Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

 POLSKA w Eurowizji 2015: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love Empty POLSKA w Eurowizji 2015: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love

Nie 5 Mar - 21:37
Podczas 60. Konkursu Eurowizji w stolicy Austri, Wiedniu Polska była reprezentowana przez Monikę Kuszyńską, która wykonała autorski utwór In The Name Of Love. Monika w Wiedniu zajęła ostatecznie  23 miejsce (z dorobkiem 10 pkt) na 27 piosenki.


Monika Kuszyńska - In the name of Love (TEKST):


Ostatnio zmieniony przez Yngwie dnia Nie 5 Mar - 22:09, w całości zmieniany 1 raz
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1273
Płeć : Male
Wiek : 26

 POLSKA w Eurowizji 2015: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love Empty Re: POLSKA w Eurowizji 2015: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love

Nie 5 Mar - 22:03
Piosenka może i "obiektywnie" była słaba, ale nawet mi się podobała i mocno trzymałem kciuki za Monikę w Wiedniu (poza tym, że była reprezentantką Polski, pewnie trochę ze względu na jej złotą osobowość). Wynik był jaki był, aczkolwiek uważam, że i tak udało się wycisnąć dużo z tej propozycji.
Insiles
Insiles
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 107
Płeć : Male
Skąd : Częstochowa

 POLSKA w Eurowizji 2015: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love Empty Re: POLSKA w Eurowizji 2015: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love

Sro 29 Mar - 16:24
Dla mnie utwór dobry, trochę szkoda że tak nisko byśmy :(
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1580
Płeć : Male
Wiek : 22

 POLSKA w Eurowizji 2015: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love Empty Re: POLSKA w Eurowizji 2015: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love

Sro 29 Mar - 18:04
Jeśli z Kuszynska mieliśmy 4 miejsce u telewidzów w Półfinale.. to ja sie o Kaśke nie martwię Uśmiech

.....................................


 POLSKA w Eurowizji 2015: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love Laura-poldvere-laura
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 910
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

 POLSKA w Eurowizji 2015: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love Empty Re: POLSKA w Eurowizji 2015: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love

Sro 29 Mar - 18:28
Mnie się piosenka podobała, szczególnie w pierwszych tygodniach po jej zaprezentowaniu, ale umówmy się, że na żywo brzmiało to dosyć słabo, a ostatnia pozycja startowa ewidentnie nas uratowała. :P Bez niej według  mnie nie wyszlibyśmy. W samym finale faktycznie szkoda, że Monika nie była te kilka oczek wyżej, ale i tak dobrze, że byliśmy w finale. Wink
Justi
Justi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

 POLSKA w Eurowizji 2015: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love Empty Re: POLSKA w Eurowizji 2015: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love

Czw 30 Mar - 0:34
No tutaj to nie ma co lamentowac, ponieważ to że znaleźliśmy się w finale to i tak sukces. Uwielbiam Monikę jako osobę, piosenka też była w miarę dobra, ale na żywo było po prostu źle. Nie spodziewałam się fajerwerków po tym występie.
Wasil2
Wasil2
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 39
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : Warszawa

 POLSKA w Eurowizji 2015: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love Empty Re: POLSKA w Eurowizji 2015: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love

Sob 15 Cze - 18:33
Zdziwiłem się że weszla do finału, przynudzała trochę
alekso33
alekso33
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 47
Wiek : 22

 POLSKA w Eurowizji 2015: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love Empty Re: POLSKA w Eurowizji 2015: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love

Pią 21 Cze - 22:18
Niezła nuta ale bez szaleństwa, cudem była w finale! :shock:
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 783
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

 POLSKA w Eurowizji 2015: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love Empty Re: POLSKA w Eurowizji 2015: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love

Czw 5 Gru - 13:23
Ja tą piosenkę lubię zarówno przez opowiedzianą w niej historię wokalistki jak i prostotę. Najlepsze jest to że wtedy TVP już we wrześniu pomyślało o Eurowizji co teraz nie jest możliwe.
Sponsored content

 POLSKA w Eurowizji 2015: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love Empty Re: POLSKA w Eurowizji 2015: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach