Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
Contratiempo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 54

HISZPANIA: Reigen -Smoke Drink Party Empty HISZPANIA: Reigen -Smoke Drink Party

Pią 17 Kwi - 20:11
Pierwsza piosenka po powrocie



Ostatnio zmieniony przez Contratiempo dnia Pią 17 Kwi - 21:14, w całości zmieniany 1 raz
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

HISZPANIA: Reigen -Smoke Drink Party Empty Re: HISZPANIA: Reigen -Smoke Drink Party

Pią 17 Kwi - 20:25
Oficjalne stanowisko Eurowizyjnie Unii Nadawców w sprawie utworu:

Na postawie punktu 3.6 regulaminu PdF - "W przypadku edycji ograniczonych terytorialnie (np. krajowa, strefowa, kontynentalna) możliwe będzie zgłaszanie kolaboracji, w których główny artysta jest z danego obszaru, a reszta wykonawców jest spoza. W przypadku ww. edycji zgłaszany artysta będzie musiał pochodzić lub zamieszkiwać na terenie danego obszaru. " utwór jest do zmiany, jako że główny artysta pochodzi spoza Ameryki Północnej.
avatar
Gość
Gość

HISZPANIA: Reigen -Smoke Drink Party Empty Re: HISZPANIA: Reigen -Smoke Drink Party

Pią 17 Kwi - 20:29
Saweetie jest z USA
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2130
Wiek : 24

HISZPANIA: Reigen -Smoke Drink Party Empty Re: HISZPANIA: Reigen -Smoke Drink Party

Pią 17 Kwi - 20:40
Moglas kochana napisac HISZPANIA: Saweetie - You Come First ft. Zak Abel
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

HISZPANIA: Reigen -Smoke Drink Party Empty Re: HISZPANIA: Reigen -Smoke Drink Party

Pią 17 Kwi - 20:50
Cryo napisał:Saweetie jest z USA
Ale główny artysta - Zak Abel nie jest...
avatar
Gość
Gość

HISZPANIA: Reigen -Smoke Drink Party Empty Re: HISZPANIA: Reigen -Smoke Drink Party

Pią 17 Kwi - 20:57
...
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

HISZPANIA: Reigen -Smoke Drink Party Empty Re: HISZPANIA: Reigen -Smoke Drink Party

Pią 17 Kwi - 21:27
Okej, po zmianie jest w porządku. Wink
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

HISZPANIA: Reigen -Smoke Drink Party Empty Re: HISZPANIA: Reigen -Smoke Drink Party

Sob 18 Kwi - 17:54
Po tytule spodziewałem się jakieś ostrego, porządnego bangera... Więc troszkę się zaskoczyłem brzmieniem Szeroki uśmiech Miło się słuchało, fajna, chilloutowa piosenka. Jednak zabrakło mi "mięsa", czegoś charakterystycznego, dzięki czemu stałby się bardziej zapamiętywalny.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1873
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

HISZPANIA: Reigen -Smoke Drink Party Empty Re: HISZPANIA: Reigen -Smoke Drink Party

Nie 19 Kwi - 12:27
Też trochę mnie zaskoczył ton tej piosenki, ale dla mnie dla odmiany zdecydowanie jest ona charakterystyczna i na pewno będzie mi się chciało do niej wracać. A skoro już mowa o powrotach, to witamy z powrotem w konkursie! Wink
Sponsored content

HISZPANIA: Reigen -Smoke Drink Party Empty Re: HISZPANIA: Reigen -Smoke Drink Party

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach