Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 344
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

AUSTRIA: Amalia Zehin - Söygime gel yar Empty AUSTRIA: Amalia Zehin - Söygime gel yar

Wto 20 Lip - 20:40
Podejście drugie do wystawienia utworu, tego który był od początku przygotowany na edycję. Prowadząc Kazachstan w poprzedniej serii miałem okazję zapoznać się nieco bliżej z rynkiem muzycznym Azji Centralnej. No i znalazłem kilka utworów, które na swój sposób mi się podobają - takie tam guilty pleasure. :austria: Austrię reprezentować będzie chyba po raz pierwszy w historii KP/PdF piosenka z Turkmenistanu - "Söygime gel yar" (wydaje mi się, że można to przetłumaczyć na polski jako "Przyjdź do mnie kochanie" albo coś w tym stylu) w wykonaniu jednej z bardziej popularnych miejscowych piosenkarek - Amalii Zehin Gulmyradowej



:austria: Amalia Zehin - Söygime gel yar :austria:

RECAP: od 0:53

Drover and CB93 lubią ten post

Bzyku
Bzyku
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Zgorzelec
http://www.instagram.com/mati_bzyku/

AUSTRIA: Amalia Zehin - Söygime gel yar Empty Re: AUSTRIA: Amalia Zehin - Söygime gel yar

Sro 21 Lip - 20:18
Szacun za język turkmeński. Uśmiech Szok bo ten nowoczesny bit połączony z azjatyckimi tureckimi rytmami brzmi jak dobrze zrobiona symbioza. 9,5/10 brawo.
CB93
CB93
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 264
Płeć : Male
Skąd : Poznań

AUSTRIA: Amalia Zehin - Söygime gel yar Empty Re: AUSTRIA: Amalia Zehin - Söygime gel yar

Nie 25 Lip - 15:41
Super, wyszukane i przede wszystkim - umpa umpowe.
Sponsored content

AUSTRIA: Amalia Zehin - Söygime gel yar Empty Re: AUSTRIA: Amalia Zehin - Söygime gel yar

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach