Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś propozycji albańskiej?

1 - 11%
0 - 0%
2 - 22%
1 - 11%
1 - 11%
1 - 11%
2 - 22%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 11%
 
Wszystkich Głosów: 9
 
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ALBANIA: Ronela Hajati (Sekret) - Page 2 Empty Re: ALBANIA: Ronela Hajati (Sekret)

Pon 14 Lut - 17:14
Królowa Albanii nie zwalnia tempa - podzieliła się zdjęciem z planu teledysku do "Sekretu"


.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

ALBANIA: Ronela Hajati (Sekret) - Page 2 Empty Re: ALBANIA: Ronela Hajati (Sekret)

Nie 20 Lut - 15:21
Będąc całkowicie szczerym, dla mnie ta propozycja to coś na zasadzie "wszystko co złe w Eurowizji zawarte w jednej piosence". Mamy tu hot lambadziarę (swoją drogą jestem w szoku, bo byłem przekonany, że ona jest po 40, a ona dopiero 30 lat ma :O), mamy "bop", pseudo-etniczne brzmienie, prosty tekst, ogromny patos, wycie w refrenie, irytującą muzykę i wokal. Boli mnie słuchanie tego, ale nie zdziwię się, jak będzie jednym z faworytów fanów. Wolę już tzw. "joke entries" od tego. Oczywiście no offence jak ktoś to lubi, we mnie wzbudza to tylko irytację i chęć wyłączenia jak najszybciej się da.

marjuz lubi ten post

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

ALBANIA: Ronela Hajati (Sekret) - Page 2 Empty Re: ALBANIA: Ronela Hajati (Sekret)

Pią 4 Mar - 16:21
Odbyła się premiera revampu:


.....................................


ALBANIA: Ronela Hajati (Sekret) - Page 2 Laura-poldvere-laura

Skrzeczek nie lubi tego postu

Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

ALBANIA: Ronela Hajati (Sekret) - Page 2 Empty Re: ALBANIA: Ronela Hajati (Sekret)

Pią 4 Mar - 21:43
Pierwotna wersja była dla mnie w tym roku czymś wzbudzającym najbardziej mieszane uczucia. Nagranie to wydawało mi się dosyć diaboliczne. Początek występu wygląda, jakby opanowywały ją jakieś tajemne moce, przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie, potem jakieś okrzyki. Obecne były zmodyfikowane, niskie głosy, zazwyczaj tego typu głosów w tle nie cierpię. Utwór był ogólnie bardzo chaotyczny, za bardzo ponawalany, ale miał jakiś swój urok. Nie mogłem się zdecydować, czy lubię to, czy nie. Revamp ostatecznie pomógł mi się określić. Teraz brzmi to już zdecydowanie jak typowo muzyka, której bardzo nie lubię. Nie ma tu już prawie wcale brzmień, które odbieram dobrze, czegoś, co by mnie zainteresowało, a elementy, które mnie drażniły, są jakby bardziej wyraziste. Tekstowo zupełnie nie moja bajka. Jak komuś się podoba, spoko, ale mnie nie. Spadek z 4/12 do 2/12. Nie wiem, czy to się spodoba Europie.

Luna lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ALBANIA: Ronela Hajati (Sekret) - Page 2 Empty Re: ALBANIA: Ronela Hajati (Sekret)

Sro 30 Mar - 23:29
Zrevampowana wersja na szczęście nie brzmi pokracznie, jak to czasem z Albanią bywało, ale za dużo w tym wszystkim agresji i elektronicznego "pierdzenia" w tle, żeby mogło mi się to spodobać.
Sponsored content

ALBANIA: Ronela Hajati (Sekret) - Page 2 Empty Re: ALBANIA: Ronela Hajati (Sekret)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach