Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1277
Płeć : Male
Wiek : 26

LIECHTENSTEIN: Annalisa - Avocado Toast Empty LIECHTENSTEIN: Annalisa - Avocado Toast

Sob 27 Lis - 22:45


Skrót 1:56 - 2:36


Ostatnio zmieniony przez Liver dnia Nie 12 Gru - 17:26, w całości zmieniany 1 raz
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

LIECHTENSTEIN: Annalisa - Avocado Toast Empty Re: LIECHTENSTEIN: Annalisa - Avocado Toast

Nie 28 Lis - 0:06
To wciąż nie jest od niej ta piosenka którą ja miałem plany wystawić w poprzedniej serii, ta tutaj nie robi jakiegoś piorunującego wrażenia ale słucha mi się całkiem ok. Nie wydaje mi się aby syguu powtarzała Annalise, może zaskoczę typem ale mógłby to być dla mnie @Liver i też widziałbym tutaj @Bzyku ale do niego raczej przypnę tak jak planowałem od początku Sigrid.

Liver lubi ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

LIECHTENSTEIN: Annalisa - Avocado Toast Empty Re: LIECHTENSTEIN: Annalisa - Avocado Toast

Pią 3 Gru - 11:41
Miałbym kilka bardziej prawdopodobnych typów, jednak @syguu nigdzie indzie mi nie pasuje Szeroki uśmiech
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

LIECHTENSTEIN: Annalisa - Avocado Toast Empty Re: LIECHTENSTEIN: Annalisa - Avocado Toast

Nie 5 Gru - 13:44
Moja najukochańsza i cudowna Annalisa, po której wciąż mam uraz (konkretnie edycja 59 KP, never forget!) i choć już tyle edycji upłynęło to wciąż trzyma poziom. Ktoś tu lubi włoskie rytmy (i wcale nie jest Wilkiem), ja również obstawiałbym @syguu

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Sponsored content

LIECHTENSTEIN: Annalisa - Avocado Toast Empty Re: LIECHTENSTEIN: Annalisa - Avocado Toast

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach