:israel: ZWYCIĘZCĄ EUROWIZJI 2018 została Netta z utworem TOY. Eurowizja 2019 odbędzie się w Izraelu, a miastem-gospodarzem będzie Tel Awiw Jafa!
:poland: Polska organizatorem Eurowizji Junior w 2019 roku!
:poland: :poland: :poland: ROKSANA WĘGIEL ZWYCIĘŻCZYNIĄ TEGOROCZNEJ EUROWIZJI JUNIOR W MIŃSKU. Utwór Anyone I Want To Be otrzymał najwięcej bo 215 punktów w końcowym głosowaniu! SERDECZNIE GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY!
:israel: Poznaliśmy już oficjalny, tegoroczny slogan reklamujący Eurowizję 2019 w Izraelu, a jest nim: #DareToDream .
:star: :star: :star: Trwa "awaria" EscForum.pl i nie wiadomo ile potrwa, póki co należy uzbroić się w cierpliwość // Dodatkowo na czas "awarii" zachęcam do korzystania z forum zastępczego eurowizyjnie.forumpolish.com :star: :star: :star:
TOP 10 Eurowizji 2018: 1. :israel: Izrael, 2. :cyprus: Cypr, 3. :austria: Austria, 4. :germany: Niemcy, 5. :italy: Włochy, 6. :czech: Czechy, 7. :sweden: Szwecja, 8. :estonia: Estonia, 9. :denmark: Dania, 10. :moldova: Mołdawia
Więcej informacji o uczestnikach i piosenkach 63. Konkursu Piosenki Eurowizji w Lizbonie w zakładce "Europa Wybrała".

Share
Go down
Fenistil
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 107
Dołączył/a : 26/02/2017

Re: GRA ELIMINACYJNA 2007 (Finał)

on Pon Kwi 24 2017, 19:15
Bardzo mocny skład finału, ciężko będzie zagłosować. Jedynie :georgia: bym wyrzucił wcześniej. Very Happy
Liver
My Number One!
My Number One!
Liczba postów : 422
Dołączył/a : 23/02/2017

on Wto Kwi 25 2017, 19:06
Najlepsza szóstka tej GE w przełożeniu na mój ranking - 1, 2, 16, 19, 20, 23. Absolutnie nie mam prawa narzekać, bardzo dobry skład Final 6. Jakby jeszcze wygrał ktoś z mojej czołówki to byłoby super Smile
Liver
My Number One!
My Number One!

on Nie Kwi 30 2017, 22:13
Pora na wyniki

KLIK

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

1.:serbia: Marija Šerifović - Molitva - 122
2.:finland: Hanna Pakarinen - Leave Me Alone - 122
3.:moldova: Natalia Barbu - Fight - 100
4.:georgia: Sopho - Visionary Dream - 98
5.:ukraine: Verka Serduchka - Dancing Lasha Tumbai - 98
6.:iceland: Eiríkur Hauksson - Valentine Lost - 84

Regulamin tej Gry Eliminacyjnej musiałem pisać z pamięci, bez dostępu do tych z lat ubiegłych i nie ująłem wprost, że w przypadku remisu w decydującym etapie liczą się 12, 10 itd., ale sytuacja jest chyba oczywista Smile Gratulacje (co ciekawe, drugi raz z rzędu) dla :serbia: Serbii! Zapraszam do komentowania wyników. Widzimy się w GE 2017 (może maj, może czerwiec), najprawdopodobniej na starym forum Wink
Fenistil
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 107
Dołączył/a : 26/02/2017

on Nie Kwi 30 2017, 22:51
Tym razem zwycięstwo Serbii dla odmiany bardzo mnie cieszy. Smile Do dziś jednym z moich najwspanialszych eurowizyjnych wspomnień jest to, gdy w 2007 roku po raz pierwszy w historii oglądania konkursu wygrał mój faworyt (czego na dodatek się wtedy nie spodziewałem).
Liver
My Number One!
My Number One!

on Pon Maj 01 2017, 18:18
Chyba pierwszy raz w historii Gry Eliminacyjnej, wygrał numer 1 mojego rankingu oraz po prostu ścisły faworyt. Inna piosenka, na którą liczyłem też sobie poradziła. W takiej sytuacji powinienem być zadowolony i jestem, bardzo dobre wyniki Smile
Sponsored content

Powrót do góry