:israel: Poznaliśmy już oficjalny, tegoroczny slogan reklamujący Eurowizję 2019 w Izraelu: #DareToDream .
sercee TULIA wystąpi jako 4 podczas I półfinału Eurowizji - 14 Maja 2019 sercee
:poland: Zespół TULIA reprezentantem Polski na Eurowizji 2019 w Izraelu. Zespół wykona bilingwalną wersję utworu "Pali Się" (Fire Of Love). Więcej w zakładce Europa Wybrała - zapraszamy do dyskusji :poland:
:poland: ROKSANA WĘGIEL ZWYCIĘŻCZYNIĄ EUROWIZJI JUNIOR W MIŃSKU. Utwór Anyone I Want To Be otrzymał najwięcej: 215 punktów w głosowaniu ogólnym. SERDECZNIE GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY!
:star: :poland: Gliwice gospodarzem Eurowizji Junior w 2019 roku. Finał konkursu odbędzie się 24 listopada 2019 w Arena Gliwice. :poland: :star:

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś polskiej kompozycji?

1 - 7%
2 - 14%
6 - 43%
1 - 7%
0 - 0%
2 - 14%
0 - 0%
1 - 7%
0 - 0%
1 - 7%
0 - 0%

Wszystkich Głosów: 14
Kuba
Kuba
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 89
Dołączył/a : 05/02/2019

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 8 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

on 2019-04-07, 19:50
Naprawdę dobra robota! Niby statycznie, a dziewczyny wciąż wyglądają świetnie. Zdecydowanie lepsze wrażenie niż wersja studyjna.
Yngwie
Yngwie
Admin
Admin
Liczba postów : 514
Dołączył/a : 22/02/2017
http://eurowizyjnie.forumpolish.com

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 8 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

on 2019-04-09, 17:33
Fińska telewizja  kontynuuje tzw. preview-show "De Eurovisa" gdzie eurowizyjny panel ocenia piosenki, w pierwszym odcinku Finowie na ruszt rzucili m.in. Polskę, która została oceniona bardzo pozytywnie w podsumowaniu końcowym TULIA zdobyła w sumie 24 punkty ustępując jedynie Islandii.

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 8 56171678_10157035232181308_5996046732041912320_o

9 pkt od Christoffera (możecie go znać z prowadzenia finału UMK - ten ekscentryczny, dziwny prowadzący) Very Happy

.........................

i don't like boring popstars
tomano
tomano
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 4
Dołączył/a : 11/03/2019

on 2019-04-09, 20:28
Nadal obawiam się o nasz rezultat, ale po tym występie pojawiła się wreszcie myśl, że o awans wcale nie musi być tak ciężko. Gdy go oglądałem, to czułem jakąś taką energię mimo tego, że dziewczyny tylko się kołysały, a na koniec poklaskały. Może to kwestia wizualizacji. I trzeba też przyznać, że piosenka mocno wpada do głowy i nie może z niej wyjść. Pamięta się ją już po pierwszym odsłuchu. Nawet bukmacherzy zwiększyli nasze szanse na wyjście z półfinału. Wiadomo też, że "Pali się" nie jest zbyt lubiane wśród zagorzałych fanów Eurowizji, a mimo tego dostaliśmy dość dużo punktów od słoweńskiego OGAE, co może świadczyć, że jakieś głosy z krajów słowiańskich nam wpadną. Dodatkowo - jak co roku - jakiś faworyt na pewno polegnie, obecnie wydaje mi się, że Belgii nie zobaczymy w finale, więc kto wie? Póki co w swoich przewidywaniach przesuwam Tulię z 15 na 12 pozycję z tendencją zwyżkową.
Kuba
Kuba
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 89
Dołączył/a : 05/02/2019

on 2019-04-09, 21:05
Wow, jakże satysfakcjonujący wynik. Szkoda tylko, że takie głosowania mają potem niemalże zerowe przełożenie na wynik bounce tak czy inaczej miło - oby tak dalej!
Triss
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 10
Dołączył/a : 20/06/2018

on 2019-04-13, 12:48
Message reputation : 100% (1 vote)
Potrzebujemy minimum TOP5 w televotingu w naszym półfinale, by dziewczyny dostały się dalej, bo jury na 99% zgnoi nas do zera. Co by się nie wydarzyło, jestem dumna z naszych reprezentantek, które z pewnością nie zawiodą nas wokalnie tak jak rok temu Lukas...

Daję solidne 8/12.
mercator
mercator
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Liczba postów : 186
Dołączył/a : 26/02/2017

on 2019-04-13, 20:03
Od jury pewnie trochę punktów wpadnie, ale nie dużo. Mimo to też wydaje mi się żeby Tulia awansowała, to u widzów musi być wysoko. Nie wydaje mi się to zbyt realne, ale mamy słaby półfinał, więc wszystko może się zdarzyć. Moim zdaniem to tylko Gruzja i Czarnogóra są bez szans, czyli zostaje 15 państw i 10 miejsc w finale.
mercator
mercator
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Liczba postów : 186
Dołączył/a : 26/02/2017

on 2019-04-14, 13:14
Maniuszka
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 2
Dołączył/a : 14/04/2019

on 2019-04-14, 23:00
Message reputation : 0% (1 vote)
W moim osobistym rankingu Tulia ma 18 miejsce ogólnie, dzieląc to na półfinały zajęłaby u mnie 9 miejsce czyli wejście do finału ale to mój ranking. A tak bardziej obiektywnie to Polska raczej wygrywa z Czarnogórą, Finlandią, Gruzją i Australią. Duże szanse na wygranie z Czechami, Estonią i San Marino, niepewna przewaga nad Portugalią, Słowenią i Białorusią. Raczej przegrywa z Islandią i Belgią i wątpliwa szansa na wygraną (jak praktycznie zerowa) nad Węgrami, Serbią, Cyprem i Grecją. Najlepszym możliwym scenariuszem wydaję się maksymalnie 4-5 miejsce, w zasięgu 6-7 miejsce, duże szanse na 9-10 miejsce. W najgorszym możliwym wypadku 15 (nie wierzę, że co najmniej 2 państwa z 4 najgorszych wymienianych w tym półfinale nie tylko przeze mnie nie przegrają z Polską).
Łosoś
Łosoś
My Number One!
My Number One!
Liczba postów : 341
Dołączył/a : 11/03/2017

on 2019-04-15, 00:59
Tulia w :unitedkingdom: Londynie:
Łosoś
Łosoś
My Number One!
My Number One!

on 2019-04-15, 11:18
Mała afera. Po występie w Londynie, Tulia została oskarżona przez Wiwibloggs, że ponoć na scenie był używany playback. Wokalistki zdementowały tą sytuację, jedynie był używany backing vocal, jednakże plotka się rozeszła.. (od 9:54)

Justi
Justi
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 35
Dołączył/a : 29/03/2017

on 2019-04-15, 11:43
Dziewczyny powinny stanowczo zareagować, ponieważ po tym występie pełno tego typu komentarzy, że to playback. Fajne jest to, że po występie w Amsterdamie i teraz w Londynie zmieniają się opinie o naszej piosence. Wystarczyły piękne kolorowe stroje, dziewczyny trochę pomachały spódnicami, trochę poklaskały i od razu obraz lepszy. Widać jak problematyczny był teledysk dla niektórych. A i jeszcze glosy, że dziewczyny śpiewają z playbacku to dla mnie najpiękniejszy komplement Smile
Łosoś
Łosoś
My Number One!
My Number One!

on 2019-04-15, 14:01
@Justi napisał:A i jeszcze glosy, że dziewczyny śpiewają z playbacku to dla mnie najpiękniejszy komplement Smile

Nioo wychodzi na niezły komplement, bo gość z wiwi przyznał się do błędu i postanowił przeprosić.

https://twitter.com/Angus_Quinn17/status/1117749536141795329
Yngwie
Yngwie
Admin
Admin
Liczba postów : 514
Dołączył/a : 22/02/2017
http://eurowizyjnie.forumpolish.com

on 2019-04-15, 15:56
następny, dobry występ, jest trochę ruchu na scenie i jest dobrze.

przejrzałem tegoroczne głosowanie EuroJury co prawda jeszcze połowa państw nie zagłosowała, ale dostaliśmy jakieś punkty od jury z Wielkiej Brytanii, Białorusi, Armenii i Niemiec.

.........................

i don't like boring popstars
Luna
Luna
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 30
Dołączył/a : 18/02/2019

on 2019-04-15, 16:29
Dziwi mnie, że zarzuty o playback pojawiły się dopiero po wczorajszym występie. Przecież w Amsterdamie było to samo: z nagrania tylko pierwszy wers na wejście i dalej poboczne chórki. I w obu przypadkach było słychać, że jest śpiewane na żywo, w Amsterdamie przy wejściu w drugą zwrotkę czy w Londynie gdy Tulia odstawiła mikrofon (chyba przez to, że się na scenie nie mieściły Razz ). A w najgorszym przypadku jak ktoś jeszcze nie dowierza, to się przekona w maju.
Triss
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 10
Dołączył/a : 20/06/2018

on 2019-04-15, 17:51
Tutaj troszkę lepiej słychać te backvocale. W maju wszystkim malkonentom opadnie szczena, bo Tulia są niesamowite wokalnie. Natomiast co było widoczne w obu występach? Świetnie bawiąca się publika, a to chyba klucz do sukcesu. Boże, żeby tylko nie dopadła mnie zeszłoroczna pewność awansu...
magou
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 81
Dołączył/a : 07/02/2019

on 2019-04-15, 23:38
Występy bardzo okey to na plus. Na minus natomiast ciuchy. Dziewczyny wspominały że szyje je jakiś projektant że Szwecji. Póki co kunsztu nie widać. Oby był w maju.

Co do awansu. Nie przeceisłbym niektórych piosenek. To eurowizja, tu wszystko może się zdarzyć. Może się zdarzyć i nie będzie repleya z Repleyem bo ile razy można wysyłać Fuego np. Albo zerowa grawitacja nie zostanie wsparta przez jury?! Bardzo liczę na niespodzianki. Liczę że coraz mniej chłamu będzie awansować do finału, a piosenki w ojczystych językach będą przychylniej oceniane. Brakuje mi tutaj bałkańskich bałkan. Brakuje mi Turcji, prawdziwej Grecji.
Sponsored content

Powrót do góry