Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Przedstaw się

+21
Bzyku
Lazy Dreamer
Triss
floorentines
Kuba
Poland
hawk21cmb
Contratiempo
syguu
Finpo
Dastame
Mrs.Nobody
Fenistil
Darka
Rahei
Insiles
Drover
KarolStark
iguś
Liver
Yngwie / admin
25 posters
Go down
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Przedstaw się Empty Przedstaw się

Sob 11 Mar - 16:48
Cześć, być może ktoś ma potrzebę przywitania się ze wszystkimi. Pierwszy post? a być może, kiedyś miałeś/aś konto na ESCforum.pl ? Możesz śmiało napisać tutaj parę słów od tego jest ten wątek. pozdrawiam Uśmiech


Ostatnio zmieniony przez Yngwie dnia Sob 11 Mar - 17:01, w całości zmieniany 1 raz
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1274
Płeć : Male
Wiek : 26

Przedstaw się Empty Re: Przedstaw się

Sob 11 Mar - 16:56
No hej Przedstaw się 38

Na imię mam Mateusz Uśmiech Podczas dziesiątego miesiąca roku, skończę 20 lat. Na ESCForum.pl miałem nick....no jeżeli ktoś się nie domyśla, niech śmiało pyta Przedstaw się 12 Interesuję się przede wszystkim Konkursem Eurowizji, jak i również piłką nożną, siatkówką oraz językami obcymi.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 911
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Przedstaw się Empty Re: Przedstaw się

Sob 11 Mar - 16:59
A co tam mi szkodzi. xD Mam na imię Igor, mówcie do mnie jak chceta - igi, iguś, Igor, igoreczek (lub sis). :P Mam 17 lat, chodzę do liceum ogólnokształcącego, jestem w bio-chemie. Wśród moich zainteresowań mogę wymienić grę w tenisa, czytanie książek i oczywiście Eurowizję. Szeroki uśmiech Moi ulubieni artyści to m.in.: Florence + The Machine, Sia czy Loreen. Wink Ano i byłem oczywiście na Escforum.pl. :P
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 926
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

Przedstaw się Empty Re: Przedstaw się

Sob 11 Mar - 17:44
Cześć. Mam na imię Karol i mam 16 lat. Mieszkam w Gdańsku i w przyszłości chcę iść na medycynę xD Lubię się uczyć, chodzę do liceum o profilu mat-biol-chem-ang. Mam psa, mam dużo książek ale nie mam iphon. Cr?
Lubie obliczać stężenia na chemii. Ciągle mam katar i problemy z zatokami masakra. Piję bardzo dużo kawy i wody. Lubię też czytać książki, ale nie mam zbytnio czasu, tak samo jak na oglądanie seriali.

nw
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

Przedstaw się Empty Re: Przedstaw się

Pon 13 Mar - 20:04
Hej. Jestem Drover i mam 16 lat (rocznikowo 17, ale dopiero pod koniec wrzesnia skoncze). Chodze do lo mundurowego do (pierwszej) klasy policyjnej. Najbardziej na swiecie lubie muzyke i sport. Z muzyki lubie prawie kazdy rodzaj. Najbardziej cenie sobie Tori Amos, Celine Dion, Lou Reed, Bruce Springsteen, Katie Melua, Idina Menzel, Tom Waits, Damien Rice & Patti Smith. Chcialbym nauczyc sie jezyka rosyjskiego. Eurowizja interesuje sie od dosc niedawna. Szeroki uśmiech Pierwszy raz obejrzalem jak wystapila Lidia Kopania, ale tez nie z jakims super zainteresowaniem. Ogladam dosc duzo seriali, glownie kryminalnych. Kocham zwierzeta, a szczegolnie psy. Uwielbiam program Survivor (po polsku "Ryzykanci") i serial "Sposob na morderstwo". Uśmiech
Insiles
Insiles
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 107
Płeć : Male
Skąd : Częstochowa

Przedstaw się Empty Re: Przedstaw się

Sob 18 Mar - 0:38
Witam Szeroki uśmiech Mam na imię Stanisław i mam 13 lat (tak tak XD). Interesuje się: historią, muzyką, polityką, sportem i Eurowizją, lubię czytać książki i oglądać filmy Uśmiech
Eurowizję oglądam od 2014 roku a najbardziej lubię słuchać: Rocka, Popu, Muzyki Klasycznej, czasem Rapu, z Jazzu to tylko Louisa Armstronga Uśmiech
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pora na nową wersję Szeroki uśmiech
Nazywam się Stanisław, mam 15, obecnie chodzę do technikum ekonomicznego w Częstochowie. Eurowizję oglądam od 2014 roku, z dużym zaangażowaniem od 2017. Słucham wszystkiego, za wyjątkiem black metalu, interesuję się historią, polityką, sportem, oraz wszystkim dotyczącym globalnego ocieplenia, włącznie z polityką energetyczną i klimatologią. Z tym ostatnim wiąże się moja aktywność w częstochowskim Młodzieżowym Strajku Klimatycznym (choć jestem tam "szeregowym", że tak to ujmę). Chciałbym skończyć studia ekonomiczne w Niemczech.


Ostatnio zmieniony przez Insiles dnia Sob 9 Lis - 16:59, w całości zmieniany 1 raz
Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 32
Skąd : Kraków

Przedstaw się Empty Re: Przedstaw się

Czw 23 Mar - 19:31
Uszanowanko! Mam na imię Agata, liczę sobie ćwierć wieku, pochodzę z Częstochowy ale mieszkam od kilku lat w Krakowie. Niektórzy z Was znają mnie z ESCforum jako Rahei, pozostałych - mniej znanych-  równie miło mi poznać Uśmiech
Oprócz ESC interesuję się fantastyką, grami komputerowymi i ornitologią. Marzyła mi się kariera archeologa ale nie wypaliło :( Lubię jeździć na rolkach i zarywać noce grając w D&D.
Moje gusta muzyczne to: rock, metal; poza tym lubię wracać do lat '80 i '90 (tak, tak te "obciachowe" hiciory), a także zaszaleć na parkiecie w klimatach latino.
Uwielbiam modę w stylu gotyckim.
mam słabość do takich języków jak estoński, fiński i islandzki Serce
Eurowizję śledzę od 2000 roku.
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 254
Płeć : Female
Wiek : 25

Przedstaw się Empty Re: Przedstaw się

Sob 25 Mar - 22:31
Witam!
Niektórzy już mnie na pewno znają. Od lipca 2015 roku udzielałam się na starym Escforum pod nickiem Darka, czyli tym samym co teraz. Jak można się domyślić mam na imię Daria. Za niecałe 2 tygodnie skończę 18 lat. Z Eurowizją jestem związana od 2006 roku z przerwami. Chodzę do technikum ekonomicznego, ale przyszłość wiążę z dziennikarstwem. Jestem wielką fanką k-popu, choć lubię też rock i indie pop. Interesuję się też skokami narciarskimi, a w wolnych chwilach lubię oglądać filmy.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1850
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Przedstaw się Empty Re: Przedstaw się

Czw 30 Mar - 3:01
A to i ja się dopiszę. Uśmiech

Jestem Grzesiek, mam 22 lata i studiuję informatykę w Krakowie. Eurowizję oglądam od 2003 roku, a interesuję się nią na poważnie od 2014 roku. Można chyba powiedzieć, że jestem nieco uzależniony od rywalizacji - zresztą wszystkie moje główne obiekty zainteresowań są z nią jakoś związane. Zaliczają się do nich: Eurowizja (oczywiście), wydarzenia sportowe (choć ostatnio coraz słabiej) oraz przede wszystkim gry planszowe, które, obok czytania książek i marnowania czasu w internecie, są moim głównym sposobem na rozrywkę. Paradoksalnie, na co dzień niezbyt interesuję się muzyką i Eurowizja jest takim moim małym okienkiem na muzyczny świat. Wink
avatar
Mrs.Nobody
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 48
Płeć : Female
Wiek : 22
Skąd : Ślunsk

Przedstaw się Empty Re: Przedstaw się

Wto 29 Sty - 17:21
No hej :oops: Jestem Wiktoria, mam 18 lat (rocznikowo) i jestem ze Ślunska (konkretniej z Raciborza). Eurowizją interesuję się od 2015 roku, od zwycięstwa Mansa Zelmerlowa. Co o mnie? Noo, lubię..geopolitykę (XD) i Eurowizję oczywiście 8) Przesiadywałam na starym forum i nawet miałam tam konto, ale nie udzielałam się zbyt często i trochę szkoda :(
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Przedstaw się Empty Re: Przedstaw się

Wto 29 Sty - 17:36
Mrs.Nobody napisał:No hej :oops: Jestem Wiktoria, mam 18 lat (rocznikowo) i jestem ze Ślunska (konkretniej z Raciborza). Eurowizją interesuję się od 2015 roku, od zwycięstwa Mansa Zelmerlowa. Co o mnie? Noo, lubię..geopolitykę (XD) i Eurowizję oczywiście  8)  Przesiadywałam na starym forum i nawet miałam tam konto, ale nie udzielałam się zbyt często i trochę szkoda :(

Hej, w takim razie witamy ponownie, co prawda to forum różni się nieco od starego, ale najważniejsi są ludzie i #eurowizja ofc Uśmiech

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

Przedstaw się Empty Re: Przedstaw się

Sro 30 Sty - 19:22
hah


Ostatnio zmieniony przez Dastame dnia Pon 27 Kwi - 1:44, w całości zmieniany 1 raz
Finpo
Finpo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 6
Płeć : Male
Skąd : Górny Śląsk

Przedstaw się Empty Re: Przedstaw się

Nie 17 Lut - 22:59
Cześć wszystkim!

Mam na imię Paweł i jestem 21-letnim hanysem z Górnego Śląska , a konkretnie z samego centrum Metropolii (ale niy robia na grubie Szeroki uśmiech). Poza Eurowizją, którą szczegółowo śledzę od 2014 roku (aczkolwiek słyszałem o niej co nieco wcześniej) interesuję się również sportem i podróżami. Lubię też pooglądać seriale w wolnej chwili.

Z innych ciekawostek o mnie: pracuję i studiuję (oba w języku angielskim). Z takich eurowizyjnych: znam kogoś, kto zna kogoś, kto zna osobiście Kasię Moś Lol

Cieszę się bardzo, że znalazłem się w końcu na jakimś eurowizyjnym forum, gdyż wcześniej nie miałem takiej okazji. Naprawdę ciężko Was było znaleźć  :shock:
syguu
syguu
Użytkownik
Użytkownik
Klan : San Remiarz

Liczba postów : 216
Płeć : Female
Wiek : 24

Przedstaw się Empty Re: Przedstaw się

Sob 2 Mar - 19:23
Cześć wszystkim!
Myślę, że większość pamięta mnie ze starego forum. Jestem Kamila i mam 19 lat (rocznikowo 20). Mieszkam w Olsztynie i uczę się w technikum na profilu technik informatyk. Pierwszy raz Eurowizję obejrzałam w 2004 roku, a interesuję się tym konkursem od 2014 roku. Moimi ulubionymi krajami są Włochy i Słowenia.
W przyszłości chciałabym mieszkać w Gdańsku albo wyjechać za granicę.
avatar
Contratiempo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 54

Przedstaw się Empty RE:Przedstaw się

Wto 5 Mar - 16:35
Hej
Jestem Patrycja,  i mam 28 lat :roll: . Oglądam Eurowizję od bardzo dawna.  Lubię czytać książki (głównie kryminały), słuchać muzyki (przeważnie pop) a także oglądać seriale.
Sponsored content

Przedstaw się Empty Re: Przedstaw się

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach