Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ISLANDIA: Tómas Welding feat. Elva - Lifeline Empty ISLANDIA: Tómas Welding feat. Elva - Lifeline

Nie 6 Wrz - 12:36
ISLANDIA: Tómas Welding feat. Elva - Lifeline Tv%C3%ADtugur-me%C3%B0-%E2%80%9Esk%C3%B6punar%C3%A1r%C3%A1ttu-og-Tourette-heilkenni%E2%80%9C%E2%80%94SKE-spjallar-vi%C3%B0-T%C3%B3mas-Welding-741x486



Był highlight wakacji Aro 2019, więc teraz czas na piosenkę, która najczęściej towarzyszyła mi w te holidaysy.





:iceland: :iceland:


skrót od 1.10
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 306
Płeć : Male
Wiek : 23

ISLANDIA: Tómas Welding feat. Elva - Lifeline Empty Re: ISLANDIA: Tómas Welding feat. Elva - Lifeline

Nie 6 Wrz - 13:12
UWIELBIAM Usta POWODZENIA Paznokcie 1

Aro lubi ten post

avatar
Gość
Gość

ISLANDIA: Tómas Welding feat. Elva - Lifeline Empty Re: ISLANDIA: Tómas Welding feat. Elva - Lifeline

Nie 6 Wrz - 13:21
Hmm ciekawe, czy jakbyś to wystawił w edycji wakacyjnej, to czy utwór byłby rzeczywiście wakacyjny? Nie mniej jednak wakacje są tutaj słyszalne, taka bym powiedział spokojna pioseneczka, w sam raz na gorące wieczory, pod koniec zaczęło mi się delikatnie dłużyć ale rozumiem, że piosenka gatunkowo taka jest, więc nie ma co innego oczekiwać, zupełne przeciwieństwo, jakie miałeś we wspomnianej wakacyjnej. Ogólnie jest przyjemnie.
Powodzenia :p
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

ISLANDIA: Tómas Welding feat. Elva - Lifeline Empty Re: ISLANDIA: Tómas Welding feat. Elva - Lifeline

Wto 8 Wrz - 14:37
Bardzo lubię takie połączenia. Niby prosto, zwykła gitarka i można powiedzieć, że nic szczególnego jednak od pierwszego odsłuchania poczułem jakąś tam więź emocjonalną z tym utworem i czuje, że zostanie ze mną na dłużej. Jestem pewien, że szykuje się dużo, dużo lepszy wynik niż poprzednio. Powodzonka Serce

Aro lubi ten post

DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

ISLANDIA: Tómas Welding feat. Elva - Lifeline Empty Re: ISLANDIA: Tómas Welding feat. Elva - Lifeline

Czw 10 Wrz - 21:59
No kto by się spodziewał, Islandia znów dobrze wybiera Iksde A tak już serio to super, że wybór nie odbiega poziomem od reszty Twoich propozycji w tej serii, mimo że gatunkowo różnią się od siebie. Tutaj mamy do czynienia z przyjemnymi, spokojnymi gitarowymi brzmieniami, ale jednak delikatnie wyczuwalna nostalgia i melancholia sprawia, że utwór zdecydowanie przypada mi do gustu. Powodzenia!

Aro lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ISLANDIA: Tómas Welding feat. Elva - Lifeline Empty Re: ISLANDIA: Tómas Welding feat. Elva - Lifeline

Sob 12 Wrz - 13:32
Ta gitarka na pewno nadaje piosence charakterystycznego brzmienia na tle pozostałych piosenek edycji. Jest lekko, relaksująco, ale jednocześnie też jakby odrobinę nostalgicznie.

Aro lubi ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

ISLANDIA: Tómas Welding feat. Elva - Lifeline Empty Re: ISLANDIA: Tómas Welding feat. Elva - Lifeline

Pon 21 Wrz - 0:29
Wielka szkoda będę słuchał tego na pewno bardzo długo, bo jest to jedna z najlepszych piosenek serii (*)

Aro lubi ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

ISLANDIA: Tómas Welding feat. Elva - Lifeline Empty Re: ISLANDIA: Tómas Welding feat. Elva - Lifeline

Wto 13 Kwi - 22:16
Dastame napisał:Wielka szkoda będę słuchał tego na pewno bardzo długo, bo jest to jedna z najlepszych piosenek serii (*)

Na pewno moje top 5 piosenek jakei poznałem przez pdf mega przykro że tak skończyło kocham

Aro lubi ten post

Sponsored content

ISLANDIA: Tómas Welding feat. Elva - Lifeline Empty Re: ISLANDIA: Tómas Welding feat. Elva - Lifeline

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach