Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1258
Wiek : 23

IRLANDIA: Black Pumas - Colors Empty IRLANDIA: Black Pumas - Colors

Pon 13 Kwi - 0:44
IRLANDIA: Black Pumas - Colors Rs_1024x759-200117123841-1024x759-Black_Pumas-gj-1-17-20

:ireland: Jak edycja amerykańska, to niech będzie mocno amerykańsku. Przed państwem zespół Black Pumas z Teksasu. Miłego słuchania Szeroki uśmiech (skrót 1:26) :ireland:



Ostatnio zmieniony przez marjuz dnia Pią 17 Kwi - 23:42, w całości zmieniany 1 raz
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 540
Płeć : Male

IRLANDIA: Black Pumas - Colors Empty Re: IRLANDIA: Black Pumas - Colors

Pon 13 Kwi - 1:29
Znam i lubię mam nadzieję, że tym razem koledzy docenią bardziej twoją propozycję niż ostatnio.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2130
Wiek : 24

IRLANDIA: Black Pumas - Colors Empty Re: IRLANDIA: Black Pumas - Colors

Pon 13 Kwi - 16:58
Ja nie znałem, ale zdecydowanie docenię. Totalny strzał w dziesiątkę. Niesamowity utwór sam w sobie i ciekawy wokal tworzą transcendentną całość. Pozwala to totalnie odpłynąć, a takie utwory lubię najbardziej. Jestem pod ogromnym wrażeniem! Teledysk i tekst spajają pozostałe aspekty i są bardzo jasną do zrozumienia historią. Biorąc pod uwagę samą statystykę to 1 na 7 utwórów w tej edycji powinien być śpiewany przez "niebiałych", zobaczymy czy się sprawdzi. Wink Miło, że ktoś stawia na tego rodzaju barwność. Życzę jak najlepszego wyniku. Ostatnia edycja i odpadnięcie tam :ireland: Irlandii jest dla mnie niewytłumaczalne.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

IRLANDIA: Black Pumas - Colors Empty Re: IRLANDIA: Black Pumas - Colors

Pon 13 Kwi - 18:14
Jak miło, że wprowadzasz kolejną odsłonę amerykańskiej muzyki (chociaż spodziewałem się bardziej klimatów country Szeroki uśmiech ) Jednak i tak jest oryginalnie, klimatycznie i wciągająco. Całościowo kojarzy mi się nieco z "tegorocznym", holenderskim Grow. Na szczęście tutaj więcej się dzieje w warstwie muzycznej, przez co piosenki po prostu lepiej się słucha. Mam nadzieję, że kolorki dobrze poradzą sobie w tabeli wynikowej.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1873
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

IRLANDIA: Black Pumas - Colors Empty Re: IRLANDIA: Black Pumas - Colors

Nie 19 Kwi - 13:18
Też trochę kojarzy mi się z tegoroczną Holandią, a co za tym idzie - na razie czuję, że to zdecydowanie jest dobra muzyka, ale będę się musiał w to jeszcze stopniowo wsłuchiwać, żeby w pełni docenić.
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

IRLANDIA: Black Pumas - Colors Empty Re: IRLANDIA: Black Pumas - Colors

Sro 22 Kwi - 17:38
Twój wybór z tej edycji podoba mi się jeszcze bardziej niż poprzednio. Nie będę raczej powielać epitetów napisanych powyżej.
Tak tylko sobie myślę, że tym razem nie powinno być kłopotów z awansem do finału. Powodzenia!
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2130
Wiek : 24

IRLANDIA: Black Pumas - Colors Empty Re: IRLANDIA: Black Pumas - Colors

Wto 24 Lis - 19:19
Serdecznie gratuluję temu fantastycznemu utworowi nominacji do Grammy w być może najważniejszej kategorii, czyli Nagranie Roku. Serce Bonusowo jeszcze Album roku i "American roots".

marjuz, Darka and Fenistil lubią ten post

Sponsored content

IRLANDIA: Black Pumas - Colors Empty Re: IRLANDIA: Black Pumas - Colors

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach