Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI Empty WYNIKI

Pią 26 Sie - 23:47
WYNIKI FINAŁU 58. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM

[You must be registered and logged in to see this link.]


























1. :sfaroes: WYSPY OWCZE: Karla Grunewaldt - Desatar - 92 pkt. (vestmann)

2. :spoland: POLSKA: Rubio - Hacia el Fondo - 87 pkt. (Sebek)

3. :slithuania: LITWA: Juliette Armanet - Le dernier jour du disco - 78 pkt. (syguu)

4. :sportugal: PORTUGALIA: Jão - Idiota - 64 pkt. (Dawid)
5. :siceland: ISLANDIA: Usted Señalemelo - Agüetas - 63 pkt. (marjuz)

[You must be registered and logged in to see this link.]

Głosów nie oddał [You must be registered and logged in to see this link.] Bardzo smutny
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Serdeczne gratulacje dla vestmanna za premierowe, pierwsze zwycięstwo w konkursie! Szeroki uśmiech

Dziękuję wszystkim za udział w 58. edycji PdF. Do zobaczenia w kolejnej, którą poprowadzę dla Was znowu ja. Uśmiech

Dawid, vestmann, Fenistil and Morison lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 27 Sie - 2:23
Wielkie gratulacje [You must be registered and logged in to see this link.], czekałeś prawie 100 edycji KPdF na kolejne zwycięstwo! Na którymś wieczorku napisałem, że :faroes: Owcze brzmią jak zwycięzca ~80 edycji KP. Piosenka mega wpasowuje się w tamten klimat, a retro-epickie brzmienie zapewniło powszechny zachwyt. Super, że ostatecznie wygrywa coś z Latynoameryki, bo ten region zdecydowanie najlepiej wypadł w tej edycji.

Skład top 5 pokrywa się z moim gustem, więc jest mega. Dziękuję za punkty dla :portugal: "Idioty".

marjuz, vestmann and justi578 lubią ten post

avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 27 Sie - 17:08
O proszę, co za miła niespodzianka Uśmiech A tak się obawiałem czy nie skończy podobnie do "Mountain Side". Dziękuję za wszystkie głosy, i te większe i mniejsze Uśmiech Faktycznie trochę minęło od poprzedniego (jedynego) zwycięstwa i pewnie na kolejne też trochę poczekam xd
Pozostałe wyniki bardzo spoko, także edycja wg mnie udana

A na kolejną zapraszam do miejscowości Runavík

Dawid, marjuz, Fenistil and Aleks lubią ten post

Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach