:israel: Poznaliśmy już oficjalny, tegoroczny slogan reklamujący Eurowizję 2019 w Izraelu: #DareToDream .
sercee TULIA wystąpi jako 4 podczas I półfinału Eurowizji - 14 Maja 2019 sercee
:poland: Zespół TULIA reprezentantem Polski na Eurowizji 2019 w Izraelu. Zespół wykona bilingwalną wersję utworu "Pali Się" (Fire Of Love). Więcej w zakładce Europa Wybrała - zapraszamy do dyskusji :poland:
:poland: ROKSANA WĘGIEL ZWYCIĘŻCZYNIĄ EUROWIZJI JUNIOR W MIŃSKU. Utwór Anyone I Want To Be otrzymał najwięcej: 215 punktów w głosowaniu ogólnym. SERDECZNIE GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY!
:star: :poland: Gliwice gospodarzem Eurowizji Junior w 2019 roku. Finał konkursu odbędzie się 24 listopada 2019 w Arena Gliwice. :poland: :star:

Go down
Yngwie
Yngwie
Admin
Admin
Płeć : Male
Liczba postów : 514
Dołączył/a : 22/02/2017
Wiek : 27
Skąd : Wackyland
http://eurowizyjnie.forumpolish.com

Forumowy panel eurowizyjny  Empty Forumowy panel eurowizyjny

on Nie Lut 03 2019, 21:02
Hej, w sumie to nie widziałem jak to nazwać, ale od niedawna forumotion udostępniło moduł publikacje i fajnie byłoby to wykorzystać - może zrobilibyśmy taki panel opinii jak na wiwi, czyli ocenianie poszczególnych artystów i piosenek z danych preselekcji (krótkie, kilku zdaniowe lub jak to woli bardziej obszerne osobiste opinie) oraz ocenienie piosenki od 1 do 12 (z miejscami po przecinku) z takich ocen na koniec zrobiłoby się średnią i podsumowało preselekcje.

tu przykład:
https://wiwibloggs.com/2017/02/16/poland-wiwi-jury-reviews-aneta-sablik-lanberry-and-carmell/

byłby ktoś chętny Smile ?
Fenistil
Fenistil
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Płeć : Male
Liczba postów : 297
Dołączył/a : 26/02/2017
Wiek : 24
Skąd : Kraków

Forumowy panel eurowizyjny  Empty Re: Forumowy panel eurowizyjny

on Nie Lut 03 2019, 22:15
Message reputation : 100% (2 votes)
No sam nie wiem... Koncepcja niby fajna i dobrze by było jakoś wykorzystać możliwości tych publikacji, ale to by jednak wymagało bardzo dużo zaangażowania. Wystarczająco dużo czasu potrafi zająć samo przesłuchiwanie piosenek z preselekcji, skrobnięcie paru zdań w poście, czy też robienie rankingów preselekcyjnych. Nie mówiąc już o tym, że pewnie 90% opinii o tych preselekcyjnych utworach to byłoby coś w stylu "ale gówno". Very Happy Nad wieloma z nich rzeczywiście trudno się rozpisywać jakoś bardziej.

Myślę, że coś takiego mogłoby się dobrze sprawdzić do oceny utworów wybranych na Eurowizję - w końcu o nich zwykle mamy już coś więcej do powiedzenia i wałkowanie ich pod każdym kątem jest wręcz pożądane. Tyle że ten kto chce, i tak może zostawić swoją opinię w poście i ocenę w ankiecie. Panel eurowizyjny wydaje się więc tutaj trochę zbyteczny, chyba że chcemy mieć nasze opinie zebrane w kupę i ładnie wyeksponowane.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach