Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś austriackiej kompozycji?

0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
2 - 40%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 20%
0 - 0%
1 - 20%
1 - 20%
 
Wszystkich Głosów: 5
 
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1580
Płeć : Male
Wiek : 22

AUSTRIA: Pænda (Limits) Empty AUSTRIA: Pænda (Limits)

Wto 29 Sty - 12:31
AUSTRIA: Pænda (Limits) Paenda_02

Dzisiejszego ranka, telewizja :austria: ORF, opublikowała nazwisko swojego reprezentanta - została nią synthpopowa wokalistka Gabriela Horn, która pod pseudonimem Pænda, zaprezentuje się w Tel-Avivie z utworem "Limits."

Gabriella urodziła się w 1988 r., lecz jej kariera muzyczna jest stosunkowo krótka - pierwszy swój singiel pt. "Hold My Breath" wydała trzy lata temu, zaś dopiero w tym temu planuje wydać swój pierwszy album pt. "Evolution". Wokalistka łączy elementy muzyki pop, elektroniki czy też trapu. Utwór "Limits" w założeniu ma być synthpopową balladą, którego premiera przewidziana jest na luty.

:austria: (AUDIO) :austria:

TEKST:

Mind's got to move, but I'm so trapped within me
Expanded all my limits too carelessly
I'm calling all the time to get me back alive
'Cause nothing really makes sense no more
But I'm [sat?] on hopes [?] anymore

'Cause the face in the mirror just couldn't be clearer
Right back from me
And how I'd like to say we'll be better tomorrow
Or any day

(Refren)
Yeah, I'm talking 'bout you, you, you
And the luck you're trying to find
You, you, you
And how hard you try to hide it

I sensed the pain, but it doesn't hurt anymore
It's even number than the ache I felt before
So I smile for a while, let the torture begin now
The pressure on my chest becomes almost routine, oh
It's not like I don't care, but there's nothing left to bear

(Refren..)

And I'm letting it all come crushing down
Come breaking in
It's like the rain just left [?]

(Refren..)


:austria: :austria: :austria: :austria: :austria:


Ostatnio zmieniony przez Łosoś dnia Pią 8 Mar - 13:00, w całości zmieniany 1 raz
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

AUSTRIA: Pænda (Limits) Empty Re: AUSTRIA: Pænda (Limits)

Wto 29 Sty - 14:38
ale mi :austria: narobiła apetytu.. z niecierpliwością czekam na końcowy rezultat w postaci utworu po którym opadnie mi szczęka :3

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1840
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

AUSTRIA: Pænda (Limits) Empty Re: AUSTRIA: Pænda (Limits)

Pią 8 Mar - 11:16
Jest już oficjalnie:


Nie wiem jak wy, ale ja jestem bardzo mocno zawiedziony. Na podstawie wyglądu Pændy oraz jej innych utworów wyrobiłem sobie wyobrażenie, że Austria wystawi w tym roku coś choć trochę nieszablonowego. Tymczasem dostajemy chyba najnudniejszą z tegorocznych ballad, w której kompletnie nic się nie dzieje. :/
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

AUSTRIA: Pænda (Limits) Empty Re: AUSTRIA: Pænda (Limits)

Pią 8 Mar - 11:45
Noo trochę nudno. Ale ma jakiś urok, momentami mi się podoba. Trzeba jej teraz jakiś klimat na scenie stworzyć, albo coś ciekawego na występ wymyślić bo może być kiepsko z awansem
Justi
Justi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

AUSTRIA: Pænda (Limits) Empty Re: AUSTRIA: Pænda (Limits)

Pią 8 Mar - 11:56
Fakt może w tej piosence za wiele się nie dzieje, ale jak tu kolega wyżej napisał jest w niej jakiś urok. Jak dla mnie dużo lepsza niż Słowenia, którą tutaj wszyscy się zachwycają. Może nie na top 10, ale gdzieś w połowie stawki się uplasuje 8)
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 26

AUSTRIA: Pænda (Limits) Empty Re: AUSTRIA: Pænda (Limits)

Pią 8 Mar - 13:30
Nawet jest to dosyć urocze. Podobają mi się te cymbałkowate dźwięki w tle, choć brakuje temu utworowi jakiejś większej siły. Mimo wszystko były to dosyć przyjemne 3 minuty. Austria ląduje u mnie gdzieś w połowie stawki. 6,5/12.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 910
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

AUSTRIA: Pænda (Limits) Empty Re: AUSTRIA: Pænda (Limits)

Pią 8 Mar - 15:30
Tak jak Fenistil, po ogłoszeniu Pindy reprezentantką Austii spodziewałem się czegoś alternatywnego, co mocno wyróżni się na tle tegorocznej stawki.
Niestety się zawiodłem. :(
Limits nie jest złe, na plus instrumental i barwa głosu Pindy. Całościowo jednak utwór wypada trochę bez charakteru, pod koniec robi się nużący. Ma to urok, ale póki co nie pochłania mnie jeszcze klimat tej propozycji.

Tego typu piosenki potrafią jednak mocno zyskać na żywo, także być może na izraelskiej scenie dam się zaczarować.

6/12
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 758
Płeć : Male
Wiek : 23

AUSTRIA: Pænda (Limits) Empty Re: AUSTRIA: Pænda (Limits)

Pią 8 Mar - 16:16
Pierwsze wrażenie było lepsze, teraz niestety zgadzam się z opiniami, że piosenka jest po prostu trochę nudna, ale nie jest źle.


Ostatnio zmieniony przez Drover dnia Sob 9 Mar - 23:54, w całości zmieniany 1 raz
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 655
Płeć : Male
Wiek : 20

AUSTRIA: Pænda (Limits) Empty Re: AUSTRIA: Pænda (Limits)

Pią 8 Mar - 18:01
Ja tu się spodziewałem jakiejś max alternatywnej, nowoczesnej ballady a dostaliśmy właściwie coś takiego... zwyczajnego. I to jest właśnie największy problem austriackiej propozycji. Jest kompletnie zwyczajna, brakuje w tym wszystkim jakiegoś klimatu. Mam wrażenie, że ten utwór nie ma kompletnie żadnego charakteru. Te trzy minuty sobie przelatują a ja tylko zwracam na ten utwór uwagę tylko przez kilka sekund. Limits kojarzy mi się troszeczkę z zeszłoroczną Portugalią, którą to jednak bardzo lubiłem. Mimo wszystko całość ma jednak swój klimat i kto wie... może Paenda wybroni ten utwór na izraelskiej scenie. Na wyróżnienie zasługuje ciekawa i przyjemna barwę głosu wokalistki.
6/12
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 850
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

AUSTRIA: Pænda (Limits) Empty Re: AUSTRIA: Pænda (Limits)

Nie 10 Mar - 23:08
Fenistil napisał:

Nie wiem jak wy, ale ja jestem bardzo mocno zawiedziony. Na podstawie wyglądu Pændy oraz jej innych utworów wyrobiłem sobie wyobrażenie, że Austria wystawi w tym roku coś choć trochę nieszablonowego.

Otototo. Ostrzyłem sobie zęby na tegoroczną Austrię jak na mało który kraj, jednak Limits to chyba moje największe rozczarowanie sezonu, jeżeli chodzi o wybory wewnętrzne. Niby klimatem przypomina mi początki Ellie Goulding, co powinno być na plus, no ale nie jest. Prawdopodobnie przez śpiewanie wszystkiego na wysokich rejestrach, co mnie po prostu męczy i drażni. Patrząc na ilość łapek w dół pod video chyba nie tylko mnie Paenda rozczarowała (no chyba, że jest jakaś drama o której nic nie wiem). Są gorsze propozycje w stawce, ale nie wiem co musi się stać, żebym powrócił do tej propozycji sam z siebie.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1580
Płeć : Male
Wiek : 22

AUSTRIA: Pænda (Limits) Empty Re: AUSTRIA: Pænda (Limits)

Nie 7 Kwi - 13:59
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 677
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

AUSTRIA: Pænda (Limits) Empty Re: AUSTRIA: Pænda (Limits)

Nie 7 Kwi - 19:30
Ktoś w komentarzach na YT wspomniał że oczekiwał na moment z BOOM w tej piosence i faktycznie ciężko tu znaleźć cokolwiek pozytywnego o jakimkolwiek elemencie kulminacyjnym już nie wspominając. Dla mnie prawdopodobnie jest to najbardziej nijaka piosenka w tegorocznej stawce, miałka i bez wyrazu, już nawet ballady z Bałkanów które okazywały się dla mnie na początku bardzo słabe mają więcej werwy niż to 🇳🇴
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 531
Płeć : Male

AUSTRIA: Pænda (Limits) Empty Re: AUSTRIA: Pænda (Limits)

Pią 12 Kwi - 13:22
Sponsored content

AUSTRIA: Pænda (Limits) Empty Re: AUSTRIA: Pænda (Limits)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach