Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Scena, logo, wizualizacje Empty Scena, logo, wizualizacje

Nie 26 Lut - 17:43
Zakładam ten temat, może ktoś chce się jeszcze wypowiedzieć na temat sceny, loga i całej reszty Eurowizji w Kijowie. Od siebie dodam, że z logiem już się zżyłem, chociaż wciąż dodałbym do niego więcej kolorów - bo jest ciemne. Wizualizacje sceny nie mówią mi niczego, są kiepskie, nie wiem co to za płaszczka nad sceną to ekran LED? zwykły podświetlany plastik? Kijów to nie Sztokholm nie ma co ukrywać, ale ostatecznie ocenię jak już będą pierwsze zdjęcia z montażu sceny, a potem wideo z próby generalnej po złożeniu konstrukcji. Wink

LOGO:
Scena, logo, wizualizacje ESC2017_Logo_with_light_SCREEN_background_RGB_NAVY_hirez

SCENA:

1.
Scena, logo, wizualizacje Stage1

2.
Scena, logo, wizualizacje Stage2
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

Scena, logo, wizualizacje Empty Re: Scena, logo, wizualizacje

Nie 26 Lut - 17:51
Logo podoba mi się od samej premiery, jest proste, w fajnych kolorach, ma jakieś znaczenie i promuje kulturę ukraińską. Oby tylko belki zostały takie jak w Sztokholmie i nie umieszczano w logo flag, średnio to wygląda. Co do sceny - cóż, bazując tylko na powyższych zdjęciach nie jestem zachwycony. Przypomina trochę scenę z Wiednia, która raczej mi się nie podobała. Ale wolę poczekać z ostatecznym osądem do czasu, gdy scena będzie już gotowa Uśmiech
Naar
Naar
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male

Scena, logo, wizualizacje Empty Re: Scena, logo, wizualizacje

Pon 27 Lut - 11:11
Scena, logo, wizualizacje ILS_9280

Volodymyr Ostapchuk, Oleksandr Skichko i Timur Miroshnychenko zostali prowadzącymi Eurowizji 2017 w Kijowie. Volodymyr oraz Oleksander będą prowadzić show wprost ze sceny, natomiast Timur będzie rządzić w Green Roomie

konrad
konrad
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 6
Płeć : Male
Wiek : 36

Scena, logo, wizualizacje Empty Re: Scena, logo, wizualizacje

Pon 27 Lut - 12:35
Ja uważam, że scena wygląda ciekawie, ale to tylko projekt. Pogadamy jak już ją wybudują.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 911
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Scena, logo, wizualizacje Empty Re: Scena, logo, wizualizacje

Pon 27 Lut - 12:38
Jakoś tytułowego "celebrowania różnorodności" w składzie prowadzących bynajmniej nie widać. Oczywiście, nie skreślam ich od razu, ale nie sądzę, żeby stworzyli tak wspaniałą atmosferę jak Petra i Mans. Ogólnie to przydałaby się w tym składzie jakaś kobieta, liczyłem po cichu, że może Zlata poprowadzi, niestety jest jak jest.
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

Scena, logo, wizualizacje Empty Re: Scena, logo, wizualizacje

Pon 27 Lut - 19:39
Z jednej strony najlepszy skład prowadzących to duet kobieta + mężczyzna, jednak z drugiej strony, w Kopenhadze, wg mnie najlepiej poprowadzonej Eurowizji, głównymi hostami była dwójka facetów.
Zobaczymy jaką charyzmę, inteligencję i humor ma ta trójka, bo tak naprawdę to składa się na dobre prowadzenie konkursu, a nie ich płeć


Ostatnio zmieniony przez Alpaka dnia Pon 27 Lut - 21:56, w całości zmieniany 3 razy (Reason for editing : jestem wylewem i nie potrafie tworzyc zdan zlozonych)
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1274
Płeć : Male
Wiek : 26

Scena, logo, wizualizacje Empty Re: Scena, logo, wizualizacje

Pon 27 Lut - 20:19
Po raz pierwszy od 1956 (czyli historycznego edycji w Lugano, którego konferansjerem był Lohengrin Filipello), żadna kobieta nie zajmie się prowadzeniem konkursu. Trochę mnie to zasmuciło, ale to wcale nie znaczy, że Eurowizja w Kijowie będzie nieudana pod tym względem. Trafnie Alpaka przytoczył przykład 2014, gdy mimo że w składzie prowadzących była kobieta to najlepszą robotę odwalili mężczyźni.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 854
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

Scena, logo, wizualizacje Empty Re: Scena, logo, wizualizacje

Pon 27 Lut - 20:29
Alpaka napisał:
Zobaczymy jaką charyzmę, inteligencję i humor ma ta trójka, bo tak naprawdę to skład się na dobre prowadzenie konkursu, a nie płeć ich płeć


Tak bardzo w punkt Serce Widać nie mieli na Ukrainie żadnej kobiety, która by udźwignęła prowadzenie imprezy, a wpychanie lasi tylko po to, aby stała i ładnie wyglądała mija się z celem. Z resztą wystarczy sobie przypomnieć prowadzące z Wiednia :evil: Timur to profesjonalista obeznany w Eurowizji, więc o niego się nie martwię. W końcu jakieś dobre wieści z :ukraine:
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Scena, logo, wizualizacje Empty Re: Scena, logo, wizualizacje

Wto 28 Lut - 21:14
Oni wszyscy trzech jeżdżą co roku na Eurowizję i interesują się konkursem. Myślę, że poradzą sobie z prowadzeniem show, jeden z nich jest nawet z wykształcenia nauczycielem angielskiego więc nawet przy tych okazjonalnych imprezach będzie się sprawdzał, ale powiem że po ciuchu liczyłem na Zlate, mi będzie brakowało prowadzącej kobiety. W Wiedniu były trzy kobiety i mi brakowało prowadzącego mężczyzny Szeroki uśmiech najlepiej jak jest para! dawać mi tam Petre jako czwartą, weźmie sobie urlop od tego talkshow na SVT. Szeroki uśmiech

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 911
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Scena, logo, wizualizacje Empty Re: Scena, logo, wizualizacje

Czw 2 Mar - 11:32
Jeszcze dorzucę kilka moich przemyśleń:
Gdy ogłoszono, że ekipa ze Szwecji będzie pomagać Ukraińcom w organizacji ESC, to moją pierwszą myślą było własnie to, żeby przy okazji podrzucili Petrę do prowadzenia. Z nią Eurowizja nie może być nieudana. Szeroki uśmiech
Kolejna rzecz, która mnie matrwi to to, że w maju w IEC będzie dało się wyczuć straszne uczucie ciasnoty. Ta hala nie jest przecież specjalnie duża. W 2015 i 2016 hale jakoś specjalnie nie różniły się wielkością, ale w Wiedniu wydawało mi się, że jest tam bardzo ciasno, z kolei w Sztokholmie - oni przez sekundę nie miałem takich myśli. No nic, jakkolwiek by nie było to jak pomyślę sobie o tym co było na JESC2016, to od razu mi się polepszy. :P
A i jeszcze coś z serii "teorie spiskowe" - sytuacja finansowa Ukraińców najlepsza nie jest, dlatego moim zdaniem chcą oszczędzić gdzie się da. Wg mnie to, że prowadzą sami panowie to nie przypadek. Ubierze się ich w garnitur, którego nie będą musieli zmieniać przez czas trwania koncertów, a gdyby prowadziła kobieta - trzeba byłoby uszyć/kupić kosztowne suknie, które prowadząca musiałaby też w trakcie koncertów zmieniać. Cięcie kosztów gdzie się da, ale to zrozumiałe z drugiej strony. 👅 A i nie bierzcie mojej teorii na poważnie, ja jajcuję. Wink
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Scena, logo, wizualizacje Empty Re: Scena, logo, wizualizacje

Wto 28 Mar - 16:48
SCENA: na dniach rusza montaż sceny. Samą budową konstrukcji zajmie się holenderskie przedsiębiorstwo Unbranded, jest to ta sama firma, która została wynajęta do montażu sceny w Wiedniu w 2015 roku. Oprócz tego fimra budowała scenę dla MTV EMA 2016 w Rotterdamie, więc doświadczenia nie można jej odmówić.


Budowa sceny potrwa maksymalnie 6 tygodni, całość ma być już rozebrana 17 maja - czyli w cztery dni po konkursie. Na Ukrainę przyjedzie łącznie 20 tirów z elementami konstrukcji - jest to mniejsza ilość niż w Wiedniu, gdyż do budowy sceny w 2015 roku potrzebnych było 80 tirów i jak potwierdza prezes firmy kijowska scena jest mniej skomplikowana niż ta z Wiednia. Chociaż należy zaznaczyć, że tym razem transport jest utrudniony, gdyż tiry muszą przekroczyć granicę Unii Europejskiej, co zajmie więcej czasu z uwagi na kontrolę graniczną.



.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Scena, logo, wizualizacje Empty Re: Scena, logo, wizualizacje

Czw 30 Mar - 16:06
Co prawda jak Jan Olek Piasek trochę się ogarnie (a w tym roku jakoś z tym ciężko) to powinien uruchomić swojego bloga, na którym będzie informował o postępach prac, póki co nie zawodzi mnie ESCKaz jak zawsze będąc na miejscu i relacjonując prace.. tym razem kilka zdjęć od redaktora portalu .. budowa sceny już ruszyła:

Scena, logo, wizualizacje C8B7FJoWsAAkC3t

Scena, logo, wizualizacje C8B7G9bXwAI_6EK

Scena, logo, wizualizacje C8B7J7YW4AAaZw1

Scena, logo, wizualizacje C8B7NW5XgAAqcOR

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Scena, logo, wizualizacje Empty Re: Scena, logo, wizualizacje

Pią 31 Mar - 15:21
oto miejsca w których będą kręcone pocztówki:

:sweden: Svenljunda
:georgia: Tbilisi (stolica)
:australia: Moama
:albania: Vitina & Kosowo
:belgium: Bruksela (stolica)
:montenegro: Podgorica (stolica)
:finland: Kouvola
:azer: Baku (stolica)
:portugal: Lizbona (stolica)
:greece: Ateny (stolica)
:poland: Ruda Śląska (FTW!)
:moldova: Kiszyniów (stolica)
:iceland: Reykjavik (stolica)
:czech: nieokroślono -
:cyprus: Nikozja (stolica)
:armenia: Kapan
:slovenia: Lublana (stolica)
:latvia: Ryga (stolica)
:serbia: Nowy Sad
:austria: Innsbruck
:russia: Ukhta
:macedonia: Skopie (stolica)
:malta: Qawra
:romania: Târgu Mureș & Konstanca
:netherlands: Fijnaart
:hungary: Tata
:denmark: Winmalee (w Australii - wtf?!)
:ireland: Galway
:sanmarino: City of San Marino & Chicago (srsly Chicago?)
:croatia: Velika Gorica
:norway: Trondheim & Porsgrunn
:switzerland: Berno (de facto stolica)
:belarus: Mińsk (stolica)
:bulgaria: Moskwa (tak tak stolica ale Rosji)
:lithuania: Wilno (stolica)
:estonia: Tallinn (stolica) & Tartu
:israel: Hod ha-Szaron
:ukraine: Połtawa
:france: Lion (fajnie, że nie Paryż)
:germany: Bonn
:italy: Carrara
:spain: Sabadell
:unitedkingdom: Cardiff



tak, że tak. Czechy będą pewnie nagrywać gdzieś w polu pszenicy więc nie podali konkretnego miejsca xD

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1239
Wiek : 23

Scena, logo, wizualizacje Empty Re: Scena, logo, wizualizacje

Pią 31 Mar - 15:33
Panie to są miejsca urodzenia piosenkarzy! Kasia urodziła się w Rudzie Śląskiej, Kostow w Moskwie, a Anja Nissen w tym Winmalee w Australii. Ot cała tajemnica.

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Scena, logo, wizualizacje Empty Re: Scena, logo, wizualizacje

Wto 4 Kwi - 22:20
montujom LEDa, majom rozmach.

Scena, logo, wizualizacje C8kvz5lXkAAtLLD

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Sponsored content

Scena, logo, wizualizacje Empty Re: Scena, logo, wizualizacje

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach