Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

SERBIA: Zella Day - Jerome Empty SERBIA: Zella Day - Jerome

Nie Sie 16, 2020 12:00 am
nio heyq ogółem nio to koniec z murzinami, same flopska, pzdr ze wschodniej czesci wioski eden stan new york Uśmiech


:serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia:

song opowiada o facecie imieniu jerome, nio jak ktos sie czepia tutaj werset:


Jerome, Jerome
Jerome, why you treat me so cold
Jerome, Jerome
Jerome, the only love I've ever known


co w wolnym tlumaczeniu, jerome jerome szlaufo czm mnie tak traktujesz ?????? jerome jerome, jedyna miłosc jakiej zaznałam, także widać ze to zwrot do osoby chb żywej dzia

.....................................


[You must be registered and logged in to see this image.]
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

SERBIA: Zella Day - Jerome Empty Re: SERBIA: Zella Day - Jerome

Wto Sie 18, 2020 6:37 pm
Bardzo porządny wybór. Nie jest to może nic bardzo odkrywczego, ale wszystko tu do siebie pasuje, przyjemne zwrotki fajnie przygotowują do uderzenia w postaci refrenu, który dość szybko zostaje w pamięci. Zdecydowanie na plus Wink Powodzenia!
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

SERBIA: Zella Day - Jerome Empty Re: SERBIA: Zella Day - Jerome

Pon Sie 24, 2020 8:21 pm
Nie jest to East of Eden, Zella ma kilka spokojniejszych piosenek i ta z jej dyskografii najmocniej przypadła mi do gustu, nawet myślałem, czy tego nie wystawić ale nie się zebrałem to było już po przysłowiowym kompocie.
Sponsored content

SERBIA: Zella Day - Jerome Empty Re: SERBIA: Zella Day - Jerome

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach