Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

+17
Mrs.Nobody
Wilk
hawk21cmb
Bluee
Ilona
Skrzeczek
Fenistil
iguś
Dawid
IgorBielak
magou
Sebek
CzerwonePaznokcie
Dastame
monkeyy
Drover
Aro
21 posters
Go down

Na ile punktów oceniasz grecki utwór?

4 - 27%
4 - 27%
3 - 20%
2 - 13%
0 - 0%
1 - 7%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 6%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 15
 
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1580
Płeć : Male
Wiek : 22

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) Empty GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Czw 14 Lut - 21:01
GRECJA: Katerine Duska (Better Love) Katerine-duska

Po wielu tygodniach spekulacji, telewizja ERT potwierdziła, że tegoroczną reprezentantką :greece: Grecji została kanadyjsko-grecka wokalistka Katerine Duska, z utworem "Better Love".

Katerine urodziła się w Montrealu, w Kanadzie. Swoją karierę rozpoczęła od nagrywania coverów na youtube. Swój pierwszy i jedyny dotychczas album "Embodiment" wydała w 2016 roku. Album osiągnął umiarkowany sukces, jeden z utworów "Fire Away" stał się utworem kampanii reklamowej Nescafe. Podczas swojej kariery, miała okazję wystąpić z wieloma znanymi artystami, takimi jak np. LP czy Kadebostany. Wokalistka często porównywana jest do takich osób jak Amy Winehouse czy Jessie Ware. Teraz będzie miała okazję zaprezentować się na scenie w Tel-Avivie.

:greece: (AUDIO) :greece:

TEKST:

Live for the mess, make me feel ageless
No pain, no gain
Teach me carelessness
And I'm about to see all that's made up
And everything they want from us
No pain, no gain
Once bitten, make way

And I can't hide it
I won't fight this yearning feeling inside

(Refren)
Gotta get better love, better love
All that we're after
Way to love, who you love (Who)
Better love, better love
All that we're after
Way to love, who you love (Who)

There's nothing more to say to back it up when I'm unafraid
I've lost enough
Go on, hold on for dear life

'Cause I won't hide it
I can't fight this burning feeling inside

(Refren..)

Won't you lean on me?
You can lean on me
Let them look, don't know, don't care
Go deep with me (Hey)
Go deep with me (He-hey)
Go deep with me (He-hey)

(Refren..)

Who you waiting for? Who you waiting fo-or? x7



:greece: :greece: :greece: :greece: :greece:


Ostatnio zmieniony przez Łosoś dnia Pią 8 Mar - 13:13, w całości zmieniany 4 razy
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Czw 14 Lut - 21:09
Uwielbiam takie głosy <3 Czekam mocno na songa <3
Kuba
Kuba
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 155
Płeć : Male
Wiek : 25
Skąd : Warszawa / Radom

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Pią 15 Lut - 15:59
One In A Million bardzo podchodzi mi głosem i stylem, na wokalsitkę też całkiem miło się patrzy. Bardzo podoba mi się ten wybór :-)
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1580
Płeć : Male
Wiek : 22

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Pon 18 Lut - 16:51
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 850
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Sro 6 Mar - 21:10



Piosenka świetna, niby radiowa, ale też osadzona w stylu indie. Do tego głos Kaśki to życie. Ogólnie wszystkie wybory z państw basenu Morza Śródziemnego trzymają poziom do tej pory i nie miałbym nic przeciwko, gdyby za rok Eurowizja pozostała na południu Europy.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 758
Płeć : Male
Wiek : 23

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Sro 6 Mar - 21:20
Edit: Po ponownych przesłuchaniach jestem jednak trochę rozczarowany brzmieniem tej piosenki. Jest radiowo, szybko wpada w ucho, głos Katerine jak zawsze genialny, ale wolałbym, żeby postawiła na coś bardziej alternatywnego i niebanalnego w stylu "One in a Million". Mimo wszystko to poprawny utwór. Szeroki uśmiech


Ostatnio zmieniony przez Drover dnia Pią 8 Mar - 16:21, w całości zmieniany 1 raz
monkeyy
monkeyy
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 85

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Sro 6 Mar - 21:27
Głos ciekawy (pytanie jak wypadnie na żywo), ale piosenka bardzo bezpieczna. Nie można powiedzieć, że jest to zła propozycja, ale po raz kolejny w tym roku brakuje mi elementu szaleństwa. Ot, poprawna radiówka.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Sro 6 Mar - 21:46
Zgadzam się z Monkeyem. Bardzo czekałem na piosenkę Katarinki. Zakochałem się w jej głosie od kiedy ogłosili ją jako reprezentanta, a dostałem songa który nie jest tak wybitny jak oczekiwałem. Mimo wszystko i tak bije wiele innych propozycji w tym roku i słucha się tego po prostu ciekawie. 7/12
EDIT
Starczył dzień żeby mi się yo max wkręciło 10/12 <3


Ostatnio zmieniony przez Dastame dnia Czw 7 Mar - 14:05, w całości zmieniany 1 raz
avatar
CzerwonePaznokcie
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 33

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Sro 6 Mar - 21:58
Mój winner alert się włączył.
100% mój styl, nic dodać nic ująć. Kocham
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 655
Płeć : Male
Wiek : 20

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Sro 6 Mar - 22:04
Na piosenkę Grecji czekałem długo, w między czasie spodziewałem się czegoś bardziej alternatywnego ale i tak nie jestem zawiedziony tym utworem. Better Love nie jest żadnym zaskakującym odkryciem ale też nie jest to totalnie wtórne, taki złoty środek. Ta piosenka to naprawdę silna popowa propozycja, którą już po pierwszym odsłuchaniu miałem ochotę włączyć sobie jeszcze raz. Mam takie wrażenie jakby ten utwór był delikatnie inspirowany Sią ale mi to kompletnie nie przeszkadza. W dodatku barwa głosu Kateriny niesamowicie mnie urzekła. Teraz liczę tylko na to, że Grecja nie zepsuje występu i kto wiem może w tym roku uda się wrócić im do finału.
8/12
Edit: Podwyższam ocenę do 10/12


Ostatnio zmieniony przez Sebek dnia Czw 7 Mar - 9:32, w całości zmieniany 2 razy
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Sro 6 Mar - 22:09
Grecka Jess Glynne
Piosenka bardzo okey, tylko ten teledysk...ogólnie na tle wybieranych propozycji kawałek dobry. Grecja melduje się w finale.
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Sro 6 Mar - 22:10
Kompozycja na światowym poziomie, głos po prostu cudny... Ach... Już drugi rok z rzędu duet :cyprus: cypryjsko - :greece: grecki stoi na czele mojego rankingu. Oneiro Mou było cudowne, Better Love również jest genialne - tak trzymać :greece: Hellado! Serce

12/12
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Sro 6 Mar - 22:24
Super produkcja i poziom, może i piosenka samaw. sobie do mnie aż tak nie przemawia, ale niech będzie. Liczyłem chyba na jakieś mocne zakończenie, albo wokalizy, ale może i by nie pasowały? Jest dobrze i poziom wzrasta, mam nadzieję, że z kolejnymi wyborami będzie jeszcze lepiej.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2078
Wiek : 24

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Sro 6 Mar - 22:30
Podczas gdy rzesze fanów brandzlują się do miernego i nudnego "Replay", Grecja serwuje nam niemałe zaskoczenie. Na pierwszy rzut oka i ucha czuć w tym jakość, nic nie jest pozostawione przypadkowi. Piosenka jest naprawdę ciekawa. Dość nietypowy refren i łatwe do podchwycenia "Better Love". Bardzo podoba mi się wokal, ale poczekam z ostatecznym osądem na live. Grecja duże zaskoczenie na plus.
8/12
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 910
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Sro 6 Mar - 23:04
Kolejny wybór wewnętrzny na wysokim poziomie. Serce
Spodziewałem się czegoś bardziej alternatywnego, ale nie mogę powiedzieć, że czuję jakikolwiek zawód. Szeroki uśmiech
W Better Love da się odczuć dość mocno brytyjski styl, refren moim zdaniem ma moc (zwłaszcza pod koniec), jest zapamiętywalny. No i ta barwa głosu. *-* Aż miałem ciary dzięki niej podczas pierwszego słuchania utworu. Całość jest spójna, słucha mi się jej rewelacyjnie. 🇩🇯 Mam nadzieję, że staging będzie godny piosenki i oby Katerina nie zawiodła wokalnie.

10/12
Sponsored content

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach