:israel: Poznaliśmy już oficjalny, tegoroczny slogan reklamujący Eurowizję 2019 w Izraelu: #DareToDream .
:poland: Zespół TULIA reprezentantem Polski na Eurowizji 2019 w Izraelu. Zespół wykona bilingwalną wersję utworu "Pali Się" (Fire Of Love). Więcej w zakładce Europa Wybrała - zapraszamy do dyskusji :poland:
sercee Zespół Tulia jako polski reprezentant wystąpi 14 Maja 2019 podczas pierwszej połowy I półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji sercee
pins Rozpoczęło się głosowanie w forumowym konkursie piosenki. Głosowanie trwa od 16.03 do 22.03 (godzina 20:00).
:poland: ROKSANA WĘGIEL ZWYCIĘŻCZYNIĄ EUROWIZJI JUNIOR W MIŃSKU. Utwór Anyone I Want To Be otrzymał najwięcej: 215 punktów w głosowaniu ogólnym. SERDECZNIE GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY!
:star: :poland: Gliwice gospodarzem Eurowizji Junior w 2019 roku. Finał konkursu odbędzie się 24 listopada 2019 w Arena Gliwice. :poland: :star:
:star: :star: :star: Trwa "awaria" EscForum.pl i nie wiadomo ile potrwa, póki co należy uzbroić się w cierpliwość // Dodatkowo na czas "awarii" zachęcam do korzystania z forum zastępczego eurowizyjnie.forumpolish.com :star: :star: :star:

Share
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś cypryjskiej kompozycji?

4 - 31%
0 - 0%
2 - 15%
1 - 8%
2 - 15%
2 - 15%
1 - 8%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 8%

Wszystkich Głosów: 13
Łosoś
Łosoś
My Number One!
My Number One!
Liczba postów : 318
Dołączył/a : 11/03/2017

CYPR: Tamta (Replay)

on Pią Gru 21 2018, 12:53

Dzisiejszego dnia, cypryjska telewizja :cyprus: CyBC ogłosiła wybór wewnętrzny Tamty, jako reprezentantki Cypru w konkursie w :israel: Tel-Avivie. Wokalistka zaprezentuje się z utworem "Replay".

Tamta Goduadze urodziła się w Tbilisi w 1981 roku i tam się wychowała. W wieku 22 lat wyjechała do Grecji, gdzie rozpoczęła swoją muzyczną karierę od zajęcia drugiego miejsca w tamtejszej wersji programu "Idol" w 2004 roku. Po tym czasie wydała swój pierwszy album zatytuowany jej imieniem. W międzyczasie wzięła udział w greckich preselekcjach eurowizyjnych do Eurowizji w Helsinkach z utworem "With Love" z którym zajęła trzecie miejsce., oraz była typowana do wyjazdu na Eurowizję w barwach Grecji w 2009 r. Później piosenkarka wydała sporą liczbe utworów, oraz stała się jurorką w gruzińskiej wersji X Factora.

:cyprus: (AUDIO) :cyprus:

TEMAT:

You've got a problem, 2AM I'm in your head
Let's just be honest tonight
Only I can solve it
You're twisting, turning in your bed
Them sheets need my body tonight

That's when you call me, that's when you call me
Say you're feeling lonely
Early in the morning, early in the morning
Time is moving slowly
We keep it undercover
I know you miss the taste
My heart beats like an 808

You need my love on replay
Replay, replay, replay, yeah

You're stuck on me darlin'
Like a love song on repeat
Yeah, you've got a problem, alright
And I know I'm the one to blame
Because I make you scream my name
And baby, I'm all in tonight

That's when you call me, that's when you call me
Say you're feeling lonely
Early in the morning, early in the morning
Time is moving slowly
We keep it undercover
I know you miss the taste
My heart beats like an 808

:cyprus: :cyprus: :cyprus: :cyprus: :cyprus:

Ostatnio zmieniony przez Łosoś dnia Sro Mar 06 2019, 10:06, w całości zmieniany 2 razy
Insiles
Insiles
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 106
Dołączył/a : 16/03/2017

Re: CYPR: Tamta (Replay)

on Sob Gru 22 2018, 23:13
Pewnie będę jedną osobą, której jej utwór nie będzie się podobał, ale zobaczymy.
Aleks
Aleks
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 94
Dołączył/a : 20/06/2018

on Sob Gru 29 2018, 00:22
Dla mnie super! Uwielbiam twórczość :cyprus: Tamty i bardzo się cieszę, że będę mógł ją zobaczyć na eurowizyjnej scenie. Jeszcze bardziej mnie cieszy, że głównym autorem utworu będzie :cyprus: Alex Papaconstantinou - mam nadzieję, że po raz kolejny stworzy z ekipą utwór, który zawładnie moje serduszko... Serce
Bluee
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 29
Dołączył/a : 18/02/2019

on Pon Lut 18 2019, 23:15
To może być ciekawe. Very Happy Mam nadzieję że Cypr nadal będzie trzymał poziom.
Sebek
Sebek
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 87
Dołączył/a : 06/04/2017

on Nie Lut 24 2019, 21:27
OFICJALNY TEASER CYPRYJSKIEJ PROPOZYCJI: KLIK

.........................

BENG Serce
Aleks
Aleks
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior

on Nie Lut 24 2019, 21:45
Ale sztos! Surprised 12/12 od razu, na 300% będzie moim faworytem... Serce Serce
magou
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 78
Dołączył/a : 07/02/2019

on Nie Lut 24 2019, 21:53
Message reputation : 100% (1 vote)
Zalatuje mi Fuego. Mogłoby być bardziej ambitne
Mrs.Nobody
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 31
Dołączył/a : 29/01/2019

on Nie Lut 24 2019, 22:21
To...jest...CUDNE!!! Kurde, czekałam na taki sztos cały tegoroczny sezon preselekcyjny <3 Oby Tamta przygotowała świetne show na miarę Eleni i niech wygrają w końcu!
Wonder
Wonder
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 34
Dołączył/a : 22/06/2018

on Pon Lut 25 2019, 00:08
@magou napisał:Zalatuje mi Fuego. Mogłoby być bardziej ambitne

Total popieram. Śmierdzi kopią na kilometr. Nie wiem co autorzy tego "hitu" sobie myślą. Ludzie w maju drugi raz na to nie pójdą. Poza tym ta kopia jest znacznie uboższa niż oryginał. Feugo prezentowało nam catchy word w innym języku i etniczne rytmy, a Riplej w ogóle tego nie ma. Owszem, jest to chwytliwy song, ale totalnie nie pasuje mi, że Cypr chce nam drugi raz wcisnąć prawie to samo. To niestety łapie się pod definicję kotletowa. Fłego już było. Ja chciałem coś innego, a nie Cypr 2018 version 2019.
Tamta nie ma ani włosów Eleni, ani jej charyzmy. Radzę sobie zobaczyć jej niezbyt spektakularne występy.
Jestem zawiedziony.

BarbaraSantanaVEVО
Jamala mowi”Krym jest Ukrainski??” Maruv:”Ukrainski oczywiscie” JEST KODEM WOJNY EGO W TWOIM CIELE

BarbaraSantanaVEVО
MARUV SYRENA PIOSENKA JEST KODEM EGO W TWOICH POCHWACH I ODBYTACH STYMULUJAC PENETRACJE

BarbaraSantanaVEVО
„Pali sie pali sie milosny ogien plonie w nas plonie w nas jak suchy las” JEST KODEM FOLKLORU W TWOIM MOZGU

Dastame
Dastame
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Liczba postów : 144
Dołączył/a : 21/06/2018

on Pon Lut 25 2019, 00:09
@Wonder napisał:
@magou napisał:Zalatuje mi Fuego. Mogłoby być bardziej ambitne

Total popieram. Śmierdzi kopią na kilometr. Nie wiem co autorzy tego "hitu" sobie myślą. Ludzie w maju drugi raz na to nie pójdą. Poza tym ta kopia jest znacznie uboższa niż oryginał. Feugo prezentowało nam catchy word w innym języku i etniczne rytmy, a Riplej w ogóle tego nie ma. Owszem, jest to chwytliwy song, ale totalnie nie pasuje mi, że Cypr chce nam drugi raz wcisnąć prawie to samo. To niestety łapie się pod definicję kotletowa. Fłego już było. Ja chciałem coś innego, a nie Cypr 2018 version 2019.
Tamta nie ma ani włosów Eleni, ani jej charyzmy. Radzę sobie zobaczyć jej niezbyt spektakularne występy.
Jestem zawiedziony.

Zgadzam się marna podróba
Drover
Drover
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Liczba postów : 130
Dołączył/a : 08/03/2017

on Pon Lut 25 2019, 18:39
Sztos? lol To chyba słuchaliśmy czego innego. Ten fragment brzmi tragicznie, już Fuego brzmiało milion razy lepiej, a nie należałem do fanów tej piosenki. Dawno nie słyszałem czegoś tak tandetnego. Very Happy
Ilona
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 40
Dołączył/a : 08/02/2019

on Pon Lut 25 2019, 20:50
Brawo Cypr. Takiej muzyki potrzeba na eurowizji, by można sie przy niej pobawić. Dość tych tegorocznych smętów.
Bluee
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją

on Wto Lut 26 2019, 23:00
Mam wrażenie że w tym roku jest dużo utworów bardzo trudnych w odbiorze i ryzykownych więc fajnie że Cypr wysyła taki komercyjny utwór. Podoba mi się. Trochę faktycznie podobne do Fuego. No ale z całą oceną poczekam na oficjalną wersję.
Batiooo
Batiooo
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 38
Dołączył/a : 04/03/2017

on Pią Mar 01 2019, 18:06
fajnie się zapowiada. ciekawe czy powtórzy sukces z poprzedniego roku.
Wilk
Wilk
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Dołączył/a : 03/02/2019

on Sob Mar 02 2019, 08:56
Przebić Fuego i to jak Eleni rozniosła scenę jest raczej niewykonalne, nadal nie mogę przeboleć że tego nie wygrała w tamtym roku. Po tym skrócie też już słychać że lepsze to nie będzie pod żadnym względem no ale cóż, niech próbują Rolling Eyes zadowala mnie na pewno że jest to szybki numer i za to plus. Czekam na całość.
syguu
syguu
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 28
Dołączył/a : 24/06/2018

on Sob Mar 02 2019, 18:54
Cypr chce w końcu wgrać i im się nie dziwię. Eleni powinna już wygrać w 2018.
Już po opublikowaniu testera Cypr wskoczył do mojego top 3. A jeszcze czekam na całość.
Yngwie
Yngwie
Admin
Admin
Liczba postów : 495
Dołączył/a : 22/02/2017
http://eurowizyjnie.forumpolish.com

on Wto Mar 05 2019, 17:48
Tamta (Replay) dziś już za 2 godz. premiera!

a zapowiada się dobrze.

i don't like boring popstars
Iker
Iker
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 44
Dołączył/a : 14/01/2019

on Wto Mar 05 2019, 19:03
Myślałem, że piosenka jest już dostępna po takiej ilości komentarzy Very Happy Jak widać jest pewien hype. Ja jakoś nie ogarniam jak ludzie mogą już zachwycać się urywkami, no ale dobra.
Morison
Morison
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Dołączył/a : 26/11/2018

on Wto Mar 05 2019, 20:11
Fajne, wpada w ucho, ale niestety płaskie jak klata Tamty. Brakuje tego czegoś, czym zachwyciło Fuego, no i mamy powielenie schematu, bo Cypr wyraźnie chce uszczknąć w tym roku ile się da ze swojej poprzedniej propozycji. Ostatnie 30 sekund bardzo dobre, ale to normal w tego typu kompozycjach. Po pierwszym przesłuchaniu, roboczo
6/12
Aro
Aro
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Liczba postów : 170
Dołączył/a : 24/02/2017

on Wto Mar 05 2019, 20:15
Po pierwsze - teledysk jak na standardy ESC to slay Serce A sama piosenka - nie będę miał raczej aż takiego szału jak niektórzy. Pewnie, jest to bardzo dobra produkcja, nieraz ją odpalę sam z siebie. Jednak mam wrażenie, że jest tutaj za duże ciśnienie na wygraną i trochę na siłę jest to wszystko robione. Do tego imo trochę za bardzo podobne do Fuego. Cóż, wątpię w powtórzenie rezultatu Eleni, chyba, że Cypr na próbach zaskoczy jak rok temu.
iguś
iguś
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Liczba postów : 298
Dołączył/a : 24/02/2017

on Wto Mar 05 2019, 20:25
To się nazywa muza. :dj:
Piosenka idealnie wpasowuje się w mój gust, brakowało mi w tegorocznej stawce właśnie takiej popowej piosenki na wysokim poziomie (Maruv zabrali Sad). Całość ma iście amerykański styl, co bardzo mi odpowiada. Nie da się ukryć, że stylistycznie koncepcja jest podobna do Fuego, ale nie jest to moim zdaniem kopia, takie opinie uważam za przesadzone.
Pokochałem ten utwór już po wyciekniętych urywkach, dzisiejsza premiera nic w tej kwestii nie zmienia, a ostatnie 30 sekund - mega. Serce
Myślę, że Cypr nie wygra w tym roku, ale liczę na bosski staging. Coś czuję, że otworzą SF1.

Zdecydowanie wciskam replay, 12/12.

No i teledysk jest genialny. Shocked
IgorBielak
IgorBielak
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 121
Dołączył/a : 28/02/2017

on Wto Mar 05 2019, 20:26
Jest dobrze. Solidna propozycja, fajna radiówka, ale jest gorsza niż Fuego. Nie wiem czy powtarzanie tego samego się opłaci, ale myślę, że w tym roku już tak dobrego rezultatu nie zdołają osiągnąć. Szansa na lewą stronę tabeli, ale co dalej już nie wiem.
Sebek
Sebek
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 87
Dołączył/a : 06/04/2017

on Wto Mar 05 2019, 20:35
Cóż... Replay spodobało mi się już po tych 30 sekundach opublikowanych wcześniej a teraz już wiem, że i reszta utworu miażdży. Uwielbiam tą piosenkę od pierwszego przesłuchania, słychać w niej amerykański styl, tak jak zapowiadała cypryjska telewizja. W dodatku cały czas w głowie mam świetny refren. Faktycznie sama budowa utworu jest praktycznie taka sama jak w Fuego ale to chyba jedyne podobieństwa między tymi utworami. Na pewno nie raz wcisnę replay a w maju liczę na ciekawy występ.
12/12

BENG Serce
Bluee
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją

on Wto Mar 05 2019, 21:03
Nareszcie jakiś dobry komercyjny utwór! Mam wrażenie że duża ilość utworów w stawce jest na siłę artystyczna i brakowało takiego utworu do którego można się pobawić i Cypr takie coś wysyła!! Faktycznie podobne trochę do Fuego no ale trudno Razz 12/12
Aleks
Aleks
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior

on Wto Mar 05 2019, 21:05
Podtrzymuję wszystko to, co mówiłem dotychczas - to jest po prostu nie z tej ziemi! Serce Mmm… SMSki będą leciały w maju jak nigdy! Serce Serce

12/12
Contratiempo
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 28
Dołączył/a : 04/03/2019

on Wto Mar 05 2019, 21:08
Według mnie zasłużyła na wysokie miejsce w finale, jednak mnie jakoś nie porwała. Raczej nie będzie moim faworytem do wygranej.
Sponsored content

Powrót do góry