Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

ZWYCIĘZCA: Kalush Orchestra (Stefania) - Page 2 Empty Re: ZWYCIĘZCA: Kalush Orchestra (Stefania)

Wto 17 Maj - 16:27
Aleks napisał:Rozumiem, że w :bosnia: Bośni i Hercegowinie w 1993 to było pięknie i kolorowo - kwiatki kwitły, a ludzie żyli w spokoju i radości. Uśmiech
Na pewno nie było ale po pierwsze to była wojna domowa, po drugie, trwała już rok kiedy BiH zadebiutowało na ESC co było też formą zaistnienia na arenie międzynarodowej nowego kraju.
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 936
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

ZWYCIĘZCA: Kalush Orchestra (Stefania) - Page 2 Empty Re: ZWYCIĘZCA: Kalush Orchestra (Stefania)

Wto 17 Maj - 17:27
...nudy na pudy oby ten win sie odbil ebu czkawkol na dlugie lata...
Victoryy
Victoryy
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 2

ZWYCIĘZCA: Kalush Orchestra (Stefania) - Page 2 Empty Re: Zwycięstwo Kalush Orchestra - Stefania

Pon 6 Cze - 20:24
Mineło już trochę czasu od finału więc chciałem przedstawić swoje zdanie na temat zwyciestwa Ukrainy na Eurowizji 2022

Uważam że Ukraina wygrała zasłużenie cały konkurs eurowizyjny, gdyby nie wojna ukraina miałaby szanse na zwyciestwo ponieważ jest to utwór naprawdę dobrze wyprodukowany, ciekawy pod wzgledem instrumentalne. Jakby Ukraina wygrałaby televotingu nie oszukujmy ale nie z takim wynikiem jak 439 punktów tylko napewno z mniejszym ale i tak otrzymala sporo od internautów i walczyłaby o to zwycięstwo.

Ja rozumiem że niektórzy nie rozumieją tego zwycięstwa ponieważ polityka itp ale tak naprawdę polityka byla w kazdej edycji konkursu tylko w tym roku byla tak naprawdę ogromnie widzialna bo wojna. Ale to też pokazuje kto rzeczywiście pozostaje fanem Eurowizji a kto nie.

Ja osobiście gratuluje Ukrainie i mam nadzieje ze wezma udział w przyszłych latach z podobnymi utworami ponieważ sa one po prostu super i ciekawe

Dziekuje, Pozdrawiam, miłego dnia

marjuz lubi ten post

Wilk nie lubi tego postu

Sponsored content

ZWYCIĘZCA: Kalush Orchestra (Stefania) - Page 2 Empty Re: ZWYCIĘZCA: Kalush Orchestra (Stefania)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach