Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

AZERBEJDŻAN: Dawid Grzelak feat. Enchanted Hunters - Algorytm Empty AZERBEJDŻAN: Dawid Grzelak feat. Enchanted Hunters - Algorytm

Pią Mar 12 2021, 22:54


Recap: 1:47 - 2:37

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Nie Mar 28 2021, 00:04, w całości zmieniany 1 raz
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

AZERBEJDŻAN: Dawid Grzelak feat. Enchanted Hunters - Algorytm Empty Re: AZERBEJDŻAN: Dawid Grzelak feat. Enchanted Hunters - Algorytm

Nie Mar 14 2021, 11:34
Myślę że wystawił to [You must be registered and logged in to see this link.] a to dlatego że autor tej piosenki też ma na imię Dawid.

Dawid and Rahei lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2130
Wiek : 24

AZERBEJDŻAN: Dawid Grzelak feat. Enchanted Hunters - Algorytm Empty Re: AZERBEJDŻAN: Dawid Grzelak feat. Enchanted Hunters - Algorytm

Sob Mar 20 2021, 11:22
Tym razem totalne Euros*ngs vibes, nieznane nazwisko i ilość wyświetleń podbija to wrażenie. Sam utwór jest dość zaskakujący. Za pierwszym razem zupełnie do mnie nie trafiło, ale jest coś kojącego w tym refrenie. Wystawił to ktoś lubujący się z polską sceną. Powiedziałbym [You must be registered and logged in to see this link.], ale chyba właśnie zaprzeczyłem poprzedniemu zdaniu. Stawiam zatem na [You must be registered and logged in to see this link.], czyli naszą słowiańską laseczkę. Jeszcze dodam, że to drugi w tej edycji teledysk, gdzie byłem w miejscu jego kręcenia, hah.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

AZERBEJDŻAN: Dawid Grzelak feat. Enchanted Hunters - Algorytm Empty Re: AZERBEJDŻAN: Dawid Grzelak feat. Enchanted Hunters - Algorytm

Sob Mar 20 2021, 17:56
Oesu nie wiem kto to może być. Powiedziałbym, że [You must be registered and logged in to see this link.] bo to takie oczywiste itd... No ale chyba za mało zabawy byłoby w takim przypadku. Czuję jakiś powrót/debiut, z tego grona najbardziej realny wydaje mi się [You must be registered and logged in to see this link.]
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

AZERBEJDŻAN: Dawid Grzelak feat. Enchanted Hunters - Algorytm Empty Re: AZERBEJDŻAN: Dawid Grzelak feat. Enchanted Hunters - Algorytm

Sob Mar 20 2021, 18:26
Zastanawiam się czy w tej edycji zostały wystawione piosenki wg. naszych upodobań muzycznych czy też część z nich jest tutaj dla zmyłki - jeśli to pierwsze to ja też uważam, że ten song to sprawka [You must be registered and logged in to see this link.]

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

AZERBEJDŻAN: Dawid Grzelak feat. Enchanted Hunters - Algorytm Empty Re: AZERBEJDŻAN: Dawid Grzelak feat. Enchanted Hunters - Algorytm

Sro Mar 24 2021, 09:13
Kulą w płot te moje typy powiem tak na koniec, po raz -nty dam [You must be registered and logged in to see this link.] bo już totalnie brak pomysłu, ewentualnie ktoś nowy Szeroki uśmiech
xclolka
xclolka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 66
Płeć : Female
Skąd : Łódź

AZERBEJDŻAN: Dawid Grzelak feat. Enchanted Hunters - Algorytm Empty Re: AZERBEJDŻAN: Dawid Grzelak feat. Enchanted Hunters - Algorytm

Sob Mar 27 2021, 15:43
Wydaje mi się, ze mógł to być [You must be registered and logged in to see this link.] który uwielbia innowacyjne, nietypowe projekty, aczkolwiek jakoś ten vibe mi nie pasuje. Nie wiem co mogę powiedzieć o tej piosence - delikatny resident sleeper.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2130
Wiek : 24

AZERBEJDŻAN: Dawid Grzelak feat. Enchanted Hunters - Algorytm Empty Re: AZERBEJDŻAN: Dawid Grzelak feat. Enchanted Hunters - Algorytm

Wto Mar 30 2021, 11:00
Znów praktycznie nikt mnie nie odkrył, chociaż [You must be registered and logged in to see this link.] powiedzmy, że był blisko. Lol
Trafiłem na utwór przez przypadek niedługo przed edycją i stwierdziłem, że się nada. Lubię ten klimacik i nieszablonowość.
avatar
Gość
Gość

AZERBEJDŻAN: Dawid Grzelak feat. Enchanted Hunters - Algorytm Empty Re: AZERBEJDŻAN: Dawid Grzelak feat. Enchanted Hunters - Algorytm

Nie Kwi 16 2023, 12:35
ooo wow
Sponsored content

AZERBEJDŻAN: Dawid Grzelak feat. Enchanted Hunters - Algorytm Empty Re: AZERBEJDŻAN: Dawid Grzelak feat. Enchanted Hunters - Algorytm

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach