Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 24

WIELKA BRYTANIA: Olya Polyakova -  Ej, sekundochku Empty WIELKA BRYTANIA: Olya Polyakova - Ej, sekundochku

Nie 18 Lip - 1:06
z tego miejsca pragnę diabelsko podziękować mojemu kompanowi @Jasiek za pomoc we wdrożeniu w moje życie gorących uczuć do tej Pani... wkrótce jedziemy na koncert kc

a do wszystkich pozostałych mam apel - nie wykluczyaycye muziczku...

ubóstwiam, pozdrawiam



BPM - 124
skrót - od 2:12

Jasiek lubi ten post

Bzyku
Bzyku
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Zgorzelec
http://www.instagram.com/mati_bzyku/

WIELKA BRYTANIA: Olya Polyakova -  Ej, sekundochku Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Olya Polyakova - Ej, sekundochku

Pon 19 Lip - 21:31
Śmieszny teledysk, lubię język rosyjski i zaskoczył mnie taniec na cmentarzu. XD

7,5/10
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1873
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WIELKA BRYTANIA: Olya Polyakova -  Ej, sekundochku Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Olya Polyakova - Ej, sekundochku

Pon 19 Lip - 23:28
Nad wyraz sympatyczne dicho, słyszę tam mieszankę lat 2000. na Eurowizji i Sylwestra Marzeń z Dwójką. Wink Wzbudza we mnie jedynie pozytywne odczucia.
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

WIELKA BRYTANIA: Olya Polyakova -  Ej, sekundochku Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Olya Polyakova - Ej, sekundochku

Sob 24 Lip - 21:05
nie wykluczajcie muziczku, ja bym z zamkniętymi oczami dał 12 gdybym brał udział... nie mogę się doczekać wielkiego show w Kijowie, polecam max i jakby ktoś byl chętny to zapraszam na...priv. Powodzonka kc
Sponsored content

WIELKA BRYTANIA: Olya Polyakova -  Ej, sekundochku Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Olya Polyakova - Ej, sekundochku

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach