Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1850
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

HOLANDIA: Waldeck feat. Patrizia Ferrara - Never Let You Go Empty HOLANDIA: Waldeck feat. Patrizia Ferrara - Never Let You Go

Sob 9 Mar - 1:57
HOLANDIA: Waldeck feat. Patrizia Ferrara - Never Let You Go 71FqCcZLQAL._SL1024_

Hej wszystkim! Uśmiech

Swoją przygodę z nowym konkursem postanowiłem rozpocząć w barwach :netherlands: Holandii. Na pierwszy ogień idzie pan, którego niektórzy mogą już kojarzyć z pewnej edycji wakacyjnej za czasów KP, a mianowicie :austria: Waldeck. Do utworu Never Let You Go swojego wokalu użyczyła mu tym razem :austria: :italy: Patrizia Ferrara.

Życzę miłego słuchania. Uśmiech


Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

HOLANDIA: Waldeck feat. Patrizia Ferrara - Never Let You Go Empty Re: HOLANDIA: Waldeck feat. Patrizia Ferrara - Never Let You Go

Sob 9 Mar - 2:15
Świetny utwór, lekko szokłem szczerze, bo Waldecka pamiętam z "Sha-Lala-La"  i doskonale pamiętam sporą niechęć do tego utworu, tu zaś jest inaczej. Bardzo dobra warstwa instrumentalna z użyciem trąbek, utwór się wkręcił już za pierwszym razem, głos wokalistki świetnie tu pasuje + całość się zapewne wyróżni pomiędzy resztą songów, (takie retro ogółem). Jestem na tak. Powodzenia Uśmiech
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

HOLANDIA: Waldeck feat. Patrizia Ferrara - Never Let You Go Empty Re: HOLANDIA: Waldeck feat. Patrizia Ferrara - Never Let You Go

Sob 9 Mar - 2:24
hah od razu widać kto to wystawił xD TU TURI TU TU TU TURI TU tak mocno wchodzi w głowę <3

Powodzenia ^^
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

HOLANDIA: Waldeck feat. Patrizia Ferrara - Never Let You Go Empty Re: HOLANDIA: Waldeck feat. Patrizia Ferrara - Never Let You Go

Sob 9 Mar - 10:29
Ciekawa piosenka, tak jak Dastame napisał, od razu słychać, że właśnie ty to zgłosiłeś. Szeroki uśmiech Interesujący wybór, podoba mi się. Powodzenia. Wink
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

HOLANDIA: Waldeck feat. Patrizia Ferrara - Never Let You Go Empty Re: HOLANDIA: Waldeck feat. Patrizia Ferrara - Never Let You Go

Sob 9 Mar - 11:05
Niesamowita piosenka - czuję w niej trochę nasze :poland: polskie piosenki z dawnych czasów... Serce Bardzo wchodzi w pamięć, niesamowicie się wyróżnia i ta trąbeczka mmm… Serce Również jestem na tak - powodzenia! Szeroki uśmiech
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2101
Wiek : 24

HOLANDIA: Waldeck feat. Patrizia Ferrara - Never Let You Go Empty Re: HOLANDIA: Waldeck feat. Patrizia Ferrara - Never Let You Go

Sob 23 Mar - 19:28
Dokładnie takiej Fenistilowej muzy mi brakowało! Serce Moje pierwsze skojarzenie to "Bombonierka" i uczucia do utworu mam bardzo zbliżone jak przy tamtym hicie. Świetny swingowy klimacik od razu zaprasza do ruszenia swoim ciałem ;3 Na ogromny plus bardzo kreatywny teledysk! Widzimy się w finale Serce
Sponsored content

HOLANDIA: Waldeck feat. Patrizia Ferrara - Never Let You Go Empty Re: HOLANDIA: Waldeck feat. Patrizia Ferrara - Never Let You Go

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach