:israel: ZWYCIĘZCĄ EUROWIZJI 2018 została Netta z utworem TOY. Eurowizja 2019 odbędzie się w Izraelu, a miastem-gospodarzem będzie Tel Awiw Jafa!
:poland: Polska organizatorem Eurowizji Junior w 2019 roku!
:poland: :poland: :poland: ROKSANA WĘGIEL ZWYCIĘŻCZYNIĄ TEGOROCZNEJ EUROWIZJI JUNIOR W MIŃSKU. Utwór Anyone I Want To Be otrzymał najwięcej bo 215 punktów w końcowym głosowaniu! SERDECZNIE GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY!
:israel: Poznaliśmy już oficjalny, tegoroczny slogan reklamujący Eurowizję 2019 w Izraelu, a jest nim: #DareToDream .
:star: :star: :star: Trwa "awaria" EscForum.pl i nie wiadomo ile potrwa, póki co należy uzbroić się w cierpliwość // Dodatkowo na czas "awarii" zachęcam do korzystania z forum zastępczego eurowizyjnie.forumpolish.com :star: :star: :star:
TOP 10 Eurowizji 2018: 1. :israel: Izrael, 2. :cyprus: Cypr, 3. :austria: Austria, 4. :germany: Niemcy, 5. :italy: Włochy, 6. :czech: Czechy, 7. :sweden: Szwecja, 8. :estonia: Estonia, 9. :denmark: Dania, 10. :moldova: Mołdawia
Więcej informacji o uczestnikach i piosenkach 63. Konkursu Piosenki Eurowizji w Lizbonie w zakładce "Europa Wybrała".

Share
Go down
Yngwie
Admin
Admin
Liczba postów : 381
Dołączył/a : 22/02/2017
http://eurowizyjnie.forumpolish.com

Ulubiony serial/film

on Sob Mar 11 2017, 17:00
Hej pamiętam, że był taki wątek.

Osobiście z seriali to przede wszystkim kryminalne łamigłówki Criminal Minds chyba najlepszy serial tego typu. Tak po za tym to obejrzałem wszystkie sezony South Parku. Fanem produkcji HBO nie jestem, nawet nie wiem o co chodzi w Grze o Tron Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Yngwie dnia Pon Mar 13 2017, 21:59, w całości zmieniany 1 raz
Liver
My Number One!
My Number One!
Liczba postów : 422
Dołączył/a : 23/02/2017

Re: Ulubiony serial/film

on Nie Mar 12 2017, 03:46
Filmów za bardzo nie oglądam, ale kilka ich w życiu widziałem, więc warto by wyróżnić te najlepsze. Jeżeli chodzi o amerykańskie, hitowe produkcje to kilka lat temu, byłem w kinie na "Transcendencji" i bardzo mi się ten obraz spodobał. Filozoficzny, dający do myślenia, jednocześnie trzymający w napięciu i oczywiście pełen fantastyki naukowej (do której mam słabość) Smile  

W kwestii polskich filmów, najbardziej lubię komedie z lat 90. i początku XXI wieku. "Superprodukcja", pierwsza część "Kilera" czy "Dzień świra" (który nie do końca można sklasyfikować jako komedię, ale przejawia cechy charakterystyczne dla tego gatunku).
Yngwie
Admin
Admin
Liczba postów : 381
Dołączył/a : 22/02/2017
http://eurowizyjnie.forumpolish.com

on Nie Mar 12 2017, 13:33
Ostatnio byłem w kinie na Pokot A.Holland i chociaż za nią nie przepadam to ten film jest świetnie zrobiony. Skupia się na problemie humanitarnego traktowania zwierząt i związanej z tym barbarzyńskiej "sztuki" myśliwskiej. Duży plus to także świetne ujęcia Kotliny Kłodzkiej, aż nabrałem ochoty aby odwiedzić ten region tak na porządnie a nie przejazdem do Czech.  Ogólnie film oceniłbym na 8/10 (bo kilka wątków było bezsensu)
Drover
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 51
Dołączył/a : 08/03/2017

on Pon Mar 13 2017, 19:48
Moje ulubione seriale: How to Get Away with Murder, The Killing, Kingdom, Galavant, Weeds, Preacher, Criminal Minds, Body of Proof, Dr. Quinn, Bones, Law & Order, Broadchurch, The X Files, Deadwood, And Then There Were None, a z polskich lubie Przyjaciolki i Anne German.

Moje ulubione filmy: Rent, Freier Fall, The Wrestler, Southpaw, Black Swan, Les Misérables, Brokeback Mountain, Rosemary's Baby, Enchanted, Gladiator, The Wizard of Oz, The Courageous Heart of Irena Sendler, The Pianist, Cinderella, Enter Nowhere, Django, Spirit: Stallion of the Cimarron, Inside Out, El Orfanato, Grey Gardens, Philadelphia, Cui Mian Da Shi, Love's Abiding Joy, Ted, Die Hard, The Mist, a z polskich lubie Plynace wiezowce i Tato.

Mysle, ze mozna doczepic do tego programy reality albo rozrywkowe. Z takich to lubie Twoja twarz brzmi znajomo, Agent: Gwiazdy, Survivor. Very Happy
Insiles
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 95
Dołączył/a : 16/03/2017

on Wto Lis 20 2018, 22:27
Filmy: Forrest Gump, Bogowie, Pianista
Seriale: No tu jest ciężko, ale jeśli już to Poirot. Swego czasu lubiłem Annę German.
Sponsored content

Powrót do góry