Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

ESTONIA: Dean Fujioka - History Maker Empty ESTONIA: Dean Fujioka - History Maker

Sob 9 Mar - 0:00
W pierwszej niesamowitej edycji nowego konkursu o zaszczytnej nazwie PDF Estonię reprezentować będzie  Dean Fujioka z piosenką History Maker.


ESTONIA: Dean Fujioka - History Maker Dean10

Uważam że tytuł piosenki bardzo wpasowuje się w to co działo się przez ostatni czas i to w jakim miejscu obecnie jest nasze forum.
Dlatego teraz wszyscy HISTORY MAKER





Piosenka została wykorzystana w anime o gejach :3
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

ESTONIA: Dean Fujioka - History Maker Empty Re: ESTONIA: Dean Fujioka - History Maker

Sob 9 Mar - 0:07
Gratki :estonia: Dastame - to jest naprawdę dobre. Uśmiech Warstwa instrumentalna jest po prostu genialna. Muszę przyznać, że nie spodziewałem się czegoś takiego - to nie brzmi jak piosenka z anime. Szeroki uśmiech Jak wokalista zaczął śpiewać, pierwsze o czym pomyślałem to Freddie Mercury, niesamowite... :P
Trzymam kciuki! Uśmiech
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

ESTONIA: Dean Fujioka - History Maker Empty Re: ESTONIA: Dean Fujioka - History Maker

Sob 9 Mar - 10:20
Interesujący wybór. Słychać, że piosenka stworzona na potrzeby jakiegoś filmu/anime/czegoś tam. Refren mógłby być lepszy, niezbyt mnie przekonuje. Podoba mi się pozytywny wydźwięk tego utworu. Powodzenia. Wink
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ESTONIA: Dean Fujioka - History Maker Empty Re: ESTONIA: Dean Fujioka - History Maker

Sob 9 Mar - 15:55
na wstępie powiem, że od dziecka jestem fanem Dragon Ball i nawet dziś od czasu do czasu zdarzy mi się obejrzeć jakiś odcinek xD a mówię o tym, bo piosenka ma klimat anime - niby wszystko brzmi nowocześnie ale gdzieś tam w warstwie muzycznej słychać ten czarujący i miły dla ucha wpływ dalekiego wschodu i to jest to co baaardzo lubię. Wolałbym jednak aby utwór był bardziej rozbudowany niż krótka zwrotka i refren (brakuje mi trochę takiego przejścia) ale mimo wszystko interesujący wybór.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ESTONIA: Dean Fujioka - History Maker Empty Re: ESTONIA: Dean Fujioka - History Maker

Nie 10 Mar - 12:43
Ojej, jakie to fajne. Czuć tutaj ten filmowy/bajkowy vibe, ale przy tym jest dość potężnie i epicko. Jednak kawałek sobie fajnie płynie i nie nudzi. I podobnie jak siska Aleks wyczułem nieznaczne podobieństwo do Mercurego i zespołu Queen. Fajnie rozpoczęcie serii przez Estonię.
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 257
Płeć : Female
Wiek : 25

ESTONIA: Dean Fujioka - History Maker Empty Re: ESTONIA: Dean Fujioka - History Maker

Czw 14 Mar - 18:57
Piosenkę oczywiście bardzo dobrze znam, gdyż widziałam anime z którego ona pochodzi. Było one swego czasu niezwykle popularne, a że Darka jest bardzo wszystkiego ciekawa, to koniecznie musiałam to obejrzeć. No i pierwszą rzeczą, która chwyciła mnie za serce było właśnie "History Maker". Ba, kilkakrotnie nawet zastanawiałam się nad wystawieniem tego utworu w poprzednim konkursie. To jedna z tych piosenek, które można słuchać w zapętleniu, a i tak brzmi zaskakująco świeżo i zawsze dodaje mi wiele energii. Podoba mi się ten podniosły nastrój i wykorzystanie instrumentów smyczkowych. Głos wokalisty jest również bardzo dobry, charakterystyczny. Trzymam kciuki za Estonię!
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

ESTONIA: Dean Fujioka - History Maker Empty Re: ESTONIA: Dean Fujioka - History Maker

Czw 14 Mar - 22:37
Darka napisał:Piosenkę oczywiście bardzo dobrze znam, gdyż widziałam anime z którego ona pochodzi. Było one swego czasu niezwykle popularne, a że Darka jest bardzo wszystkiego ciekawa, to koniecznie musiałam to obejrzeć. No i pierwszą rzeczą, która chwyciła mnie za serce było właśnie "History Maker". Ba, kilkakrotnie nawet zastanawiałam się nad wystawieniem tego utworu w poprzednim konkursie. To jedna z tych piosenek, które można słuchać w zapętleniu, a i tak brzmi zaskakująco świeżo i zawsze dodaje mi wiele energii. Podoba mi się ten podniosły nastrój i wykorzystanie instrumentów smyczkowych. Głos wokalisty jest również bardzo dobry, charakterystyczny. Trzymam kciuki za Estonię!

hah nie wiedziałem, że ktoś jeszcze tu animce ogląda xD Masz racje Yuri on ice nagle z dupy stało się hitem sezonu jesień 2016 :P Ogólnie głównie dla soundtracku to obejrzałem <3

Dzia wszystkim za komentarze ^^
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

ESTONIA: Dean Fujioka - History Maker Empty Re: ESTONIA: Dean Fujioka - History Maker

Sob 23 Mar - 19:30
Przy pierwszych wysłuchaniach myślałem sobie coś w stylu "co to za znowu mangowy shit, jasny gwint!!", ale tekst piosenki i niewymuszony entuzjazm wokalisty sprawił, że strasznie mi się to spodobało! Ten utwór to wręcz hymn! Serce

ESTONIA: Dean Fujioka - History Maker BkGuOS0
Sponsored content

ESTONIA: Dean Fujioka - History Maker Empty Re: ESTONIA: Dean Fujioka - History Maker

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach