Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
Gość
Gość

UKRAINA: Poppy - Play Destroy Empty UKRAINA: Poppy - Play Destroy

Sob 9 Mar - 17:56
Ukrainę w 1. Edycji Piosenki dla Forum będzie reprezentować Poppy z utworem Play Destroy.

UKRAINA: Poppy - Play Destroy Tumblr_p6gc8gYLxN1wkgcuno1_1280

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

UKRAINA: Poppy - Play Destroy Empty Re: UKRAINA: Poppy - Play Destroy

Nie 10 Mar - 9:58
Bardzo ciekawa jest ta rockowo-popowa mieszanka, gdzie po ostrzejszych partiach przychodzi ten słodziutki refren i kompletnie zmienia charakter utworu. Jednocześnie jakoś to wszystko do siebie pasuje. No przyznaję, zaintrygowała mnie ta piosenka. Daję okejkę. Ok
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

UKRAINA: Poppy - Play Destroy Empty Re: UKRAINA: Poppy - Play Destroy

Sro 13 Mar - 18:10
Muszę przyznać, że gdy piosenka się zaczęła, wtedy powiedziałem sobie: "O nie..." - wówczas wydawało mi się to za ciężkie... Jednak gdy weszła zwrotka, moje nastawienie się zmieniło - wtedy zobaczyłem, że ostry i ciężki refren pasuje do całości piosenki i brzmi nawet całkiem dobrze. Uśmiech Mimo wszystko, muszę się jeszcze z piosenką osłuchać, gdyż po pierwszym przesłuchaniu nie kupiła mnie w 100% - zobaczymy jak będzie dalej. Wink

Powodzenia! Uśmiech
avatar
Gość
Gość

UKRAINA: Poppy - Play Destroy Empty Re: UKRAINA: Poppy - Play Destroy

Sob 16 Mar - 20:03
Chyba największe zjawisko, jakie mogłem dotychczas usłyszeć, mocne brzmienia a tu nagle znikąd takie popowe wstawki, które nie wiedzieć czemu, kojarzą mi się z różem..dalej zostałem lekko zdezorientowany, bo nie mogłem się oswoić z gatunkiem, bo ciągle te zmiany, co jednak traktuje na plus, że słuchając muzyki jednak nie wiesz, jaki dźwięk usłyszysz za paręnaście sekund, potem puściłem replay i smaczki już lepiej przyjąłem.
Podsumowując powyższą wypowiedź, świetny wybór!

Powodzenia Uśmiech
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

UKRAINA: Poppy - Play Destroy Empty Re: UKRAINA: Poppy - Play Destroy

Sob 16 Mar - 20:23
Jak ja nie trawię tej dziewczyny. Kompletnie nieciekawa muzyka i jeszcze beztalencie. Jej głos - koszmar. Niech robi sobie te swoje filmiki, po co jeszcze zajmuje się muzyką. Uszy bolą...
avatar
Gość
Gość

UKRAINA: Poppy - Play Destroy Empty Re: UKRAINA: Poppy - Play Destroy

Sob 16 Mar - 20:32
Drover napisał:Jak ja nie trawię tej dziewczyny. Kompletnie nieciekawa muzyka i jeszcze beztalencie. Jej głos - koszmar. Niech robi sobie te swoje filmiki, po co jeszcze zajmuje się muzyką. Uszy bolą...

Akurat Poppy zaczynała z muzyką na długo przed wykreowaniem swojego aktualnego wizerunku i kanałem na YT xdd A album z którego jest Play Destroy jest juz jej drugim z kolei krążkiem, a trzecim wydawnictwem (pierwsza była EPka Lowlife w 2015)
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

UKRAINA: Poppy - Play Destroy Empty Re: UKRAINA: Poppy - Play Destroy

Nie 17 Mar - 12:53
Znam ten utwór w zasadzie od premiery płyty Am I a Girl? i na początku miałem takie ''WTF'' przy przejściach z mocnych części do słodziutkich, różowych refrenów. Potem się z tym oswoiłem i utwór trafił na moją prywatną playlistę, lubię do niego wracać. Świetny, a zarazem odważny wybór, trzymam kciuki za finał Wink
Sponsored content

UKRAINA: Poppy - Play Destroy Empty Re: UKRAINA: Poppy - Play Destroy

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach