Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going)

+14
Aleks
Skrzeczek
Contratiempo
Sebek
KarolStark
Iker
Bluee
Drover
IgorBielak
Morison
iguś
Fenistil
marjuz
Dastame
18 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś gruzińskiej kompozycji?

0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
2 - 15%
1 - 8%
3 - 23%
1 - 8%
1 - 8%
5 - 38%
 
Wszystkich Głosów: 13
 
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1580
Płeć : Male
Wiek : 22

GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going) Empty GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going)

Nie 3 Mar - 22:22
GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going) Maxresdefault

Zakończył się już finał, pierwszej od wielu lat :georgia: gruzińskiej wersji programu "Idol". Po wielu tygodniach zmagań, w finale najlepszy okazał się wokalista Oto Nemsadze, który pojedzie do Tel-Avivu, z utworem "Keep on Going".

:georgia: (LIVE) :georgia:

TEKST:

Sul ts'in iare
Bevri iare
Edzebe, ip'ove, iare, iare
Sadghats mgherian
Gulit mgherian
Mavtulebia
Mgherian
Iarebia
Maints mgherian

Vaarada varada, varada rada hee
Vaarada varada, varada rada hee
Iare
Modzebni
Dak'argul simgherebs
Khma rom miats'vdino
Mteli khmit imghere

Sul ts'in iare
Gulit iare
Iarebia
Iare
Am mavtulebzets gadaiare
Varados mgherian
Mamebi
Shvilebi
Aats'q'vet chonguri
Chven ar davishlebit

Iare gulit da zghva gadaiare
Simgherit vushushebt ertmanets iarebs

Vaarada varada, (vaarada varada)
Vaarada varada, varada rada heee (simarada varada)
Vaarada varada, varada radaaaa

Iaare gulit da zghva gadaiaree
Simgherit vushushebt ertmanets iarebs


:georgia: :georgia: :georgia: :georgia: :georgia:


Ostatnio zmieniony przez Łosoś dnia Czw 21 Mar - 23:00, w całości zmieniany 2 razy
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going) Empty Re: GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going)

Nie 3 Mar - 22:35
Bardzo kiepsko. Gruzja na pewno w tym roku gdzieś na dnie rankingu. Jedynym plusem jest głos samego Oto, ale mam wrażenie że większość wyborów w tym roku taka jest. marna piosenka z fajnym głosem/ 2/12 i tak lepiej niż rok temu xD
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1233
Wiek : 23

GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going) Empty Re: GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going)

Nie 3 Mar - 22:41
Patrząc na dwa ostatnie gruzińskie wybory, zastanawiam się, jak ten kraj był w stanie wystawiać niegdyś Koczarowa, Ninę Sublatti, Sopho Chalaszwi czy Eldrine. Piosenka tego pana na poziomie jego gumiaków
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1840
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going) Empty Re: GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going)

Pon 4 Mar - 12:45
A moim zdaniem piosenka ma pewien potencjał i na pewno nie jest tak tragicznie jak piszecie. To była zdecydowanie najlepsza propozycja z tych trzech, które się wczoraj w tym Idolu pojawiły. Oto Nemsadze też prezentuje się bardzo dobrze ze swoim mocnym, lekko zachrypniętym głosem.

O awans łatwo nie będzie, ale mimo wszystko bliżej temu choćby do ubiegłorocznej Armenii niż do Gruzji (którą zresztą bardzo lubię).
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 910
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going) Empty Re: GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going)

Pon 4 Mar - 16:04
Oj.  :sleep:
Gruzja odleciała rok temu na inną eurowizyjną planetę, tam też pozostali. Wszystkie propozycje zaprezentowane w Idolu były naprawdę słabe, dodatkowo mam wrażenie, że postawiono na najgorszą z nich. :silent: Sama ballada w sobie jest bardzo nijaka, nie ma żadnego punktu zaczepienia, a jak w ostatniej minucie wchodzi chórek, to czuję Iriao vibes, a pozytywne skojarzenie to nie jest. 🇳🇴
Jedyny większy plus za głos wokalisty, fajna chrypka.

3/12
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going) Empty Re: GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going)

Pon 4 Mar - 18:12
Niestety nie wygląda to najlepiej, nawet mniej oryginalna propozycja niż ubiegłoroczne Iriao, aż muszę się z tym osłuchać, bo po pierwszym razie nie widzę gorszej propozycji w tym roku.
3/12
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going) Empty Re: GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going)

Pon 4 Mar - 20:33
Coś ma to w sobie, pewien patos ale nie jest za dobrze. Gruzji coś nie idzie, znowu skończą w półfinale. Liczyłem na coś nowoczesnego, jakąś radiówkę, bo w końcu to Idol. Ale no jednak się przeliczyłem xd
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 758
Płeć : Male
Wiek : 23

GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going) Empty Re: GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going)

Pon 4 Mar - 20:40
Przed przesłuchaniem występu przeczytałem komentarze i spodziewałem się czegoś dużo gorszego. Oczywiście nie jest to żadne arcydzieło, ale nie ma też tragedii na poziomie Finlandii czy Czarnogóry.
avatar
Bluee
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 33
Płeć : Male

GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going) Empty Re: GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going)

Pon 4 Mar - 23:03
Masakra 0/12 XDDDDD
Iker
Iker
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 154

GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going) Empty Re: GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going)

Wto 5 Mar - 13:27
To jest zwyczajnie złe. Iriao w zeszłym roku w porównaniu do tej propozycji to była rewelacja.
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 913
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going) Empty Re: GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going)

Wto 5 Mar - 16:12
Ohyda. To jest tak ciężkie do wysłuchania, kompletnie nie wpasowujące się w granice Eurowizji. Nijakie, miałkie bez konkretnego punktu zaczepienia.

0/12
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 655
Płeć : Male
Wiek : 20

GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going) Empty Re: GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going)

Wto 5 Mar - 16:49
Nie dość, że utwory zaprezentowane w gruzińskim Idolu były na bardzo słabym poziomie to Gruzini postawili na najsłabszą piosenkę ze stawki. Ta propozycja jest po prostu niesamowicie nudna i wtórna. Brakuje mi tu jakiegokolwiek punktu zaczepienia, żeby zapamiętać te wyjce na chwilę dużej niż pięć minut. Na plus zaliczyć mogę jedynie dobry wokal.
3/12
avatar
Contratiempo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 54

GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going) Empty Re: GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going)

Wto 5 Mar - 21:12
Piosenka zupełnie nie w stylu eurowizyjnym. Wątpię aby ktoś na nią głosował. Chociaż całkiem przyjemnie jej się słucha :roll:
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 26

GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going) Empty Re: GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going)

Pią 8 Mar - 13:11
Trochę mnie zaskoczyło, że po zeszłorocznej porażce Gruzja znów postawiła na taką trudną w odbiorze propozycję. (Ethno Jazz Band) Iriao akurat mi tak mocno, jak większości nie wadziło. Tę pieśń uznaje za niestety słabszą. Jest dla mnie nieco za ciężką, ale pewien jakiś tam urok posiada i na pewno ma jakąkolwiek rację bytu w przeciwieństwie do trzymającej niższy poziom, mniej ciekawej i jeszcze cięższej dla mnie Chorwacji. 4/12
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going) Empty Re: GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going)

Nie 10 Mar - 10:26
iguś napisał:(...) a jak w ostatniej minucie wchodzi chórek, to czuję Iriao vibes (…)

To nie dziwne, bo podczas występu :georgia: Oto w finale Idola, w chórkach możesz wypatrzeć członków :georgia: Iriao. Lol

Co do samej piosenki, jest to tragedia. O ile :georgia: Iriao bardzo lubiłem i ceniłem za unikatowość i przyjemne brzmienia, to tutaj nie wiadomo, o co w tej piosence chodzi... Jest do bólu ciężka i nudna zarazem. Najbardziej rozśmieszyła mnie ta jurorka z Idola, która przy jego występie doznawała jakichś mistycznych objawień. 🐘

0/12
Sponsored content

GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going) Empty Re: GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach