Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

JESC 2022 - POLSKA: Laura - To the Moon Empty JESC 2022 - POLSKA: Laura - To the Moon

Nie 25 Wrz - 16:47
Kolejna edycja "Szansy na Sukces" za nami. Reprezentantką :poland: Polski w tegorocznym konkursie została Laura Bączkiewicz, która będzie reprezentować nasz kraj w Erywaniu z utworem "To the Moon".

JESC 2022 - POLSKA: Laura - To the Moon Szansa-na-Sukces-Eurowizja-Junior-2022-Laura-Baczkiewicz-finalistka-programu

:poland: UTWÓR :poland:



Ostatnio zmieniony przez Łosoś dnia Pon 7 Lis - 20:41, w całości zmieniany 4 razy
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

JESC 2022 - POLSKA: Laura - To the Moon Empty Re: JESC 2022 - POLSKA: Laura - To the Moon

Sob 8 Paź - 18:02
Niestety nie byłem w stanie obejrzeć finału na żywo, ale słyszałem, że były jakieś cyrki i tylko dwójka wokalistów miała okazję zaprezentować się z eurowizyjnymi piosenkami. Szkoda, bo z tego co pamiętam miałem faworytkę po półfinałach, której się to nie udało. Z tych dwóch natomiast wybrano zdecydowanie lepszą piosenkę. W sumie nie bardzo wiem co powiedzieć. Refren fajny, jest w nim pewna ciekawa dynamika. Wciąż nie ma się czym zachwycać i poziom bicia się o miejsce na podium to to zdecydowanie nie jest, ale mnie osobiście dobrze się tego słucha.

Do minusów zaliczyłbym przede wszystkim to, że poza tym refrenem niewiele jest do zaoferowania. Bridge strasznie z dupy i mogłoby go w ogóle nie być, tyle że wtedy nie dałoby się jeszcze raz walnąć refrenu. Laura przy schodzeniu niżej zaczyna być niewyraźna - tej linii "to dream big like" za nic się nie dało w tym wykonaniu zrozumieć, a częste zmiany między polskim a angielskim też tego nie ułatwiają. Sama Laura radzi sobie dość dobrze, ale słychać, że nie jest to poziom Sary czy Viki. Mam nadzieję, że jeszcze trochę z tą piosenką popracuje i da nam dobry występ, bo pewien potencjał moim zdaniem tu jest.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

JESC 2022 - POLSKA: Laura - To the Moon Empty Re: JESC 2022 - POLSKA: Laura - To the Moon

Pon 7 Lis - 11:59
Doczekaliśmy się teledysku!


Widzę kilka zmian na plus, jak choćby większy porządek w pogodzeniu dwóch wersji językowych, dzięki czemu dużo łatwiej cokolwiek zrozumieć. Ciekawi mnie też jak wypadnie na żywo to góra w końcówce. Uśmiech Na minus (chyba) zaliczyłbym to, że teraz przez mocniejszy rytm zrobiła się z tego trochę płaska łupanka. Teledysk sam w sobie poprawny, ale bez rewelacji; nic szczególnego przy nim nie poczułem.
Sponsored content

JESC 2022 - POLSKA: Laura - To the Moon Empty Re: JESC 2022 - POLSKA: Laura - To the Moon

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach