Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hydepark - otwarta dyskusja

+20
Dastame
Drover
Łosoś
Kuba
Poland
Nela_30
Fenistil
Aro
yourraxus
Skrzeczek
Dawid
adrian11p
KarolStark
domi10
Liver
IgorBielak
iguś
Valhalla
Daniell
Yngwie / admin
24 posters
Go down
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 911
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 5 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Sob 18 Mar - 13:48
Hydepark - otwarta dyskusja - Page 5 Hey_Sis

Wszystko dobrze sis, czekam z niecierpliwością na sztos z Armenii i czekam też bardzo na Twój ranking, a co u Cb?
yourraxus
yourraxus
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Pride

Liczba postów : 51
Płeć : Female
Wiek : 24

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 5 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Sob 18 Mar - 17:06
cr
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 26

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 5 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Wto 21 Mar - 19:19
Niektórym na tym forum brakuje jakiegoś konkursu piosenek typu KP. Również jestem jedną z tych osób. Niektóry nie są zbyt przychylnie do tego nastawieni. Chciałbym Wam zaproponować coś takiego.
Zrobi tutaj forumowy konkurs na podobnych zasadach. Jak by to miało wyglądać?
- wystawić można dowolną piosenkę z wyjątkiem eurowizyjnych (i może coverów);
- piosenki, które były w KP już jakiś dłuższy czas temu mogłyby być wystawiane. Nowsze już nie. Liczę na to, że ludzie nie będą tutaj wybierać niedawnych utworów z KP, bo oczywiście nie byłoby to zbyt stosowne. W razie, gdyby ktoś wybrał utwór, którego nie wypada, możemy podjąć decyzję o tym, żeby go nie dopuścić i żeby wybrany został inny utwór. Lista piosenek KP nie byłaby w tym wypadku potrzebna;
- mógłby odbyć się sam finał lub jeśli chętnych będzie dużo, to również półfinały;
- konkurs nie wliczałby się do KP (ale to chyba oczywiste);
- Czy każdy wybiera sobie kraj? Myślę, że można tak zostawić;
- jakie utwory są dozwolone dla danej osoby, danego kraju? Tu możemy wspólnie zdecydować z tych opcji w najbliższym czasie:
a) Tak jak w KP, robimy strefy (nowe, albo używamy tych co już są).
b) Każdy wybiera sobie kraj i wystawia utwory tylko z niego.
c) Nie ma żadnych stref
- należy się zastanowić nad wyborem, bo oczywiście piosenki wystawionej tutaj nie wypadałoby wystawiać w najbliższym czasie w KP. Tu albo tu;
- Daniell - jeżeli będziesz chciał, możesz poprowadzić ten konkurs. Jako organizator KP powinieneś mieć do tego moim zdaniem pierwszeństwo.

Czy to ma dla Was sens? Czegoś brakuje? Zapraszam do dyskusji i życzę miłego dnia.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 854
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 5 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Wto 21 Mar - 19:28
Jak dla ma to sens i oczywiście brałbym udział w czymś takim. Co do zasad - myślę, że zostało wszystko ładnie przedstawione, jedynie byłbym za strefami (te, które obowiązywały w KP byłby najlepszym rozwiązaniem). Jednak jak na razie nie kombinowałbym z tematyką edycji, tylko został przy edycjach Normalnych/Europejskich/Światowych
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 911
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 5 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Wto 21 Mar - 19:32
Jak dla mnie też OK, tylko to w sumie wyglądałoby identycznie jak KP, przydałoby się jakieś urozmaicenie, chociażby pokombinowanie z tymi strefami. Szeroki uśmiech
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1274
Płeć : Male
Wiek : 26

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 5 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Wto 21 Mar - 19:51
Mi się taka wizja podoba. Mam tylko jedno zastrzeżenie, o którym pisałem już Łukaszowi w prywatnej rozmowie.
Skrzeczk napisał:- piosenki, które były w KP już jakiś dłuższy czas temu mogłyby być wystawiane. Nowsze już nie. Liczę na to, że ludzie nie będą tutaj wybierać niedawnych utworów z KP, bo oczywiście nie byłoby to zbyt stosowne. W razie, gdyby ktoś wybrał utwór, którego nie wypada, możemy podjąć decyzję o tym, żeby go nie dopuścić i żeby wybrany został inny utwór. Lista piosenek KP nie byłaby w tym wypadku potrzebna;
Nie powinniśmy iść w takie półśrodki. Albo trzymamy się całej listy użytych piosenek w KPESC albo nie, a jako że nikt nie ma do niej dostępu to zaczynamy od zera Uśmiech
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 26

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 5 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Sro 22 Mar - 23:20
Liver napisał:Mi się taka wizja podoba. Mam tylko jedno zastrzeżenie, o którym pisałem już Łukaszowi w prywatnej rozmowie.
Skrzeczk napisał:- piosenki, które były w KP już jakiś dłuższy czas temu mogłyby być wystawiane. Nowsze już nie. Liczę na to, że ludzie nie będą tutaj wybierać niedawnych utworów z KP, bo oczywiście nie byłoby to zbyt stosowne. W razie, gdyby ktoś wybrał utwór, którego nie wypada, możemy podjąć decyzję o tym, żeby go nie dopuścić i żeby wybrany został inny utwór. Lista piosenek KP nie byłaby w tym wypadku potrzebna;
Nie powinniśmy iść w takie półśrodki. Albo trzymamy się całej listy użytych piosenek w KPESC albo nie, a jako że nikt nie ma do niej dostępu to zaczynamy od zera Uśmiech
Dobrze, w takim razie zrobimy to w ten sposób, jaki zaproponowałeś. Można wystawić piosenki bez względu na to, czy były one w KP, czy nie i nie ma znaczenia kiedy. Każdy będzie do tego podchodzić zgodnie ze swoim sumieniem Wink.
Aro napisał:Jak dla ma to sens i oczywiście brałbym udział w czymś takim. Co do zasad - myślę, że zostało wszystko ładnie przedstawione, jedynie byłbym za strefami (te, które obowiązywały w KP byłby najlepszym rozwiązaniem). Jednak jak na razie nie kombinowałbym z tematyką edycji, tylko został przy edycjach Normalnych/Europejskich/Światowych
W porządku. Sądzę, że możemy pójść w tym kierunku Uśmiech.
Nikt więcej na razie nie ma żadnych uwag, więc chyba wszystko, co napisałem, się zgadza.
Jak jutro znajdę czas, postaram się sprawę dalej rozwinąć.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 26

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 5 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Pią 24 Mar - 22:56
Dobrze, postanowiłem zrobić to tak:
- ZACZYNAMI 31 MARCA. Do tego czasu przygotuję listę państw i strefy na podstawie KP,
- Trzeba wybrać nazwę dla konkursu. Możecie podawać sugestie. Jeśli nikt nic nie wymyśli może być po prostu coś w stylu "Forumowy Konkurs Naszych Utworów",
- Zgłoszenia i zajmowanie krajów można rozpocząć w następny piątek,
Jednocześnie odbędzie się zajmowanie krajów i po wybraniu sobie kraju można zgłosić dowolny utwór z odpowiedniej strefy,
- Startujemy, gdy będzie przynajmniej 6-8 chętnych i jeśli będzie ich co najmniej 20, zrobimy półfinały, jeśli mniej niż 20, to każdy będzie finalistą Uśmiech.
- Przydałoby się utworzyć dział dla konkursu, gdy tylko wybierzemy jego nazwę,
- Zgłoszenia od 31 marca do 7 kwietnia i wtedy tydzień głosowania
- Wyniki 14 kwietnia (jeśli będą półfinały 21 kwietnia).
- Trzeba wybrać organizatora. Jak ktoś jest chętny, niech śmiało pisze! Jeśli nikt inny nie będzie chętny, mogę być nim ja. Dla mnie to obojętne, bo z jednej strony byłoby baardzo miło mi, jest to fajne uczucie, z drugiej już jedno zadanie mam i wolałbym nie dokładać sobie dodatkowych obowiązków i warto abyśmy dzielili się prowadzeniem różnych rzeczy na forum. Ktoś robi to, a ktoś inny tamto.
Jeśli macie jakieś inne uwagi, śmiało piszcie!
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1274
Płeć : Male
Wiek : 26

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 5 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Sob 25 Mar - 1:01
Rzucam od siebie 3 propozycje nazwy naszej zabawy:

"Rytm Forum" (RF)
"Piosenka dla Forum" (PdF) Szeroki uśmiech
"Muzyczne Zgromadzenie Forum" (MZF)

Jeżeli chodzi o organizatora konkursu to zgłaszam swój akces. Mam doświadczenie w prowadzeniu różnych forumowych zabaw, jestem bardzo entuzjastycznie nastawiony do tego projektu (jakkolwiek górnolotnie by to nie zabrzmiało) i chcę, żebyśmy mogli się fajnie zabawić w ten trudny czas. Jeśli jednak będzie to ktoś inny, służę pomocą przy zbieraniu i archiwizowaniu informacji związanych z konkursem Uśmiech
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 26

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 5 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Sob 25 Mar - 1:04
W porządku Uśmiech. Wierzę, że dobrze byś poprowadzić konkurs. Od siebie dorzucę jeszcze jeden pomysł na nazwę:
"Piosenki na dwunastkę" (PND/PN12).
Z tych trzech powyżej zaproponowanych najbardziej urzekł mnie "Piosenka dla Forum", brzmi dosyć zachęcająco i ten skrót :').
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 911
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 5 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Sob 25 Mar - 8:37
To ja jeszcze dorzucę, co mi szkodzi:
Konkurs Piosenki na Uchodźstwie (KPnU) Szeroki uśmiech
Forum Melodi Grand Prix (FMGP)
Festiwal Piosenki Forumowej (FPF)
A z tych, które podaliście wcześniej bardzo podoba mi się "Piosenka dla Forum". Wink
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 5 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Sob 25 Mar - 12:26
znalazłem gdzieś w folderze mapkę ze strefami

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 5 Europemap1

Mapka link

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1274
Płeć : Male
Wiek : 26

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 5 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Sob 25 Mar - 12:29
Szacun Łukasz! :sofia: Dzięki bardzo Uśmiech

@Skrzeczk, jeżeli użyjemy stref z KPESC to oczywiście te pozaeuropejskie terytoria typu USA, Azji, Australii, Bliskiego Wschodu itd., też będą wchodzić w ich skład i będzie można normalnie wystawiać piosenki mając je w strefie?
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 26

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 5 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Sob 25 Mar - 12:47
Liver napisał:Szacun Łukasz! :sofia: Dzięki bardzo Uśmiech

@Skrzeczk, jeżeli użyjemy stref z KPESC to oczywiście te pozaeuropejskie terytoria typu USA, Azji, Australii, Bliskiego Wschodu itd., też będą wchodzić w ich skład i będzie można normalnie wystawiać piosenki mając je w strefie?
Tak

Dziękuję Yngwie za mapkę, a Igiemu za kolejne pomysły na nazwę Uśmiech. Ta pierwsza (na równi z PdF najlepsza).
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1274
Płeć : Male
Wiek : 26

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 5 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Sob 25 Mar - 12:58
A pamiętacie, jak to wyglądało z przydziałem "reszty świata" do stref? Z tego co ja kojarzę:

Pomarańczowa (Skandynawska) - Ameryka Południowa (Łacińska?)
Niebieska (Wschodnia) - USA
Zielona (Środkowa) - Japonia/Korea/Chiny
Limonkowa (Zachodnia) - Meksyk i Kanada
Amarantowa (Brytyjsko-francuska) - Indie
Fioletowa (Południowa) - Bliski Wschód
Indygo (Bałkańska) - Australia i Nowa Zelandia

Ktoś może potwierdzić?
Sponsored content

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 5 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach