Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

+40
Kuba
Versus
Łosoś
Nela_30
Yngwie / admin
Poland
Alpaka
pierniczek
Zaan Able
marjuz
Liver
Dawid
Skrzeczek
Sebek
iguś
Drover
Luna
Dastame
monkeyy
Contratiempo
Ilona
Iker
magou
Aleks
Bluee
Wilk
IgorBielak
Charmoiselle
Straciatelad
Justi
MaSza
simonwolfi
Fenistil
Finpo
Szafa
CzerwonePaznokcie
Cheb
Blue
Blue1998
fan
44 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś polskiej kompozycji?

1 - 7%
2 - 13%
6 - 40%
1 - 7%
0 - 0%
2 - 13%
1 - 7%
1 - 7%
0 - 0%
1 - 6%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 15
 
Kuba
Kuba
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 155
Płeć : Male
Wiek : 25
Skąd : Warszawa / Radom

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 13 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Nie 7 Kwi - 19:50
Naprawdę dobra robota! Niby statycznie, a dziewczyny wciąż wyglądają świetnie. Zdecydowanie lepsze wrażenie niż wersja studyjna.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 13 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Wto 9 Kwi - 17:33
Fińska telewizja  kontynuuje tzw. preview-show "De Eurovisa" gdzie eurowizyjny panel ocenia piosenki, w pierwszym odcinku Finowie na ruszt rzucili m.in. Polskę, która została oceniona bardzo pozytywnie w podsumowaniu końcowym TULIA zdobyła w sumie 24 punkty ustępując jedynie Islandii.

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 13 56171678_10157035232181308_5996046732041912320_o

9 pkt od Christoffera (możecie go znać z prowadzenia finału UMK - ten ekscentryczny, dziwny prowadzący) Szeroki uśmiech

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
tomano
tomano
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 10
Płeć : Male

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 13 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Wto 9 Kwi - 20:28
Nadal obawiam się o nasz rezultat, ale po tym występie pojawiła się wreszcie myśl, że o awans wcale nie musi być tak ciężko. Gdy go oglądałem, to czułem jakąś taką energię mimo tego, że dziewczyny tylko się kołysały, a na koniec poklaskały. Może to kwestia wizualizacji. I trzeba też przyznać, że piosenka mocno wpada do głowy i nie może z niej wyjść. Pamięta się ją już po pierwszym odsłuchu. Nawet bukmacherzy zwiększyli nasze szanse na wyjście z półfinału. Wiadomo też, że "Pali się" nie jest zbyt lubiane wśród zagorzałych fanów Eurowizji, a mimo tego dostaliśmy dość dużo punktów od słoweńskiego OGAE, co może świadczyć, że jakieś głosy z krajów słowiańskich nam wpadną. Dodatkowo - jak co roku - jakiś faworyt na pewno polegnie, obecnie wydaje mi się, że Belgii nie zobaczymy w finale, więc kto wie? Póki co w swoich przewidywaniach przesuwam Tulię z 15 na 12 pozycję z tendencją zwyżkową.
Kuba
Kuba
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 155
Płeć : Male
Wiek : 25
Skąd : Warszawa / Radom

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 13 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Wto 9 Kwi - 21:05
Wow, jakże satysfakcjonujący wynik. Szkoda tylko, że takie głosowania mają potem niemalże zerowe przełożenie na wynik :bounce: tak czy inaczej miło - oby tak dalej!
Triss
Triss
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 38
Płeć : Female

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 13 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 13 Kwi - 12:48
Potrzebujemy minimum TOP5 w televotingu w naszym półfinale, by dziewczyny dostały się dalej, bo jury na 99% zgnoi nas do zera. Co by się nie wydarzyło, jestem dumna z naszych reprezentantek, które z pewnością nie zawiodą nas wokalnie tak jak rok temu Lukas...

Daję solidne 8/12.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 13 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 13 Kwi - 20:03
Od jury pewnie trochę punktów wpadnie, ale nie dużo. Mimo to też wydaje mi się żeby Tulia awansowała, to u widzów musi być wysoko. Nie wydaje mi się to zbyt realne, ale mamy słaby półfinał, więc wszystko może się zdarzyć. Moim zdaniem to tylko Gruzja i Czarnogóra są bez szans, czyli zostaje 15 państw i 10 miejsc w finale.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 13 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Nie 14 Kwi - 13:14
avatar
Maniuszka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 8

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 13 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Nie 14 Kwi - 23:00
W moim osobistym rankingu Tulia ma 18 miejsce ogólnie, dzieląc to na półfinały zajęłaby u mnie 9 miejsce czyli wejście do finału ale to mój ranking. A tak bardziej obiektywnie to Polska raczej wygrywa z Czarnogórą, Finlandią, Gruzją i Australią. Duże szanse na wygranie z Czechami, Estonią i San Marino, niepewna przewaga nad Portugalią, Słowenią i Białorusią. Raczej przegrywa z Islandią i Belgią i wątpliwa szansa na wygraną (jak praktycznie zerowa) nad Węgrami, Serbią, Cyprem i Grecją. Najlepszym możliwym scenariuszem wydaję się maksymalnie 4-5 miejsce, w zasięgu 6-7 miejsce, duże szanse na 9-10 miejsce. W najgorszym możliwym wypadku 15 (nie wierzę, że co najmniej 2 państwa z 4 najgorszych wymienianych w tym półfinale nie tylko przeze mnie nie przegrają z Polską).
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1580
Płeć : Male
Wiek : 22

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 13 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Pon 15 Kwi - 0:59
Tulia w :unitedkingdom: Londynie:
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1580
Płeć : Male
Wiek : 22

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 13 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Pon 15 Kwi - 11:18
Mała afera. Po występie w Londynie, Tulia została oskarżona przez Wiwibloggs, że ponoć na scenie był używany playback. Wokalistki zdementowały tą sytuację, jedynie był używany backing vocal, jednakże plotka się rozeszła.. (od 9:54)

Justi
Justi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 13 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Pon 15 Kwi - 11:43
Dziewczyny powinny stanowczo zareagować, ponieważ po tym występie pełno tego typu komentarzy, że to playback. Fajne jest to, że po występie w Amsterdamie i teraz w Londynie zmieniają się opinie o naszej piosence. Wystarczyły piękne kolorowe stroje, dziewczyny trochę pomachały spódnicami, trochę poklaskały i od razu obraz lepszy. Widać jak problematyczny był teledysk dla niektórych. A i jeszcze glosy, że dziewczyny śpiewają z playbacku to dla mnie najpiękniejszy komplement Uśmiech
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1580
Płeć : Male
Wiek : 22

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 13 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Pon 15 Kwi - 14:01
Justi napisał:A i jeszcze glosy, że dziewczyny śpiewają z playbacku to dla mnie najpiękniejszy komplement Uśmiech

Nioo wychodzi na niezły komplement, bo gość z wiwi przyznał się do błędu i postanowił przeprosić.

https://twitter.com/Angus_Quinn17/status/1117749536141795329
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 13 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Pon 15 Kwi - 15:56
następny, dobry występ, jest trochę ruchu na scenie i jest dobrze.

przejrzałem tegoroczne głosowanie EuroJury co prawda jeszcze połowa państw nie zagłosowała, ale dostaliśmy jakieś punkty od jury z Wielkiej Brytanii, Białorusi, Armenii i Niemiec.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Luna
Luna
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 86
Płeć : Female

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 13 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Pon 15 Kwi - 16:29
Dziwi mnie, że zarzuty o playback pojawiły się dopiero po wczorajszym występie. Przecież w Amsterdamie było to samo: z nagrania tylko pierwszy wers na wejście i dalej poboczne chórki. I w obu przypadkach było słychać, że jest śpiewane na żywo, w Amsterdamie przy wejściu w drugą zwrotkę czy w Londynie gdy Tulia odstawiła mikrofon (chyba przez to, że się na scenie nie mieściły :P ). A w najgorszym przypadku jak ktoś jeszcze nie dowierza, to się przekona w maju.
Triss
Triss
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 38
Płeć : Female

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 13 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Pon 15 Kwi - 17:51
Tutaj troszkę lepiej słychać te backvocale. W maju wszystkim malkonentom opadnie szczena, bo Tulia są niesamowite wokalnie. Natomiast co było widoczne w obu występach? Świetnie bawiąca się publika, a to chyba klucz do sukcesu. Boże, żeby tylko nie dopadła mnie zeszłoroczna pewność awansu...
Sponsored content

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 13 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach