Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wrożby eurowizyjne

+10
cryo_official_profile
marjuz
Mrs.Nobody
ravenovsky
Morison
Luna
mercator
Yngwie / admin
Łosoś
Nela_30
14 posters
Go down
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Wrożby eurowizyjne  Empty Wrożby eurowizyjne

Czw 16 Mar - 16:58
Postanowiłam założyć taki temat, bo nie wiem w którym temacie mogłabym o tym napisać. Mam nadzieję, że się spodoba i jeśli chcecie to zadawajcie wszelkie pytania na temat Eurowizji Uśmiech
Niedawno na starym forum ktoś mnie poprosił, abym powróżyła na płeć przyszłego zwycięcy i o to co mi wyszło:

No więc tak….żadna z trzech kart nie pokazała mi płci. Jedna karta mówi o kłótniach, konfliktach, rywalizacji, druga o rozwiązywania problemów, stresie, o sukcesie (ale ciężko okupionym), o awansie społecznym, też o smutku, żalu. Zastanawiam się czy osoba, która wygra będzie w ogóle typowana na zwycięzcę. Trzecia karta mówi o sile, odwadze, nieufności i zagrożeniu. Może to będzie człowiek, który dużo przejdzie na tym konkursie, albo w ogóle dużo w życiu przeszedł i będzie ostro walczył. Wszystkie karty które się wylosowało można zsumować (bo każda ma jakąś wartość liczbową) i po zsumowaniu wychodzi liczba 20, a 20 to w tarocie Słońce czyli energia męska. W sumie poprzednie karty też można skojarzyć z mężczyznami. Mężczyzna kojarzy się bardziej z konfliktami i walką niż kobieta. Karty mogły mi też pokazać, że kraj z którego będzie pochodzić tegoroczny zwycięsca będzie targany konfliktami, albo jakiś duży problem nastąpi w związku ze zwycięscą. Sama jeszcze nie wiem i zobaczymy co się sprawdzi z tych moich intepretacji Uśmiech

Wcześniej też ktoś prosił, abym powróżyła z którego regionu będzie pochodził kraj, który wygra Eurowizję. Podzieliłam Europę na Północ, Południe, Wschód i Zachód i najlepiej wypadła PÓŁNOC . Mam jednak osobiście nadzieję, że ani Szwecja ani Norwegia nie wygrają tego :P
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

Wrożby eurowizyjne  Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Czw 16 Mar - 17:41
Skoro Północ to... gratuluje Julii zwycięstwa. Moscow 2018 !!

.....................................


Wrożby eurowizyjne  Laura-poldvere-laura
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Wrożby eurowizyjne  Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Pią 17 Mar - 18:22
to może Węgry wygrają? tylko ta północ byłaby taka naciągana, chociaż z punktu widzenia Izraela to daleka północ Szeroki uśmiech

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Wrożby eurowizyjne  Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Pią 17 Mar - 18:42
Nie :P raczej nie północ. Mogłam jeszcze uwzględnić Europę środkową. Nie sprecyzowałam sobie w myślach, które kraje są dokładnie północne, wschodnie itd. Rosja to dla nas zarówno północ jak i wchód.

Jeśli macie jakieś pytania związane z Eurowizją to pytajcie. Może na jakąś konkretną osobą lub kraj Uśmiech

Ja się zapytałam jak sobie poradzi Ukraina z organizacją Eurowizji i jak wypadną koncerty w maju. Interesowało mnie czy nie będzie żadnych poważniejszych problemów i wpadek.

I karty pokazały, że na zewnątrz to będzie wyglądać pięknie i wydawać się będzie dopięte na statni guzik, ale będą tam liczne matactwa. Mam karty oznaczające oszustwa, kłamstwa, oraz atak i obronę. Jakieś afery się pojawią o których dowiemy. Eurowizja na Ukrainie może spotkać się z dużą krytyką i brakiem zrozumienia.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Wrożby eurowizyjne  Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Pią 17 Mar - 19:27
oszustwa, kłamstwa i matactwa to chyba synonimy Ukrainy Uśmiech ja mam tylko nadzieję, że nic nie zrobią tym biednym, bezdomnym psiakom. Jeśli tak to Kaśka powinna zrobić trochę szumu wokół swojej osoby i zbojkotować część ewent'ów około-eurowizyjnych już tam na miejscu.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Wrożby eurowizyjne  Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Nie 19 Mar - 15:20
Powróżyłam na tegorocznego faworyta - Francesco Gabbani. Będzie blisko zwycięstwa, ale nie wygra.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

Wrożby eurowizyjne  Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Nie 19 Mar - 16:02
Hm.. A wywróżyłaś może jakąs niespodziankę tzn. panstwo które nie miało prawa przejsc półfinałów a przeszło np. Gruzja 2016 ?? PS. A jak sobie poradzi Litwa ?? Wink

.....................................


Wrożby eurowizyjne  Laura-poldvere-laura
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Wrożby eurowizyjne  Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Nie 19 Mar - 16:13
W poprzednim forum wróżyłam przed półfinałami, ale nie pamiętam już co wywróżyłam. Pamiętam, że przed polskimi eliminacjami Michał Szpak wygrywał u mnie Uśmiech
A co Litwy to:

Jest tutaj karta stałości, zamknięcia się. Tak jakby nie dali rady wyjść z półfinału, albo nie osiągnęli za dużego sukcesu.

Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Wrożby eurowizyjne  Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Pon 20 Mar - 20:38
W związku z tym, że dzisiaj obiegły Europę informacje o tym, że Julia nie wystąpi na Eurowizji w Kijowie postawiłam na to karty jak się to skończy:

Julia weźmie udział w Eurowizji. Jedna osoba podejmie decyzję w tej sprawie i wszyscy będą musieli się posłuchać. Julia ma kartę - Gwiazda, czyli dla niej bardzo pozytywna. Gwiazda to symbol nadziei, szczęścia i pokoju po burzliwym okresie.
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Wrożby eurowizyjne  Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Nie 2 Kwi - 7:54
Witam. Jeden użytkownik prosił mnie abym powróżyła jak pójdzie Polsce na Eurowizji w kolejnych latach. Rok temu wróżyłam na to już to powtórzę jeszcze raz co mi wyszło:
2017 – karta bardzo dobra. Będzie powód do radości. Polacy będą dumni z Kasi.
2018 – tu wylosowałam kartę, która oznacza, że to będzie kiepski rok. Polska albo nie weźmie udziału, albo będzie gdzieś na szarym końcu. Nic nie zwojujemy w 2018.
2019 lub 2020 – tu już dokładnie nie pamiętam, ale na któryś rok była bardzo dobra karta oznaczające spełnienie i pełnię szczęścia. Możliwe, że wygramy.

Nie powinno się wróżyć na to samo pytanie więcej niż raz, bo wychodzą bzdury czasami. Ale, że minął już rok od tamtej wróżby  to zaryzykuję. Niektóre wróżby mogą być trochę bez sensu, bo były trudne karty i nie wiedziałam jak to połączyć ze sobą.
2017 – tym razem karty pokazały, że będzie jakiś sukces dla Polski, ale nie wygramy. Kasia będzie ciężko pracować. Na jednej karcie jest człowiek, który ma zmysł do interesów i świeże podejście do spraw. Mam nadzieję, że Kasia i jej ekipa przyszykują coś interesującego.  
2018 – tutaj karty pokazały mi co innego (dlatego nie wiem jak to się ma do wróżby sprzed roku).  Mam tutaj karty hojności i pomocy. Druga karta oznaczała rozpamiętywanie przeszłości (albo w Eurowizji weźmie ktoś udział kto już tam był kiedyś w przeszłości i ma doświadczenie). Możliwe też, że w tym roku będą czekać Polaków na Eurowizji jakieś zawirowania.  
2019- tym razem karty nie bardzo przychylne Polsce. Czekają nas kolejne niepewności i rozterki oraz samotna walka. Dużo przeciwności będzie dla Polski z którymi sobie nasz kraj nie poradzi.
2020- tutaj czeka Polaków takie zobojętnienie. Polska jakby „zamknie się na przyszłość”. Może wystawi coś mało interesującego i oryginalnego. Nasz kraj będzie się trzymać sztywno skostniałych zasad. Myślę, że będzie tu brak rozwoju. Możliwe też, że nie weźmiemy udziału.
2021- tutaj są świetne karty. Pierwsza karta mówi o wielkim sukcesie, zapowiedzi zwycięstwa, uznaniu. Tutaj będzie czas dla Polski, która pokona jakieś przeszkody, wyjdzie z marazmu. Same superlatywy.


Ostatnio zmieniony przez Nela_30 dnia Pon 3 Kwi - 22:50, w całości zmieniany 2 razy
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

Wrożby eurowizyjne  Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Pon 3 Kwi - 17:21
Nela_30 napisał:Witam. Jeden użytkownik prosił mnie abym powróżyła jak pójdzie Polsce na Eurowizji w kolejnych latach. Rok temu wróżyłam na to już to powtórzę jeszcze raz co mi wyszło:
2017 – karta bardzo dobra. Będzie powód do radości. Polacy będą dumni z Kasi.
2018 – tu wylosowałam kartę, która oznacza, że to będzie kiepski rok. Polska albo nie weźmie udziału, albo będzie gdzieś na szarym końcu. Nic nie zwojujemy w 2018.
2019 lub 2020 – tu już dokładnie nie pamiętam, ale na któryś rok była bardzo dobra karta oznaczające spełnienie i pełnię szczęścia. Możliwe, że wygramy.


Pierwsza wersja była bardziej optymistyczna Wink ...
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Wrożby eurowizyjne  Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Wto 4 Kwi - 17:50
Nela_30 napisał:

Wcześniej też ktoś prosił, abym powróżyła z którego regionu będzie pochodził kraj, który wygra Eurowizję. Podzieliłam Europę na Północ, Południe, Wschód i Zachód i najlepiej wypadła PÓŁNOC . Mam jednak osobiście nadzieję, że ani Szwecja ani Norwegia nie wygrają tego :P

właśnie czytałem, że jakaś belgijska gazeta co roku typuje zwycięzce Eurowizji (i zazwyczaj to się sprawdza) i w tym roku stawia na :finland: Finlandię - więc być może to faktycznie będzie daleka północ. Wink

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Wrożby eurowizyjne  Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Sob 6 Kwi - 20:24
Jeśli kogoś to interesuje to postawiła karty na zwycięzcę Eurowizji 2019 Uśmiech

Z tego co czytałam to w tej Eurowizji na razie typuje się tylko panów do zwycięstwa, ale tutaj mam wyraźnie kobiece karty także stawiam na to, że kobieta wygra. Pierwsza karta to Koło Fortuny, a to karta mówiąca o człowieku, który znajduje się raz na dole, a raz na górze. Podejrzewam, że to ktoś kto nie jest obecnie typowany do zwycięstwa i jest cicho o tej osobie. Jest to osoba, która z łatwością pokona wszelkie przeciwności losu, Może to też być taka żywa, gadatliwa osoba. Druga karta to królowa buław, a to taka kobieta „ognia”, która pobudza innych do działania i inspiruje swoją siłą, jest pełna wdzięku, pewna siebie. Na pewno będzie się wyróżniać w tłumie. Ostatnia karta to Moc. Jest to karta która również symbolizuje silną kobietę o dużej odwadze i wielkiej samodyscyplinie. Na karcie znajduje się kobieta, która ujarzmia lwa. Ta karta też mówi o przetrwaniu w trudnych sytuacjach, o zmaganiach, które zakończą się powodzeniem.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2101
Wiek : 24

Wrożby eurowizyjne  Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Sob 6 Kwi - 23:10
Nela_30 napisał:Z tego co czytałam to w tej Eurowizji na razie typuje się tylko panów do zwycięstwa, ale tutaj mam wyraźnie kobiece karty także stawiam na to, że kobieta wygra. Pierwsza karta to Koło Fortuny, a to karta mówiąca o człowieku, który znajduje się raz na dole, a raz na górze. Podejrzewam, że to ktoś kto nie jest obecnie typowany do zwycięstwa i jest cicho o tej osobie. Jest to osoba, która z łatwością pokona wszelkie przeciwności losu, Może to też być taka żywa, gadatliwa osoba. Druga karta to królowa buław, a to taka kobieta „ognia”, która pobudza innych do działania i inspiruje swoją siłą, jest pełna wdzięku, pewna siebie. Na pewno będzie się wyróżniać w tłumie. Ostatnia karta to Moc. Jest to karta która również symbolizuje silną kobietę o dużej odwadze i wielkiej samodyscyplinie. Na karcie znajduje się kobieta, która ujarzmia lwa. Ta karta też mówi o przetrwaniu w trudnych sytuacjach, o zmaganiach, które zakończą się powodzeniem.

Jedziemy za rok do :macedonia: Skopje! Ciężko mi sobie oczywiście wyobrazić w tym momencie "Proud" jak zwycięzcę, ale jest w tej piosence coś magicznego, strasznie łatwo zaraża pozytywną energią i motywacją! Chociaż drugi rok z rzędu piosenka traktująca o feminizmie raczej nie przejdzie. Wink
Luna
Luna
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 86
Płeć : Female

Wrożby eurowizyjne  Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Sob 6 Kwi - 23:46
Macedonia to takie najbardziej oczywiste skojarzenie ale ja pomyślałam jeszcze o Albanii.
Sponsored content

Wrożby eurowizyjne  Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach