:israel: Poznaliśmy już oficjalny, tegoroczny slogan reklamujący Eurowizję 2019 w Izraelu: #DareToDream .
sercee TULIA wystąpi jako 4 podczas I półfinału Eurowizji - 14 Maja 2019 sercee
:poland: Zespół TULIA reprezentantem Polski na Eurowizji 2019 w Izraelu. Zespół wykona bilingwalną wersję utworu "Pali Się" (Fire Of Love). Więcej w zakładce Europa Wybrała - zapraszamy do dyskusji :poland:
:poland: ROKSANA WĘGIEL ZWYCIĘŻCZYNIĄ EUROWIZJI JUNIOR W MIŃSKU. Utwór Anyone I Want To Be otrzymał najwięcej: 215 punktów w głosowaniu ogólnym. SERDECZNIE GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY!
:star: :poland: Gliwice gospodarzem Eurowizji Junior w 2019 roku. Finał konkursu odbędzie się 24 listopada 2019 w Arena Gliwice. :poland: :star:

Go down
Yngwie
Yngwie
Admin
Admin
Liczba postów : 514
Dołączył/a : 22/02/2017
http://eurowizyjnie.forumpolish.com

Ulubiony serial/film Empty Ulubiony serial/film

on Sob Mar 11 2017, 17:00
Hej pamiętam, że był taki wątek.

Osobiście z seriali to przede wszystkim kryminalne łamigłówki Criminal Minds chyba najlepszy serial tego typu. Tak po za tym to obejrzałem wszystkie sezony South Parku. Fanem produkcji HBO nie jestem, nawet nie wiem o co chodzi w Grze o Tron Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Yngwie dnia Pon Mar 13 2017, 21:59, w całości zmieniany 1 raz

.........................

i don't like boring popstars
Liver
Liver
My Number One!
My Number One!
Liczba postów : 479
Dołączył/a : 23/02/2017

Ulubiony serial/film Empty Re: Ulubiony serial/film

on Nie Mar 12 2017, 03:46
Filmów za bardzo nie oglądam, ale kilka ich w życiu widziałem, więc warto by wyróżnić te najlepsze. Jeżeli chodzi o amerykańskie, hitowe produkcje to kilka lat temu, byłem w kinie na "Transcendencji" i bardzo mi się ten obraz spodobał. Filozoficzny, dający do myślenia, jednocześnie trzymający w napięciu i oczywiście pełen fantastyki naukowej (do której mam słabość) Smile  

W kwestii polskich filmów, najbardziej lubię komedie z lat 90. i początku XXI wieku. "Superprodukcja", pierwsza część "Kilera" czy "Dzień świra" (który nie do końca można sklasyfikować jako komedię, ale przejawia cechy charakterystyczne dla tego gatunku).
Yngwie
Yngwie
Admin
Admin
Liczba postów : 514
http://eurowizyjnie.forumpolish.com

on Nie Mar 12 2017, 13:33
Ostatnio byłem w kinie na Pokot A.Holland i chociaż za nią nie przepadam to ten film jest świetnie zrobiony. Skupia się na problemie humanitarnego traktowania zwierząt i związanej z tym barbarzyńskiej "sztuki" myśliwskiej. Duży plus to także świetne ujęcia Kotliny Kłodzkiej, aż nabrałem ochoty aby odwiedzić ten region tak na porządnie a nie przejazdem do Czech.  Ogólnie film oceniłbym na 8/10 (bo kilka wątków było bezsensu)

.........................

i don't like boring popstars
Drover
Drover
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Liczba postów : 155
Dołączył/a : 08/03/2017

on Pon Mar 13 2017, 19:48
Moje ulubione seriale: How to Get Away with Murder, The Killing, Kingdom, Galavant, Weeds, Preacher, Criminal Minds, Body of Proof, Dr. Quinn, Bones, Law & Order, Broadchurch, The X Files, Deadwood, And Then There Were None, a z polskich lubie Przyjaciolki i Anne German.

Moje ulubione filmy: Rent, Freier Fall, The Wrestler, Southpaw, Black Swan, Les Misérables, Brokeback Mountain, Rosemary's Baby, Enchanted, Gladiator, The Wizard of Oz, The Courageous Heart of Irena Sendler, The Pianist, Cinderella, Enter Nowhere, Django, Spirit: Stallion of the Cimarron, Inside Out, El Orfanato, Grey Gardens, Philadelphia, Cui Mian Da Shi, Love's Abiding Joy, Ted, Die Hard, The Mist, a z polskich lubie Plynace wiezowce i Tato.

Mysle, ze mozna doczepic do tego programy reality albo rozrywkowe. Z takich to lubie Twoja twarz brzmi znajomo, Agent: Gwiazdy, Survivor. Very Happy
Insiles
Insiles
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 106
Dołączył/a : 16/03/2017

on Wto Lis 20 2018, 22:27
Filmy: Forrest Gump, Bogowie, Pianista
Seriale: No tu jest ciężko, ale jeśli już to Poirot. Swego czasu lubiłem Annę German.
Dastame
Dastame
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Liczba postów : 157
Dołączył/a : 21/06/2018

on Czw Sty 17 2019, 02:44
https://www.filmweb.pl/user/Dastame Tak chyba będzie łatwiej. Totalnie nie znam się na filmach, ale za to kocham animacje. Widziałem całego Pixara i większość Disneya. Ucierpiały kraskówki i starsze baje których nie dodałem, bo nie jestem pewny czy dobrze je pamiętam (a nie chce mi się oglądać znowu) Nie daje raczej ocen niżej niż 4/5 Wychodzę z wniosku że jeśli coś obejrzałem do końca to nie mogło być słabe.
Dastame
Dastame
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Liczba postów : 157
Dołączył/a : 21/06/2018

on Wto Lut 26 2019, 14:05
Zdjęcie Lady Gagi i Bradleya Coopera zaraz po występie na gali oscarow.
foto:
Ulubiony serial/film I10
Batiooo
Batiooo
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 39
Dołączył/a : 04/03/2017

on Pią Mar 01 2019, 17:34
https://www.tvtime.com/en/user/8774688/profile
wszystkie seriale jakie oglądam są tutaj, jeśli chcecie możecie mnie dodać Razz
Cryo
Cryo
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 34
Dołączył/a : 23/02/2017

on Sob Mar 02 2019, 16:54
Kocham riverdale i 13 powodow
Batiooo
Batiooo
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 39
Dołączył/a : 04/03/2017

on Sob Mar 02 2019, 19:31
@Cryo napisał:Kocham riverdale
Widać
Drover
Drover
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Liczba postów : 155
Dołączył/a : 08/03/2017

on Sob Mar 02 2019, 23:09
Riverdale? To jeszcze nic, 13 Reasons Why to jeden z najgorszych seriali jakie oglądałem (drugi sezon, debilizm totalny). Very Happy Przebija go tylko "Dead of Summer", nikomu nie polecam. Mój ulubiony serial to "Handmaid's Tale", dosłownie wszystko jest tam genialne, pozycja obowiązkowa dla wszystkich wielbicieli seriali.

Trochę dziwne były moje wybory dwa lata temu, na pewno nie wymieniłbym niektórych z nich teraz, chociaż Preacher, Broadchurch, Deadwood i Kingdom nadal uważam za arcydzieła, muszę je sobie odświeżyć, a Dr. Quinn to serial mojego dzieciństwa.
Dawid
Dawid
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 98

on Nie Mar 03 2019, 00:34
No dobra, skoro taki wątęk się rozruszał to muszę obowiązkowo się tu pojawić.
Seriali nie oglądam przesadnie dużo. Z czystym serduszkiem polecam: "Dark", "The Leftovers", "Mr Robot", "Philip K. Dick's Electric Dreams" i ofc "Black Mirror".
Za to filmami się zająłem na poważnie przez ostatnie miesiące. Obejrzałem większość Oscarowej stawki i sporo innych ważnych, świeżych tytułów. Bardzo skrupulatnie prowadzę Filmweba, z którego dużo się dowiecie. Z ostatnio widzianych perełek na wyróżnienie zasługuje "Climax". Każdy pasjonat kina powinien zapewnić sobie tą ekstremalną dawkę immersji, kino przyszłości! Całokształtowo moim ulubionym filmem chyba będzie "Call Me By Your Name". Serce

Zapraszam gorąco do poczytania moich recenzji:
Filmweb: https://www.filmweb.pl/user/Dawidwg
TVTime: https://www.tvtime.com/en/user/22252050/profile
Eyida
Eyida
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 28
Dołączył/a : 07/03/2017

on Pon Mar 04 2019, 23:28
Mój ulubiony polski serial to "Rodzina zastępcza". Oglądałam to często w nocy na Nickelodeon, kiedy nie mogłam zasnąć. Jeśli chodzi o zagraniczne, to nie potrafię wskazać, ale chciałabym obejrzeć "Twin Peaks", "Z archiwum X", "The Crown" i parę innych. Teraz czekam na ostatni sezon "Gry o tron". Będzie ostro.
Contratiempo
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 30
Dołączył/a : 04/03/2019

on Wto Mar 05 2019, 20:39
Mój ulubiony serial: Flash
Mój ulubiony film : Jumanji
Darka
Darka
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 31
Dołączył/a : 24/02/2017

on Sob Mar 09 2019, 21:10
Mój ulubiony film to Forrest Gump. Mogę go oglądać wielokrotnie i nigdy mi się nie znudzi
hawk21cmb
hawk21cmb
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 12
Dołączył/a : 01/03/2019

on Sob Mar 09 2019, 23:21
Z filmów tak szybko z pamięci to mogę wymienić na pewno Szklaną Pułapkę, Speed i Misery. Z serialów to męczę aktualnie The Walking Dead i Orphan Black.
Sponsored content

Powrót do góry