Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

BIAŁORUŚ: EuroFest 2019 Empty BIAŁORUŚ: EuroFest 2019

Czw 24 Sty - 15:39
BIAŁORUŚ: EuroFest 2019 1Bmw5I37RHAme9FfGmocz6j7KSXHZooBp

Białoruś w tym roku po raz kolejny decyduje się na wybór piosenki poprzez preselekcje. Terminem, do którego można zgłaszać piosenki jest 31 stycznia, natomiast 4 lutego odbędą się przesłuchania live przed panelem jurorskim, tradycyjnie już transmitowane online. 10 piosenek zostanie wybranych wtedy do udziału w finale, który odbędzie się dopiero 8 marca. Dość poważną zmianą jest jednak fakt, że w tym roku widzowie nie będą mieli nic do gadania - wyniki finału będą w 100% decyzją jury.

I jeszcze ciekawostka: chodzą ploty, że MIHAI się zgłosił. :lool:
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

BIAŁORUŚ: EuroFest 2019 Empty Re: BIAŁORUŚ: EuroFest 2019

Pon 4 Lut - 19:39
Dzisiaj odbyły się przesłuchania do białoruskich preselekcji. Po paru godzinach przesłuchań, komisja jurorska wybrała 10 uczestników.

UCZESTNICY:

Michael Soul - Humanize
PROvokatskiya - Running Away From The Sun
Eva Kogan - Run
Zena - Like It
Sebastian Roos - Never Getting Close
Alyona Gorbacheva - Can We Dream
Aura - Čaravala
BLGN ft. Mirex - Champion
NAPOLI - Let It Go
KeySi - No Love Lost

Playlista z przesłuchań: KLIK
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

BIAŁORUŚ: EuroFest 2019 Empty Re: BIAŁORUŚ: EuroFest 2019

Pon 4 Lut - 20:19
Co Napoli ma takiego czego nie ma Angelika Pushnova?
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

BIAŁORUŚ: EuroFest 2019 Empty Re: BIAŁORUŚ: EuroFest 2019

Wto 5 Lut - 1:16
Zwycięzca jest chyba pewny BLGN ft. Mirex - Champion xD Chociaż mi ta piosenka jakoś wgl nie podchodzi. Osobiście wysłałbym Aura - Čaravala. Bardzo podoba mi się wokal. Napoli to taka raczkująca trzecia personka <3 Drugie miejsce. Nie są jakieś tragiczne te preselekcje, ale następnym razem przesłucham dopiero zwycięzcy.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

BIAŁORUŚ: EuroFest 2019 Empty Re: BIAŁORUŚ: EuroFest 2019

Wto 5 Lut - 14:25
Spędziłem 4 godziny słuchając tych audycji i jestem max oburzony ,że Potato Acapulco nie zdołało się przedostać do finału. Poza tym brak M I H A I sprawia, że nie będzie Mińska 2020, ani też awansu do finału. Nie widzę tu utworu, który mógłby się przebić do finału, najwyżej można powiedzieć, że te piosenki są niezłe, ale takiego określenia można użyć max wobec 3/4 utworów.

Ciężko mi jest określić swojego faworyta, chyba byłby nim - Champion, ale tego też prawdopodobnie nie przesłucham wcześniej niż przed preselekcjami. Nawet ok jest jeszcze Zena oraz Napolka, ale oba songi pewnie nie znalazłyby się wyżej niż 30 miejsce w moim rankingu. Reszta - totalnie nie.

Patrząc na to, że decyduje jury, walka będzie się toczyć między Michaelem (popularny wokalista, uczestnik The Voice na Ukrainie) oraz Zeną, z naciskierm raczej na tą drugą, z powodu jej bliskości z narodową telewizją białoruską. Ewentualnie Aura, która ostatnio śpiewała z dzieciakiem Łukaszenki, więc też obstawiam duże wsparcie od jury.
Sponsored content

BIAŁORUŚ: EuroFest 2019 Empty Re: BIAŁORUŚ: EuroFest 2019

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach