Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
zatecki65
zatecki65
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 54
Płeć : Male
Wiek : 20
Skąd : z dupy miasta lublin

FINLANDIA: Lasten Hautausmaa - Sähköisku Empty FINLANDIA: Lasten Hautausmaa - Sähköisku

Sob 5 Lis - 19:04

Finlandie 🇫🇮 reprezentować będzie cmentarz dziecięcy, czyli Lasten Hautausmaa!



skrót: 1:55
avatar
Sier
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 11

FINLANDIA: Lasten Hautausmaa - Sähköisku Empty Re: FINLANDIA: Lasten Hautausmaa - Sähköisku

Nie 6 Lis - 18:03
Przypomina mi się pierwsza edycja KP (poprzedniczka PdF) w której brałem udziałem - właśnie jako Finlandia i oczywiście z utworem po fińsku! Fiński ma to coś - nic się nie rozumie, ale pozwala to "wyjąć" z utworu zupełnie nowe warstwy. Życzę powodzenia i sukcesów! Uśmiech

zatecki65 lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1873
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

FINLANDIA: Lasten Hautausmaa - Sähköisku Empty Re: FINLANDIA: Lasten Hautausmaa - Sähköisku

Czw 10 Lis - 1:30
Mam wrażenie, że od dłuższego czasu w konkursie jeśli już jakieś rockowe wpływy się pojawiały, to najczęściej w dość ciężkim wydaniu. Dlatego też słysząc tę gitarkę na początku poczułem niesamowity przypływ świeżości. Sympatyczny kawałek. Uśmiech

zatecki65 lubi ten post

Sponsored content

FINLANDIA: Lasten Hautausmaa - Sähköisku Empty Re: FINLANDIA: Lasten Hautausmaa - Sähköisku

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach