Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś propozycji niemieckiej?

0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 100%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 1
1 poster
 
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2127
Wiek : 24

Niemcy Eurowizja 2022 Empty NIEMCY: Malik Harris (Rockstars)

Pon 31 Maj - 17:15
[postbg=https://i.servimg.com/u/f51/19/62/66/77/bckgrd10.jpg]
Preselekcyjną batalię w :germany: Niemczech wygrywa ostatecznie Malik Harris z intymną rap-balladą "Rockstars". 24-latek swoją przygodę z muzyką zaczął dekadę temu i od samego startu nieodłącznym elementem jego występów jest gitara. Urodził się w Bawarii, ale rodzinne korzenie sięgają również USA.

Niemcy Eurowizja 2022 Niemcy_p

:germany: MALKI HARRIS - ROCKSTARS :germany:

Występ z selekcji



Teledysk


TEKST:


Ostatnio zmieniony przez Dawid dnia Nie 6 Mar - 13:51, w całości zmieniany 3 razy
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2127
Wiek : 24

Niemcy Eurowizja 2022 Empty Re: NIEMCY: Malik Harris (Rockstars)

Pon 31 Maj - 17:15
Już w marcu :germany: niemiecka telewizja NDR potwierdziła swój udział w Eurowizji 2022. Rozpoczęły się skrupulatne przygotowania do znalezienia następcy Jendrika. Niemieckiego reprezentanta wybierze komisja składająca się ze 100 fanów Eurowizji oraz 20 międzynarodowych muzycznych ekspertów.

Więcej:
http://esctoday.com/182464/germany-ndr-confirms-participation-in-eurovision-2022-preparations-kicks-off/
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

Niemcy Eurowizja 2022 Empty Re: NIEMCY: Malik Harris (Rockstars)

Pon 15 Lis - 18:30
Z racji tego, że tego tu nie było - Niemcy jednak decydują się na powrót do preselekcji narodowych, które odbędą się w marcu przyszłego roku.

https://www.eurovision.de/news/ESC-2022-Deutschland-kehrt-zum-Vorentscheid-zurueck,vorentscheid848.html

.....................................


Niemcy Eurowizja 2022 Laura-poldvere-laura
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Niemcy Eurowizja 2022 Empty Re: NIEMCY: Malik Harris (Rockstars)

Czw 10 Lut - 20:38
:germany: Uczestnicy niemieckich preselekcji zostali dziś rano ujawnieni przez ARD.

Sześć propozycji walczy o reprezentowanie Niemiec w finale Eurowizji. Krótka lista została sporządzona przez panel siedmiu sędziów. O tym, który z sześciu wykonawców pojedzie do Włoch i zaśpiewa dla swojego kraju, zadecyduje publiczność, a głosowanie rozpocznie się 28 lutego. Zwycięzca zostanie ogłoszony w piątek, 4 marca. Wszystkie piosenki można posłuchać  >tutaj<.

"To będzie ekscytujący konkurs. Od radia, przez telewizję, po internet, cała ARD zbierze się, aby pomóc wybrać najlepszy występ dla Turynu. Po raz pierwszy w historii od samego początku w procesie selekcji włączą się stacje radiowe ARD. Kanały regionalne ARD będą transmitować na żywo program selekcji z Barbarą Schöneberger podczas ARD Eurovision Dag. Nie mogę doczekać się, aby zobaczyć, kogo wybierze publiczność – to nie będzie łatwy wybór!" - Franka Beckmanna, koordynator rozrywki w ARD i dyrektor programowy w NDR:

"Dziękuję wszystkim muzykom, którzy się zgłosili. Musieliśmy wysłuchać niesamowitych zgłoszeń i wcale nie było łatwo wybrać naszych faworytów. Ale cieszymy się, że mogliśmy uzgodnić sześciu fantastycznych wykonawców, którzy zrobili na nas wrażenie swoim talentem i piosenkami" - Aleksandra Wolfslast, członek panelu sędziowskiego i szef niemieckiej delegacji.

Uczestnicy niemieckich selekcji:

:sgermany: 01. Emily Roberts - Soap
:sgermany: 02. Eros Atomus - Alive
:sgermany: 03. Felicia Lu - Anxiety
:sgermany: 04. Maël & Jonas - I Swear to God
:sgermany: 05. Malik Harris - Rockstars
:sgermany: 06. Nico Suave & Team Liebe - Hallo, Welt

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

Niemcy Eurowizja 2022 Empty Re: NIEMCY: Malik Harris (Rockstars)

Czw 10 Lut - 21:32
Ciekawe, czy Eskimo Callboy nie dostali się ze względu na piosenkę czy przez tamtą dramę.

Yngwie / admin and Traveler lubią ten post

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1257
Wiek : 23

Niemcy Eurowizja 2022 Empty Re: NIEMCY: Malik Harris (Rockstars)

Pią 11 Lut - 3:32
Każdy song jest słuchalny. To dobrze, bo o wyniku zadecydują tylko widzowie. Osobiście wolałbym zwycięzcę wylosować, statycznie większa szansa na dobry utwór niż z głosowania online z fankami.

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

Niemcy Eurowizja 2022 Empty Re: NIEMCY: Malik Harris (Rockstars)

Wto 22 Lut - 22:02
Ejj, przesłuchałem te piosenki i większość jest bezpłciowych jak zawsze, ale myślę, że Niemcy mają szansę na dobry wynik, jeśli dobrze wybiorą. Mianowicie ANXIETY. Brzmi to nowocześnie, z pazurem, tekst też nie jest cringy, dla mnie super. Kibicuję mocno. Z pozostałych podoba mi się też "Soap", takie bardzo przyjemne i ciekawy tekst, ale wiadomo, to jest za proste, żeby na Eurowizji osiągnąć przyzwoity wynik i też nie wiem jak występ miałby wyglądać. Ale i tak podoba mi się, jakbym słyszał coś takiego w radiu to bym nie przełączył. Ta piosenka po niemiecku ujdzie, pozytywna taka, ale raczej dla mnie neutralna. "Rockstars" to taka typowa ballada-radiówka, w dodatku ten rap nie jest zbyt dobry, a szkoda, bo wokalista jest bardzo uroczy. Alive nuda. I Swear to God dla mnie porażka, więc pewnie wygra. Szeroki uśmiech
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

Niemcy Eurowizja 2022 Empty Re: NIEMCY: Malik Harris (Rockstars)

Pią 4 Mar - 22:49
"Rockstars" jedzie do Turynu.


.....................................


Niemcy Eurowizja 2022 Laura-poldvere-laura
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

Niemcy Eurowizja 2022 Empty Re: NIEMCY: Malik Harris (Rockstars)

Sob 5 Mar - 0:54
Jak mówiłem. xd Wiedziałem to.

Bye!
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Niemcy Eurowizja 2022 Empty Re: NIEMCY: Malik Harris (Rockstars)

Sob 5 Mar - 17:54
Preselekcje niemieckie pod kątem poziomu utworów były równie złe co irlandzkie. Różnica jest taka, że w przypadku Irlandii można było pocieszać się myślą, że cokolwiek nie wybiorą to i tak raczej zostaną w semi. W przypadku Niemiec takiego komfortu nie ma. Obserwując wczorajsze szoł jest to po prostu przykre, że ten kraj ma finał z automatu. Na dopełnienie tragedii mieliśmy niesamowicie nudny voting stacji radiowych. Co więcej, podczas podawania punktów od telewidzów liczba punktów wyświetlała się przed powiedzeniem jej przez prowadzącego. xD No mega niemiecka precyzja. Występ Jamali oczywiście poza kategorią, nie był godzien tego szoł.

Niemcy ostatecznie wybrali najlepszą możliwą opcję. Rockstars to całkiem sympatyczna propozycja, ale nie jest niczym ponad niezbyt udaną próbą odtworzenia klimatu piosenek niemieckich z 2004 i 2012 roku, które przynosiły im satysfakcjonujące wyniki. W tej tegorocznej potencjału na więcej niż 20. miejsce póki co nie widzę, ale uszy i głowa po odsłuchaniu absolutnie nie bolą.

5/12
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1257
Wiek : 23

Niemcy Eurowizja 2022 Empty Re: NIEMCY: Malik Harris (Rockstars)

Sro 16 Mar - 2:14
Jak zagłębiałem się w rynek :germany: to wszystko było mniej więcej takie - niby idące w jakiś gatunek, ale tak delikatnie, byleby do radia się nadawało. Tu więc jest pół-ballada, pół-rap i pół-piosenka. Na poziomie selekcji faktycznie brzmi dość wyjątkowo, ale sukcesu na Eurowizji nie wróżę.

Za mięciutkie to jeśli idziemy w rap czy inną czarną muze z bronksu. Jak ma być cukierkowo, to już Jendrik poszedł na całość (i nie wyszło). Malik wydaje się być wokalistą z potencjałem scenicznym, korzenie ma z :usa:, ale nie wykorzystuje tego w pełni. Słuchanie utworu jest jak jazda z wciśniętym hamulcem - wszystko wydaje się poprawnie, podoba mi się głównie fragment z rapem i mnogość tekstu w tekście, ale tu trzeba wejść na piąty bieg, bo za grzeczność ESC się nie wygrywa. 6/12, niemniej ostatnie miejsce w finale naprawdę mnie nie zdziwi.

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Niemcy Eurowizja 2022 Empty Re: NIEMCY: Malik Harris (Rockstars)

Pią 29 Kwi - 0:31
Brzmi to tak baaardzo radiówkowo. Ten wiodący rytm bardzo mocno przypomina mi coś, co słyszałem już w wielu innych piosenkach, ale jednocześnie po części chyba właśnie dlatego "Rockstars" tak mi się podoba. Malik jest uroczy, a połączenie ballady z rapem całkiem udane.

justi578 lubi ten post

Sponsored content

Niemcy Eurowizja 2022 Empty Re: NIEMCY: Malik Harris (Rockstars)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach