:israel: ZWYCIĘZCĄ EUROWIZJI 2018 została Netta z utworem TOY. Eurowizja 2019 odbędzie się w Izraelu, a miastem-gospodarzem będzie Tel Awiw Jafa!
:poland: Polska organizatorem Eurowizji Junior w 2019 roku!
:poland: :poland: :poland: ROKSANA WĘGIEL ZWYCIĘŻCZYNIĄ TEGOROCZNEJ EUROWIZJI JUNIOR W MIŃSKU. Utwór Anyone I Want To Be otrzymał najwięcej bo 215 punktów w końcowym głosowaniu! SERDECZNIE GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY!
:israel: Poznaliśmy już oficjalny, tegoroczny slogan reklamujący Eurowizję 2019 w Izraelu, a jest nim: #DareToDream .
:star: :star: :star: Trwa "awaria" EscForum.pl i nie wiadomo ile potrwa, póki co należy uzbroić się w cierpliwość // Dodatkowo na czas "awarii" zachęcam do korzystania z forum zastępczego eurowizyjnie.forumpolish.com :star: :star: :star:
TOP 10 Eurowizji 2018: 1. :israel: Izrael, 2. :cyprus: Cypr, 3. :austria: Austria, 4. :germany: Niemcy, 5. :italy: Włochy, 6. :czech: Czechy, 7. :sweden: Szwecja, 8. :estonia: Estonia, 9. :denmark: Dania, 10. :moldova: Mołdawia
Więcej informacji o uczestnikach i piosenkach 63. Konkursu Piosenki Eurowizji w Lizbonie w zakładce "Europa Wybrała".

Share
Go down
iguś
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Liczba postów : 214
Dołączył/a : 24/02/2017

Re: Hydepark - otwarta dyskusja

on Nie Mar 05 2017, 17:50
Rumunia jest o 19:30, a Portugalia o 22, więc się nie będzie nakładać, ale ja również dziś oglądam tylko Portugalię. Smile
Liver
My Number One!
My Number One!
Liczba postów : 422
Dołączył/a : 23/02/2017

on Nie Mar 05 2017, 17:56
Sugerowałem się rozpiską Łukasza i myślałem, że :portugal: zaczyna się o 18:00. W takim razie, będzie można zerknąć na Romanię Smile
KarolStark
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 105

on Nie Mar 05 2017, 18:16
Message reputation : 100% (1 vote)
cr
iguś
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸

on Nie Mar 05 2017, 19:05
@KarolStark napisał:cr

Te 2 litery wyrażają więcej niż 1000 słów. Idea
Yngwie
Admin
Admin
Liczba postów : 381
Dołączył/a : 22/02/2017
http://eurowizyjnie.forumpolish.com

on Nie Mar 05 2017, 19:54
@Liver napisał:Sugerowałem się rozpiską Łukasza i myślałem, że :portugal: zaczyna się o 18:00. W takim razie, będzie można zerknąć na Romanię Smile

ja brałem z kalendarza OGAE jednak sami nie wiedzą kiedy co jest Very Happy
iguś
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸

on Nie Mar 05 2017, 20:06
Message reputation : 100% (1 vote)
Rozpiską na eurowizja.org się nie sugerujcie, tam są same byki. Razz
Skrzeczek
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 121

on Nie Mar 05 2017, 20:49
Portugalia tak późno... chciałem oglądać, ale nie wiem, czy warto. Pewnie późno się skończy Sad.
Liver
My Number One!
My Number One!

on Nie Mar 05 2017, 20:55
Rzeczywiście trochę słabo z tą porą, bo o ile zawsze się zaczynała i kończyła późno, to przynajmniej z soboty na niedzielę. Ciekawe, dlatego w tym roku zdecydowali się na niedzielny wieczór?
iguś
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸

on Nie Mar 05 2017, 21:28
Wyniki półfinałów w Portugalii były o 0:30 mniej więcej, teraz pewnie będzie podobnie.
Daniell
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 94

on Sob Mar 18 2017, 13:30

co tam u was
iguś
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸

on Sob Mar 18 2017, 13:48

Wszystko dobrze sis, czekam z niecierpliwością na sztos z Armenii i czekam też bardzo na Twój ranking, a co u Cb?
yourraxus
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 38
Dołączył/a : 25/02/2017

on Sob Mar 18 2017, 17:06
cr
Skrzeczek
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior

on Wto Mar 21 2017, 19:19
Niektórym na tym forum brakuje jakiegoś konkursu piosenek typu KP. Również jestem jedną z tych osób. Niektóry nie są zbyt przychylnie do tego nastawieni. Chciałbym Wam zaproponować coś takiego.
Zrobi tutaj forumowy konkurs na podobnych zasadach. Jak by to miało wyglądać?
- wystawić można dowolną piosenkę z wyjątkiem eurowizyjnych (i może coverów);
- piosenki, które były w KP już jakiś dłuższy czas temu mogłyby być wystawiane. Nowsze już nie. Liczę na to, że ludzie nie będą tutaj wybierać niedawnych utworów z KP, bo oczywiście nie byłoby to zbyt stosowne. W razie, gdyby ktoś wybrał utwór, którego nie wypada, możemy podjąć decyzję o tym, żeby go nie dopuścić i żeby wybrany został inny utwór. Lista piosenek KP nie byłaby w tym wypadku potrzebna;
- mógłby odbyć się sam finał lub jeśli chętnych będzie dużo, to również półfinały;
- konkurs nie wliczałby się do KP (ale to chyba oczywiste);
- Czy każdy wybiera sobie kraj? Myślę, że można tak zostawić;
- jakie utwory są dozwolone dla danej osoby, danego kraju? Tu możemy wspólnie zdecydować z tych opcji w najbliższym czasie:
a) Tak jak w KP, robimy strefy (nowe, albo używamy tych co już są).
b) Każdy wybiera sobie kraj i wystawia utwory tylko z niego.
c) Nie ma żadnych stref
- należy się zastanowić nad wyborem, bo oczywiście piosenki wystawionej tutaj nie wypadałoby wystawiać w najbliższym czasie w KP. Tu albo tu;
- Daniell - jeżeli będziesz chciał, możesz poprowadzić ten konkurs. Jako organizator KP powinieneś mieć do tego moim zdaniem pierwszeństwo.

Czy to ma dla Was sens? Czegoś brakuje? Zapraszam do dyskusji i życzę miłego dnia.
Aro
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior

on Wto Mar 21 2017, 19:28
Jak dla ma to sens i oczywiście brałbym udział w czymś takim. Co do zasad - myślę, że zostało wszystko ładnie przedstawione, jedynie byłbym za strefami (te, które obowiązywały w KP byłby najlepszym rozwiązaniem). Jednak jak na razie nie kombinowałbym z tematyką edycji, tylko został przy edycjach Normalnych/Europejskich/Światowych
iguś
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸

on Wto Mar 21 2017, 19:32
Jak dla mnie też OK, tylko to w sumie wyglądałoby identycznie jak KP, przydałoby się jakieś urozmaicenie, chociażby pokombinowanie z tymi strefami. Very Happy
Liver
My Number One!
My Number One!

on Wto Mar 21 2017, 19:51
Mi się taka wizja podoba. Mam tylko jedno zastrzeżenie, o którym pisałem już Łukaszowi w prywatnej rozmowie.
Skrzeczk napisał:- piosenki, które były w KP już jakiś dłuższy czas temu mogłyby być wystawiane. Nowsze już nie. Liczę na to, że ludzie nie będą tutaj wybierać niedawnych utworów z KP, bo oczywiście nie byłoby to zbyt stosowne. W razie, gdyby ktoś wybrał utwór, którego nie wypada, możemy podjąć decyzję o tym, żeby go nie dopuścić i żeby wybrany został inny utwór. Lista piosenek KP nie byłaby w tym wypadku potrzebna;
Nie powinniśmy iść w takie półśrodki. Albo trzymamy się całej listy użytych piosenek w KPESC albo nie, a jako że nikt nie ma do niej dostępu to zaczynamy od zera Smile
Skrzeczek
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior

on Sro Mar 22 2017, 23:20
@Liver napisał:Mi się taka wizja podoba. Mam tylko jedno zastrzeżenie, o którym pisałem już Łukaszowi w prywatnej rozmowie.
Skrzeczk napisał:- piosenki, które były w KP już jakiś dłuższy czas temu mogłyby być wystawiane. Nowsze już nie. Liczę na to, że ludzie nie będą tutaj wybierać niedawnych utworów z KP, bo oczywiście nie byłoby to zbyt stosowne. W razie, gdyby ktoś wybrał utwór, którego nie wypada, możemy podjąć decyzję o tym, żeby go nie dopuścić i żeby wybrany został inny utwór. Lista piosenek KP nie byłaby w tym wypadku potrzebna;
Nie powinniśmy iść w takie półśrodki. Albo trzymamy się całej listy użytych piosenek w KPESC albo nie, a jako że nikt nie ma do niej dostępu to zaczynamy od zera Smile
Dobrze, w takim razie zrobimy to w ten sposób, jaki zaproponowałeś. Można wystawić piosenki bez względu na to, czy były one w KP, czy nie i nie ma znaczenia kiedy. Każdy będzie do tego podchodzić zgodnie ze swoim sumieniem Wink.
@Aro napisał:Jak dla ma to sens i oczywiście brałbym udział w czymś takim. Co do zasad - myślę, że zostało wszystko ładnie przedstawione, jedynie byłbym za strefami (te, które obowiązywały w KP byłby najlepszym rozwiązaniem). Jednak jak na razie nie kombinowałbym z tematyką edycji, tylko został przy edycjach Normalnych/Europejskich/Światowych
W porządku. Sądzę, że możemy pójść w tym kierunku Smile.
Nikt więcej na razie nie ma żadnych uwag, więc chyba wszystko, co napisałem, się zgadza.
Jak jutro znajdę czas, postaram się sprawę dalej rozwinąć.
Skrzeczek
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior

on Pią Mar 24 2017, 22:56
Dobrze, postanowiłem zrobić to tak:
- ZACZYNAMI 31 MARCA. Do tego czasu przygotuję listę państw i strefy na podstawie KP,
- Trzeba wybrać nazwę dla konkursu. Możecie podawać sugestie. Jeśli nikt nic nie wymyśli może być po prostu coś w stylu "Forumowy Konkurs Naszych Utworów",
- Zgłoszenia i zajmowanie krajów można rozpocząć w następny piątek,
Jednocześnie odbędzie się zajmowanie krajów i po wybraniu sobie kraju można zgłosić dowolny utwór z odpowiedniej strefy,
- Startujemy, gdy będzie przynajmniej 6-8 chętnych i jeśli będzie ich co najmniej 20, zrobimy półfinały, jeśli mniej niż 20, to każdy będzie finalistą Smile.
- Przydałoby się utworzyć dział dla konkursu, gdy tylko wybierzemy jego nazwę,
- Zgłoszenia od 31 marca do 7 kwietnia i wtedy tydzień głosowania
- Wyniki 14 kwietnia (jeśli będą półfinały 21 kwietnia).
- Trzeba wybrać organizatora. Jak ktoś jest chętny, niech śmiało pisze! Jeśli nikt inny nie będzie chętny, mogę być nim ja. Dla mnie to obojętne, bo z jednej strony byłoby baardzo miło mi, jest to fajne uczucie, z drugiej już jedno zadanie mam i wolałbym nie dokładać sobie dodatkowych obowiązków i warto abyśmy dzielili się prowadzeniem różnych rzeczy na forum. Ktoś robi to, a ktoś inny tamto.
Jeśli macie jakieś inne uwagi, śmiało piszcie!
Liver
My Number One!
My Number One!

on Sob Mar 25 2017, 01:01
Rzucam od siebie 3 propozycje nazwy naszej zabawy:

"Rytm Forum" (RF)
"Piosenka dla Forum" (PdF) Very Happy
"Muzyczne Zgromadzenie Forum" (MZF)

Jeżeli chodzi o organizatora konkursu to zgłaszam swój akces. Mam doświadczenie w prowadzeniu różnych forumowych zabaw, jestem bardzo entuzjastycznie nastawiony do tego projektu (jakkolwiek górnolotnie by to nie zabrzmiało) i chcę, żebyśmy mogli się fajnie zabawić w ten trudny czas. Jeśli jednak będzie to ktoś inny, służę pomocą przy zbieraniu i archiwizowaniu informacji związanych z konkursem Smile
Skrzeczek
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior

on Sob Mar 25 2017, 01:04
W porządku Smile. Wierzę, że dobrze byś poprowadzić konkurs. Od siebie dorzucę jeszcze jeden pomysł na nazwę:
"Piosenki na dwunastkę" (PND/PN12).
Z tych trzech powyżej zaproponowanych najbardziej urzekł mnie "Piosenka dla Forum", brzmi dosyć zachęcająco i ten skrót :').
iguś
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸

on Sob Mar 25 2017, 08:37
To ja jeszcze dorzucę, co mi szkodzi:
Konkurs Piosenki na Uchodźstwie (KPnU) Very Happy
Forum Melodi Grand Prix (FMGP)
Festiwal Piosenki Forumowej (FPF)
A z tych, które podaliście wcześniej bardzo podoba mi się "Piosenka dla Forum". Wink
Yngwie
Admin
Admin
Liczba postów : 381
http://eurowizyjnie.forumpolish.com

on Sob Mar 25 2017, 12:26
znalazłem gdzieś w folderze mapkę ze strefami

Mapka link
Liver
My Number One!
My Number One!

on Sob Mar 25 2017, 12:29
Szacun Łukasz! :sofia: Dzięki bardzo Smile

@Skrzeczk, jeżeli użyjemy stref z KPESC to oczywiście te pozaeuropejskie terytoria typu USA, Azji, Australii, Bliskiego Wschodu itd., też będą wchodzić w ich skład i będzie można normalnie wystawiać piosenki mając je w strefie?
Skrzeczek
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior

on Sob Mar 25 2017, 12:47
@Liver napisał:Szacun Łukasz! :sofia: Dzięki bardzo Smile

@Skrzeczk, jeżeli użyjemy stref z KPESC to oczywiście te pozaeuropejskie terytoria typu USA, Azji, Australii, Bliskiego Wschodu itd., też będą wchodzić w ich skład i będzie można normalnie wystawiać piosenki mając je w strefie?
Tak

Dziękuję Yngwie za mapkę, a Igiemu za kolejne pomysły na nazwę Smile. Ta pierwsza (na równi z PdF najlepsza).
Liver
My Number One!
My Number One!

on Sob Mar 25 2017, 12:58
A pamiętacie, jak to wyglądało z przydziałem "reszty świata" do stref? Z tego co ja kojarzę:

Pomarańczowa (Skandynawska) - Ameryka Południowa (Łacińska?)
Niebieska (Wschodnia) - USA
Zielona (Środkowa) - Japonia/Korea/Chiny
Limonkowa (Zachodnia) - Meksyk i Kanada
Amarantowa (Brytyjsko-francuska) - Indie
Fioletowa (Południowa) - Bliski Wschód
Indygo (Bałkańska) - Australia i Nowa Zelandia

Ktoś może potwierdzić?
Sponsored content

Powrót do góry