Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1233
Wiek : 23

Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020  - WYNIKI Empty Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020 - WYNIKI

Pią Kwi 24, 2020 9:33 pm
ZAPRASZAM DO TYPOWANIA W FINALE!

Europejska Grupa Nadawców, na podstawie wcześniej wylosowanych połówek, opublikowała oficjalną kolejność startową w finale:

Kolejność finał:

Kolejności startowe w półfinałach:

1 półfinał:

2 półfinał:

Waszym zadaniem jest sporządzenie dwóch uporządkowanych klasyfikacji: jak waszym zdaniem wyglądałaby kolejność głosowania widzów i jurorów w finale. Nie muszę wyjaśniać, że te 26 państw muszą być zgodne z tym co nam tu awansowało  Wink

Zasady:

1. W zabawie może uczestniczyć każdy użytkownik forum. Zapraszam wszystkich, nie tylko tych którzy głosowali w półfinałach!
2. Wasze typy w półfinałach zbieram do środy 13 maja godz. 23:59 (tym razem nie przedłużę, macie sporo czasu!)
3. Typy zbieram w prywatnej wiadomości.
4. Wyniki 14 maja na w2g

FORUM START VOTING NOW!


Ostatnio zmieniony przez marjuz dnia Pią Maj 15, 2020 10:38 pm, w całości zmieniany 6 razy
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1233
Wiek : 23

Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020  - WYNIKI Empty Re: Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020 - WYNIKI

Pią Maj 01, 2020 9:27 pm
Serdecznie zachęcam do przesyłania kolejności, głosowanie trwa do jutra (2 maja, sobota) do godz 23:59.
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1233
Wiek : 23

Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020  - WYNIKI Empty Re: Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020 - WYNIKI

Sob Maj 02, 2020 11:33 pm
Głosowanie zostaje przedłużone do (3 maja) do godz. 18:00. Powodem mała frekwencja (12 głosów). Wyniki o 21:00 na w2g.
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1233
Wiek : 23

Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020  - WYNIKI Empty Re: Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020 - WYNIKI

Nie Maj 03, 2020 9:42 pm
WYNIKI I PÓŁFINAŁU

https://vimeo.com/414524385

15 osób wspólnie wybrało:


Spoiler:


Ostatnio zmieniony przez marjuz dnia Nie Maj 03, 2020 9:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1233
Wiek : 23

Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020  - WYNIKI Empty Re: Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020 - WYNIKI

Nie Maj 03, 2020 9:55 pm
WYNIKI II PÓŁFINAŁU

https://vimeo.com/414534690

15 osób wspólnie wybrało:


Spoiler:
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 850
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020  - WYNIKI Empty Re: Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020 - WYNIKI

Pon Maj 04, 2020 2:33 pm
Wow, w końcu jakieś wyniki inne niż wszędzie (no oprócz naszej zmanipulowanej Izalebi Serce ). Flop Rumunii nieco dziwi, a i rzadko się widuje, żeby Czechy i Armenia jednocześnie przechodziły dalej. Jestem strasznie ciekawy szczegółowych wyników.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1840
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020  - WYNIKI Empty Re: Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020 - WYNIKI

Pon Maj 04, 2020 8:38 pm
Wyniki faktycznie wyglądają całkiem realnie, ale to zapewne dopiero w finale marjuzowy system naprawdę zacznie lśnić. Tutaj w pierwszym semi wszystko mniej więcej się pokrywa z tym co marjuzowi wysłałem. W drugim już mniej, ale najwyraźniej inni mieli trochę inne przewidywania. Wink
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020  - WYNIKI Empty Re: Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020 - WYNIKI

Pon Maj 04, 2020 8:46 pm
Mimo wszystko Alicja by raczej awansowała i tak samo wydaje mi sie z Damirem, ale ogolnie wszystko bosko
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1233
Wiek : 23

Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020  - WYNIKI Empty Re: Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020 - WYNIKI

Pon Maj 04, 2020 10:39 pm
Podsumowując wyniki półfinału:

Wyszły one bardzo ładnie, nie chcę za dużo zdradzać, ale i poszczególne głosy wyglądały bardzo dobrze. Przede wszystkim rozkład punktów jest dość realny, do awansu w obu półfinałach wystarczało ok. 100 punktów, są państwa które mają punktów mało, są państwa które mają punktów dużo, więc nie ma takiej sytuacji jak w televotingu w melo Wink

Obawiałem się czy dopasowana skala 7-8-9-...-24 się sprawdzi gdy brałem średnie wartości, lecz większość waszych typów była dość podobna do siebie.

Tak np. wyszedł rozkład punktów jury w 1 półfinale: (SPOJER)

Spoiler:

W finale na pewno będzie równie ciekawie i liczę na to że i nieprzewidywalnie.
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1233
Wiek : 23

Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020  - WYNIKI Empty Re: Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020 - WYNIKI

Wto Maj 05, 2020 12:11 am
ROZPOCZYNAMY TYPOWANIE W FINALE!

Europejska Grupa Nadawców, na podstawie wcześniej wylosowanych połówek, opublikowała oficjalną kolejność startową w finale:

Kolejność finał:

Waszym zadaniem jest sporządzenie dwóch uporządkowanych klasyfikacji: jak waszym zdaniem wyglądałaby kolejność głosowania widzów i jurorów w finale. Nie muszę wyjaśniać, że te 26 państw muszą być zgodne z tym co nam tu awansowało  Wink Zanim weźmiecie się do ustaleń kolejności, chciałbym żebyście zwrócili uwagę na kwestię którą już poruszałem, ale w finale będzie jeszcze ważniejsza:

Spoiler:

Zależy mi żebyście wysyłali mi mniej więcej taką kolejność jaka jest tu wyznaczona, czyli na podstawie przeciętnego wyniku, a nie możliwie zdobytych punktów. Nie uwzględniajcie diaspory, bo ona już jest uwzględniona. Dlatego choć np. wiecie że Albania ma tu spore wsparcie, to nie musicie jej ustawiać przez to wyżej, bo ona i tak punkty od diaspory dostanie. I tak Czechy przy lepszej średniej mają 7 punktów, a Albania 47. I w tej symulacji działa to tak samo.

Można więc sobie odpowiedzieć na pytanie: jak zagłosowałoby przeciętne państwo?

Zasady:

1. W zabawie może uczestniczyć każdy użytkownik forum. Zapraszam wszystkich, nie tylko tych którzy głosowali w półfinałach!
2. Wasze typy w półfinałach zbieram do środy 13 maja godz. 23:59 (tym razem nie przedłużę, macie sporo czasu!)
3. Szczegóły techniczne:
- z troski o to, by symulacja była jak najrzetelniejsza, ponownie dla każdej piosenki nie będę brał pod uwagę dwóch skrajnych ocen.
- za 1 miejsce w waszym typowaniu państwo uzyskuje 7 "punktów", za 2 - 7,6 "punktów", za 3 - 8,2 ... za 26 - 22 pkt.  (skala z różnicą co 0,6) Następnie z waszych ocen robię średnią i to jest ta wartość która jest brana w sporządzeniu klasyfikacji.
- televoting w San Marino jest ustalony na podstawie wyników z televotingu 4 państw, które głosowały najbliżej tego jak zagłosowało jury z San Marino w 2019 roku. Te państwa to: Gruzja, Serbia, Grecja i Albania (w półfinale to był ten sam zestaw).
4. Typy zbieram w prywatnej wiadomości.
5. Wyniki 14 maja na w2g

FORUM START VOTING NOW!
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1233
Wiek : 23

Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020  - WYNIKI Empty Re: Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020 - WYNIKI

Sro Maj 13, 2020 6:16 pm
Zbieram glosy do 23:59, mam do tej pory tylko 10 zestawów :o (w półfinale było 15). Zachęcam też tych ktorzy wcześniej nie typowali, spoko zabawa :>

EDIT: Wyniki będą w piątek na w2g w formie: jury w scorewizi, tele w filmiku.
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1233
Wiek : 23

Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020  - WYNIKI Empty Re: Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020 - WYNIKI

Pią Maj 15, 2020 10:36 pm
WYNIKI SYMULACJI KONKURSU PIOSENKI EUROWIZJI 2020

https://scorewiz.eu/scoreboard/view/325528/wyniki-symulacji-konkursu-piosenki-eurowizji-2020
























































Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020  - WYNIKI Wyniki


1. :sswitzerland: SZWAJCARIA: Gjon's Teras - Répondez-moi - 540 pkt.

2. :sbulgaria: BUŁGARIA: Victoria - Tears Getting Sober - 508 pkt.

3. :slithuania: LITWA: The Roop - On Fire - 390 pkt.

4. :srussia: ROSJA: Little Big - Uno - 387 pkt.
5. :siceland: ISLANDIA: Daði og Gagnamagnið - Think About Things - 310 pkt.


WYNIKI POŁFINAŁÓW W FORMIE WIKIPEDYJNEJ- KLIK

Szczegółowe wyniki televotingu - FINAŁ:

Typy użytkowników - JURY W FINALE:

Typy użytkowników - TELEVOTING W FINALE:

Typy użytkowników - JURY W 1 PÓŁFINALE:

Typy użytkowników - TELEVOTING W 1 PÓŁFINALE:

Typy użytkowników - JURY W 2 PÓŁFINALE:

Typy użytkowników - TELEVOTING W 2 PÓŁFINALE:


Dziękuję za wspólną zabawę, mega wyniki myślę, jeżeli ktoś będzie chciał podpatrzeć w pliki z obliczeniami to proszę pisać, wyślę mailem albo przez messengera Wink


Ostatnio zmieniony przez marjuz dnia Sro Cze 02, 2021 10:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 850
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020  - WYNIKI Empty Re: Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020 - WYNIKI

Sob Maj 16, 2020 2:52 pm
Gratki @marjuz za wspaniała organizację Serce Nie chcę nawet dociekać na jakiej podstawie liczyłeś to wszystko, bo i tak bym nie ogarnął prawdopodobnie xd A i wyniki wikipedyjne do sztosik.

Do co szczegółów dziwi mnie dość wysoki wynik Białorusi w semi przy wielkich flopach Irlandii i Cypru. Dość wysokie miejsca Portugalii i Finlandii w drugim półfinale to miła niespodzianka. A, no i my oczywiście megaflopy jak zawsze - być tu i tu w Top i ostatecznie nie awansować xddd
Sponsored content

Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020  - WYNIKI Empty Re: Forumowa symulacja wyników Eurowizji 2020 - WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach