Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś propozycji gruzińskiej?

0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 33%
1 - 33%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 33%
 
Wszystkich Głosów: 3
 
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

GRUZJA: Circus Mircus (Lock Me In) Empty GRUZJA: Circus Mircus (Lock Me In)

Nie 14 Lis - 16:13
[postbg=https://i.servimg.com/u/f51/19/62/66/77/bckgrd10.jpg]
Dzisiejszego dnia, :georgia: telewizja gruzińska poinformowała, że w Turynie kraj reprezentować będzie grupa Circus Mircus. Grupa zaprezentuje się w Turynie z utworem "Lock Me In".

GRUZJA: Circus Mircus (Lock Me In) Georgia_p

Grupa powstała w 2020 roku w Tbilisi. Na trio składa się trzech członków - Bavonc Gevorgyan (wokal, gitara), Igor Von Lichtenstein (wokal, gitara) oraz Damocles Stavriadis (bass, wokal), którzy wspólnie zostali odrzuceni w naborze do akademii cyrkowej. Zespół do najpopularniejszych w kraju nie należy, do tej pory grupa wydała 10 utworów. Data premiery utworu na ten moment jest nie znana.


:georgia: CIRCUS MIRCUS - LOCK ME IN :georgia:



:georgia: :georgia: :georgia:

CIRCUS MIRCUS - LOCK ME IN:


Ostatnio zmieniony przez Łosoś dnia Sro 9 Mar - 14:34, w całości zmieniany 2 razy

Yngwie / admin lubi ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

GRUZJA: Circus Mircus (Lock Me In) Empty Re: GRUZJA: Circus Mircus (Lock Me In)

Nie 14 Lis - 22:32
No ten przykładowy utwór to tak bardzo 2/10 GRUZJA: Circus Mircus (Lock Me In) 1f610 no ale jak oni nagrali 10 piosenek w jeden rok, to chyba niczego lepszego się nie spodziewałem. Mam jednak nadzieję, że na eurowizyjną & międzynarodową scenę przygotują jakiegoś bangera na miarę Moskau i Dschinghis Khana.


.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1257
Wiek : 23

GRUZJA: Circus Mircus (Lock Me In) Empty Re: GRUZJA: Circus Mircus (Lock Me In)

Pon 15 Lis - 14:39
To jest nielegalne by jeden projekt muzyczny aż tak ociekał artem. Niemal każdy utwór jest inny (z przyjemnością przesłuchałem wszystkie; widać u nich progres - każdy kolejny jest lepszy), trudno doszukać się tu głównego wokalu, bo ten też się zmienia. Owiane jest to wszystko tajemnicą, co mnie kręci as fuck. Towarzyszy temu też bardzo wysoka jakość w instrumentalu (jeszcze z Gruzji!), ale też w teledyskach.

Jakby już spróbować zdefiniować ich utwory to mamy indie-rock w amerykańskim stylu, zmysłowe szeptanki i coś pomiędzy. Liczyłbym na coś mocniejszego, ale znając życie na scenie może być kabarecik. Raczej wypranie zespołu z charakteru poprzez próbę tworzenia "eurowizyjnej piosenki" nam nie grozi. Tak więc zacieram rączki.

Dawid and Fenistil lubią ten post

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

GRUZJA: Circus Mircus (Lock Me In) Empty Re: GRUZJA: Circus Mircus (Lock Me In)

Sro 9 Mar - 14:30
Odbyła się oficjalna premiera utworu:



Teledysk miał zostać opublikowany wraz z utworem, lecz z powodu toczącej się wojny na Ukrainie, grupa zdecydowała się go nie publikować, uważając że to nie jest odpowiednia pora na publikacje kolorowego teledysku.

.....................................


GRUZJA: Circus Mircus (Lock Me In) Laura-poldvere-laura
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1257
Wiek : 23

GRUZJA: Circus Mircus (Lock Me In) Empty Re: GRUZJA: Circus Mircus (Lock Me In)

Pon 4 Kwi - 23:11
Przy oglądaniu teledysku aż łezka się w oku kręci, bo tego typu pomieszczenie z bibelotami bardzo przypomina teledysk :georgia: z 2016. Wtedy Nika z ekipą przekonali mnie dopiero na żywo i chętny byłbym na powtórkę. Niemniej po 6 latach mam poczucie, że jestem w stanie ocenic piosenkę już teraz i raczej nie ma tu tego typu potencjału. Nie odkryję Ameryki - głównie brakuje refrenu, jest zbyt powtarzalny i nie wpada w ucho. Brakuje też pierdølnięcia na końcu. Zwrotki przypominają mi ich utwór "23:34", ale refren jakby niekomaptybilny i nie czuję w nim sensu. Przeszkadza mi powtarzające się w refrenie słowo "sideways", które brzmi tu jak "sorry" i mocno mnie to irytuje.

Generanie mam wrażenie że trochę przekombinowano i w utworze jest za dużo rzeczy które mają świadczyć o alternatywności piosenki - np. to że w burzy mózgów wygrał pomysł o wsadzeniu do tekstu motywu statku kosmicznego wydaje mi się zadziwiający i trochę dziecinny. 6/12

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"
justi578
justi578
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 206
Płeć : Female
Wiek : 25
Skąd : Wilkowice

GRUZJA: Circus Mircus (Lock Me In) Empty Re: GRUZJA: Circus Mircus (Lock Me In)

Wto 5 Kwi - 21:10
Nie wiem, jakoś nie siedzi mi zupełnie ta piosenka. Najgorsza dla mnie w tym roku. Nie brzmi dla mnie w ogóle jak piosenka, tylko jak motyw muzyczny z jakieś gry komputerowej. Przepraszam, ale nie mogę się do niej przekonać, nic w niej do mnie nie przemawia. Niestety, ale dla mnie to takie 1/10 Neutralny
Sponsored content

GRUZJA: Circus Mircus (Lock Me In) Empty Re: GRUZJA: Circus Mircus (Lock Me In)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach