:israel: Poznaliśmy już oficjalny, tegoroczny slogan reklamujący Eurowizję 2019 w Izraelu: #DareToDream .
:poland: Zespół TULIA reprezentantem Polski na Eurowizji 2019 w Izraelu. Zespół wykona bilingwalną wersję utworu "Pali Się" (Fire Of Love). Więcej w zakładce Europa Wybrała - zapraszamy do dyskusji :poland:
sercee Zespół Tulia jako polski reprezentant wystąpi 14 Maja 2019 podczas pierwszej połowy I półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji sercee
pins Rozpoczęło się głosowanie w forumowym konkursie piosenki. Głosowanie trwa od 16.03 do 22.03 (godzina 20:00).
:poland: ROKSANA WĘGIEL ZWYCIĘŻCZYNIĄ EUROWIZJI JUNIOR W MIŃSKU. Utwór Anyone I Want To Be otrzymał najwięcej: 215 punktów w głosowaniu ogólnym. SERDECZNIE GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY!
:star: :poland: Gliwice gospodarzem Eurowizji Junior w 2019 roku. Finał konkursu odbędzie się 24 listopada 2019 w Arena Gliwice. :poland: :star:
:star: :star: :star: Trwa "awaria" EscForum.pl i nie wiadomo ile potrwa, póki co należy uzbroić się w cierpliwość // Dodatkowo na czas "awarii" zachęcam do korzystania z forum zastępczego eurowizyjnie.forumpolish.com :star: :star: :star:

Share
Go down
Łosoś
Łosoś
My Number One!
My Number One!
Liczba postów : 318
Dołączył/a : 11/03/2017

SŁOWENIA: EMA 2019

on Czw Gru 27 2018, 21:16

Dzisiejszego wieczora, słoweńska telewizja :slovenia: RTVSlo opublikowała listę dziesięciu uczestników, którzy wezmą udział w tegorocznej edycji preselekcji EMA.

UCZESTNICY:

Fed Horses - Ti ne poznaš konjev
INMATE - Atma
Kim - Rhythm Back To Me
Lumberjack - Lepote dna
Okustični - Metulji plešejo
Raiven - Kaos
Renata Mohorič - Three Bridges
René - Ne poveš
Ula Ložar - Fridays
Zala Kralj & Gašper Šantl - Oprosti

Zmienione zostały zasady preselekcji, system będzie podobny do tego, który funkcjonował w 2015 i 2016 roku. Spośród dziesiątki finalistów, jury wybierze dwóch, którzy zostaną zakwalifikowani do superfinału. O wyborze zwycięzcy będą decydować telewidzowie.

Vso sréčo!
Aleks
Aleks
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 94
Dołączył/a : 20/06/2018

Re: SŁOWENIA: EMA 2019

on Nie Sty 06 2019, 17:03
Co prawda, nie wiadomo jeszcze, jak brzmią piosenki, ale mam nadzieję, że :slovenia: Raiven wystawiła kolejne cudo, którym tym razem zapewni sobie wyczekiwane zwycięstwo w preselekcjach. Ucieszył mnie brak :slovenia: BQL w stawce, którzy w tym roku się nie zgłosili - ich poziom nie był jakiś powalający, a gdyby byli w tym roku na zasadach z superfinałem, to rozgromiliby televoting, przez co :slovenia: Raiven nie miałaby szans na wygraną. Trzymam za nią mocno kciuki. Smile
Fenistil
Fenistil
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Liczba postów : 260
Dołączył/a : 26/02/2017

on Czw Sty 17 2019, 15:34
EMA odbędzie się 16 lutego o godzinie 20:00.
Łosoś
Łosoś
My Number One!
My Number One!

on Nie Sty 27 2019, 23:33
Krótkie urywki utworów: KLIK oraz przy okazji kolejność występów:

1. Kim - Rhythm Back To Me
2. Renata Mohorič - Three Bridges
3. René - Ne poveš
4. Fed Horses - Ti ne poznaš konjev
5. Ula Ložar - Fridays
6. Lumberjack - Lepote dna
7. Okustični - Metulji plešejo
8. INMATE - Atma
9. Zala Kralj & Gašper Šantl - Oprosti
10. Raiven - Kaos
Łosoś
Łosoś
My Number One!
My Number One!

on Sro Sty 30 2019, 12:50
Dłuższe części snippetów: KLIK
Prawdopodobnie, podobnie jak w zeszłym roku, nic więcej przed EMA nie zostanie upublicznione.
Aleks
Aleks
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 94
Dołączył/a : 20/06/2018

on Czw Sty 31 2019, 11:34
Nie mam wątpliwości, że to :slovenia: Raiven powinna pojechać na Eurowizję, ale czy na pewno z takim utworem? Nie takiej :slovenia: Raiven się spodziewałem - oczekiwałem czegoś bardziej melodyjnego, bo to właśnie niezwykła melodia kupowała mnie w utworach takich jak Črno Bel, czy Zažarim. Jestem ciekawy werdyktu :slovenia: słoweńskiej publiczności...
Drover
Drover
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Liczba postów : 130
Dołączył/a : 08/03/2017

on Pią Lut 08 2019, 10:20
Beznadziejne preselekcje. "Rhythm Back to Me" to ciężkostrawny electropop, Fed Horses wieją tandetą, "Three Bridges" to po prostu straszne nudy, a "Fridays" to jedna z najgorszych piosenek jakie było mi dane słyszeć w 2019 roku. Very Happy Podoba mi się za to "Oprosti i to temu utworowi kibicuję". "Le pote dna" i "Ne poveš" ujdą. Propozycja Raiven na pewno brzmi lepiej od takiej Kim czy Uli, chociaż też spodziewałem się czegoś lepszego.
Fenistil
Fenistil
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Liczba postów : 260
Dołączył/a : 26/02/2017

on Pią Lut 08 2019, 13:49
Poziom tych preselekcji jest bardzo dobry, większość piosenek jest całkiem fajna. Wbrew początkowemu #FenistilWinnerAlert moim zwycięzcą po urywkach nie jest jednak Ula Ložar (choć taki electro swing też chętnie bym na eurowizji zobaczył), lecz duet Zala & Gašper, który tworzy ciekawy intymny klimat i podbudowuje to interesującym głosem. Do swojego top 3 zaliczam jeszcze Kim, natomiast co do Raiven... dziwne to jest. Muszę usłyszeć całość, żeby to ocenić, bo po tym fragmencie może być zarówno sztos jak i nieporozumienie. Na pewno nie chcę jednak faworyzowania Raiven tylko dlatego, że to Raiven. Tym bardziej, że EMA dobrze się prezentuje w tym roku i może wyłonić naprawdę fajnego zwycięzcę.
Łosoś
Łosoś
My Number One!
My Number One!

on Pon Lut 11 2019, 20:41
Message reputation : 100% (1 vote)
Jeśli ktoś chce, wszystkie piosenki tegorocznej EMA w pełnej wersji, są grane tutaj (KLIK). Wystarczy wpisać dzisiejszą datę i godzinę kiedy był grany dany utwór, po czym kliknąć "Poslušaj". Obok wybieracie ilość sekund. (200 sek.)

Godziny z ewentualnymi sekundami (Začetek):

(11.02)

(06:49:35) Fed Horses - Ti ne poznaš konjev
(08:20:55) Kim - Rhythm Back to You
(10:47:33) Lumberjack - Lepote Dna
(11:23) Zala Kralj & Gašper Šantl - Sebi
(12:27) Ula Ložar - Fridays
(13:37) INMATE - Atma
(15:17:17) René - Ne poveš

AKTUALIZACJA (12.02)

(06:52:35) Renata Mohorič - Three Bridges
(08:37) Raiven - Kaos
(12:48) Okustični - Metulji plešejo

Wszystkie utwory są dostępne.
Cryo
Cryo
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 30
Dołączył/a : 23/02/2017

on Sob Mar 02 2019, 16:44
Mimo, ze to byl najgorszy start Raiven to bez dwoch zdan i tak powinna wygrac anizeli ta mierna podroba the dumplings
Sponsored content

Powrót do góry