:israel: ZWYCIĘZCĄ EUROWIZJI 2018 została Netta z utworem TOY. Eurowizja 2019 odbędzie się w Izraelu, a miastem-gospodarzem będzie Tel Awiw Jafa!
:poland: Polska organizatorem Eurowizji Junior w 2019 roku!
:poland: :poland: :poland: ROKSANA WĘGIEL ZWYCIĘŻCZYNIĄ TEGOROCZNEJ EUROWIZJI JUNIOR W MIŃSKU. Utwór Anyone I Want To Be otrzymał najwięcej bo 215 punktów w końcowym głosowaniu! SERDECZNIE GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY!
:israel: Poznaliśmy już oficjalny, tegoroczny slogan reklamujący Eurowizję 2019 w Izraelu, a jest nim: #DareToDream .
:star: :star: :star: Trwa "awaria" EscForum.pl i nie wiadomo ile potrwa, póki co należy uzbroić się w cierpliwość // Dodatkowo na czas "awarii" zachęcam do korzystania z forum zastępczego eurowizyjnie.forumpolish.com :star: :star: :star:
TOP 10 Eurowizji 2018: 1. :israel: Izrael, 2. :cyprus: Cypr, 3. :austria: Austria, 4. :germany: Niemcy, 5. :italy: Włochy, 6. :czech: Czechy, 7. :sweden: Szwecja, 8. :estonia: Estonia, 9. :denmark: Dania, 10. :moldova: Mołdawia
Więcej informacji o uczestnikach i piosenkach 63. Konkursu Piosenki Eurowizji w Lizbonie w zakładce "Europa Wybrała".

Share
Go down
Valhalla
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 23
Dołączył/a : 25/02/2017

Zjazd forum

on Nie Lut 26 2017, 20:32
Message reputation : 100% (4 votes)
Małam dziś o tym rozmowę z Liverem, ale on podchodzi do tego bardzo psymistcznie. Że będzie trudno to zorganizować, że wasz wiek, że mieszkacie w całej Polsce. Ok to i wiele innych rzeczy, takich jak pieniądze np. na pewno nam tego nie ułatwią. Ale mimo wezystko postanowiłam otworzyć ten temat i was zapytać.
Bo nie chodzi mi o taki zwykły zlot dla samego zlotu, ale o wspólne oglądanie Eurowizji na żywo! Ja nie mówie że od razu ma się zlecieć połowe forum. Wystarczy 5/10 chętnych i już będzie fajnie. Pamiętam jakie to emocje oglądać mecz w tłumie kibiców. Coś zupełnie innego niż samemu w domu. I z Eurowizją jest tak samo!
Zapyatcie jakby to miało wyglądać. No po pierwsze trzeba by to było zacząć organizować z dużym wyprzedzeniem, tak by każdy był pewny że ma czas, kasę i w ogóle możliwość. Więc i tak raczej ESC2018 dopiero wchodzi w grę. A miejsce? Trzeba by zweryfikować kto gdzie aktualnie przebywa i ustalić tzw. "złoty środek". Np. Łódź, gdzie niezaleznie od położenia każdy będzie miał w miare nie za daleko. Albo jak się okaże że dwie, czy trzy "większości" pochodzą z tych samych regionów, możnaby zrobić kilka spotkań jednocześnie. Czemu nie? Jeśli tak łatwiej?
A na miejscu? Jeśli ktoś ma taką możliwość, może oczywiście zaprosić do siebie, a jak nie to zawsze można coś wynająć na jedną noc. Np. taki apartament (jak ktoś nie wie o czym mowa, to jest to zwykłe, prywatne mieszkanie udostępniane w celach strikte turystycznych). To nie jest droga opcja, szczególnie w rozbiciu o kilka osób i nie jesteśmy wtedy uzależnieni od żadnych osób trzecich (np. obsługi hotelowej). Na miejscu jest zwykle telewizor i internet. No chyba że wolicie jakieśinne opcje.. Wszystko do ustalenia.
Czy na prawdę myślicie że to takie nie możliwe?
Defiś
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 21
Dołączył/a : 22/02/2017

Re: Zjazd forum

on Pon Lut 27 2017, 10:40
2018? To tak jakbyśmy mieli tę esc organizować, a nie oglądać Very Happy
Skrzeczek
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 121
Dołączył/a : 22/02/2017

on Pon Lut 27 2017, 14:51
Message reputation : 100% (1 vote)
Pomysł brzmi naprawdę świetnie i chętnie bym się przyłączył, ale niestety tylko na finał w sobotę, bo w resztę tygodnia mam studia, więc wstępnie mówię, że jestem chętny na wspólne oglądanie, ale tylko finału. Nie mówię, że będę na 100%, ale powinno się udać. Dojechać i wrócić na pewno bym zdążył. Miło byłoby Was spotkać i poznać osobiście, a wspólne oglądanie finału z przynajmniej kilkoma osobami, które naprawdę podzielają mój eurowizyjny entuzjazm uczyniłoby wrażenia z finału jeszcze bardziej przyjemny i niezapomnianymi.
Co do dużego wyprzedzenia - mamy niedługo marzec, więc zostało 2 i pół miesiąca, nie dałoby się może jednak spróbować w tym roku Smile? To wyprzedzenie musi być jeszcze większe? Przyznam, że na takich sprawach słabo się znam.
Wiek faktycznie może być kłopotliwy. Rok, czy dwa temu pewnie bym odmówił. Jest tu dużo osób w młodym wieku, ale jak ktoś chce i ma taką możliwość, to może warto, by spróbował.
Valhalla
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 23
Dołączył/a : 25/02/2017

on Pon Lut 27 2017, 20:10
Hmm...No ja raczej w tym roku nie dam juz rady :/ Chociaz nie wiem jeszcze na 100% Ale wy mozecie... A poza tym tak chodziloby tylko o final. Caly tydzien to jednak za dlugo i za drogo.
Sponsored content

Powrót do góry