Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ALBANIA - JESC 2021: Anna Gjebrea (Stand By You) Empty ALBANIA - JESC 2021: Anna Gjebrea (Stand By You)

Nie 24 Paź 2021 - 15:21
Reprezentantką :albania: Albanii na Eurowizji Junior 2021 została Anna Gjebrea w utworze Stand by You.

ALBANIA - JESC 2021: Anna Gjebrea (Stand By You) Hero

Anna ma 12 lat i jest zwyciężczynią albańskich preselekcji do Eurowizji Jr. Albania’s Junior Fest 2021. Pochodzi z Tirany, a jej ojciec Ardit jest popularnym w kraju prezenterem i producentem teleiwzyjnym, a także prowadzącym
E Diela Shqiptare - jednego z najpopularniejszych show w albańskiej tv.


:salbania:WIDEO :salbania:



ALBANIA - JESC 2021: Anna Gjebrea (Stand By You) Albani11


Ostatnio zmieniony przez Yngwie dnia Pon 8 Lis 2021 - 16:10, w całości zmieniany 3 razy
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

ALBANIA - JESC 2021: Anna Gjebrea (Stand By You) Empty Re: ALBANIA - JESC 2021: Anna Gjebrea (Stand By You)

Pon 25 Paź 2021 - 16:00
Utwór ma nazwę "Stand by you". Występ poniżej (z preselekcji):

Spoiler:

troche smieszne, że wybierali na podstawie utworów z playbacku (i fakt, że zwyciężczyni ma powiązania rodzinne z tegorocznym prowadzącym fikmasa)

.....................................


ALBANIA - JESC 2021: Anna Gjebrea (Stand By You) Laura-poldvere-laura

Yngwie / admin and Aleks lubią ten post

Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

ALBANIA - JESC 2021: Anna Gjebrea (Stand By You) Empty Re: ALBANIA - JESC 2021: Anna Gjebrea (Stand By You)

Czw 28 Paź 2021 - 22:42
Powyższe nagranie nie jest już dostępne, ale mamy już oficjalny teledysk, link

Teledysk zrobił na mnie dobre wrażenie, ale najważniejsza jest piosenka, a ta jest w porządku, odrobinę zyskała u mnie z kolejnymi odsłuchaniami. Fragmenty "Une aty do jem, jem, do te jem" brzmią chwytliwie.

Yngwie / admin lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ALBANIA - JESC 2021: Anna Gjebrea (Stand By You) Empty Re: ALBANIA - JESC 2021: Anna Gjebrea (Stand By You)

Sob 30 Paź 2021 - 15:14
Świetny bałkański banger, jakość produkcji robi wrażenie. Teledysk świetny i z przesłaniem w sam raz na Juniora. Oby udało się Annie przenieść tę energię na scenę i pokazać tam trochę charyzmy.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ALBANIA - JESC 2021: Anna Gjebrea (Stand By You) Empty Re: ALBANIA - JESC 2021: Anna Gjebrea (Stand By You)

Sro 1 Gru 2021 - 23:21
Przez ostatni miesiąc nasłuchałem się albańskiej piosenki chyba najwięcej ze wszystkich z tegorocznego Juniora i wciąż mi się nie znudziła, ale patrząc na teledysk nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Anna będzie skrajnie drewniana na scenie, a wokalnie wyjdzie z tego mega kaszana. Obym się mylił. Szeroki uśmiech
Sponsored content

ALBANIA - JESC 2021: Anna Gjebrea (Stand By You) Empty Re: ALBANIA - JESC 2021: Anna Gjebrea (Stand By You)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach