Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)  Empty ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)

Czw 18 Lis - 23:03
Ormiański nadawca publiczny ogłosił, że reprezentantką :armenia: Armenii na Eurowizji Junior w Paryżu została
Maléna w utworze pt. Qami Qami.

ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)  Hero

W 2020 r. Maléna została wewnętrznie wybrana do reprezentowania kraju w Eurowizji Junior jeszcze przed wycofaniem się Armenii z konkursu. Teraz spełnia swoje przeznaczenie z nową piosenką. Młoda piosenkarka pochodzi z Erewanu i jest utalentowaną wiolonczelistką. Maléna spędza dużo czasu w studiu, gdzie może eksperymentować z różnymi gatunkami muzycznymi, dzięki czemu możemy usłyszeć wyniki jej pracy!

:sarmenia: WIDEO :sarmenia:


ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)  Armeni11


Ostatnio zmieniony przez Yngwie dnia Nie 20 Lut - 11:05, w całości zmieniany 5 razy

Liver lubi ten post

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)  Empty Re: ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)

Pią 19 Lis - 15:18
Dzisiaj odbyła się premiera: link

.....................................


ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)  Laura-poldvere-laura

Aleks lubi ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 936
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)  Empty Re: ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)

Pią 19 Lis - 22:08
szystko spk, ale troche za bardzo dorosłe.. obstawiam wynik podobny do bialorusi w 2017 mzoe troche lepszy

Fenistil and Wilk lubią ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)  Empty Re: ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)

Sob 20 Lis - 12:08
Właśnie też się zastanawiam, czy Qami Qami nie jest zbyt "dorosłe" jak na utwór na dziecięcy konkurs, Superhero też nie było jakieś dziecięce, ale bardziej mieściło się w tej definicji "junior" , chociażby przez sam tekst i przesłanie utworu. Co do samej ormiańskiej piosenki, to jest chwytliwa, bardzo powtarzalny i dyskotekowy rytm, ale nie agresywny, dobrze się tego słucha bo tworzy klimat, w sumie można sobie zapętlić i słuchać pół dnia. Myślę, że o tym czy Armenia po 11 latach sięgnie po swoje drugie zwycięstwo na Eurowizji Junior, w dużej mierze zadecyduje występ na żywo.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

Aleks lubi ten post

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)  Empty Re: ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)

Nie 21 Lis - 0:38
Yngwie napisał:Myślę, że o tym czy Armenia po 11 latach sięgnie po swoje drugie zwycięstwo na Eurowizji Junior, w dużej mierze zadecyduje występ na żywo.

W pełni się zgadzam - występ na żywo będzie kluczem. Co do piosenki - bardzo mi się podoba, mega quality jak na Juniora, prawda że mega dorosłe, lecz w tym przypadku absolutnie mi to nie przeszkadza. Wink Trzymam kciuki za win (oczywiście :poland: polskie zwycięstwo również byłoby mega hahah), jednak zdaję sobie również sprawę, że przed próbami ciężko o czymkolwiek spekulować. Warto też wspomnieć, że system głosowania na Eurowizji Junior dodaje wynikom masę nieprzewidywalności - nie wiadomo do końca bowiem czyja publika będzie w tym roku najbardziej zmobilizowana, żeby masowo głosować na sb i zapewnić sb win bądź wysoką lokatę. Uśmiech
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)  Empty Re: ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)

Pią 26 Lis - 10:24
Nie jest to mój ulubiony utwór w tym roku, ale słucha się go dosyć komfortowo i nie dziwię się, że jest tak dobrze odbierany. Obawiam się jednak trochę, że choć utwór z jednej strony wyróżnia się w stawce, to z drugiej odbiorcy utworów w takich klimatach akurat nie będą zainteresowani zbytnio oglądaniem JESC i może się okazać, że wcale nie poradzi on sobie tak dobrze, jak niektórzy chcieliby, a miejsce może zająć nawet niższe od wspomnianego utworu z Białorusi Myśli . Mogę się jednak mylić i po dobrym występie zawitamy do Erywania w przyszłym roku.
avatar
Xytros
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 70
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Warsaw

ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)  Empty Re: ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)

Pon 29 Lis - 13:40
Moim postanowieniem było nie słuchać piosenek, które zostały wybrane w tym roku do Juniora, jednak w przypadku Polski i Armenii nie mogłem się oprzeć, byłem ciekaw, jakie kawałki są tak bardzo hajpowane no i w przypadku Armenii mam lekkie rozczarowanie...ok brzmi to, jak radiówka i to bardzo porządna, którą mogłaby zaśpiewać każda światowa gwiazda pokroju Avy Max czy Duy Lipy ale jednak zdecydowanie to nie mój styl, takich piosenek jest pełno na świecie i szybko odejdzie w zapomnienie, za mało zdecydowanie krajowych elementów, z czym zwykle można identyfikować Armenię. Reasumując jest to dobrze wyprodukowany utwór, dopięty na ostatni guzik, który ma zachęcić przeciętnego widza, występ na żywo będzie kluczowy, jak to inni powyżej wspominali. mam nadzieję, że w grudniu zastanę jakąś piosenkę, która mi się spodoba absolutnie

Fenistil lubi ten post

Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)  Empty Re: ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)

Pon 29 Lis - 14:10
Duży szum zrobiła ta piosenka, nie tylko wśród ormiańskich fanów napierających na sukces. Jest lepiej niż rok temu, profesjonalnie...i to chyba tyle. Ani w ich stylu, ani jakoś przesadnie nie pcha się do głowy. Szokująco zwykła piosenka jak na nich. No ale wygrają oni albo Polska.

marjuz, Fenistil and Xytros lubią ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)  Empty Re: ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)

Sro 1 Gru - 23:26
Gdyby taka piosenka pojechała na dorosłą Eurowizję, to jakoś specjalnie bym za nią nie szalał, ale byłaby do zaakceptowania. Natomiast w kontekście Juniora wybija zupełnie poza skalę w kryterium "dorosłości" i to mi się trochę gryzie. Nie jest to ani w małym procencie dziecięce lub młodzieżowe, to już bardziej klimaty młodych dorosłych. Nie jest to zła piosenka, ale bardzo bym nie chciał jej zwycięstwa.

Liver, Wilk and Traveler lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2127
Wiek : 24

ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)  Empty Re: ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)

Czw 9 Gru - 22:27
Uważam, że ten utwór zadziała kuracyjnie na środowisko fanów. Przypomniano wszystkim, że można zrobić świetny popowy utwór, który MA REFREN. Wersja studyjna jest absolutnie perfekcyjna, a to oznacza, że na live już tak nie będzie, więc jeszcze bym nie wręczał trofeum do ręki Maleny. "Qami Qami" to mega bop bopowski, miło się słucha. Podoba mi się ten mrok i nieoczywistość.Teledysk to już w ogóle odlot.

Aleks lubi ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)  Empty Re: ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)

Nie 19 Gru - 18:53
A jednak :armenia: wygrywa Eurowizję Jr w Paryżu.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
avatar
Gość
Gość

ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)  Empty Re: ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)

Nie 19 Gru - 21:07
kocham.... placze.. tancze.. czuje sie jak wiatr... czuje hope na better tomorrow.. podazam nurtem rzeki... jestem niepokonana...
Domin0s
Domin0s
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 20

ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)  Empty Re: ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)

Wto 4 Sty - 19:20
Malena w tym rku dała mi troche takie uczucie jak Polska w 2018 . W obydwu przypadkach uważałem że mój faworyt musi wygrać i tak sie stało. Już dawno nie czułem takiej satysfakcji z eurowizji jak w 2021
Sponsored content

ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)  Empty Re: ZWYCIĘZCA: ARMENIA - Maléna (Qami Qami)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach