Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznałbyś propozycji brytyjskiej?

1 - 7%
0 - 0%
1 - 7%
3 - 21%
0 - 0%
2 - 14%
3 - 21%
2 - 14%
0 - 0%
0 - 0%
2 - 14%
 
Wszystkich Głosów: 14
 
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1580
Płeć : Male
Wiek : 22

WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us) Empty WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us)

Pią 8 Lut - 22:04
WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us) 0_Eurovision-Song-Contest

Dzisiejszego wieczoru, zakończyła się kolejna edycja brytyjskiego "You Decide", głosem najpierw jurorów a później widzów, :unitedkingdom: Zjednoczone Królestwo będzie reprezentować Michael Rice z utworem "Bigger Than Us".

Michael urodził się w 1997 roku, w Hartlepool. Od dziecka dzielił spore zainteresowanie śpiewem, przez co nie raz miał problemy w szkole, za zbyt częste śpiewanie. Wokalista jest samoukiem, nauczył się samemu grać na pianinie oraz śpiewać. W 2018 roku, po raz pierwszy usłyszała o nim Wielka Brytania, kiedy zwyciężył w muzycznym show "All Together Now". Poza muzyką, studiuje w Middlesbrough, oraz udziela się w kampanii przeciw przemocy. Wokalista będzie miał szansę pokazać się w Tel-Avivie. Może zdoła wyciągnąć popularną UK z dołu tabeli..

:unitedkingdom: (AUDIO) :unitedkingdom:
:unitedkingdom: (LIVE) :unitedkingdom:

TEKST:

Hear these words that I sing to you
I will make it clear, it's me and you
We can have this love that we’ll never lose
It's bigger than us, mhm

Take my hand and I'll lead you home
Can you understand?
You will never be alone

(Refren)
It’s bigger than us
It's bigger than you and me
It's bigger than us
It's bigger than everything we see
'Cause I can feel the universe
When I'm feeling you breathe
It's bigger than us
And it's bigger than you and me
It’s bigger

I won’t give up and I won't let go
’Cause this kind of love is gonna be our only hope

(Refren..)

It's bigger (Bigger)
Bigger (Bigger)
Bigger (It's bigger, it's bigger)
Oh, it's bigger (Bigger)
Bigger (Bigger)
Bigger (It's bigger, it's bigger)

It's bigger than us
It's bigger than you and me
This kind of love
It's bigger than everything we see, yeah, ooh
So much bigger
Yeah, bigger than us

(Refren)..

It's bigger (Bigger)
Bigger (Bigger)
Bigger (It's bigger than, it's bigger than) x3
Ooh..


:unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom:


Ostatnio zmieniony przez Łosoś dnia Sob 20 Kwi - 11:33, w całości zmieniany 4 razy
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us)

Pią 8 Lut - 22:14
Ja jestem zadowolony Szeroki uśmiech. Song nazwę po prostu fajnym? Słucha się przyjemnie i na tle obecnej stawki jest u mnie na 1/2 miejscu. Niestety nie mogę się oszukiwać, bo chłopak nie jest tak kontrowersyjny jak Bilal, ani tak dobrze zgrywający się z publicznością jak Miki :C Zapewne skończy za nimi. 7/12 i liczę na miejsce wyższe niż ostatnia trójka.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2078
Wiek : 24

WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us)

Sob 9 Lut - 0:45
Wow, UK znowu wybrała przeciętniaczka zamiast prawdziwego bangera, niespodzianka! Takie power-ballady słyszeliśmy już milion razy.
Niemniej boski wokal i naprawdę świetny występ. Piosenka to niestety takie nic. Wszystko opiera się na rzeczach dookoła utworu, a nie na nim samym. Meeeh. Boskie chórki.
4/12. Zaczynają mnie już coraz bardziej martwić wybory w poszczególnych państwach. Za dużo piosenek, którym win się należał przepadło.
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us)

Sob 9 Lut - 13:17
Niestety kolejny rok UK bardzo średnio, bez ambicji, niby miło się tego słucha i chór w tle jest spoko dla ucha ale w finale zginie na tle może gorszych produkcjynie ale bardziej oryginalnych utworów.
W wersji audio wskazałem go jako najmniejsze zło lecz po występach na żywo bardziej kibicowałem Kerrie Anne.

Ot, taki sobie siódmy utwór z nowego albumu Jamesa Arthura, który po pierwszym odsłuchu każdy przewija.
5/12
monkeyy
monkeyy
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 85

WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us)

Sob 9 Lut - 13:27
Bardzo przyjemna, trochę musicalowa ballada. Przypomina mi w odbiorze :israel: 2016. Przy dobrym występie widzę Michaela nawet w TOP10 wielkiego finału.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 910
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us)

Sob 9 Lut - 16:24
Szkoda mi trochę, że nie wybrali murzynki. :c

Natomiast jest to i tak naprawdę dobry wybór, o niebo lepszy niż w zeszłym roku. Ballada bardzo miło płynie, słucha się przyjemnie, żadnych głębszych emocji może i utwór nie wzbudza, ale nie mogę mu odmówić wysokiej jakości, dodatkowo fajnie się rozkręca w trakcie trwania. No i nie trzeba się martwić o flop wokalny, a to też się ceni.
Bardzo prawdopodobne, że Michael skończy rywalizację na podobnym miejscu, co Lucie przed dwoma laty, ale wcale bym się nie zdziwił, jeśli byłby nawet trochę wyżej.

7/12

Edit: Po tygodniu czuję jednak jakieś znudzenie tym utworem, a nie słuchałem go często, na ten moment obniżam do szósteczki.


Ostatnio zmieniony przez iguś dnia Sob 16 Lut - 19:01, w całości zmieniany 2 razy
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 26

WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us)

Sob 9 Lut - 21:16
Dosyć przyjemny i dobrze zaśpiewany utwór, ale pierwsza połowa jakaś taka bez błysku. Pojawiające się potem genialne chórki i większą moc w utworze sytuacje poprawiają, choć Nie jest to póki co jeden z lepszych utworów jak dla mnie.

Sześć, ale nie jest to ocena celujący.
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 655
Płeć : Male
Wiek : 20

WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us)

Nie 10 Lut - 11:36
Cóż, po wykonaniach na żywo moją faworytką była pani murzynka, no ale niestety jej się nie udało. Jeśli chodzi zaś o zwycięzce to Bigger Than Us nie jest co prawda żadnym odkryciem ale słucha się tego utworu przyjemnie. Całość fajnie się rozkręca. Na plus dobry wokal Micheala i bardzo dobre chórki. Mam wrażenie, że tak jak przez ostatnie dwa lata UK zaserwuje nam mały (bądź większy) revamp i dzięki temu moja ocena się trochę podwyższy.
Na razie daję 7/12
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 850
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us)

Nie 10 Lut - 12:28
Bosz, ta piosenka to takie wielkie nic, że szok. Chłopak ma głos, ale sama kompozycja jest wybitnie niezapamiętywalna, takie coś słyszeliśmy już jakieś milion razy i usłyszymy pewnie drugie tyle (nie tylko na samej ESC). Po 5 minutach zapomina się kompletnie jak to leciało. I o ile u jury pewnie będzie koło 15 miejsce to w televotingu coś innego niż bottom 5 będzie wielkim zaskoczeniem. Aeh, za niewykorzystywanie swojego rynku powinno się zdelegalizować UK na kilka lat, może by się opamiętali.

A było sigalopodobne Sweet Lies - nic odkrywczego, ale przynajmniej zapamiętywalne i chce się do tego wracać. A tutaj absolutnie nic nie przyciąga.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 758
Płeć : Male
Wiek : 23

WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us)

Nie 10 Lut - 13:04
Chórki w refrenie nawet mi się podobają, ale całość jest nudna i bardzo przeciętna. Taka niewyróżniająca się eurowizyjna balladka. W dodatku ten tekst o dupie Maryni...
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1840
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us)

Nie 10 Lut - 23:00
Ta balladka jest tak nijaka, że już po minucie słuchania zaczyna wychodzić bokiem, a po pięciu minutach od przesłuchania zapominasz o jej istnieniu. Michael radzi sobie wokalnie, ale też nie jest to coś, co by wycisnęło z tego utworu coś więcej. Oczami wyobraźni już widzę to w bottom 3, choć może jury się zlituje.
Iker
Iker
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 154

WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us)

Pon 11 Lut - 17:49
Trochę mdłe i generycznie niekreatywne dla mnie. 4/12
Wykonawca zupełnie pozbawiony charyzmy.

Szkoda, ze nie wygrała Kerrie-Anne, przypomniej dobrze się bawię przy jej utworze.
Kuba
Kuba
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 155
Płeć : Male
Wiek : 25
Skąd : Warszawa / Radom

WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us)

Pon 11 Lut - 23:27
W odbiorze bardzo przypomina mi islandzkie Our Choice z zeszłego roku - ładne wykonanie bardzo kiepskiej piosenki typowo robionej pod Eurowizję; w złym znaczeniu. Dziwią mnie stosunkowo pozytywne reakcje; nie czuję przy tym nic, a wręcz coraz bardziej zaczyna irytować.

2+ / 12
Luna
Luna
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 86
Płeć : Female

WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us)

Pon 18 Lut - 15:11
No nie, dlaczego Brytole mają taki budyniowy gust? 🤦 (A przynajmniej ci, którzy oglądają Eurowizję na BBC.)
Ta piosenka jest taka nijaka że jedynie wokal i chórki ją ratują. Więcej niż 3 nie dam. Na żywo Michael choć dobrze śpiewa, to jego gesty i ruchy na scenie mogę porównać do Blanche względem naturalności i swobody. Tej piosenki mogłoby równie dobrze nie być, a Eurowizja nic by na tym nie straciła. Piosenka SuRie szorowała dno mojego rankingu rok temu, ale nie spodziewałam się, że mogą wysłać coś, czego nie będę trawić jeszcze bardziej.
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 677
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us)

Sob 2 Mar - 14:56
Pytacie czemu Brytole mają taki gust, w sumie nie wiem bo sam głosowałem na Kerrie-Anne i to nie raz, chłopczyk może im zafascynował bo się popisywał swoim głosem który mnie ani trochę nie rusza. Całość brzmi jak miernych lotów kopia Backstreet Boys w połączeniu z One Direction, tak naprawdę ta piosenka przypomina mi bardzo They Don't Know About Us od 1D tylko w trochę zwolnionej i mega patetycznej wersji, nie dziwiłbym się gdyby się właśnie wzorowali przy tworzeniu tego czegoś na 1D. Mega się wkurzyłem na wynikach bo zdecydowanie byłem za "Sweet Lies" 🇩🇯 no ale cóż... 0/12
Sponsored content

WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Michael Rice (Bigger Than Us)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach