Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś propozycji ukraińskiej?

0 - 0%
2 - 33%
1 - 17%
2 - 33%
1 - 17%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 6
 
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2127
Wiek : 24

Ukraina Eurowizja 2022 Empty Re: UKRAINA: Kalush Orchestra (Stefania)

Sro 16 Lut - 14:24
Do widzenia.
avatar
lepik
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 199
Płeć : Male
Wiek : 29

Ukraina Eurowizja 2022 Empty Re: UKRAINA: Kalush Orchestra (Stefania)

Sro 16 Lut - 14:26
U nas artyści mają wywalone w Eurowizję, a na Ukrainie łamią prawo byleby się na niej znaleźć, piękna postawa!

Dawid, marjuz, Fenistil, Łosoś and Sebek lubią ten post

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

Ukraina Eurowizja 2022 Empty Re: UKRAINA: Kalush Orchestra (Stefania)

Sro 16 Lut - 14:28
No to teraz ponownie wracamy do sytuacji sprzed 3 lat, telewizja ukraińska będzie prosić uczestników o udziału - najpierw. grupę Kalush, a patrząc na ich reakcje po wynikach, nie zdziwi mnie jeśli przyjmą propozycję.

mess, kolejna ART muza z jukrejn zabrana...

.....................................


Ukraina Eurowizja 2022 Laura-poldvere-laura
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

Ukraina Eurowizja 2022 Empty Re: UKRAINA: Kalush Orchestra (Stefania)

Sro 16 Lut - 14:57
Wsm najlepiej to by było, gdyby Ukraina wycofała się z konkursu i zabrała ze sobą te wszystkie męczące dramy - dla mnie tego wszystkiego w ostatnich latach jest już po prostu za dużo. Znudzony

Cokolwiek Ukraińcy nie poczynią i kogo nie wybiorą - jestem tym wszystkim zdegustowany i z pewnością nie będę w stanie obiektywnie patrzeć na ich ewentualny wybór. Zawsze będzie to mimo wszystko spojrzenie negatywne, wiedząc jaki art nasze uszy straciły w przedbiegach. That's my opinion.

iguś, vestmann, Sebek and Luna lubią ten post

iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Ukraina Eurowizja 2022 Empty Re: UKRAINA: Kalush Orchestra (Stefania)

Sro 16 Lut - 17:53
Jest mi po prostu kosmicznie przykro z zaistniałej sytuacji i nie ukrywam, że uczucie to jest spotęgowane razy 300 przez fakt jak bardzo zdążyłem pokochać piosenkę Aliny oraz występ do niej na żywo w ostatnich dniach. Najpewniej byłaby moim numerem 1 do maja i już po raz drugi w przeciągu trzech konkursów tracę mojego lidera rankingu z powodu niedorzecznych działań ukraińskiego nadawcy.
Jak najbardziej potrafię zrozumieć dlaczego Tivi ukraińska nie chce być reprezentowana w konkursie przez kogoś mającego jakiekolwiek powiązania z wrogim krajem i nie mnie to podejście oceniać. Ale DO JASNEJ CHOLERY, czy pewnych informacji/dokumentów/innych cudów na kiju nie można weryfikować PRZED preselekcjami? Po prostu nie wierzę, że ta sama drama dzieje się ponownie i boli ona tak samo jak w 2019, bo człowiek głupi się łudził, że coś takiego nie ma prawa zdarzyć się po raz drugi.
Mam nadzieję, że Ukraina wycofa się z tegorocznego konkursu. Raz, że zachowanie członków Kalush po wynikach preselekcji było śmieszne i dziecinne, a dwa, że po prostu cokolwiek by Ukrainy w Turynie nie reprezentowało, to po prostu nie będę wstanie na to spojrzeć i ocenić obiektywnie bez zastanawiania się co by było gdyby. Zmartwiony

Dawid, Fenistil, Łosoś, Sebek and Aleks lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2127
Wiek : 24

Ukraina Eurowizja 2022 Empty Re: UKRAINA: Kalush Orchestra (Stefania)

Sro 16 Lut - 18:35
Ukraińska telewizja mogła sobie zażyczyć nawet złotej gęsi od przyszłego reprezentanta, ale jaki to w ogóle ma sens i związek z Eurowizją? Dlaczego znowu artystka staje się kryminalistką wyłącznie dlatego, że śmiała zaśpiewać swoją piosenkę?! Od kontrolowania tego co legalne jest policja, a nie totalitarne biuro telewizji. Chyba każdy wie, że sytuacja z Rosją jest dla Ukraińców ciężka, ale przecież nie czarno-biała. Znowu cenę za cały bałagan płaci zwykły człowiek. Niedorzeczne i nieakceptowalne są dla mnie działania ukraińskiej telewizji.

Alina najprawdopodobniej też się nie popisała, ale czekam na więcej informacji przed wyrokiem.

iguś, vestmann, Sebek and Aleks lubią ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

Ukraina Eurowizja 2022 Empty Re: UKRAINA: Kalush Orchestra (Stefania)

Sro 16 Lut - 20:09
fajnie coś się dzieje
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Ukraina Eurowizja 2022 Empty Re: UKRAINA: Kalush Orchestra (Stefania)

Nie 20 Lut - 20:15
Ukraińskiej sagi preselekcyjnej ciąg dalszy... Wynikneły pewne nieścisłości i komplikacje pomiędzy zespołem Klush a komitetem organizacyjnym ukraińskich preselekcji, przez co negocjacje nie idą najlepiej ( pewnie chodzi o pieniądze, a jeśli to Ukraina to nie wykluczałbym nawet korupcji lol) - co nie zmienia faktu, że Ukraina wciąż nie ma reprezentanta i jak narazie jest zawieszona w próżni.

Nieoficjalnie wiadomo, że komitet rozważa rezygnację z konkursu i wycofanie się z Eurowizji w tym roku, plotki te podsyciła także jedna z wpływowych i decyzyjnych postaci ukraińskiej telewizji publicznej - dodając, że byłoby to w obecnej sytuacji najlepsze rozwiązanie.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

Aleks lubi ten post

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

Ukraina Eurowizja 2022 Empty Re: UKRAINA: Kalush Orchestra (Stefania)

Nie 20 Lut - 21:37
Yngwie napisał:Ukraińskiej sagi preselekcyjnej ciąg dalszy... Wynikneły pewne nieścisłości i komplikacje pomiędzy zespołem Klush a komitetem organizacyjnym ukraińskich preselekcji, przez co negocjacje nie idą najlepiej ( pewnie chodzi o pieniądze, a jeśli to Ukraina to nie wykluczałbym nawet korupcji lol) - co nie zmienia faktu, że Ukraina wciąż nie ma reprezentanta i jak narazie jest zawieszona w próżni.

Nieoficjalnie wiadomo, że komitet rozważa rezygnację z konkursu i wycofanie się z Eurowizji w tym roku, plotki te podsyciła także jedna z wpływowych i decyzyjnych postaci ukraińskiej telewizji publicznej - dodając, że byłoby to w obecnej sytuacji najlepsze rozwiązanie.

Kalusze powiedzieli że chcą reprezentować kraj, ale nie zgadzają się na reprezentowanie nadawcy (co jest sprzeczne z zasadami). Dużo jest sprzecznych newsów, są niby nawet takie, że niby jutro rano podpiszą kontrakt, nw zobaczymy. Wygląda na to że sprawa jasna - albo Kalush albo wycofanie się (zresztą i tak nie ma kto by ich zastąpił, Wellboy i Roksolana powiedzieli nie, a Barlebena nie wyślą, chb ze by chcieli bottom 3 w semi)

.....................................


Ukraina Eurowizja 2022 Laura-poldvere-laura
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

Ukraina Eurowizja 2022 Empty Re: UKRAINA: Kalush Orchestra (Stefania)

Wto 22 Lut - 14:01
Ukraińska saga (na ten moment) zakończona. Kalush Orchestra podpisali umowę z ukraińskim nadawcą i tym samym będą reprezentować :ukraine: Ukrainę w Turynie.

https://corp.suspilne.media/newsdetails/4797


.....................................


Ukraina Eurowizja 2022 Laura-poldvere-laura

marjuz lubi ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Ukraina Eurowizja 2022 Empty Re: UKRAINA: Kalush Orchestra (Stefania)

Nie 10 Kwi - 12:10
Jestem chyba w mniejszości, których satysfakcjonuje ostateczny wybór Ukrainy, tak nie byłem fanem Aliny (a raczej jej piosenki). Stefania łączy w sobie folk z rapem i jest to dość ciekawe połączenie, samego rapu bym nie przełknął, ale folkowe wstawki są świetne, dźwięczna sopiłka robi tu całą robotę - nie miałbym za złe, aby Ukraina wygrała w tym roku Eurowizję i wcale nie jest to podyktowane obecną sytuacją geopolityczną, ten utwór to po prostu quality. 7/12

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Sponsored content

Ukraina Eurowizja 2022 Empty Re: UKRAINA: Kalush Orchestra (Stefania)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach