:poland: Polska gospodarzem Eurowizji Junior w 2019 roku. Miasta chcące gościć konkurs to: Kraków (Tauron Arena), Gliwice (Gliwice Arena), Łódź (Atlas Arena) oraz Katowice (Spodek).
:poland: ROKSANA WĘGIEL ZWYCIĘŻCZYNIĄ EUROWIZJI JUNIOR W MIŃSKU. Utwór Anyone I Want To Be otrzymał najwięcej: 215 punktów w głosowaniu ogólnym. SERDECZNIE GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY!
:israel: Poznaliśmy już oficjalny, tegoroczny slogan reklamujący Eurowizję 2019 w Izraelu: #DareToDream .
:star: :star: :star: Trwa "awaria" EscForum.pl i nie wiadomo ile potrwa, póki co należy uzbroić się w cierpliwość // Dodatkowo na czas "awarii" zachęcam do korzystania z forum zastępczego eurowizyjnie.forumpolish.com :star: :star: :star:
Więcej informacji o uczestnikach i piosenkach 63. Konkursu Piosenki Eurowizji w Lizbonie w zakładce "Europa Wybrała".

Share
Go down
avatar
Liver
My Number One!
My Number One!
Liczba postów : 432
Dołączył/a : 23/02/2017
Wiek : 21

Złote cytaty ESCForum na uchodźctwie

on Czw 02 Mar 2017, 17:09
Message reputation : 100% (1 vote)
Temat, który powstał by w ten trudny czas, nie umknęły nam żadne warte pamięci stwierdzenia Smile

mercator o utworze Chorwacji napisał:Zresztą póki co zapowiada się że pierwszy półfinał będzie półfinałem śmierci, zaś drugi półfinałem śmieci
Przemek
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 9
Dołączył/a : 23/02/2017

Re: Złote cytaty ESCForum na uchodźctwie

on Czw 06 Kwi 2017, 19:59
Tylko jedna osoba tworzy tutaj awanturę - osoba której na celu powinno być zbieranie jak największej liczby uczestników, a nie stawianie oporu. Organizator jakiegokolwiek konkursu powinien być konformistą - tutaj mamy zupełną odwrotność, sytuacja jest niemal żenująca i groteskowa. Postulaty osób, które miałyby uczestniczyć w konkursie są negowane przez jednego człowieka. Jak chcemy dojść do porozumienia i zrobić coś naprawdę ciekawego, żeby nie kolidowało z prawdziwym KP, to niech weźmie się za to ktoś odpowiedzialny, mediator, obecny prowadzący nie jest takim typem człowieka jak widzę.

"Naar się spóźnił"

no brak mi słów

Na co? Przecież my możemy zacząć w każdej chwili, nasze forum ma niecałe 60 użytkowników i ty śmiesz mówić że jeżeli ktoś dał jakąś ciekawą propozycję, to jest na nią późno, choć jeszcze w ogóle nie zaczęliśmy. A dlaczego - BO TY TAK UWAŻASZ. Nie ma listy piosenek z kp - BO TY TAK UWAŻASZ. Pierwsze miasto organizator to Trydent - BO TY TAK UWAŻASZ (swoją drogą argumenty dlaczego tak jest wprost mnie rozwaliły - bo to ładne miasto i jest tam klub siatkarski xd - jakie to ma człowieku znaczenie). Konkurs ma niemal dokładnie te same strefy, reguły i wszystko inne jak w KP. Dlaczego - BO TY TAK UWAŻASZ, że to jest słuszne.

Dałeś sobie mandat decydowania o wszystkim, ustawiłeś się ponad wszystkimi, stałeś się alfą i omegą zapominając dla kogo jest ten konkurs. Dla nas, nie dla Ciebie, Harpagonie.

Końcówka urzekła mnie najbardziej, ale całość prześwietna!
Kategoria riposta (a może nawet brzydziej mówiąc - pojazd) roku 2017 na forum już chyba przyznana.
Brawo marjuz! Serce
avatar
Yngwie
Admin
Admin
Liczba postów : 409
Dołączył/a : 22/02/2017
Wiek : 27
Skąd : Wackyland
http://eurowizyjnie.forumpolish.com

Re: Złote cytaty ESCForum na uchodźctwie

on Pią 07 Kwi 2017, 23:22
Kocham ten pomysł lool , perełka do forumowych cytatów.

@marjuz napisał:Ja proponuję coś w rodzaju "Konkursu Piosenki Nieznanej". Wystawialibyśmy piosenki o bardzo małej popularności...

.........................


so lay me down/ let the only sound/ be the overflow
Sponsored content

Re: Złote cytaty ESCForum na uchodźctwie

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach