Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

PORTUGALIA: j-hope - MORE (Dawid) Empty PORTUGALIA: j-hope - MORE (Dawid)

Pią 16 Wrz - 23:43


Ostatnio zmieniony przez Morison dnia Nie 2 Paź - 23:34, w całości zmieniany 1 raz
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

PORTUGALIA: j-hope - MORE (Dawid) Empty Re: PORTUGALIA: j-hope - MORE (Dawid)

Pią 23 Wrz - 18:44
@Darka jest chyba tutaj tak oczywista jak ja pod Little Mix w poprzedniej anonimowej więc będzie gruby psikus jeśli okaże się inaczej Język 3 Piosenka troszkę zbyt ciężka jak dla mnie ale na pewno znajdzie swoich odbiorców.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

PORTUGALIA: j-hope - MORE (Dawid) Empty Re: PORTUGALIA: j-hope - MORE (Dawid)

Sob 24 Wrz - 0:12
@Darka pierwszy traf, niemniej czy naprawdę, będąc jedną z niewielu regularnie wystawiających k-pop uczestniczek, zrobiłaby to w anonimowej? Z takim rockiem też jej nie łączę, ale w sumie zdarzył się jej się stosunkowo niedawno pewien raperski wyskok. @Batiooo miewał azjatyckie wycieczki, ale znowu chyba nie jego rytmy. Pozostaje mi tylko @Liver, ale bez przekonania. Sam song typowy. Ciekawym elementem jest ten przytłumiony wokal w refrenie.
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 257
Płeć : Female
Wiek : 25

PORTUGALIA: j-hope - MORE (Dawid) Empty Re: PORTUGALIA: j-hope - MORE (Dawid)

Pon 3 Paź - 19:04
Nieźle Dawid. Po pierwsze to miło było usłyszeć tu More, bo zaczynam przekonywać się do tej piosenki. Po drugie w ubiegłej serii w edycji anonimowej próbowałam wystawić coś co myślałam, że mógłby wystawić Dawid, a tym razem Dawid odwdzięczył tym samym. Dobry wybór

Dawid lubi ten post

Sponsored content

PORTUGALIA: j-hope - MORE (Dawid) Empty Re: PORTUGALIA: j-hope - MORE (Dawid)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach