa Ajax - Torn
2. Wiktoria - Not with Me
3. Lina Hedlund - Victorious
4. Oscar Enestad - I Love It
5. Nano - Chasing Rivers
6. Margaret - Tempo
7. Jon Henrik Fjällgren - Norrsken
8. Anna Bergendahl - Ashes to Ashes
9. John Lundvik - Too Late For Love
10. Hanna Ferm & Liamoo - Hold You
11. The Lovers of Valdaro - Somebody Wants
12. Omar Rudberg - Om om och om igen
13. Anton Hagman - Känner dig
14. Arvingarna - I Do
15. High15 - No Drama
16. Andreas Johnson - Army Of Us
17. Pagan Fury - Stormbringer
18. Dolly Style - Habibi
19. Malou Prytz - I Do Me
20. Rebecka Karlsson - Who I Am
21. Vlad Reiser - Nakna i regnet
22. Bishara - On My Own
23. Zeana feat. Anis don Demina - Mina bränder
24. Mohombi - Hello
25. Martin Stenmarck - Låt skiten brinna
26. Ann-Louise Hanson - Kärleken finns kvar
27. Jan Malmsjö - Leva livet
28. Arja Saijonmaa - Mina fyra årstider

____________________________________________________________________________________________________

:moldova: MOŁDAWIA :moldova:
O melodie pentru Europa (stan na: 3 lutego 2019)

1. Tinna Gi - Virus
2. Anna Odobescu - Stay
3. Marcela Scripcaru - Meteor
4. Vera Ţurcanu - Cold
5. Aurel Chirtoacă - La cinema
6. Brescan Diana - Lies
7. Che MD ft Elizaveta Ivasiuk - Sub Pământ
8. Lemonique - GravitTy
9. Maxim Zavidia - I will not surrender
10. Siaj - Olimp

____________________________________________________________________________________________________

:portugal: PORTUGALIA :portugal:
Festival da Canção (stan na: 3 lutego 2019)

1. Conan Osíris - Telemóveis
2. Surma - Pugna
3. Ana Cláudia - Inércia
4. NBC - Igual a ti
5. Lara Laquiz - O Lugar
6. Calema - A Dois
7. João Couto - O Jantar
8. Mariana Bragada - Mar Doce
9. Mila Dores - Debaixo Do Luar
10. Filipe Keil - Hoje
11. Soraia Tavares - O Meu Sonho
12. Ela Limão - Mais Brilhante Que Mil Sóis
13. Madrepaz - Mundo A Mudar
14. Dan Riverman - Lava
15. Matay - Perfeito
16. João Campos - É O Que É

____________________________________________________________________________________________________

:croatia: CHORWACJA :croatia:
Dora (stan na: 16 lutego 2019)

1. Bojan Jambrošić & Danijela Pintarić - Vrijeme predaje
2. Kim Verson - Nisam to što žele
3. Bernarda Bruno - I Believe in True Love
4. Jelena Bosančić - Tell Me
5. Lorena Bućan - Tower of Babylon
6. Ema Gagro - Redemption
7. Beta Sudar - Don’t Give Up
8. Lea Mijatović - Tebi pripadam
9. Roko Blažević - The Dream
10. Luka Nižetić - Amorero brutalero
11. Elis Lovrić - All I Really Want
12. Lidija Bačić - Tek je počelo
13. Jure Brkljača - Ne postojim kad nisi tu
14. Domenica - Indigo
15. Gelato Sisters - Back to the Swing
16. Manntra - In The Shadows

____________________________________________________________________________________________________

:ukraine: UKRAINA :ukraine:
Vidbir (stan na: 23 lutego 2019)

1. Maruv - Siren Song
2. Kazka - Apart
3. Anna Maria - My Road
4. Laud - 2 dni
5. Bahroma - Nazavzhdy-Navsegda
6. Letay - Myla moya
7. Braii - Maybe
8. Brunettes Shoot Blondes - Houston
9. Ivan Navi - All for the Love
10. Freedom Jazz - Cupidon
11. Khayat - Ever
12. Yuko - Galyna guliala
13. Vera Kekelia - Wow!
14. Kira Mazur - Dykhaty
15. TseSho - Hate
16. The Hypnotunez - Hey

____________________________________________________________________________________________________

:finland: FINLANDIA :finland:
Uuden Musiikin Kilpailu (stan na: 1 marca 2019)

1. Darude feat. Sebastian Rejman - Look Away
2. Darude feat. Sebastian Rejman - Release Me
3. Darude feat. Sebastian Rejman - Superman

____________________________________________________________________________________________________

:georgia: GRUZJA :georgia:
Georgian Idol (stan na: 6 marca 2019)

1. Giorgi Pruidze - Me mjera
2. Liza Kalandadze - Sevdisperi zgva
3. Giorgi Nakashidze - Sul tsin iare
4. Oto Nemsadze - Sul tsin iare

____________________________________________________________________________________________________

:belarus: BIAŁORUŚ :belarus:
EuroFest (stan na: 6 marca 2019)

1. ZENA - Like It
2. Michael Soul - Humanize
3. KeySi - No Love Lost
4. BLGN ft. Mirex - Champion
5. NAPOLI - Let It Go
6. Eva Kogan - Run
7. Alyona Gorbachova - Can We Dream
8. PROvokatskiya - Running Away From The Sun
9. Aura - Čaravala
10. Sebastian Roos - Never Getting Close


Ostatnio zmieniony przez Sebek dnia Sro Mar 06 2019, 21:40, w całości zmieniany 27 razy

.........................


BENG Serce
Yngwie
Yngwie
Admin
Admin
Płeć : Male
Liczba postów : 495
Dołączył/a : 22/02/2017
Wiek : 27
Skąd : Wackyland
http://eurowizyjnie.forumpolish.com

Re: Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

on Sob Sty 12 2019, 19:12
:czech: Czechy / Česko
Eurovision CZ

1. Barbora Mochowa - True Colors
2. Hana Barbara - Poslední slova tobě
3. Jakub Ondra - Space Sushi

4. Jara Vymer - On My Knees
5. Pam Rabbit - Easy To Believe
6. Tomáš Boček - Don't Know Why
7. Andrea Holá - Give Me A Hint
8. Lake Malawi - Friend Of A Friend


:france: Francja / France
Destination Eurovision

1. Bilal Hassani - Roi
2. Aysat - Comme une grande
3. Seemone - Tous les deux

4. Chimène Badi -  Là-haut
5. Silvàn Areg - Le petit Nicolas
6. Emmanuel Moire - La promesse
7. Doutson - Sois un bon fils
8. The Divaz - La voix d'Aretha

:spain: Hiszpania / España
Operación Triunfo

1. Famous - No puedo más
2. Carlos Right - Se te nota
3. María - Muérdeme

4. Sabela - Hoy soñaré
5. Miki - La venda
6. Miki & Natalia - Nadie se salva
7. Natalia - La clave
8. Noelia - Hoy vuelvo a reír otra vez
9. Marilia - Todo bien
10. Julia - Qué quieres que haga

:sweden: Szwecja / Sverige
Melodifestivalen

1. Nano
2. Anna Bergendahl
3. John Ludvik
4. Mohombi
5. Hanna Ferm & Liamoo
6. Jon Henrik
7. Lisa Ajax
8. Lina Hedlund
9. Wiktoria
10. Malou Prytz
11. Bishara
12. Arvingarna


Ostatnio zmieniony przez Yngwie dnia Sob Mar 09 2019, 18:51, w całości zmieniany 6 razy

.........................


i don't like boring popstars
Dastame
Dastame
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Płeć : Male
Liczba postów : 144
Dołączył/a : 21/06/2018
Wiek : 18

Re: Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

on Nie Sty 20 2019, 00:44
Wyniki Operación Triunfo:
Morison
Morison
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Płeć : Male
Liczba postów : 40
Dołączył/a : 26/11/2018

Re: Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

on Nie Sty 20 2019, 13:52
Stan na 09.03.2019


:sweden: SZWECJA - MELODIFESTIVALEN 2019

12 Oscar Enestad - I Love It :star:
10 John Lundvik - Too Late For Love :star:
08 Margaret - Tempo
:star:
07 Pagan Fury - Stormbringer :star:
06 Lisa Ajax - Torn :star:
05 Hanna Ferm & LIAMOO - Hold You :star:
04 Omar Rudberg - Om om och om igen :star:
03 Wiktoria - Not with Me
02 Zeana feat. Anis don Demina - Mina bränder
01 Nano - Chasing Rivers



:belarus: BIAŁORUŚ - EUROFEST 2019

12 Michael Soul - Humanize :star: :star:
10 ZENA - Like It :star: :star:
08 KeySi - No Love Lost
:star:
07 Alyona Gorbachova - Can We Dream
06 BLGN & Mirex - Champion
05 PROvokatsiya - Running Away from the Sun
04 NAPOLI - Let It Go
03 Eva Kogan - Run
02 Aura - Čaravala
01 Sebastian Roos - Never Getting Close



:finland: FINLANDIA - UUDEN MUSIIKIN KILPAILU 2019

12 Darude feat. Sebastian Rejman - Look Away
10 Darude feat. Sebastian Rejman - Release Me
08 Darude feat. Sebastian Rejman - Superman




:norway: NORWEGIA - MELODI GRAND PRIX 2019

12 KEiiNO - Spirit in the Sky :star:
10 Carina Dahl - Hold Me Down :star:
08 Ingrid Berg Mehus - Feel
:star:
07 Anna-Lisa Kumoji - Holla
06 Mørland - En livredd mann
05 D'Sound - Mr. Unicorn
04 Hank von Hell - Fake It
03 Chris Medina - We Try
02 Adrian Jørgensen - The Bubble
01 Erlend Bratland - Sing for You



:serbia: SERBIA - BEOVIZIJA 2019

12 Nevena Božović - Kruna :star: :star: :star:
10 Nataša & Una - Samo bez straha :star:
08 Aleksandra Sekulić - Tugo
:star:
07 Gipsykord - Boje
06 Dunja Vujadinović - 7
05 Jana Šušteršić - Viktorija
04 Ivan Kurtić - Bela
03 Wonder Strings & Ivana Vladović - Moja bol
02 Saška Janks - Da li čuješ moj glas
01 Sofija Perić - Aritmija



:ukraine: UKRAINA - VIDBIR 2019

12 Anna Maria - My Road :star: :star:
10 Letay - Myla moya :star:
08 Maruv - Siren Song
:star:
07 Kazka - Apart :star:
06 Freedom Jazz - Cupid
05 Laud - 2 dni
04 Kira Mazur - Dykhaty
03 Khayat - Ever
02 Ivan Navi - All for the Love
01 Brunettes Shoot Blondes - Houston



:lithuania: LITWA - EUROVIZIJOS ATRANKA 2019 (skład finału)

12 Monika Marija Criminal :star: :star:
12 Justina Budaitė-Junà Strength of a Woman
10 Monika Marija Light On
08 Jurijus Run with the Lions

07 Jurgis DID & Erica Jennings Sing!
06 Alen Chicco Your Cure
05 Jurgis Brūzga CTRL ALT DELETE
04 Henry & Tommy Modric Neverpart
03 Antikvariniai Kašpirovskio Dantys Mažulė



:germany: NIEMCY - UNSER LIED FUR ISRAEL 2019

12 Aly Ryan - Wear Your Love :star:
10 S!sters - Sister
08 Lilly Among Clouds - Surprise

07 Makeda - The Day I Loved You Most
06 Linus Bruhn - Our City
05 BB Thomaz - Demons
04 Gregor Hägele - Let Me Go



:denmark: DANIA - DANSK MELODI GRAND PRIX 2019

12 Julie & Nina - League of Light :star: :star:
10 Jasmin Gabay - Kiss Like This
08 Simone Emilie - Anywhere

07 Marie Isabell - Dancing with You in My Heart
06 Leonora - Love Is Forever
05 Leeloo - That Vibe
04 Rasmus Faartoft - Hold My Breath
03 Sigmund - Say My Name
02 Teit Samsø - Step It Up
01 Humørekspressen - Dronning af baren



:portugal: PORTUGALIA - FESTIVAL DA CANCAO 2019

12 Conan Osíris - Telemóveis :star: :star:
10 NBC - Igual a ti :star:
08 Filipe Keil - Hoje

07 Calema - A dois
06 Lara Laquiz - O lugar
05 João Campos - É o que é
04 Mila Dores - Debaixo do luar
03 Mariana Bragada - Mar doce
02 João Couto - O jantar
01 Surma - Pugna



:iceland: ISLANDIA - SONGVAKEPPNIN 2019

12 Hera Björk - Eitt andartak
10 Friðrik Ómar - Hvað ef ég get ekki elskað?
08 Hatari - Hatrið mun sigra

07 Tara Mobee - Betri án þín
06 Ívar Daníels - Þú bætir mig
05 Þórdís Imsland - Nú og hér
04 Kristina Skoubo Bærendsen - Ég á mig sjálf
03 Daníel Óliver - Samt ekki
02 Heiðrún Anna Björnsdóttir - Helgi
01 Elli Grill, Skaði, Glymur - Jeijó, keyrum alla leið



:italy: WŁOCHY - SANREMO 2019

12 Ghemon - Rose viola :star: :star: :star:
10 Il Volo - Musica che resta :star:
08 Loredana Bertè - Cosa ti aspetti da me

07 Mahmood - Soldi
06 Irama - La ragazza col cuore di latta
05 Boomdabash - Per un milione
04 Federica Carta & Shade - Senza farlo apposta
03 Einar - Parole nuove
02 Motta - Dov'è l'Italia
01 Paola Turci - L'ultimo ostacolo



:latvia: ŁOTWA - SUPERNOVA 2019

12 Edgars Kreilis - Cherry Absinthe :star:
10 Double Faced Eels - Fire :star:
08 Adriana Miglāne - Scared of Love
:star:
07 Markus Riva - You Make Me So Crazy :star:
06 Laika Upe - Listen to the Way that I Breathe
05 Kristiāna - Remedy
04 Samanta Tīna - Cutting the Wire
03 Aivo Oskis - Somebody's Got My Lover
02 Līga Rīdere - Būšu tepat
01 Carousel - That Night



:montenegro: CZARNOGÓRA - MONTEVIZIJA 2019

12 Andrea Demirović - Ja sam ti san :star:
10 Nina Petković - Uzmi ili ostavi
08 Ivana Popović-Martinović - Nevinost

07 Monika Knezović - Nepogrješivo
06 D-moll - Heaven



:australia: AUSTRALIA - AUSTRALIA DECIDE 2019

12 Electric Fields - 2000 and Whatever :star: :star: :star:
10 Aydan Calafiore - Dust :star: :star:
08 Alfie Arcuri - To Myself

07 Courtney Act - Fight for Love
06 Mark Vincent - This Is Not the End
05 Leea Nanos - Set Me Free
04 Sheppard - On My Way
03 Tania Doko - Piece Of Me
02 Ella Hooper - Data Dust
01 Kate Miller-Heidke - Zero Gravity



:unitedkingdom: WIELKA BRYTANIA - UK - YOU DECIDE 2019

12 Michael Rice - Bigger than Us
10 Anisa - Sweet Lies
08 Kerrie-Anne - Sweet Lies

07 Holly Tandy - Bigger than Us
06 Jordan Clarke - Freaks
05 MAID - Freaks



:moldova: MOŁDAWIA - SELECTIA NATIONALA 2019

12 Marcela Scripcaru - Meteor :star:
10 Tinna Gi - Virus :star:
08 Vera Țurcanu - Cold
:star:
07 Ala Zasmenco - Emergency
06 Anna Odobescu - Stay
05 Anna Cucerenco - Do You See Me?
04 Diana Brescan - Lies
03 Maxim Zavidia - I Will Not Surrender
02 Pelageya Stefoglo - Mi amor
01 Limonique - GravitTy



:czech: CZECHY - EUROVISION SONG CZ 2019

12 Tomáš Boček - Don’t Know Why
10 Andrea Holá - Give Me a Hint
08 Pamela Rabbit - Easy to Believe

07 Barbora Mochowa - True Colors
06 Jara Vymer - On My Knees
05 Lake Malawi - Friend of a Friend
04 Hana Barbara - Poslední slova tobě
03 Jakub Ondra - Space Sushi



:romania: RUMUNIA - SELECTIA NATIONALA 2019

12 The Four - Song of My Heart :star: :star:
10 Teodora Dinu - Skyscraper :star: :star:
08 2 Gents - Ielele
:star:
07 M I H A I - Baya :star:
07 Ester Peony - On a Sunday
06 Bella Santiago - Army of Love
05 Claudiu Mirea - We Are the Ones
04 Xandra - Independent
04 Vaida - Underground
03 Nicola - Weight of the World
02 Steam - The Way It Goes
01 Laura Bretan - Dear Father



:spain:  HISZPANIA - OT EUROVISION 2019

12 Miki - La venda :star: :star: :star:
10 Marilia - Todo bien :star:
08 Famous - No puedo más
:star:
07 María - Muérdeme
06 Natalia - La clave
05 Carlos Right - Se te nota
04 Julia - Qué quieres que haga
03 Miki & Natalia - Nadie se salva :star:
02 Noelia - Hoy vuelvo a reír otra vez
01 Sabela - Hoy soñaré



:france: FRANCJA - DESTINATION EUROVISION 2019

12 Bilal Hassani - Roi :star: :star: :star:
10 Florina - In the Shadow :star: :star: :star:
08 Chimène Badi - Là-haut
:star: :star:
07 Philipelise - Madame la paix :star:
06 Lautner - J'ai pas le temps :star:
05 Naestro - Le brasier
04 Gabriella - On cherche encore (Never Get Enough)
03 Aysat - Comme une grande
02 Ugo - Ce qui me blesse
01 Doutson - Sois un bon fils



:estonia: ESTONIA - EESTI LAUL 2019

12 Jennifer Cohen - Little Baby El :star:
10 Uku Suviste - Pretty Little Liar :star:
08 Victor Crone - Storm
:star:
07 Lacy Jay - Halleluja :star:
06 xtra basic & Emily J - Hold Me Close
05 Lumevärv feat. INGA - Milline päev
04 Around the Sun - Follow Me Back
03 Johanna Eendra - Miks sa teed nii?
02 Sandra Nurmsalu - Soovide puu
01 Stefan - Without You



:hungary: WĘGRY - A DAL 2019

12 Leander Kills - Hazavágyom  :star: :star: :star:
10 Dávid Heatlie - La Mama Hotel :star: :star:
08 The Middletonz - Roses
:star:
07 Joci Pápai - Az én apám  :star:
06 Nomad - A remény hídjai  :star:
05 Gergő Szekér - Madár, repülj! 
04 yesyes - Incomplete
03 Salvus - Barát 
02 DENIZ - Ide várnak vissza 
01 Timi Antal feat. Gergő Demko - Kedves Világ! 



OGÓŁEM
1. :spain: Miki - La venda
2. :france: Bilal Hassani - Roi
3. :hungary: Leander Kills - Hazavágyom 
4. :france: Florina - In the Shadow
5. :australia: Electric Fields - 2000 and Whatever
6. :italy: Ghemon - Rose viola
7. :serbia: Nevena Božović - Kruna


Ostatnio zmieniony przez Morison dnia Sob Mar 09 2019, 13:00, w całości zmieniany 18 razy
Liver
Liver
My Number One!
My Number One!
Płeć : Male
Liczba postów : 469
Dołączył/a : 23/02/2017
Wiek : 21

Re: Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

on Sob Sty 26 2019, 18:19
:norway: Melodi Grand Prix (26.01.2019)
1. Hank Von Hell - Fake It
2. KEiiNO - Spirit In The Sky
3. D'Sound - Mr. Unicorn
4. Chris Medina - We try
5. Anna-Lisa Kumoji - Holla
6. Ingrid Birg Mehus - Feel
7. Mørland - En livredd mann
8. Adrian Jørgensen - The Bubble
9. Carina Dahl - Hold Me Down
10. Erlend Bratland - Sing For You

:iceland: Söngvakeppnin (28.01.2019)
1. Hatari - Hatrið mun sigra
2. Elli Grill, Skaði, Glymur - Jeijó keyrum alla leið
3. Tara Mobee - Betri án þín/Fighting For Love
4. Þordís Imsland - Nú og hér/What Are You Waiting For
5. Kristina Skoubo Bærendsen - Ég á mig sjálf/Mama Said
6. Friðrik Omar - Hvað ef ég get ekki elskað?/What If I Can't Have Love?
7. Daniel Óliver - Samt ekki/Licky Licky
8. Hera Bjork - Eitt andartak/Moving On
9. Ívar Daníels - Þu bætir mig/Make Me Whole
10. Heiðrún Anna Björnsdóttir - Helgi/Sunday Boy

:denmark: Dansk Melodi Grand Prix (01.02.2019)
1. Leeloo – That Vibe
2. Sigmund – Say My Name
3. Julie & Nina – League Of Light
4. Simone Emilie – Anywhere
5. Jasmin Gabay – Kiss Like This
6. Humørekspressen – Dronning af baren
7. Teit Samsø – Step It Up
8. Marie Isabell – Dancing With You In My Heart
9. Rasmus Faartoft – Hold My Breath
10. Leonora – Love Is Forever

:montenegro: Montevizija (02.02.2019)
1. Andrea Demirović - Ja sam ti san
2. Monika Knezović - Nepogrješiva
3. Nina Petković - Uzmi ili ostavi
4. Ivana Popović Martinović - Nevinost
5. D moll - HEAVEN


:italy: Sanremo (09.02.2019)
1. Loredana Bertè – Cosa ti aspetti di me
2. Nek – Mi farò trovare pronto
3. Daniele Silvestri – Argento vivo
4. Mahmood – Soldi
5. Boomdabash – Per un millione
6. Zen Circus – L’amore è una dittatura
7. Nino D’Angelo e Livio Cori – Un’altra luce
8. Patty Pravo e Briga – Un po’ come la vita
9. Ghemon - Rose viola
10. Il Volo – Musica che resta
11. Einar - Parole nuove
12. Irama – La ragazza con il cuore
13. Ex-Otago – Solo una canzone
14. Motta – Dov’è Italia
15. Anna Tatangelo – Le nostre anime di notte
16. Simone Cristicchi – Abbi cura di me
17. Ultimo – I tuoi particolari
18. Enrico Nigiotti – Nonno Hollywood
19. Paola Turci – L’ultimo ostacolo
20. Arisa – Mi sento bene
21. Negrita – I ragazzi stanno bene
22. Federica Carta e Shade – Senza farlo apposta
23. Francesco Renga – Aspetto che torni
24. Achille Lauro – Rolls Royce

:serbia: Beovizija (16.02.2019)
1. Gipsykord - Boje
2. Lord - Radnički sin
3. Funked Up - Zašto da se ne desi
4. Nataša Guberinić & Una Senić - Samo bez straha
5. Mr Doo - Do 100
6. Eleonora - Samo lagano
7. Ivan Kurtić - Bela
8. Goga Stanic - Čudo
9. Ivana Vladović & Wonder Strings - Moja bol
10. Osvajači - Voda i plamen
11. Sanja Rio - Ljubimo se
12. Dunja Vujadinović - 7
13. Extra Nena - Još ti čujem glas
14. Aleksandra Sekulić - Tugo
15. Jana Šušteršić - Viktorija
16. Lana & Aldo - Pogledaj u nebo
17. Saška Janks - Da li čuješ moj glas
18. Sofija Perić - Aritmija
19. Nevena Božović - Kruna
20. Ana Popović - Lutaš
21. Majdan - Budim te
22. Tamara Milanović - Reči nisu dovoljne
23. Dženan Lončarević - Nema suza
24. Tina & Lola Amvon - Tvoje oči

:finland: Uuden Musiikin Kilpailu (02.03.2019)

1. Darude - Superman
2. Darude - Release Me
3. Darude - Look Away


Ostatnio zmieniony przez Liver dnia Sob Mar 02 2019, 01:39, w całości zmieniany 7 razy
Fenistil
Fenistil
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Płeć : Male
Liczba postów : 260
Dołączył/a : 26/02/2017
Wiek : 24
Skąd : Kraków

Re: Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

on Sob Sty 26 2019, 20:59
Link do podsumowania rankingów
Destination Eurovision 2019

https://scorewiz.eu/scoreboard/view/245542/destination-eurovision-2019


Tabela wyników:

Liczone głosy: Fenistil, marjuz, Dastame, Łosoś, iguś, vestmann, Dawid, Aleks, Sebek, Morison
Nieliczone głosy: Yngwie (samo top 8 finału)
Dastame
Dastame
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Płeć : Male
Liczba postów : 144
Dołączył/a : 21/06/2018
Wiek : 18

Re: Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

on Pon Sty 28 2019, 15:48
Aro
Aro
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Płeć : Male
Liczba postów : 170
Dołączył/a : 24/02/2017
Wiek : 22

Re: Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

on Nie Lut 03 2019, 14:58
:australia: Australia

1. Electric Fields - 2000 and Whatever :star:
2. Aydan Calafiore - Dust :star:
3. Sheppard - On My Way :star:
4. Ella Hooper - Data Dust
5. Alfie Arcuri - To Myself
6. Leea Nanos - Set Me Free
7. Tania Doko - Piece Of Me
8. Courtney Act - Fight for Love
9. Kate Miller-Heidke - Zero Gravity
10. Mark Vincent - This Is Not the End

:estonia: Estonia

1. Lumevärv feat. INGA - Milline päev :star:
2. Stefan - Without You :star:
3. xtra basic & Emily J - Hold Me Close :star:
4. Johanna Eendra - Miks sa teed nii? :star:
5. Lacy Jay - Halleluja
6. Grete Paia - Kui isegi kaotan
7. Around the Sun - Follow Me Back
8. Sofia Rubina-Hunter - Deep Water
8. Kerli Kivilaan - Cold Love
10, Inger - Coming Home

:unitedkingdom: Wielka Brytania

1. Kerrie Anne - Sweet Lies :star:
2. Holly Tandy - Bigger Than Us
3. Anisa - Sweet Lies
4. Michael Rice - Bigger Than Us
5. Jordan Clarke - Freaks
6. MAID - Freaks

:slovenia: Słowenia

1. Raiven - Kaos :star:
2. Zala Kralj & Gašper Šantl - Oprosti :star:
3. INMATE - Atma :star:
4. René - Ne poveš :star:
5. Fed Horses - Ti ne poznaš konjev :star:
6. Kim - Rhythm Back To Me
7. Okustični - Metulji plešejo
8. Renata Mohorič - Three Bridges
9. Lumberjack - Lepote dna
10. Ula Ložar - Fridays

:ukraine: Ukraina

1. MARUV - Siren Song :star:
2. Yuko - Galyna guliala :star:
3. Brunettes Shoot Blondes - Houston
4. Bahroma - Nazavzhdy-Navsegda
5. Kazka - Apart
6. Laud - 2 dni
7. Ivan Navi - All for the Love
8. Letay - Myla moya
9. Anna Maria - My Road
10. Khayat - Ever

:finland: Finlandia

1. Release Me
2. Look Away
3. Superman

:germany: Niemcy

1. Aly Ryan - Wear your love :star:
2. Lilly Among Clouds - Surprise :star:
3. Gregor Hägele - Let Me Go
4. BB Thomaz - Demons
5. Linus Bruhn - Our City
6. Makeda - The Day I Loved You Most
7. S!sters - Sister

:sweden: Szwecja

1. Margaret - Tempo :star:
2. The Lovers of Valdaro - Somebody Wants :star:
3. Lisa Ajax - Torn :star:
4. Zeana feat. Anis don Demina - Mina bränder :star:
5. Lina Hedlund – Victorious :star:
6. John Lundvik - Too Late for Love :star:
7. Hanna Ferm & LIAMOO - Hold You :star:
8. Arvingarna - I Do
9. Nano - Chasing Rivers
10. Anna Bergendahl - Ashes to Ashes


:norway: Norwegia

1. KEiiNO - Spirit in the Sky :star:
2. Ingrid Berg Mehus - Feel :star:
3. D'Sound - Mr. Unicorn :star:
4. Mørland - En livredd mann :star:
5. Anna-Lisa Kumoji  - Holla
6. Carina Dahl - Hold Me Down
7. Chris Medina - We Try
8. Adrian Jørgensen - The Bubble
9. Hank von Hell - Fake It
10. Erlend Bratland - Sing for You


Ostatnio zmieniony przez Aro dnia Nie Mar 03 2019, 00:32, w całości zmieniany 10 razy
Dastame
Dastame
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Płeć : Male
Liczba postów : 144
Dołączył/a : 21/06/2018
Wiek : 18

Re: Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

on Pią Lut 08 2019, 20:47
Fenistil
Fenistil
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Płeć : Male
Liczba postów : 260
Dołączył/a : 26/02/2017
Wiek : 24
Skąd : Kraków

Re: Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

on Pią Lut 08 2019, 21:24
:montenegro: Montevizija 2019 - wyniki :montenegro:
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/247160/montevizija-2019

Tabelka:

Liczone głosy: Fenistil, Dastame, Łosoś, iguś, vestmann, Sebek, Liver
Dastame
Dastame
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Płeć : Male
Liczba postów : 144
Dołączył/a : 21/06/2018
Wiek : 18

Re: Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

on Pią Lut 08 2019, 22:56
Eurovision - Australia Decides - wyniki:
Aleks
Aleks
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Płeć : Male
Liczba postów : 94
Dołączył/a : 20/06/2018

Re: Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

on Pon Lut 11 2019, 22:19
Link do podsumowania rankingów
Sanremo

https://scorewiz.eu/scoreboard/view/247335/sanremo-2019


Tabela wyników:

Liczone głosy: Fenistil, Łosoś, Dawid, Liver
Nieliczone głosy: -
KarolStark
KarolStark
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Płeć : Male
Liczba postów : 169
Dołączył/a : 23/02/2017
Wiek : 18
Skąd : trujmiasto

Re: Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

on Pon Lut 11 2019, 22:38
Yass... Diva wygrała

.........................


2018: :cyprus: :france: :estonia: :macedonia: :bulgaria:
2017: :france: :poland: :finland: :belgium: :albania:
2016: :armenia: :russia: :ukraine: :poland: :australia:
2015: :russia: :estonia: :sweden: :slovenia: :latvia:
2014: :armenia: :ukraine: :austria: :sweden: :spain:
2013: :denmark: :montenegro: :moldova: :russia: :azer:
2012: :albania: :cyprus: :macedonia: :russia: :slovenia:
2011: :azer: :germany: :slovakia: :georgia: :sweden:
Kuba
Kuba
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Płeć : Male
Liczba postów : 68
Dołączył/a : 05/02/2019
Wiek : 20
Skąd : Warszawa / Radom

Re: Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

on Pią Lut 15 2019, 17:09
:latvia: Łotwa - Supernova 2019

15.02.2019

1. 8.0 Edgars Kreilis - Cherry Absinth
2. 7.5 Carousel - That Night
3. 6.5 Double Faces Eels - Fire

4. 6.0 Dzili Violets & Kozmens - Tautasdziesma
5. 5.5 Adriana Miglane - Scared Of Love

6. 5.0 Aleksa Silvers - Fireworks
7. 3.5 Samanta Tina - Cutting The Wire
8. 3.0 Laika Upe - Listen To The Way That I Breathe
9. 3.0 Aivo Oskis - Somebody’s Got My Lover
10. 2.5 Kristiana - Remedy
Aleks
Aleks
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Płeć : Male
Liczba postów : 94
Dołączył/a : 20/06/2018

Re: Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

on Sob Lut 16 2019, 12:38
Link do podsumowania rankingów
Eesti Laul

https://scorewiz.eu/scoreboard/view/248368/eesti-laul-2019


Tabela wyników:



Liczone głosy: Fenistil, marjuz, Dastame, Łosoś, iguś, Dawid, Aleks, Sebek, Morison, Aro
Nieliczone głosy: -


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Nie Lut 17 2019, 20:12, w całości zmieniany 2 razy
Aleks
Aleks
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Płeć : Male
Liczba postów : 94
Dołączył/a : 20/06/2018

Re: Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

on Sob Lut 16 2019, 13:16
Link do podsumowania rankingów
EMA

https://scorewiz.eu/scoreboard/view/248380/ema-2019


Tabela wyników:



Liczone głosy: Fenistil, Dastame, Łosoś, iguś, vestmann, Aleks, Sebek, Aro
Nieliczone głosy: -
Sponsored content

Re: Preselekcje 2019 - Nasze rankingi

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach