Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 103
Skąd : Manjolowo (gmina)

CZECHY: Janet Devlin - Saint of the Sinners  Empty CZECHY: Janet Devlin - Saint of the Sinners

Pon 15 Cze - 22:02

recap od 2:40

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Wonder dnia Sob 4 Lip - 23:16, w całości zmieniany 1 raz

KarolStark lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1840
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

CZECHY: Janet Devlin - Saint of the Sinners  Empty Re: CZECHY: Janet Devlin - Saint of the Sinners

Wto 16 Cze - 23:13
Ciekawy głos i piosenka też coś ma w sobie, nawet jeśli w refrenie troszkę się rozbija. W sumie nie mam za bardzo pojęcia kogo tu typować - może @iguś albo @Contratiempo?
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 758
Płeć : Male
Wiek : 23

CZECHY: Janet Devlin - Saint of the Sinners  Empty Re: CZECHY: Janet Devlin - Saint of the Sinners

Pon 22 Cze - 13:41
Wg mnie ten utwór totalnie pasuje do @aleks, chociaż już go obstawiłem przy Aurorze, ewentualnie może @Daniell.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 850
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

CZECHY: Janet Devlin - Saint of the Sinners  Empty Re: CZECHY: Janet Devlin - Saint of the Sinners

Pon 22 Cze - 22:59
O ile takie specyficzne głosy zazwyczaj mnie odrzucają, to tutaj jednak jest całkiem przyjemnie. Instrumental też daje radę, jest dość intrygujący i nieoczywisty. Jak dla mnie będzie to @syguu, która w tej edycji postanowiła zaszaleć. Opcjonalnie będzie to @Yngwie
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 655
Płeć : Male
Wiek : 20

CZECHY: Janet Devlin - Saint of the Sinners  Empty Re: CZECHY: Janet Devlin - Saint of the Sinners

Sro 24 Cze - 21:24
Ciekawa piosenka, choć za pierwszym przesłuchaniem raczej mnie nie porwała, to na pewno nie mogę odmówić temu oryginalności. Ten utwór totalnie pasuje mi do @Xytros.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2078
Wiek : 24

CZECHY: Janet Devlin - Saint of the Sinners  Empty Re: CZECHY: Janet Devlin - Saint of the Sinners

Sob 27 Cze - 19:26
Bazując na samym brzmieniu utworu to jestem niemal przekonany, że to @Xytros. Oczywiście spodziewam się wielu niespodzianek przy ujawnieniu wystawiających, może tu kryje się jedna z nich.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 850
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

CZECHY: Janet Devlin - Saint of the Sinners  Empty Re: CZECHY: Janet Devlin - Saint of the Sinners

Sob 4 Lip - 23:58
Top 10 anime plot twist: Czechy w tej edycji. Sam utwór z interesującego awansował u mnie do rangi świetnego, bardzo często do niego wracam.
Sponsored content

CZECHY: Janet Devlin - Saint of the Sinners  Empty Re: CZECHY: Janet Devlin - Saint of the Sinners

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach