Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś irlandzkiej propozycji?

0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
3 - 38%
2 - 25%
1 - 13%
0 - 0%
2 - 24%
 
Wszystkich Głosów: 8
+4
Łosoś
Skrzeczek
Yngwie / admin
Drover
8 posters
 
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

IRLANDIA: Brooke (That's Rich) Empty IRLANDIA: Brooke (That's Rich)

Sob 18 Wrz 2021, 17:55
[postbg=https://i.servimg.com/u/f51/19/62/66/77/bckgrd10.jpg]
Tegoroczne preselekcje :ireland: irlandzkie za nami. Triumfatorką powracającego po kilku latach formatu preselekcyjnego okazała się Brooke, która będzie reprezentować Irlandię z utworem "That's Rich".

IRLANDIA: Brooke (That's Rich) AVvXsEhRPROvvr0OuxWzsoW6nWRsun9wrQoB1TynQ2fUc4kohSx4mysVVC5ACdiBkEhtVkTwLV1ZuazUD-WJD9c1J3R9mCyEjRUbqwBNeh0emr6AC5va0UICQt5gHH-G8_-A1MxHvAZ1WZddpvl8NuqLuMXlSWj3QxyR7Elx4d28VgUi9laKiDCrOd8V8pPvUA=s16000

:ireland: UTWÓR :ireland:




:ireland: :ireland: :ireland: :ireland: :ireland:

TEKST:


Ostatnio zmieniony przez Łosoś dnia Sob 05 Lut 2022, 01:03, w całości zmieniany 9 razy
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

IRLANDIA: Brooke (That's Rich) Empty Re: IRLANDIA: Brooke (That's Rich)

Sob 18 Wrz 2021, 18:01
Po prawie 7 latach przerwy, :ireland: Irlandczycy wracają do wyboru poprzez preselekcje. Uczestnicy preselekcji zostaną wybrani przez panel złożony z panelu muzyków oraz fanów Eurowizji, po czym zaprezentują się w live show "Late Late Show Special", którego zwycięzca pojedzie do Włoch.

Data oraz szczegóły preselekcji nie są znane.



https://www.rte.ie/tv/programmes/1247211-submit-your-entry-to-the-eurovision-song-contest-2022/

.....................................


IRLANDIA: Brooke (That's Rich) Laura-poldvere-laura
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

IRLANDIA: Brooke (That's Rich) Empty Re: IRLANDIA: Brooke (That's Rich)

Pon 17 Sty 2022, 15:58
Od dzisiaj mają miejsce premiery utworów uczestniczących w irlandzkich preselekcjach. W konkursie weźmie udział 6 uczestinków i tak jak w przypadku UMK, codziennie publikowany będzie (z wyjątkiem dzisiejszego dnia) jeden utwór. Również ustalono datę przeprowadzenia preselekcji, odbędą się one 4 lutego, o godz. 22:30 czasu polskiego.

Dzisiejsze premiery:

Brendan Murray - "Real Love" (uczestnik ESC 2017 w Kijowie)


Rachel Goode - "I'm Loving Me" (utwór został skomponowany przez kompozytorów "The Ride")


Janet Grogan - "Ashes of Yesterday"


Brooke Scullion - "That's Rich"


Patrick O'Sullivan - "One Night, One Kiss, One Promise"


Miles Graham - "Yeah, we're gonna get out of it"


Ostatnio zmieniony przez Łosoś dnia Pią 21 Sty 2022, 15:04, w całości zmieniany 3 razy

.....................................


IRLANDIA: Brooke (That's Rich) Laura-poldvere-laura
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

IRLANDIA: Brooke (That's Rich) Empty Re: IRLANDIA: Brooke (That's Rich)

Czw 20 Sty 2022, 14:34
okej wszystkie 5 piosenek co sa do tej pory to sredniaki max. Dużo szansa wygrania That’s Rich, ale mi chyba bardziej leży Ashes.
Tak czy siak meh
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

IRLANDIA: Brooke (That's Rich) Empty Re: IRLANDIA: Brooke (That's Rich)

Pią 04 Lut 2022, 12:01
Na Eurowizji nie chodzi oczywiście o masturbowanie się swoją narodowością a piosenkę. Wszyscy też wiemy, że lata 90. już nie wrócą i wobec tego ciekawi mnie, jakie Irlandia ma oczekiwania wobec ESC? Jakie sobie cele stawiają? Sam udział? Przez zgłoszenia musiały przewinąć się jakieś utwory po irlandzku. Były gorsze niż I'm Loving Me? Nie widzę sensu obecności takiej piosenki w preselekcjach. Reszta to zwyklaki, może That's Rich przy revampie i sensownym występie ugra 10. miejsce w półfinale. Prosty utwór, z jakimś tam punktem zaczepienia.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

IRLANDIA: Brooke (That's Rich) Empty Re: IRLANDIA: Brooke (That's Rich)

Sob 05 Lut 2022, 00:36
Preselekcje irlandzkie zwycięża Brooke z utworem "That's Rich".

.....................................


IRLANDIA: Brooke (That's Rich) Laura-poldvere-laura
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

IRLANDIA: Brooke (That's Rich) Empty Re: IRLANDIA: Brooke (That's Rich)

Sob 05 Lut 2022, 15:00
Preselekcji Irlandii tak śmierdziały podejściem do ESC rodem z 2008 roku, że aż momentami bolało. Dla jurorów wszystko było cudowne, unikatowe i niesamowite, a tacy artyści jak Adele, Lady Gaga czy Dua Lipa mogliby się uczyć od wczorajszych finalistów. Szeroki uśmiech Komentarze komisji były esencją tego dlaczego UK i Irlandii idzie na ESC w tym wieku tak źle. Z podejściem pt. "Nasz flop to wina Europy, my wysłaliśmy złoto" daleko nie zajdą.

That's Rich było najlepszym wyborem z tej koszmarnej wręcz stawki. Jest to poprawny popowy utwór, który jest jednak na tyle nieangażujący, że nie puściłbym go sam z siebie. Bardzo jednak możliwe, że przy randomowych czynnościach zdarzy mi się podśpiewywać dats rycz. Na plus mogę zaliczyć przyjemny nastoletni vibe jaki płynie z utworu oraz energię sceniczną Brooke - widać, że dobrze się czuje w tym utworze. Scena w Turynie da jej też oczywiście zdecydowanie większe możliwości. Nie mniej jednak, skoro sympatyczne 22 było ostatnie, to o finał będzie Irlandii w tym roku bardzo ciężko, chociaż Dats Rycz jest mimo wszystko troszkę bardziej charakterystyczne.

4/12

Dawid lubi ten post

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1257
Wiek : 23

IRLANDIA: Brooke (That's Rich) Empty Re: IRLANDIA: Brooke (That's Rich)

Pon 07 Lut 2022, 20:39
Synonim eurowizyjnej biedy. Beznadziejny tani pop, wokalistka nie umie śpiewać, występuje na scenie w piżamie, w tekście są kompletnie bzdury, a jedynym pomysłem na występ były ślamazarne tancerki i kule dyskotekowe w wizualizacjach.

Nie zgodzę się że był to najlepszy wybór ze stawki, jeśli ktoś chce wiedzieć jaka była prawidłowa kolejność wg jakości to niech zobaczy na głosowanie jury krajowego, czyli osób które się na muzyce znają w przeciwieństwie do m.in. Adamsa z wiwi czy szefów delegacji innych państw (co to za idiotyzm dawać ich do jury !!). Cztery wyżej ocenione piosenki były na pewno dużo lepiej zaśpiewane, dwie pierwsze ciekawsze gatunkowo i z większym potencjałem na jakiekolwiek wsparcie jurorów, a w to :ireland: powinna celować. Tu potencjału nie ma żadnego. 1/12, symfonia smaków jak w przesolonych frytkach w McDonaldzie.

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

IRLANDIA: Brooke (That's Rich) Empty Re: IRLANDIA: Brooke (That's Rich)

Nie 13 Lut 2022, 15:28
13 miejsce w semi bye
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

IRLANDIA: Brooke (That's Rich) Empty Re: IRLANDIA: Brooke (That's Rich)

Pon 21 Lut 2022, 13:17
Piosenka jak piosenka, taki niezbyt ciekawy pop. Natomiast chciałbym pochwalić tekst, wiadomo, nie jest to jakiś "art", jest bardzo prosty, ale wydaje się personalny i taki "nieeurowizyjny". Na pewno jest to lepsze niż jakieś "we are one, let's change the world!!!!" i ma za to u mnie plusa.
avatar
lepik
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 199
Płeć : Male
Wiek : 29

IRLANDIA: Brooke (That's Rich) Empty Re: IRLANDIA: Brooke (That's Rich)

Wto 22 Lut 2022, 05:30
Moim darem, albo i też przekleństwem jako fana Eurowizji jest fakt, że... ja nie za bardzo poza Konkursem słucham muzyki. To znaczy słucham, ale na ogół się kiszę w tym samym sosie od lat, a z tym co leci w radio jestem bardzo słabo osłuchany. Piszę tu o tym dlatego, że "That's Rich" mi się po prostu podoba, chociaż mam 99,99% pewności, że już to gdzieś w bardzo podobnej formie leciało. No ale jak wspominałem - nie jestem w stanie wskazać palcem co to przypomina. Ze śpiewaniem w maju to pewnie będzie coinflip, bardzo niewykluczone, że występ jakościowo (albo i punktowo) będzie na poziomie Sarah przed trzema laty, ale do tego czasu będę się uśmiechał jak mi to w liście na Spotify wyskoczy.

marjuz and Fenistil lubią ten post

Sponsored content

IRLANDIA: Brooke (That's Rich) Empty Re: IRLANDIA: Brooke (That's Rich)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach